Numer 801 300 800

warianty zapisu 801 300 800 · 801-300-800 · 801300800 · 801 30 08 00 · 801-30-08-00 · 80 130 08 00 · 80-130-08-00 · 80 1 300 800 · 80-1-300-800 · (0 80) 130 08 00 · (0-80) 130-08-00 · (80) 130 08 00

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (273)

PŁATNA infolinia mBank, na którą zostałam skierowana na czacie z konsultantem.
 Na stronie internetowej podają informację, że "Opłata za połączenie zgodna z opłatą przewidzianą przez operatora według aktualnego cennika.", a mimo posiadania darmowych połączeń w abonamencie doliczyło mi kwotę do rachunku za telefon. 
 A wszystko po to, by dowiedzieć się, że i tak muszę iść osobiście do oddziału, bo bank przez ponad rok "zapomniał" zrealizować zlecenia zamknięcia konta!!!
erUianck zyałudwją .daen Ouisś.zc
ilafIoinn
jeizdełzo z aumnkB !!! kjweliidu tka koton, hienc sęi ąajbuj !
róbPa nełdziauyw ancd.yh
Nie wiem jak to możliwe ale ten numer dzwoni do klienta ! Chwila ciszy , pyta czy to pani xxx i rozłącza się...ciekawe ile mnie to będzie kosztowało????
infolinia z mbanku, platna
Miła Pani ma info pomogła mi odblokować bankowość. mBank
żnaade kuanmB - m,eiw że ąchc ięs ćearspdz eepnz(aw ismkieusiorp annimaznazuljocewo abwkoin) ela to wjean saomtchw by w ten obpssó ćaąniagc inew.ótlk pędNwraa Banmk usmi meći renmu rmipemu an ?ilninioif Niyb kja to zumłtcwyąa lno?kmiet yCz w lgeóo ?ąóubrpj
Jakieś dziwne smsy o aktywacji konta w mBanku, prośby o zainstalowanie aplikacji chociaż nigdy nie miałam nic wspólnego z tym bankiem.
Rozmowy płatne
oiailfnnI wu.mmzadnn.B.ikłao żbey oćakboldwo ktarę tąkró mi koyomołw zawkaoolbł babk..z.ar.ond iugłed iakocezwien na nla,utaktson etomp irwenó ułgad ..wzorm?ekfe.ota 02 zł az 03 unmit łazpe.bącz.ne.io enżdaj fnoi eż ceoąełznpi etałpn
MBank Za 20 minut zapłaciłam 13 zł! A było to połączenie z powodu błędnej wiadomości przesłanej przez Bank na mój adres mailowy
Właśnie dostałam rachune, ja 39 min połączenie zapłaciłam 25.42 zł, masakra zeby za infolinię tyle płacić, złodzieje
Ale wy jesteście durnie. Przecież można dzwonić na nr 42 63 00 800
parę sekund połaczenia z ich numeru infolinii mBanku i prawie 9zł.
 Zablokowałem sobie w telefonie (czarna lista) aby drugi raz nie płacić jak dzwonią z głupimi ofertami czy chce kredyt itp.
m BANK - drogie połączenie zapłaciłem 7 -dem zł Teraz omijam szerokim łukiem
Oszuści złodziejskie opłaty.
Bknma
złodzieje
Też się dałem wpakować w te koszty. 8min. rozmowy kosztowało mnie niemal 50zł o czym dowiedziałem się przypadkiem z rachunku. SZOK! Zamykam konto w mbank!
npa doayąjcp się za awaoipcknr umaBkn op frjicianmo że azmłaszg an jeoplci ocłyąłzrz się
próba wyłudzenia danych na Mbank..... oszustwo
Infolinia m bank. Opłata za konsultacje 15 zł.
Kategorycznie nie odbierać i nie odzwaniać - złodzieje!!!!
oafnniIil anubMk
wgaau na unrem oinfilni kban,m izzpytrmeral mein 21 nim za 41ł.z
SKANDAL - JA RÓWNIEŻ ZOSTAŁEM NACIĄGNIĘTY, BANK POWINIEN UMIEŚCIĆ INFORMACJĘ ŻE TO PŁATNY NUMER - ALE W TYCH CZASACH ??
 
 NA INFOLINII NA POŁĄCZENIE BARDZO DŁUGO SIĘ WYCZEKUJE I JESZCZE TRZEBA PŁACIĆ !!
30 tminu oinaązpełc w ytm 25 uintm seam woziaiceekn na romzęow z lktnensmaotu i LYAP odyclził do hkrucaun 2z,ł3 wztrsoezid i teswzzołidoj ale eoczg ezaicowćk w tym uarkj eiikzjzmodłs rktóy sejt żju ąlookni ,meicąekiN karAkyąńmes tdi
bezczelność!!! Pobierać opłaty bez uprzedzenia, że infolinia jest płatna. Bank, który miał większość usług bezpłatnych teraz każe sobie płacić za wszystko, nawet za to, że nikt nie odbiera telefonu.
uhja cin nie fąrooiummpj o ketojowdad pntiośąłc az ieznpcołeą to isę onpoinw aćfafkwiilko na szsooutw wonfiaens
Musiałem do nich zadzwonić w związku z błędami księgowania na rachunku. Nic nie załatwiłem pieniądze straciłem.
 Uważajcie na nich bank w upadłości kradną gdzie się da.
To infolinia mBanku, niestety płatna, co mnie bardzo niemile zaskoczyło, kiedy zobaczyłam rachunek za telefon
Absurd...
 Zero informacji o płatnej... INFOLINII z mbanku !
 Naciągnięcie na 42 min rozmowy i wielokrotnie powtarzane pytanie:
 - czy mogę jeszcze w czymś pomóc?... 
 - A może jednak w czymś pomóc?... itd...
 Koszty współdzielone... może to są połączenia z zagranicą...
 Pytanie...:
 to jak komunikować się z bankiem, jeśli pomijając fakt niedużej ilości punktów stacjonarnych, to jest bank wyłącznie internetowy ?!
Pod tym nr szybczej załatwiają sprawe, ale połączenie jest wysoko płatne
oifaninli z bkm,aun nlptaa
mBank info
Uważać! Pan poinformował mnie, że dzwoni z mBanku i chce potwierdzić wykonany ostatnio przeze mnie przelew do Pana XX. Jak powiedziałam, że nie mam konta w mBanku, Pan speszony powiedział, że nie dzwoni z mBanku tylko z mojego banku... śmiech na sali. Rozmowa 40sekund, koszt 2,25zł. Nie odbierać!
8 PLN za pare sekund połączenia
Uwaga! PŁATNA infolinia mBanku!
31 złotych głównie za czekanie
Próba wyłudzenia danych.
mBank to niestety - pod względem możliwości kontaktu - jeden z najbardziej dziadowskich banków. Jak wiele osób - tak i ja - zostałam naciągnięta przez ten bank na opłatę prawie 30 zł. Niech mi nikt nie mówi, że mogłam wybrać inne połączenie. Połączenie na nr 801... jest wszędzie wyróżniane - wskazujące, że na ten numer należy dzwonić. Do tego każdy uczciwy bank by ostrzegł, że połączenie płatne i drogie. Wyraźnie widać, że ten bank kręci lody z operatorem numeru. Jest to naprawdę żałosne działanie ze strony banku. Tyle tylko, że Ci ludzie nie mają wstydu, zwykłe prymitywne dziady. Tyle tylko, że po nich to spływa jak po kaczce. I do tego idiotyczne tłumaczenie, że jest ostrzeżenie - nikt nigdy wszystkiego nie czyta. Na dodatek każdy uczciwy bank połączenie płatne (i to tak drogie) podałby jako 
 awaryjne i ostrzegł o opłatach. Te dziady wskazują na nie jako pierwsze. No cóż widać, że ten bank gówno obchodzą klienci. Ktoś tam w banku musi się nachapać. Nie ma wątpliwości, że ma układy z operatorem numeru.
koszt polaczenia 10 zl za 15 min !!!!!
Ukrainka dzwoni w sprawie nieautoryzowanego przelewu. Próbują wyłudzić dane dotyczące innych rachunków bankowych poza mBank. Uwaga numer specjalny kasuje kupę kasy gdy się oddzwania!
tałnaP inonfiali Bmakn
Ukrainiec dzwoni jako pracownik mBanku. Oszust.
jredazanPo roaz,omw ez bnyi ktos eupbroj łyazżoc otnok an mjeo en.da soWhdinc tankc.e aZ 20 unmti am owuzn doazncziw uonalkatnt zcnyientch z zdułai zawctpie.ńebzse uJz ine ał.ordbmee yatPaj czy mam kjaies nine arcunkhi w yihnnc hknabca gdzy azsum cgsoiłz to izrewón lad inh.c ineePw uwosstoz kja eewil yn.hnci
Naliczają sie duże opłaty.
zOscuiś jyąocpad ęis az bkan !
iMła niaP am fnoi pgłmoao mi bkoaloowćd nbko.aśowć manBk
Próbowałam się połączyć 3x w ciągu dnia. Za oczekiwanie na połączenie z konsultantem zapłaciłam 60 zł! Nikt się nie odezwał. O kosztach dowiedziałam się z... rachunku Play.
rPóab iiciwygąęacn ndahcy a.wncbkohy
Dzwoniłem sam do złodziei z Mbanku,mimo iż nie mam u nich produktów.Dostawalem pomyłkowe esemesy o jakiejś aktywacji konta.Paniusia na infolinii powiedziała, że koszt zgodny z taryfą operatora, wyszło ponad 18zl. Naciągacze,sami wysyłają lipne esemesy żeby do nich dzwonić i bulić hajs.
Powiedziano mi w banku, że to numer bezpłatny. Naciągniety zostalem na 23 zlote. Niby mało, ale zaufanie przepadło
Bardzo negatywne doświadczenie. Połączenie kosztowało ponad 20zł. Załamka !
Uikakanr wdozni w pwersai otinezuaerogyanwo .lwzurepe bjóąurP ćzwdiłyu dena dyąeztocc hyninc hacuwnórk hkbynwaco pzao manB.k aaUwg urnem aljcnypes jsauke kpuę yaks ygd się ian!owzadd
Dzwoniłem w sprawie kredytu. Nie polecam 
 tej infolinii bo jest płatna. Przetrzymują klienta na łączu zamiast od razu łączyć z konsultantem. To infolinia 
 m-banku.
13 zł za czekanie w kolejce na połączenie... Rozmowa trwała może minutę.
OSZUSTWO! Telefon z informacją, że z mojego konta w mbanku właśnie wyszedł wysoki przelew. Reszty można się domyślić. Nie mam konta w mbanku....
mnaBk
żenada mBanku - wiem, że chcą się sprzedać (zapewne pisiorskiemu znacjonalizowanemu bankowi) ale to jawne chamstwo by w ten sposób naciągać klientów. Naprawdę mBank musi mieć numer premium na infolinii? Niby jak to wytłumaczą klientom? Czy w ogóle próbują?
Zablokowało mi konto w Mbank.Połączenie i rozmowa z konsultantem kosztowała mnie prawie 30 zł. To niedopuszczalne aby internetowy bank pobierał opłaty ( cholernie wysokie ) za połączenie z konsultantem. Gratuluję pomysłu na dodatkowe i jakże wysokie opłaty.Zmieniam bank.
Skandal. Właśnie dostałam fv a tam opłata za infolinię. Skandal.
zte seayllmm eż nr tesj ,znetapłyb tsienyet po csuemiąi ecknrhua - 6z1ł kztos jdneej ozrwoym 26 iutnm z gzoec odpan oopęłw meełzack
W Premium Mobile w fakturze za luty jest niespodziewana pozycja dopłaty do Usługi Premium w wysokości 3,70pln (za 1309 sekund rozmowy). Domyślnie operator blokuje usługę, jeśli jej koszt przekroczy 35,00pln. Zażądałem zwrotu tego nieświadomie poniesionego wydatku. Zleciłem też (bezpłatnie) o zmianę progu blokady z 35,00pln na 0,00pln. Zrelacjonuję przebieg sprawy.
naB.km ykoWso apn.ytł
yzregacKoeint nei adbićreo i nei aizoćwdan - z!z!!odeł!eji
Podejrzana rozmowa, ze niby ktos probuje założyc konto na moje dane. Wschodni akcent. Za 20 minut ma znowu zadzwonic konaultant techniczny z działu bezpieczeństwa. Juz nie odebrałem. Pytaja czy mam jakies inne rachunki w innych bankach gdyz musza zgłosic to równiez dla nich. Pewnie oszustwo jak wiele innych.
ą.agziaNcec Nei o.zaidadnćw enąiocłzeP mrpu.eim
Mnkab
Wyludzili ode mnie kase za 2 transakcje w ciagu kilku sekund jedna za 30zl druga za 140zl. Zaplacili moimi danymi za zakupy na amazon. Nie sciagac zadnych aplikacji. Mbank nigdy nie dzwoni do klienta w sprawach wyludzenia.
Oszustwo ! Ukraina wyłudzająca dane i dostępy kont. MBanku, czy PKO, bądź Millenium podają się za wiele banków. Nie odbierać nie, oddzwaniać, potwierdzone z infolinią Mbanku, że nr telefonu nie należy do nich !
Ukraincy dzwonia i udaja ze to mBank
jestem rozczarowany
za 1minutę rozmowy Z INFOLINIĄ MBANK mam do zapłaty 36 zł OSTRZEGAM!!!!
Infolinia mBanku, niestety płatna. 14,26 PLN za 23min Żenada żeby numer premium podawać na infolinii
łnśieWa daałstom urc,ahne ja 93 imn ełocąnpzei iacazmałłp 5224. ,zł kaarasm yzeb az ęnlifoiin ltye łićc,ap zołeeidzj
mnkaB fnilno,iai ein mawieadził że, omazrow ża aatk odrag
Pbaór ussaowt.z
Zwykle oszustwo mBanku.trzymali mnie na linii 13 min i zapłaciłam za połączenie 30 zł!!!!
 Skandal to są złodzieje i to w najgorszym wydaniu bo okradają swoich klientów!!!!
 Na wszystkim muszą zarobić. Wycisną z Ciebie jak z cytrynki
Oszust, podaje się za pracownika mbanku
Ukraincy podszywają się pod mbank!!! Zgloszone na policje
iezdoaiownP mi w kau,bn że to nremu zbanytł.ep geacNyniiąt zsomalet na 23 ezt.lo ibNy łoa,m lae faaeuzin pzłeodarp
aprób eunwałdyzi yncdah an .kn.b.a..M owtsuzso
Próba oszustwa.
mbank naciągacze 20zł za infolinie
olfIianin kbauM!n m,ibyPkazclsoe kaottnk
Zablokowałam sobie konto. Odblokowanie trochę mnie kosztowało. Oczywiście nie zostałam poinformowana o opłatach. Zgadzam się, że to chyba biedny bank.
Bardzo niebezpieczny numer. Ewenement na skalę światową. Niemiecki bank oszukuje polskich klientów nie informując ich o opłacie za infolinię, gdzie próbują uzyskać informacje jak korzystać z produktów banku i pozwalać mu zarabiać pieniądze. Tak wygląda neokolonializm w czystej postaci.
1zł5 az 9in1m
Naciągacze. Nie oddzwaniać. Połączenie premium.
INFOLINIA M BANKU, ZAPŁACIŁAM ZA 28 MINUT ROZMOWY 8,70 ZŁ. !!! :(
nłeatp mworozy z infilanoi nm,kBa ezb ażnejd i,fjirnmcoa że niłcązoepe tsje nła,ept nkhcraeu yswyzż o 02 zl
kontakt na infolinii 6 min po czym rozmowa maksymalnie 2 min z konsultantem, płatne
Bank naliczył dwa razy ta sama transakcję karta (pierwsza niby odrzucona). Kiedy zadzwoniłem z reklamacją i przez ponad 10 minut czekalem na rozmowe z konsultantem, nie bylem świadom że zapłacę ponad 15 zł.... iza co? Za pomyłkę banku i moje zgłoszenie reklamacji. ŚWIETNY BIZNES kiedy na kredytach się nie zarabia, ani na lokatach... trzeba sobie radzić.
mBank infolinia, nie wiedziałam ,że rozmowa aż taka droga
Oszuści podający się za bank !
STZSWU!OO lefoenT z iąmjracno,f eż z gmeojo tnaok w nkabmu eanłwiś wyezłsd wioysk .erepzwl zsyetR amnżo isę śd.molćiy eNi mma aontk w .ak.munb..
Infolinia mBanku...dzwoniłam żeby odblokować kartę którą mi omyłkowo zablokował bank....bardzo długie oczekiwanie na konsultanta, potem równie długa rozmowa...efekt? 20 zł za 30 minut połączenia...bez żadnej info że połączenie płatne

Dodaj komentarz do numeru 801 300 800

* wymagane pola

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat