Pomoc czyli co oferuje szukajnumeru.pl?

Inteligentne szukanie numeru w Internecie

Czy zdarza Ci się, że używasz Google lub innych wyszukiwarek w celu odnalezienia stron, na których występuje dany numer telefonu, chcąc być może dowiedzieć się więcej o danej firmie lub Twojej koleżance z pracy?

Problem w tym, że numer telefonu można zapisać na wiele sposobów (z myślnikami lub bez, ze spacjami itp.) i nigdy do końca nie wiadomo, w jakiej formie pojawi się na danej stronie w Internecie.

Aby efektywnie przeszukać Internet pod kątem danego numeru, wpisz go w wyszukiwarke na (lub bezpośrednio w Twojej przeglądarce - patrz poniżej) a serwis wygeneruje za Ciebie optymalne zapytanie do wybranej wyszukiwarki, które uwzględni wszystkie popularne sposoby jego zapisu! Jeśli nie wpiszesz pełnego numeru, brakujące cyfry w wyszukiwaniu zostaną zastąpione symbolem x

Aktualnie wspieramy następujące wyszukiwarki: Google, Bing, Ask.

Szukanie bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej

Nasz serwis dodaje swoją wyszukiwarkę do Twojej przeglądarki internetowej (o ile ta wspiera tą funkcję). Przykładowo w przeglądarce Google Chrome wystarczy wpisać parę początkowych znaków adresu naszego serwisu, nacisnąć przycisk TAB i wprowadzić szukany numer.

Bezpieczne połączenie

"Zielona kłódka" w pasku adresu przeglądarki na naszej stronie gwarantuje, że informacje, które wysyłasz (na przykład zapytania o numery telefonów czy komentarze), pozostają prywatne.

Komentarze do numerów

Wpisując numer w naszą wyszukiwarkę dostajesz błyskawicznie informację o komentarzach innych użytkowników na jego temat.

Jeśli do danego numeru nie ma komentarzy, zawsze możesz być pierwszy i go dodać! Pomóż innym i opisz swoje doświadczenia z danym numerem. W ten sposób tworzymy bazę, która ostrzega innych przed nachalnymi ankieterami, tele-marketerami czy innymi podmiotami.

Najświeższe dane z UKE

Posiadamy najświeższe, aktualizowane codziennie dane z Urzędu Komunikacji Elektronicznej i innych źródeł. Dane te obejmują:

  • rejestr numeracji stacjonarnych i mobilnych (wraz z informacjami o sieci, operatorze, marce czy strefie numeracyjnej)
  • rejestr numerów wykorzystywanych do świadczenia usługi o podwyższonej opłacie (tzw. usługi premium, premium rate)

Responsywny design

szukajnumeru.pl to strona internetowa dostosowująca się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest oglądana (dosłownie wrażliwa na jego rozdzielczość) - dlatego możesz korzystać z niej komfortowo na komórce, tablecie czy laptopie.

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat