Numer 71 785 71 00

warianty zapisu 71 785 71 00 · 717857100 · 71-785-71-00 · 71 7 857 100 · 71-7-857-100 · (0 71) 785 71 00 · (0-71) 785-71-00 · (71) 785 71 00

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (265)

TelePolska; próbują naciągnąć na zmianę opa.
To samo, jak w komentarzach wyżej. Dzwoni baba i gratuluje "promocji dla stałych abonentów" oraz, że może znacznie obniżyć rachunek telefoniczny, ja jej na to, że nie ma właściciela numeru, a ona jeb słuchawką. Taka oto jest ciekawa firma.
Przedwczoraj nie mogłam odebrać, a dzisiaj nikt się nie odezwał - po kilku sekundach rozłączona rozmowa.
nie odebrałeś połączenia? PAMIĘTAJ : nie oddzwaniaj na nieznane numery!bo jak im zależy to zadzwonią znowu. Po drugie : na początku rozmowy zapytaj czy wyrażają zgodę na nagranie tej rozmowy i poproś o wyraźne przedstawienie się, kto i jaka firma ... to małe oszustwo ale bardzo pomaga na dużych oszustów
Numery wybiera pewnie automat, bo po odebraniu słuchawki trwało chwilę zanim ktoś po drugiej stronie się odezwał, nie słysząc co powiedziałem na początku.
 
 Kobieta przedstawia się, że dzwoni z firmy energetycznej, podaje w długiej nazwie firmy słowo "Tauron", ale nie jest to "TAURON Polska Energia". Pyta po imieniu i nazwisku o osobę, na którą zarejestrowany jest telefon. Gdy odpowiadam że aktualnie nie jest dostępna i pytam co mam przekazać, rozłącza się nie dając mi powiedzieć ani słowa więcej.
naciakągęaN, wliktóne amkieeoikjTucnl Pisolkj.e wyasPdoz się dpo PT. SLTAOKEELP
Głuchy telefon.
Do mnie stara raszpla też dzwoniła,i nieudolnie próbowała wymóc dane adresowe dla przesłania nowej,tańszej oferty.Podawała się oczywiście za Telekomunikację Polską z naciskiem obecnie Orange.Jak to ja od niej zażądałem podawania danych,a ja będę tylko potwierdzał,straciła na wigorze. Podała nazwisko ,miasto,ale o dokładny adres pytała mnie.Jak powiedziałem momencik coś sprawdzę(otwierałem rachunek w komputerze,chcąc zapytać o numer klienta) szybciutko bez słowa dowidzenia urwała się raszpla z druta.
Tym razem przedstawili się jako Telekomunikacja Polska - ciekawe skąd znają właściciela numeru telefonu, skoro tych danych ''ponoć'' się nie podaje - to zwykli naciągacze i oszuści. Proszę uważać na ten numer.
Blieznz!ce
Nadal są aktywni, przedstawiają się jako "Telekomunikacja cośtam", oczywiście niewyraźnie zarówno nazwa firmy jak i nazwisko osoby dzwoniącej, po prośbie o powtórzenie nazwy firmy mówią "Łącza telekomunikacji obecnie Orange".
Wadern .pam.ał winodz o zcarwec tsara ięs ićłwydzu mriacn.ofej
717857100-to NR.Klubu PEDAŁÓW!!!
Dzwonił do mnie przez ostatnie kolejne 2 dni ( 27.11 i 28.11.2012 ok godz.14.00) - słychać oddech i po chwili odkłada słuchawkę
Do mnie dzwonili z tego numeru jako firma "Energia" w sprawie obniżki opłat za prąd o 5% i nie pytając o zgodę wyślą mi umowę kurierem!!!
dzwoniła do mnie pani która na początku w ogóle się nie odzywała a później poprosiła o rozmowę z właścicielem telefonu proponując zmniejszenie abonamentu do 18 zł oczywiście oferta została odrzucona i się rozłączyła. OSZUŚCI I NACIĄGACZE!!!!!!!!!
Jakaś rura do nas dzwoni z tego numeru a następnie się nie odzywa i odkłada słuchawkę!
 Pozwać tych oszustów!
ilzeeBc!nz
łMia r.z.az..id ocś atm oje.p.uorp.n
Uważajcie! to oszuści.Dzwonią i naciągają na obniżkę abonamentu.Nie maja nic wspólnego z Orange.Beszczelna pani obraziła moją mamę mówiąc(cytuję)
popieram
cisza , w tle rozmowy ,jak na centrali telefonicznej
Naciągacze z pseudo Telekomunikacji. Usiłują wmówić obniżkę rachunków. Zdecydowanie odmawiać lub nie odbierać.
Miła zdzira.... coś tam proponuje...
zCy w kcńuo śkaja iacytjtusn żoem się ząćaj myt eeumrnm feoulent 711778050 zwi.ąnDo o keadżj epzro anid klaki yraz eezdnini esjt to nnęeiak luizd .
podają się za Telekomunikację i chcą podpisać umowę, uważać na nich !!
Dzwoniono do mnie kilka razy, dzisiaj odebrałem, chciano mi obniżyć rachunek za prąd. Dzwonią w ciągu dnia, więc liczą na to, że odbierze osoba starsza i da się naciągnąć na zmianę dostawcy. Początek rozmowy miły do momentu szczegółowych pytań, później rzucenie słuchawką.
Dzisiaj dwa głuche telefony
717857100 - tym razem zadzwoniła Pani i przedstawiła się,że dzwoni z RWE, będzie obniżka energii elektrycznej o 5 %, kiedy jestem w domu to przyślą kuriera do podpisania umowy, Na moje pytanie skąd tak naprawdę dzwoni - Pani fuknęła i wyłączyła się.
AWAUG , eaacnągczi aawzdiwnyąj i ywłujądza ned,a jazywpasdo ęis odp TP .SA !!!!!
717857100 - tym razem zadzwoniła Pani i przedstawiła się,że dzwoni z RWE, będzie obniżka energii elektrycznej o 5 %, kiedy jestem w domu to przyślą kuriera do podpisania umowy, Na moje pytanie skąd tak naprawdę dzwoni - Pani fuknęła i wyłączyła się.
... podszywający się pod telekomunikacje!. Dlaczego nikt ich nie ściga ? powinni siedzieć wszyscy łącznie z paniusiami z call center. W jakim kraju my żyjemy w Zimbabwe ? nie, w europie aa to Polska czyli norma
Do mnie już kilka razy dzwonili i za każdym razem cisza w telefonie.
Proszą o rozmowę z właścicielem numeru po nazwisku. Proponują obniżkę abonamentu tel. do 18 zł. To są OSZUŚCI!!! Proszę uważać.
naciągacze, oszuści, podszywają się pod orange
uGhłec fye,nelot cłya cazs yłngas itzajęośc op ipróeb oizaeiwnndod. W nleeietfo łćhysac boły zmwrooy w tel. ieN uoałd im ęis ina raz zćyuaks ain gneeodj awołs ziweddpooi od doognzc.-aeiw
Agresywny, telefoniczny spam.
ibKeota adepzwasrit ięs i mi,wó że dnzwio z jlecekiktaoumni jimtejkśaa i iosrp iciaaścelwł f,eolntue pacąjdo egoj ęimi i zniawk.so weiCkea ąkds ma et ,aned jleież ine wnjdieei no w dżjnae żąkcesi z.fiejleenontc oT cśzsuoi jcpląuyo an wtrwnhoeyałci zldiu.
nie jestem spamerem
Przedstawia się TELEKOMUNIKACJA DLA DOMU . Naciągają , że obniżą koszty połączeń . Gonić dziadów !
Dzisiaj pdszyli się pod Tauron z rewelacyjną obniżką ceny za energię elektryczną .Toksyczny telefon.
Do mnie dzwoniłi 2x. Cisza w sluchawce,w tle razmawiaja jakies kobiety. Oddzwoniłam z 10x - zawsze zajsty sygnal.
podszywją sie pod telekomunikację polską chcą naciągnąc na inny rachunek I PROSZE PANI KTÓRA DZWONIŁA PROSZE SIĘ NIE RZUCAC WIEM ŻE JESTEŚ OSZUSTKĄ!!!!!!!!!!!!
Ten sam numer (2 dni pod rząd, niemal dokładnie w południe); oferta podobna - ... Przysługuje panu obniżenie rachunków. Ile pan teraz płaci? U nas będzie pan płacił za 1MWh o ponad 20 zł taniej [sumy] Tydzień wcześniej młody człowiek złożył osobistą wizytę w imieniu STEN-u z podobną propozycją - wypełnienia formularza pozwalającego przejść na niższe koszty.
- Dzień dobry . Justyna Psisińska ( trudno zrozumieć sepleniącego ) Telekomunikacja się kłania. - Kto się kłania ? - Powiedziałam i wyłączyła się
atsełwrdaziP się ojak opinwrcak niiekujcmoktale i mwafanopołior o euniinżbo mbnoeanaut lte.
uzytsos i caziąceang
Ktoś dzwonił z tego numeru. Nie zdążyłam odebrać, potem odsłuchałam pocztę głosową na której usłyszałam- cytuję: "trutu tu tu....sru"
Bardzo nieprzyjemne i bezczelne callcenter podające się obecnie za pracowników firmy o nazwie "Telekomunikacja dla domu" (poprzednio "Telepolska"), przy czym człon nazwy "dla domu" podają szybko i cicho. Na jakiekolwiek niewygodne pytania, np. skąd mają numer pod który dzwonią i czy mają zgodę na przetwarzanie danych osobowych, albo gdzie jest siedziba ich CallCenter - rozłączają się.
Dziś dzwonili do mnie z tego numeru, a gdy odebrałem była cisza. Dodałem ich w telefonie jako Naciagacz 5, aby nie tracić czasu na rozmowy z nimi.
nNic,kęaagaą óniktwle kecniulmojekaTi ik.oeljPs yzPodsaw się dop T.P ESOTPKEALL
Telekomunikacja z drugim członem nazwy bardzo niewyraźnie powiedzianym
Nadal "działają", nie odbierać telefonów od tych naciągaczy.
Tez dzwonili i cisza w słuchawce i sami się rozlaczyli heh to już wiem dlaczego, pewnie mój głos był za młody i nie dało by się na nic naciągnąć, to ci dopiero spryciarze -naciagacze.
dzwoniła bezczelna ,głupia baba.Jak wiedziała że nie osiągnie swego celu[- naciągni..ęcia]] zachowywała się bardzo agresywnie.Dopiero jak w krótkich ,żołnierskich słowach pożegnałem idiotkę to rozłączyła się.Uważajcie na tą jędzę.
Zadzowniła do mnie rano Pani (chyba Sylwia). Zapytała o abonenta, który od kilku lat nie jest już właścicielem telefonu. Zapropnowała mi obniżkę abonamentu i od razu przeszła do ustalania terminu dostarczenia przesyłki z umową do podpisania. Zapytała, czy wszytsko dla mnie jest zrozumiałe. Na moje pytania m.in. dlaczego nie mają informacji o nowym właścicielu telefonu, czy nowa oferta zawiera to samo, co miałam dotychczas, przerwała rozmowę
Oszuści podszywający się pod TP SA
Przedstawiają się tak:"TELEKOMUNIKACJA POLSKA DZIEŃ DOBRY".Dzień dobry nie jest powitaniem tylko nazwą firmy. Prawdziwa telekomunikacja to "TELEKOMUNIKACJA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA".
Dzwoniła pani proponując obniżkę abonamentu,powołując się na telekomunikację informując mnie że dotyczy to mojego operatora.Sprawdziłem kłamstwo.Nie podopisywać przysyłanych umów.
dzrojaneyP kaottkn. Znaąj iazwskon ciwaielścał ne,oeuflt ael op uytpain o to dksą wąidnzo ąołcrzjazą ęi.s
Kobieta przedstawia się i mówi, że dzwoni z telekomunikacji jakiejśtam i prosi właściciela telefonu, podając jego imię i nazwisko. Ciekawe skąd ma te dane, jeżeli nie widnieje on w żadnej książce telefonicznej. To oszuści polujący na łatwowiernych ludzi.
rnWdae .ama.łp dzionw o zccraew rtsaa sęi idwćłuyz ojafc.rnemi
Dzisiaj dzwonili do mnie z tego numeru ale ja nigdy nie odbieram i najpierw sprawdzam w internecie co to za GNIDY wydzwaniają.Widzę ,że od dłuższego czasu trwa ten problem i żadne służby się tym nie interesują.Totalna olewka.
Czy w końcu jakaś instytucja może się zająć tym numerem telefonu 717857100 .Dzwonią o każdej porze dnia kilka razy dziennie jest to nękanie ludzi .
Naciągacze na obniżkę abonamentu przedstawiający sie jako telekomunikacja dla domu.Bardzo chamscy.
Próbuje naciągnąć na zmiany abonamentu
Z tego numeru Ktoś zadzwonił, mówiąc że jest z... Argentyny. Ciekawe, co też jeszcze właściciel tego numeru - lub ktoś się podeń podszywający - wymyśli...
Ten numer wydzwania po kilka, kilkanascie razy w miesiącu, od jakiegoś czasu. Kiedy probowałam odzwonic to sygnal zajętości non stop lub nikt nie odbiera.Kiedy widzę ten numer po prostu nie odbieram. Uważam jednak, że takie numery powinny być blokowane, choć pewnie pojawilby się w to miejsce nowy, ale jest to ,jak dla mnie, molestowanie spoleczenstwa ,nagabywanie i zmuszanie do pewnych postaw, powinno być karalne, lub calkowicie zabronione!!!!
dtsrzeaaPłwi ięs jaok nrpioakwc oilamjecuteknik i rfoiopwmaaołn o eoiużinnb tabaonemnu e.lt
boaKtie edawatzrspi ięs i ómw,i że wizndo z mtcloaiknuekeji ajmitśjkae i opirs iśwłiceaalc utolfnee, coajpdą ogej imię i .zoakiwsn wkeCeia ksdą ma et dn,ea ileżje nei eiiwejnd on w ndżjea secżiąk efen.ijtzenlco oT sśiozuc cojluyąp an yhrwawntoeicł duz.li
Teraz przedstawiają się jako "Energetyka". Wygląda na to, że pod pretekstem obniżki opłat chcą wyłudzić dokładny adres zamieszkania, możliwe, ze do celów marketingowych, ale nie zamierzam tego sprawdzać bo nie pachnie to niczym dobrym.
Po moim żądaniu o wykreślenie numeru z ich bazy danych, pani stwierdziła że numeru nie wykreślą a ona będzie dzwonić trzy razy dzienne. Niech spróbuje ja te rozmowy będę nagrywam i zgłoszę sprawę o nękanie.
PILNE WARTE DO PRZECZYTANIA!!! Telekomunikacja Polska S.A. nie ma zwyczaju dzwonić po ludziach czyli klientach indywidualnych. Lecz Niestety Telekomunikacja została zprywatyzowana i powstały nowe spółki np. NOVUM, TELE 2 itd. Zawsze jak dzwoni do Państwa pracownik telekomunikacji i przedstawia się że jest pracownikiem TELEKOMUNIKACJI "putajcie się PAŃSTWO Z JAKIEJ", zaoszczędzi wam to pózniejszych problemów. Spółki które powstają proponują klientom umowy na wygórowanych umowach. Proszę być OSTROŻNYM!!!
Pani dzwoni i znudzonym głosem recytuje, iż jest z telekomunikacji i oferuje obniżkę i mówi także, że jestem ich klientem, a chwile potem pyta czy się nic nie zmieniło... na pytanie czy skoro jestem ich klientem pani nie wie co dzieje się na moim koncie pani mówi, rozmowa jest nagrywana i to pan robi z siebie idiotę... oO pani zrobiła mi dzień :)
Terror marketingowy korzystający ze starej bazy danych abonentów TPsy. Po potraktowaniu pani w odpowiedni sposób - dosadny epitet świadczący o moim braku kultury - ta straciła zimną krew, haha.
Proszą o rozmowę z właścicielem numeru po nazwisku. Proponują obniżkę abonamentu tel. do 18 zł. Są to OSZUŚCI!!! Proszę uważać.
cuśsziO yyajowdszącp ęsi dop TsPa i ppoyjocuąrn "ńtyzas eno"m.aantb Ugwaa - eni ićwóm w izweomor ,t"a"k ob azujną to za wąiżcąą uwęmo!
Przedstawiaja sie jako Twoja Telekomunikacja z naciskiem na Telekomunikacja. Proponują zmiane planu taryfowego. Naciągacze! Zastanawiające, skąd oszuści z Wrocławia posiadają dane abonentów?
Dzis z tego mumeru dzwonili i proponowali ksiazke o podrozach papieza, ktora ukaze sie w ksiegarni za 240 zl . Oni chcieli mi ja wcisnac za 189 . DZwonia po kilka razy dziennie.
oeabtKi raasptedwiz sęi i ,móiw eż owdnzi z nekekiotulmjcia emijajśkat i sriop iewcałaślic lfeo,unet jpącoad eogj ięim i sknoi.waz eakwiCe dsąk am te eda,n jleież nie eiidenwj on w jaenżd secżiąk cjlzeenten.foi To isouzcś ącypjluo an hwoicyłaewnrt lzd.ui
dzwonioą po kilkanascie razy dziennie ja nie odbieram po czytałm w internecie co to zaa numer i dałam sobie spokuj z naciągaczami
uOścisz zyayospjdąwc się dop aPTs i jąnryocopup tyńs"az entama".onb gwaUa - ien wćmói w iomoezrw a,tk"" ob naąjzu to za ążiwcąą !uwęmo
Dzwonil facet, podawal sie za Telekomunikacje, lecz nie zrozumialem do konca jego danych, wiec pytalem aby powtorzyl (2 razy), za drugim razem sie sam rozlaczyl. Pytal o to, czy w ostatnim czasie mielismy w domu obnizke abonemantu telefonicznego. Nie brzmial fachowo, nawet nie jestem pewien, czy sie przedstawil. Jak dla mnie to jakies ciemne oszustwo. Polecam uwazac.
Gluchy telefon, czeka aż się odezwiesz
Po odebraniu nikt sie przez bardzo długi czas nie odzywał. Przerażające dla starszej osoby jak by odebrała.
 Kiedyś ten numer już dzwonił jako Telekomunikacja Polska nachalnie proponując nowy kontrakt telefoniczny.
 Oszuści. Omijać z daleka!
Numery wybiera pewnie automat, bo po odebraniu słuchawki trwało chwilę zanim ktoś po drugiej stronie się odezwał, nie słysząc co powiedziałem na początku. Kobieta przedstawia się, że dzwoni z firmy energetycznej, podaje w długiej nazwie firmy słowo "Tauron", ale nie jest to "TAURON Polska Energia". Pyta po imieniu i nazwisku o osobę, na którą zarejestrowany jest telefon. Gdy odpowiadam że aktualnie nie jest dostępna i pytam co mam przekazać, rozłącza się nie dając mi powiedzieć ani słowa więcej.
Kobieta nie przedstawiła się, ale próbowała naciągnąć na obniżkę ceny prądu - wypytywała o szczegółowe dane!! TRZEBA UWAŻAĆ BO TO ZŁODZIEJE!!
Proszą o rozmowę z właścicielem numeru po nazwisku. Proponują obniżkę abonamentu tel. do 18 zł. To są OSZUŚCI!!! Proszę uważać.
717857100 oszustka dzwoni przedstawia się jako TPSA jak pytam skąd dzwoni rozłącza się natychniast .
Dzwonił jakiś ... z niejakiej "Telekomunikacji Tele Polska" albo "Telekomunikacji TP Tele Polska" już nie wiem. W każdym razie nawet do widzenia nie powiedział. Wcześniej mówił o obniżeniu rachunków za to i tamto i zaczął pytać o ostatnie umowy za telefon, internet itd. Zapewne naciągacze.
Zadzwoniła kobieta, podała swoje nazwisko, powiedziała, że dzwoni z TwojaTelekomunikacja i zaproponowała obniżenie kosztów. Zapytała czy mam numer w Orange, jak dowiedziała się że nie to rzuciła słuchawką.
Przedstawiła się jako Ewelina jakaś tam, która przedstawiła się jako reprezentant Telekomunikacji Polskiej - mówi o obniżeniu kosztów Jak zapytałam skąd ma Pani mój numer padła odpowiedź: "z dupy"
ytussoz i gcązaecian
Ładują kit podszywając się pod TP. SA.i proponują frajerski abonament !
Proszą o rozmowę z właścicielem numeru po nazwisku. Proponują obniżkę abonamentu tel. do 18 zł. To OSZUŚCI!!! Proszę uważać.
dzisiaj dostałem telefon , pani powiedziała mi moje imie i nazwisko, następnie mowila ze dostala moje CV w sprawie pracy i obiecala napisac maila z dalszymi wskazówkami . do tej pory nic .
Próbuje dzwonić ;-) ale jest na czarnej liście
Witam, proszę o radę: dziś dostałam tel. z nr 717857100, dot. obniżenia abonamentu, chciałam zadać pytanie, operatorka się rozłączyła. Dzwoniłam do ORANGE, Pani wyjaśniła, że absolutnie Firma ORANGE nie ma nic wspólnego z tą ofertą. Zaznaczyłam, że nie chcę żadnych zmian w obecnym abonamencie. Czy ta pseudo-rozmowa ma jakieś znaczenie? Jaka Firma podszywa się pod ORANGE? Proszę o pomoc...
Jeżeli macie rejestrację nr nie podnosić słuchawki Szczególnie niebezpieczne dla osób starszych dla których każdy grosz liczy się na wagę złota.
ayąncjk,ę cngziaaeąc

Dodaj komentarz do numeru 71 785 71 00

* wymagane pola

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat