Numer 71 773 02 44

warianty zapisu 71 773 02 44 · 717730244 · 71-773-02-44 · 71 7 730 244 · 71-7-730-244 · (0 71) 773 02 44 · (0-71) 773-02-44 · (71) 773 02 44

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (101)

Rozłączył się nim odebrałem, sprawdziłem tutaj i oddzwaniać nie zamierzam. Dopisałem na mojej liście kontaktów do pozycji "NIE ODBIERAĆ".
Pan podaje się za przedstawiciela dostawcy energii TAURON i przy nagrywanej rozmowie próbuje podpisać umowę przez telefon
Tauron
Pani przedstawiła się jako Agnieszka Kot ze szkoły języka angielskiego SPEAK UP
Po odebraniu rozłącza sie
windykacja
naciągacze
może nie losowo, ale bardziej po kolei - dzwonili do mnie i do syna na numery różniące się ostatnimi cyframi w niedługim odstępie czasu. Chcieli poznać moje nazwisko.
DO CZARNEJ BLOKOWANEJ LISTY ! NACHALNA AKWIZYCJA!!!
Dzwoniono 9 razy. Zaczęło się od 24.02.Udało mi odebrać 2 razy, ale było cisza. Mam zapisane "Nie odbierać"
Dzwoni od ponad miesiąca co jakiś czas. Nie odebrałem ani razu. Wrocław mam na drugim końcu Polski, nikogo stamtąd nie znam, więc pewnie to jakiś szajs naciągający.
zgłosiłem na policje oni go namierzają
Namawiają na naukę języka angielskiego
AKWIZYCJA w tej chwili - dodałem do czarnej blokowanej listy!!!
Naciągacze
 próbują wcisnąć Ci umowę pod hasłem "obniżenia kosztów".
Zadzwonił i ciesza, po ok. 14 sek się rozłączył
speak up oferta
Po odebraniu następuje rozłączenie. Nachalnie i natarczywie wydzwaniają konsekwentnie 3 razy dziennie. Trwa to już 4 dni. Odebranie połączenia wiąże się z kosztami w wysokości 1,23 PLN. Chciałbym wiedzieć kto chce mnie naciągnąć na koszty.
Niby szkoła językowa z propozycją zajęć. Twierdzą, że korzystają z urządzenia do losowania.
Dzwonili kilka razy ale jak rozłączyłem to nagrały się głosy z całej agencji reklamowej jak rozmawiali z innymi osobami xd chyba ktoś nie zauważył poczty xd
speak up z oferta. bardzo namolnie
Dzwoni i się nie odzywa, nie można oddzwonic
dzwonili żeby sprawdzic licznik pradu pod naszym adresem
Nie odbierajcie, gdyż za odebrane połączenie płacicie Wy!!! Jeżeli macie telefon na kartę i nie macie wystarczających środków na koncie, to rozmowa zostanie przerwana. Jeżeli odbierzecie z naładowanego telefonu lub z telefonu na abonament, to policzy Wam za to połączenie. Nieważane, czy jest to szkoła językowa, czy inna firma, jest to NIEUCZCIWA PRAKTYKA aby narzucać się z ofertami i jeszcze naciągać rozmówcę na koszt tej rozmowy!
Kilka dni temu do PARP za nieuczciwe praktyki zglosiłem firme szkoleniowo-informatyczną z Wrocławia. Nie wiem czy to oni na pewno, ale wytłumaczą się Policji.
Dzis dzwonił do mnie ten nr ale gdy chciałem odebrać, rozłączyło rozmowe. Nie mogę oddzwonić, myślę że to jakaś nowoczesna metoda oszustwa, polegająca na naciąganiu i obciążenia konta odbierającego połączenie.
Agresywny marketing Szkoły Języków Obcych
Pani usiłowała się dowiedzieć ile mam lat i chciała mnie zaprosić na dni otwarte. Natarczywa, nie chciała zakończyć rozmowy.
Dzwoniłem do Tauron'a. Zgadza sie. To ich konsultant. Proponuje lepsza cenę za energię.
do czarnej listy - nachalna akwizycja czy jakoś tam. PRECZ!
Dzwonił 24.03.2015 r. Po odebraniu cisza i po chwili ktoś się rozłączył.
dzwonili do mnie, dobrze że nie odebrałem
Telemarketer - dodałem do blokowanych numerów !!!
Szkołą języka obcego
gluchy telefon, 2 x dziennie. Dodałem do zablokowanych.
Mi również przedstawiono się jako szkoła języków obcych i co najlepsze zapłaciłam za połączenie! Dobrze, że trwało tylko 10sek.
Dzwonili z tego numeru, nie odebrałem z powodu zajęcia w pracy, ale oddzwonić się nie da. Podejrzany nu mer wg mojego mniemania i widząc innych komentarze.
nie odbierajcie
dzwonią podając się za szkołę językową speak up i namawiają na lekcję. Twierdzą że losowo wybrali numer jakiejś bazy. a skąd mają tą bazę numerów - to stalking. Na policję trzeba zgłaszać te numery.
Rozlacza sie po odebraniu.
jak poprzednio - nie da się oddzwonić, nie da się odebrać
Głuchy telefon, po odebraniu od razu połączenie jest rozłączone. Po kierunkowym to Wrocław, tyle, że nigdy tam nie byłem a dla mnie to wyprawa na ponad 350 km.
Dzwonią kilka razy dziennie. Mówią że szkoła angielskiego.
Mówią, że szkoła językowa. Rozłączyłem się.
Po odebraniu następuje rozłączenie. Nachalnie i natarczywie wydzwaniają konsekwentnie 3 razy dziennie. Trwa to już 4 dni. Odebranie połączenia wiąże się z kosztami w wysokości 1,23 PLN. Chciałbym wiedzieć kto chce mnie naciągnąć na koszty.
717227055 co to za numer
Naciągacze próbują wcisnąć Ci umowę pod hasłem "obniżenia kosztów".
jakaś firma castol i coś o podatku mówi jak zapytałam o nazwisko to udawała że niesłyszy i się rozłączyła
Gość podał że jest z TAURONA, prosił o potwierdzenie adresu i stwierdził że ma ofertę dla mnie ale odezwie się w innym terminie gdyż ten numer kodu pocztowego czyli rejonu będzie obsługiwany w innym terminie. W Tauronie na infolini stwierdzili że to nikt od nich. Czyli coś nie tak.
Ten numer jest mi bardzo dobrze znany , bo wiele osób o nim pisze. To kancelaria windykacyjna wyłudzająca dane osobowe
dzwonil pare razy, prosta blokada na telefonie zalatwila sprawe
Uwaga, zabiera automatycznie pieniądze, oszusty i huje
dzwoniła pani z ofertą odnośnie podatków- że niby ona oferuje tylko taka usługę i jeśli się zgodzę to poda mi namiary firmy itd -przedłuża rozmowę itd podziękowałem -na mnie nie zarobili na połączeniu bo akurat byłem za granicą ----naciągacze kosztów oddzwonić nie można
Dzwoni i się nie odzywa.
szkoła językowa,akwizycja
Dzwonią z ofertą, SPAM!
Ten numer telefonu dzwoni jak sie odezwiesz zaraz sie wyłacza
Uwaga, zabiera automatycznie pieniądze, oszusty i huje
Uwaga, zabiera automatycznie pieniądze, oszusty i huje
Natarczywa, nie chcąca zakończyć kulturalnie rozmowy kobieta. Usiłuje namówić na zwrot podatku zza granicy. Na pytanie skąd mają mój numer odrzekła, że został wylosowany przez komputer. Na pytanie o jej nazwisko rozłącza się bez słowa.
często dzwoni
nie da się odebrać, bo się rozłącza, nie da się oddzwonić
Dzwonił dzisiaj nikt się nie odezwał po kilku sekundach rozłączyło połączenie
Kilka razy, zanim dodałem do odrzucanych, rozłącza się jeszcze przed odebraniem. Telefon lokalizuje dzwoniącego we wrocławiu...
tutaj macie stronę na której możecie sprawdzić skąd do was dzwonią telefonzlokalizuj.pl/4563
Oszustwo. Dzwonią od rana a po odebraniu się rozłączają. Pewnie sprawdzają czy numer aktywny, a poźniej akwizytor będzie nękał. Rozmowy tak wyglądają: https://soundcloud.com/zdzislaw222/2015-02-04-12-52-48717730244-in/s-qEoDx
Po odebraniu następuje rozłączenie.
 
 Nachalnie i natarczywie wydzwaniają konsekwentnie 3 razy dziennie. Trwa to już 4 dni.
 
 Odebranie połączenia wiąże się z kosztami w wysokości 1,23 PLN.
 
 Chciałbym wiedzieć kto chce mnie naciągnąć na koszty.
po odebraniu rozłącza się
dzwonią z firmy która podaje się za Taurona,mają adres i nazwisko,ktoś im sprzedał... Oczywiście to nie jest Tauron,nie dajcie się wrobić w to dziadostwo
telemarketing; najpierw dzwoni automat, ktory po ok.10 sek. połączy z callcenter
dupek, dzwoni co jakiś czas, o różnych porach, nie odbieram, ale też nie da sie oddzwonić na ten numer. Olewajcie to jakaś ściema
Witam dzwonili z tego numeru do mnie teraz to odrzucalem i tak odrzucam wszystkie telefony z polski ktorych nie znam takze mam pewnosc ze nie odbiore jakiegos dzbana. Może rejestrowaliscie sie w kokos pl tam mialem potwierdzenie miejsca zamieszkania ale to mi listem niby wyslali i niby juz przeterminowanego w kokos nie chca przyjac chore.A ten tel moze od nich dzwonia ale nie musza moze po prostu jakis dzban dzwoni i naciaga ludzi. Ja odbieram tylko te numery ktore mam w ksiazce telefonicznej albo jak ktos smsa mi wysle kim jest.
po odebraniu cisza, przy próbie oddzwonienia z telefonu stacjonarnego od razu rozłącza
Do czarnej listy.
"Szkoła" speakup wciska kity. Na pytanie skąd mają numer pani twierdzi, że dzwoni losowo :) yhy :)
Gość podał że jest z TAURONA, prosił o potwierdzenie adresu i stwierdził że ma ofertę dla mnie ale odezwie się w innym terminie gdyż ten numer kodu pocztowego czyli rejonu będzie obsługiwany w puźniej. W Tauronie na infolini stwierdzili że to nikt od nich. Czyli coś nie tak.
Jakiś palant dzwoni i się nie odzywa kto takich sieje .Zgłosze pajaca na policję niech go szukają
Facet twierdził, że dzwoni w imieniu Taurona, ale zadałem mu kilka ogólnych pytań i nie potrafił na nie w ogóle odpowiedzieć, czytaj kłamał. Gonić to tałatajstwo. Czekam aż wzorem Anglii i nad Wisłą będzie prawo, które pozwala karać właścicieli firm za te telefony.
Pani przedstawiła się ,że dzwoni z Taurona,z fantastyczna ofertą,podziękowałam.
dzwonią z firmy która podaje się za Taurona,mają adres i nazwisko,ktoś im sprzedał...
 Oczywiście to nie jest Tauron,nie dajcie się wrobić w to dziadostwo
Firma tele działająca na zlecenie szkoły językowej speak up - omijają prawo twierdząc, że tel. jest losowo wygenerowany co oczywiście jest nieprawdą. Ogólnie taka firma, zamiast dobrej reklamy dla firmy tworzy antyreklamę.
Dzwonili że jakaś szkoła języka angielskiego. Podobno wylosowali gdzieś mój numer. Rzuciłem słuchawką. S**syny nie mają co robić i tyle.
Nie wiadomo kto, nie wiadomo skąd... po odebraniu nikt nie odpowiada :/ Nie odbierajcie!
szkola angielskiego speak up. Wiec po angielsku podziekowalem i prosilem, aby nigdy wiecej pod nasz numer nie dzwonil i nie zawracal nam glowy.
Wlasnie ze to Promocja z Tauron'a. Dzwoniłem do Tauron'a i podałem Ten numer. Potwierdzili ze to 'od nich'. Także spoko. Pozdro
Raz zadzwonił. Nie ma możliwości oddzwonienia na ten numer. Unikać takich podejrzanych telefonów.
agencja telemarketingowa - tym razem miła z głosu pani uparcie chciała mnie umówić na rozmowę z konsultantem szkoły językowej. Wypytywała mnie o nazwisko. Chyba dzwonią na kolejne numery bo chwilę później dzwonili do mojego syna.
Szkoła jezyka angielskiego oferujaca "niezobowiazujace" 20-minutowe spotkanie.
Oddzwaniam i nikt się nie odzywa, rozłącza się
Witam dzwonili z tego numeru do mnie teraz to odrzucalem i tak odrzucam wszystkie telefony z polski ktorych nie znam takze mam pewnosc ze nie odbiore jakiegos dzbana.
 Może rejestrowaliscie sie w kokos pl tam mialem potwierdzenie miejsca zamieszkania ale to mi listem niby wyslali i niby juz przeterminowanego w kokos nie chca przyjac chore.A ten tel moze od nich dzwonia ale nie musza moze po prostu jakis dzban dzwoni i naciaga ludzi.
 Ja odbieram tylko te numery ktore mam w ksiazce telefonicznej albo jak ktos smsa mi wysle kim jest.
nie znam a dzwoni
drazniący
nie odbierajcie
Banda oszustów, automatycznie zabiera z konta. ***je
Dzwonią bez sensu, nei odzwyają się, niepokoją o każdej porze. Dodałęm do zablokowanych numerów !!!
Kobitka mówiła, że jest z TAURONA, chciała potwierdzić mój adres zamieszkania i przedstawić ofertę, że niby obniżenie kosztów. Nie pozwoliłam jej dokończyć i się rozłączyłam.
Nękają mnie połączeniami co kilka dni już od ponad miesiąca. Zawsze dzwonią rano, wyświetla się Wrocław. Odrzucam, bo nie odbieram żadnych nieznanych mi numerów. Mimo to dzwonią dalej. Zablokowałem dziadów, dodzwonią się na pocztę głosową najwyżej. Mam telefon na kartę, nigdzie nie podawałem numeru.
szkoła jezykowa
dzwonili ale nie zdązyłam odebrać . nie wiem kto to dzwonił
"Szkoła językowa". Widzę, że dzwonią z najróżniejszymi ofertami. Odkładać, bo to tylko strata czasu.

Dodaj komentarz do numeru 71 773 02 44

* wymagane pola

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat