Numer 734 130 739

typ sieć komórkowa
operator T-MOBILE POLSKA S.A.
marka T-Mobile
warianty zapisu 734 130 739 · 734-130-739 · 734130739 · 734 13 07 39 · 734-13-07-39

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (154)

Spamerka dzwoni po 8mej rano...budzi wszystkich w domu, ludzie po ciężkiej nocy biegną do telefonu bo może coś ważnego a tutaj młoda spamerka dzwoni bo do odebrania jest nagroda ! mówię żeby nie dzwoniła na ten numer a ona żebym zmienił sobie telefon.....To nie są ludzie którzy pracują to zwyczajni, bezczelni oszuści.
Potwierdzam, namolni naciągacze !!!
Namolni naciągacze
naciągacze
namowy na prezentację, obiecują prezenty itp. oszustwo
Spam i , odrazu blokować
Dwa głuche telefony A za trzecim razem dzwoni aby mi powiedzieć że mam do odebrania odkurzacz. Pieprzeni sprzedawcy którzy zatruwaja zycie ludzi.
Po spytaniu skąd mają nr tel odpowiada że wygenerowany losowo przez maszynę (co jest prawnie zabronione art. 172 Prawa Telekomunikacyjnego) numer od razu blokować !
Nieuprzejma, pyskata kobieta która pyta gdzie mieszkam. Na moje pytanie skąd ma mój nr tel staje się agresywna słownie. Uważam że nr należy zablokować.
Po odebraniu nikt się nie odzywa, słychać głosy w tle po czym się rozłączają. Tak jakby sprawdzali czy numer jest aktywny i można go podawać dalej... NIE ODBIERAĆ, BLOKOWAĆ
Po odebraniu nikt się nie odzywa, dzwoni też z innych numerów
Oszuści - nie odbierać
Głuche telefony
Uporczywe dzwonienie. Po odebraniu rozłącza się. Za chwilę znowu to samo
Odkurzacz aero do odebrania w sali weselnej w Aleksandrowie po pytaniu o wiek pani się rozłącza, czy ktoś wie jak otrzymać ten odkurzacz ?
Dzwoni codziennie. Głuchy telefon. Szanowni Państwo zablokujcie.
głuchy telefon
Baba mówi że wygrał em wibrator
Nie oddzwaniał bo to kosztuje , wydaje mi się ze to jakiś virus bo po dodzwonieniu od razu zawiesił się telefon na 10 minut. Nawet wyłączyć się nie dało.
Brak odzewu po odebraniu
Dzwoniąca z tego nr kobieta chciała dowiedzieć się czy dodzwoniła się do danej miejscowości . Kiedy powiedziałam , że skoro do mnie dzwoni to powinna wiedzieć dokąd dzwoni. Wówczas powiedziała, że w związku z tym skontaktuje się ze mną prezes urzędu skarbowego w sprawie zaległości podatkowych i rzuciła słuchawką. Z urzędu wiem że to nie ich numer i nie ma takiego pracownika jak Ania Nowak. Uważam ten numer za bardzo niebezpieczny i te osobe za bezmyślną.
chora psychicznie sygnał bo jestem głuchy telefon. to spadaj
zwykły zawracacz
telemarketing
Po odebraniu nikt się nie odzywa i się rozłączają, dzwonią z kilku podobnych numerów.
Do mnie też dzwoniono i po odebraniu rozłącza się
Po odebraniu cisza
natrętny telemarketing.Wrzuciłem na listę numerów blokowanych.Gonić dziadów !
Bardzo miła osoba drugiej stronie
Po odebraniu rozłącza się. Dzwoni kilka razy dziennie.
Wygrałem roombę!
Zaproszenie do odbioru odkurzacza
Dzwonił do mnie ten numer, gdy oddzwaniałam nikt nie odbierał
Dzisiaj mają jakąś akcję skurczybyki. Wydzwaniają do mnie z różnych numerów z początkiem 734. Wszystkich jeszcze nie poblokowałem. Męczą i dzwonią. Blokuje i blokuje A oni dzwonią tylko numer trochę inny .
Witam, codziennie dzwonią do mnie z owego numeru, zapraszają na jakieś spotkania. Gdy pytam skąd mają mój numer, gdyż zastrzegłam go przez wszelkimi rodzajami marketingu, panie są chamskie i bezczelnie się rozłączają. Chyba nie zostały odpowiednio przeszkolone,.
Nękanie propozycją odkurzacza, pewnie mają jedną sztukę, o ile w ogóle mają ;) Na pytanie o nagrywanie rozmów, odpowiedź że "nie ma takiej możliwości", a na uprzejmą prośbę o informacje skąd posiadają moje dane osobowe (w tym Imię i numer telefonu), Panienka z okienka szła w zaparte, że to nie dane osobowe ;P … Chętnie zgłoszę to do PUODO - jeżeli ktoś zna nazwę i siedzibę firmy to proszę o kontakt.
cały czas głuche telefony z pod tego numeru....
Złośliwe głuche nękające połączenie.
Dzwoni 10 razy dziennie, po odebraniu chwila ciszy i rozłącza się
Ten nr i +48734129960, +48734129584 nękają na zmianę. Nie rozumieją że jak nie odbieram 11 połączeń wykonanych do 10.30 to albo nie mogę albo nie chcę z nimi rozmawiać. Oferują darmowy odkurzacz chociaż nie brałam udziału w konkursie. Na moje żądanie usunięcia z bazy danych usłyszałam że nie ma żadnej bazy danych i że mój nr został losowo wybrany. A skąd znają moje imię skoro to losowo wybrany nr??
do mnie ten numer dzwonił trzykrotnie w ciągu kilku minut i nie odzywa się.
zablokować
Dzwoniono z tego numeru 22.02.2019 roku, godz.09.01 oddzwoniłam 10.15 nikt nie odpowiada - informacja -"proszę czekać na połączenie"
gluchy po odebraniu rozlacz sie
Uciążliwie wydzwania o różnych porach dnia, pomimo iż go nie odbieram.
nekanie na domowy, w nosie mają RODO,dzwonią co chwile z podobnego numeru
21.02.2019 Po odebraniu rozlaczyl się. Gdy oddzwonilam informacja by czekac na polaczenie, potem urwany sygnal i inf:wiadomosc zostala usunieta. 
 Nie sprawdzilam czy naliczane sa jakies dodatkowe koszty.
Nielegalnie posiadają numery telefonów, na prośby o ich usunięcie z bzy danych nie reagują, nie odpowiadają na pytania dot. usunięcia danych. Zgłaszam do inspekcji danych osobowych.
Kobieta która dzwoni zna mój pesel i adres, namawia po odbiór nagrody w restauracji mojej miejscowości. Na żądanie usunięcia moich danych oraz podania swojego adresu do korespondencji rozłącza się.
Nekajacy nr
Dzwoni jakaś Babka namawia aby odebrać jakieś coś z jakiejś miejscowości a jak się pytam aby powtużyła to z pretęsjami że mam se zobaczyć w atlasie po czym się rozłańcza.
Dzwoni i się nie odzywa. Już dwa razy.
Dzwoni co 10 minut i rozłącza się po odebraniu połączenia
Po odebraniu cisza.... Zablokowalam ich inne numery więc próbowali z tego
Dziwny człowiek. Dzwoni i mówi, ze to pomyłka.
Ktoś dzowni i się rozłącza po chwili
Top Med (powiązania z innymi nękającymi - Helve) tyle mają wspólnego z medycyną, co krowa z baletem. Nielegalnie posiadają nasze numery i dane, w d**** mają RODO, nagrywają wszystkie rozmowy i robią z tego użytek. Zalecane jest nie używać w trakcie rozmowy słów potwierdzających (tak, oczywiście, zgadzam się, itp) bo mogą być wykorzystane do zmontowania polecenia zawarcia umowy kredytowej.
Rozłącza zaraz po odebraniu.
Bardzo mili ludzie. Prowadzą konkurs, a jak się odpowie "A kalesony " to wygrywa się talon na balon.
Pierwszy raz o 8 rano jakaś kobieta z nagrodami, a jak powiedzialem że śpię i się rozlaczylem to później z 5razy 'dzwoniła' i po odebraniu się rozłączala.
Po odebraniu, rozłącza się.
Dzwonia do mnie nie zeycze soebie nie chce, .....proszę o wykasowanie numeru.. nic to nie daje. Szkoda ze nie mozna isc z tym do sadu.
gnębi dzwonieniem GŁUCHY
Odbieram cisza w telefonie
Nękający
Dzwoni a jak odbiorę to się rozlacza.
Mnie proponowali wazon jeśli przyjdę na spotkanie... blokować
Nie odbierać dzwoni baba chamska .
Tylko dzwonek i tak 6-7 razy dziennie
Oferują prezenty na spotkaniu z Firmą
Wydzwaniają o każdej porze dnia i nocy
Dzwonią, nie odzywają się często to tylko dzwonek -NĘKANIE!!!
Dzwoni nachalnie i nikt nie odpowiada
Gluchy telefon
Głuchy telefon.
Telemarketing.firma Top med info o wygranej nagrodzie.zapriszenie do restauracji po odbiór.
Mamy dla państwa prezent itp itd
Głuchy
Dzwoni i się nie odzywa
dzwoniono 2x 2018/12/27
Dzwoni i nie odzywa się
dostałam sms, ze dzwoniono i jest wiadomość głosowa. dałam na odsłuchanie a tam jakiś facet "to tak, smalec, boczek..." . Zablokowałam nr.
Oddzwaniając na ten numer nikt nie odpowiada. Co to za numer?
Nie odbieraj!
dzwoni i sie nie odzywa, juz zablokowany :D ale maja chyba wiecej numerow zaczynajacych sie od 734
Oszusci
"Dzwoni Radek Nowak ma pani do odebrania ekspres" Kolejna jakaś ściema.
Dzwonią codziennie
Po odebraniu rozłącza, po oddzwonieniu nie ma takiego numeru. Potrafi zadzwonić o 3 nad ranem...
Dzwoni kilka razy dzisiaj. Po odebraniu rozłącza się. W słuchawce cisz
Dzwoni ale nie odbieram
Rozłącza się po odebraniu
Dzwoni i dzwoni... Aż się chce... Jak to zlikwidować?!
Dzwoni któryś dzień z kolei na służbowy telefon. Po odebraniu rozłącza się, dosłownie z 3-5sek trwa połączenie. A przed tymi połączeniami dzwoniła Pani żebym odebrała nagrodę i wiedziała do jakiej miejsowości dzwoni
Pani przedstawia się jako Ewą Nowak, informuje, że zostałam wylosowana po odbiór nagrody. Po tej informacji rozlaczylam się i zablokowałam numer. Innym radzę to samo...
Dźwięki jak zza światów... jakieś pomruki i jęki.
Dzwoni, nikt nie odpowiada. Kilka razy dziennie
Rozlacza się po odebraniu
Po odebraniu rozłącza się.
Odbiór nagrody
Nie odbierać numer spam
odbierz nagrodę
Po odebraniu rozłączenie
gluchy telefon, po odebraniu cisza i sie rozłącza po 5 sekundach
Po wielu głuchych połączeniach, odezwała się jakaś pani i dowiedziałem się od niej, że to firma TOP-NET a pani pracuje w Oddziale Wrocław ul. Grabiszyńska 28.
To jakiś bezczelny typ. Ktoś prawomocny powinien zająć się tym numerem. W telefonach stacjonarnych raczej nie ma możliwości zablokowania tego bezczelnego numeru w przeciwieństwie do komórkowego.
Zadzwoaniła do mnie z tego numeru miła pani, przedstawiła sie i zapytała czy mieszkam w warszawie. Zapytałem w jakiej sprawie dzwoni. Odpowiedź brzmiała : "Żebym się cofnął do szkoły podstawowej i nauczył że nie odpowiada się pytaniem na pytanie" i rozłączyła się.
+48734130739 Głuchy telefon
Po oddzwonieniu usłyszysz komunikat : "Proszę czekać na połączenie", oczywiście NA TWÓJ KOSZT!!!
Porażka, lecz po zablokowaniu numerów, nie wydzwaniają przez dluzszy czas.
Nęka mnie co pewien czas
Od kilku dni dzwoni ten numer kilka a może nawet -naście razy dziennie na tel. stacjonarny. Gdy odbiorę jest głucha cisza. A wszystko zaczęło się od tego, że na zaproszenie po odbiór nagrody, kazałem usunąć mój numer z bazy danych. Dwa razy to robiłem. Od tego czasu jest to nękanie! Brrrr
Można zgłosić tą sprawę do Głównego Inspektora Danych Osobowych - zgłoszenia można dokonać via e-mail, podając numer telefonu, z którego do nas dzwonią. Sam fakt, że się nie przedstawiają i nie informują skąd posiadają nasz nr stanowi naruszenie przepisów RODO.
Chamstwo i nic więcej..
Zaproszenie po odbiór nagrody ?
zgłaszam sprawe do prokuratury jak długo mogą jakies du.....i tak robić
Dzwonił chwilę po połączeniu z numeru 91-851-19-72, nie odebrałem - oznaczony przez Truecaller jako spamujący (wygrana nagroda).
w sprawie nagrody
Głuchy telefon. Dzwoni kilka razy dziennie.
Odebieram i rozmowa została rozłączona, nie oddzwaniam .....
13/09/2018 Odebrałam i rozmowa została rozłączona, Gdy próbowałam oddzwonić włączyła się automatyczna sekretarka.
Dzwoni i rozłącza się po odebraniu jak zawsze. Czy ktoś (czyt. odpowiednie służby) w tym kraju w końcu się tym zajmie??!!
Kilka razy dziennie dzwoni i się rozłancza
Dzwoni Pan Jan Nowak, ktory zaprasza na spotkanie, bo wygrałam cos tam. Gdy się nie zgadzam na rozmowę i proszę o nie dzwonienie, on odpowiada " Ty stara K...o i tak będę dzwonił"
Jeszcze dzwonią z dwóch numerów 734129xxx
Upierdliwy dzwoni co 5 minut
Dzwoni i po odebraniu sie rozłącza
dzwonią i wysyłają esemesy
telemarketing upierdliwy
Głuchy telefon, po odebraniu cisza i rozłączenie
Telefon dzwoni ale po odebraniu od razu się rozlacza
Nękający z rana, głuchy telefon, powiązany z 734129960
Dzwoni kilka razy z innych numerów przy odbieraniu rozłącza się.
11;40 29-08 - nęka!
Bezczelny i namolny telemarketing. Zaprasza na prezentację sprzętu i kusi nagrodą.
Głuchy telefon, dzwoni, po odebraniu rozłącza się.
Posiadają dane osób, do których dzwonią. Sprawa do zgłoszenia na policję.
Głuchy - działa chyba w parze z +48734129960 (chyba źródło to samo ?). Oba kilka razy w dniu 22.08.2018
Po odebraniu cisza w telefonie
Tylko włącza się automatyczna sekretarka...
dzwonil 6 razy...na policje z tym
Zablokowałem. Dzwoni i dyszy jakiś . Bez odzewu.
Żądała ode mnie odpowiedzi "dzień dobry" i była wyjątkowo zła, że odpowiadałem "witam", po czym się rozłączyła. Te osoby wymagają odpowiedzi w tej formie, bo mają napisaną umowę, że jeżeli klient powie jakieś słowa, jest to zgodne z podpisaniem (ze zgodą) na jakąś umowę. Była niegdyś głośna afera z telefonem, który wymagał tylko tego, żeby odpowiedzieć w którymś momencie "tak". Niestety, osoby które słyszały ciszę, najprawdopodobniej na początku powiedziały "dzień dobry"...
Nagroda za wizytę na jakimś pokazie - na pytanie skąd mają numer, nie uzyskałem odpowiedzi (Pani się rozlaczyla)
Wygrałam coś. Akurat..
Zadzwonił raz jak do tej pory, po odebraniu cisza i rozlaczenie po ok 2s. Jak chciałam oddzwonić to automat "proszę czekać".
zapraszają na prezenetacje sprzetu z nagrodami. Nie podają informacji skąd mają numer.
Dzwoni, jeśli odbiorę to się rozłącza i tak parę razy w ciągu dnia. Chamstwo
dzwonią z nagrodą ooooo
Nikt sie nie odzywa i po chwili się rozłącza.
Oddzwonilem na ten numer po czym słyszę automatyczna sekretarkę i komunikat "Wiadomość skasowana. Do widzenia"
Dzwoni do mnie 3 raz odbieram i odrazu sie rozlacza
Tępy telemarketing. Bardzo namolni.
Nękający i bezczelny telemarketing.

Dodaj komentarz do numeru 734 130 739

* wymagane pola

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat