Numer 71 731 21 00

warianty zapisu 71 731 21 00 · 717312100 · 71-731-21-00 · 71 7 312 100 · 71-7-312-100 · (0 71) 731 21 00 · (0-71) 731-21-00 · (71) 731 21 00

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (84)

codziennie dziwonią od 7 do 12 - zablokowałem numer i mam nadzieje, że nie będą męczyć
To oferta kredytowa
dzwoni telefon a z nikim nie mogę się połączyć w słuchawce tylko proszę czekać będzie rozmowa
Santander oferta kredytowa
Zadzwonił o 21:00 nie odebrałem
Od 2 tygodni - codziennie, zablokowałam numer.
tak jak piszą jakiś przekręt
Nie mam kredytu ani żadnych zaległości w tym banku, a wydzwaniają codziennie. Blokuje, to dzwonią z innego nr.
Ciągle dzwonią wciskając pożyczkę.
Podobno mam jakieś odsetki od kredytu który już dawno spłaciłam. Żeby chociaż list polecony wysłali. A tu nic. Zwykłego listu tez nie mam. Trzeba po zakończonym kredycie do nich dzwonić bo te qrwy oszukują!!!
A ja u nich niemam kredytu, i mówie grzecznie a oni nadal dzwonią,
Windykacja
Santander
Również nie polecam tego banku. Dwa lata temu spłacałem raty za telefon, rata wypadała na 6 mimo ze wyraznie mowilem że wypłate mam 8-10. Zapewniano mnie ze na taki dzień będą wypadały spłaty, ostatecznie tak nie było. Co miesiąc naliczali mi dupne odsetki za za te 2-3 dni. W oddziale w Raciborzu próbowałem przesunąć spłate o te kilka dni jednak przemiła babka powiadomiła mnie że muszę zapłacić podwójną rate żeby można było tak zrobić...nie mogłem sobie pozwolić na 2x 500zł żeby to przeskoczyć. Wszelkie próby dogadania się przez infolinie legły w gruzach. Woleli zarabiać dodatkową kase. A ja przecież wcale nie chciałem pominąć spłaty przez jeden miesiąc tylko przesunąć o 2 dni...poprostu masakra
Zadzwoniłam na podaną na stronie internetowej infolinię Santander Consumer Bank - 19500, aby sprawdzić czy numer +48 71 73 12 100 należy do ich windykacji, zgodnie z tym co twierdziła pani Wiktoria Krzemińska, oraz czy mam wobec nich zobowiązania, jak zarzucała mi ów pani.
 Pani na infolinii poinformowała mnie, że z numeru telefonu korzystają przedstawiciele oferujący produkty bankowe, w tym kredyty. A informowanie o rzekomym zadłużeniu to chwyt marketingowy. 
 Co za dranie! Mało na zawał nie padłam myśląc, że ktoś wyłudził moje dane i na moje nazwisko wziął kredyt.
Dzwonią po 40 razy dziennie,terror w biały dzień. Windykacja natrętna, nie można normalnie funkcjonować.
Zadzwońcie najpierw do Santandera na infolinię i nie ma co panikować, tam Pani wszystko wyjaśni i doradzi. Ja tak zrobiłam i zostałam uspokojona wszystko jest w porządku. A nr zablokowalam ???? i teraz niech se dzwonią.
Od pewnego czasu mam jako nieodebrany numer 717312100. Dziś zdążyłam odebrać, ale wtedy się rozłączył. Po kilku minutach dzwonił ponownie i znów się rozłączył. Zastanawiałam się, czy to nie jakiś przekręt. Skoro bank, to dlaczego się nie odzywają?
Spoznilam sie 2 tyg ze splata raty (ktora juz oplacilam). Teraz wydzwania do mnie jakis upierdliwy, chamski typ. smsy i telefony od samego rana. Facet jest arogancki.
dziś zadzwonił gość i zapytał czy znam Aleksandrę Nowak
Co to w ogóle jest ta "kancelaria prawna" lexus po jakich studiach tam pracują ci niemili ludzie szok czy w ogóle po jakiejś szkole?
Po takim telefonie z windykacja z Santandera to tylko lina i do lasu z cala rodzina a przeciez wiadomo ze trzeba splacic ale czasem jest taka sytuacja ze chwilowo nie ma później sie placu z odsetkami ale ich to nie obchodzi ze z tych odsetek żyją tylko.krzycza sa bardzo nie mili najlepiej nie odbierać niech sie w końcu ogarną i zaczną normalnie rozmawiać z biednymi ludzmi
Masakra
To nie tylko windykacja, dzwonią również by naciągnąć na następny kredyt.
windykacja santander
windykacja
Windykacja Santander Bank. Wysłałem pismo z prośbą o przesunięcie terminu spłaty raty o kilka dni. Nie dostałem odpowiedzi a trzy dni po terminie telefon z awanturą czego nie ma wpłaty i oczywiście 20 zł doliczono.
Jestem zła bo ten numer wydzwania do mnie co drugi dzień. Zawsze tak się składało, że nie mogłam odebrać. Nie mam z tym bankiem nic wspólnego i nigdy nie miałam. Kiedy w końcu udało mi się odebrać, Pan się przedstawił, powiedział że dzwoni z banku i chciałby rozmawiać z panem dariuszem jakimśtam. co z tego, że uświadomiłam go, że pod tym numerem nikogo takiego nie zastanie - dzwoni nadal.
zgadzam sie z przedmowca masakra po 7 dniach daja do windykacji i sa koszta 70 zl a przeciez dodatkowo sa odetki ja mam w tym banku drugi juz kredyt na duza kwote i splacam , ale niestety sie spozniam z rata i ten babsztyl dzwoni o 7 rano masakra
Santander bank jednak oddzwonić sie nie da gdyż numer nie istnieje...
ten debilny bank wydzwania kilka razy dziennie nawet po 22, gadając o ratach mimo iż dzień wcześniej zostało zapłacone ...
Ciekawy bank. Spłacam kredyt od roku w tym miesiącu miałam pierwszy raz opóźnienie. Paniusia zapytał mnie: - Kiedy spłacę zaległą ratę? - Ja jej na to, że w piątek; piątek - ona, ale czy ja mogę jej to zagwarantować ? - ja, no nie, bo co się stanie, jeśli umrę w czwartek.
Santander a spróbujcie oddzwonic na ten numer...!
 Nie ma takiego numeru...nie ma takiego numeru...!
GLISTA LUDZKA Z SANTANDER CONSUMER BANK NIGDY WIĘCEJ MKREDYTU W TYM BANKU, DZWONI SUKA BEZCZELNA OD 7.OO RANO DO 22.00 CO 10 MINUT I MORDĘ DRZE PRZEZ TELEFON ŻE Z RATA SIE SPÓŻNIAM 2-DNI SUKE BYM UDUSIŁ GOŁYMI RĘKOMA.
Upierdliwe i nachalne babsko z Santander Bank wydzwania na drugi dzień rano 0 7.05 1-dniowym po terminie zapłaty raty, jest bezczelna i pewna siebie, typowo bankowa suka telefoniczna. UWAGA JEŚLI KREDYT TO NIGDY! W SANTANDER CONSUMER BANKU NIDGY!!!
Santander, terroryści. Dzwonią przed 22 i nie chcą nic sensownego powiedzieć.
zapisałem w telefonie NIE ODBIERAĆ
Santander Consumer Bank windykacja
To jest Santander Consumer bank mam kredyt spóżniłem się 1 dzien bo splata wypadala w sobote zlecilem przelew w pon w pon. telefon 30 zl koszt windykacji potem kolejne tel po 10 zl bo zaksiegowali dopiero po 5 dniach odradzam ten bank to jakaś porażka zlodzieje hamy strasza wypowiedzeniem kredytu bralem 5100 na 3 lata bo tylko tak daja do splaty ponad 12000
To dział windykacji z Satanderbank...Jednego miesiąca spóźniłem się z płatnościami i zamiast 14 wpłynęło do nich 23...ok spóźniłem się...ale za to naliczyli mi 13 zł za list, który wystawili do mnie z informacją że zalegam...Proszę państwa, żeby takie spóźnianie się było notoryczne ale raz i parę dni,,mała suma i 13 zł...to kradzież w biały dzień...I list jak powiedziała konsultantka poszedł jako zwykły i nawet nie dotarł...Mam dużo większy kredyt w innym banku,..spóźniłem się 20 dni i nawet nikt nie zadzwonił....a odsetek miałem za to ok. 3 zł...a tu 9 dni..i 13 za list....Jajcarze...gdzie jest KNF...!!!
To dział windykacji z Satanderbank...Jednego miesiąca spóźniłem się z płatnościami i zamiast 14 wpłynęło do nich 23...ok spóźniłem się...ale za to naliczyli mi 13 zł za list, który wystawili do mnie z informacją że zalegam...Proszę państwa, żeby takie spóźnianie się było notoryczne ale raz i parę dni,,mała suma i 13 zł...to kradzież w biały dzień...
A może wystarczy uczciwie i rzetelnie płacić? Wtedy nikt nie będzie wydzwaniał.
Oczywiście to znienawidzony SANTANDER, dawniej AIG. Jak śmią zwać się bankiem?! Nr dodałem do odzruconych
Ostatni raz jak coś wziąłem od tych lichwiarzy. Dzwonią co chwilę z nr nieznanych, z tego i również innych. Są bezczelni, natarczywi i chamscy. Spóźnisz się tydzień, to straszą BIKiem, windykacją i Bóg jeden wie czym. Wydzwaniają do pracy i się rozłączają mimo, że złożyłem dyspozycję by dzwonili TYLKO na komórkę (nawet to potwierdzili pismem). Omijajcie szerokim łukiem. Credit Agricole już tak nie truje jak dawniej Lucas więc zastanówcie się przy wyborze kredytodawcy. To są lichwiarze jak ci ze słupków.
Witam. Super strona....do mnie też wydzwaniaja od jakichś 2 m-cy....ale bez ID abonenta (moj tel.rejestruje połaczenie,ale nie powiadamia mnie dzwonkiem )dziś zadzwonili otwartym nr ,ale nie mogłam odebrać....sprawdzam w necie ,a to bank......z którym nie mam nic wspólnego...i nie chcę mieć czytając wasze opinie i komentarze.........
Do mnie ostatnio dzwonią i pytają się o pewną osobę . Znam tego człowieka ale nie rozumiem czemu dzwonią do mnie w jego sprawie . Może dlatego ,że mieszkam blisko ,a mój adres i numer telefonu jest ogólnie dostępny na internecie w związku z prowadzoną działalnością .
Tak, to numer z którego Santander ponagla osoby zalegające ze spłatą kredytu. Standardy obowiązujące w tym banku - a raczej ich brak - powodują, że odradzam ten bank wszystkim którzy mają ochotę na kredyt. A paniusie dzwoniąca z wymienionego numeru są aroganckie i bezczelne. Nadzieja w tym, że i one kiedyś staną się ofiarami miejsca w którym pracują - już raz tak było w historii działalności Santandera w Polsce, że dosłownie prawie z dnia na dzień zlikwidowano wszystkie stacjonarne placówki, a kontakt z bankiem był możliwy jedynie przez telefon!!! Co stało się z pracownikami??? Pewnie się domyślamy!!! A klientów bank nie powiadomił w żaden sposób o zaistniałych zmianach. Ja na przykład dowiedziałem się o takiej sytuacji z kartki nalepionej na drzwi zlikwidowanej warszawskiej placówki przy Al.Stanów Zjednoczonych w Warszawie!!!!! Odradzam stanowczo!!!!
santander, windykacja
to numer santander consumer bank. chcą wszunąć kredyt jeśli jeszcze nie masz. w tym wypadku czytałam że straszą ludzi z windykacją.
Ten numer dzwonił do mnie dzisiaj koło 20:40 dobrze że jest taka stronka jak ta. Nie znam banku i nie mam z nim nic wspólnego tymbardziej się dziwie że dzwonią.
kto to???
Nie zdążyłem odebrać, sprawdziłem od razu co to za numer. Od razu dodałem go do czarnej listy w Kaspersky Mobile Security - już się nie dodzwonią.
Beznadziejny Bank!!!!!!!!!!!.Proponują kredyt przez telefon /idziesz do placowki,a tam brak oferty.Debile !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Raz płaciłem ratami za szkołę językową przez ich bank i teraz co jakiś czas proponują mi kredyt :|
Do mnie też dzisiaj dzwonili, mam kredyt i czasem spóźniam się ze spłatą jeden dzień lub trzy. Po prostu takie jest życie. Paniusia dzwoniła do mnie z nr 71-731-21-00 i nagrała się, żebym zadzwoniła pod nr 71-358-22-99. Nie przedstawiła się skąd dzwoni, żenada, ale prosi żebym oddzwoniła. Nie oddzwonię, bo po co, raty mam płacone. I tak potem wysyłają pisma z informacją aby zapłacić odsetki za każdy dzień zwłoki. Ostatnio dali mi trzy dni na zapłacenie odsetek za nieterminową płatność 1,25zł. Paranoja.
Upierdliwy i bezczelny babsztyl z Santander Banku
DZWONIĄ ROWNIEŻ DO OSÓB, KTÓRE NIE MAJĄ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ FINANSOWYCH, I NIGDY WCZEŚNIEJ NIE MIAŁY, NAWET ZAŁOŻONEGO KONTA W BANKU, TO OSZUŚCI CI, KTÓRZY MAJĄ DO SPŁACENIA KREDYT ITP MYŚLĄ, ŻE DZWONIĄ W TEJ SPRAWIE
a ja odebrałem i kiedy Pani zapytała czy dodzwoniła się do XXXXX XXXXXX powiedziałem, że pomyłka i nie znam takiej osoby. u mnie też zdarzają się opóźnienia 3-14 dni z ratą, ale czasami płacę 7 dni przed terminem - wtedy nie dzwonią żeby podziękować
Nie mam nic w AIG i zupełnie nie wiem po co dzwonią, zjawisko.
A ja mam ratę za kredyt mieszkaniowy (czyli rata dość duża) płatną na 15.09 i z czego połowę już wpłaciłam, ale dzisiaj juz dzwonili upewnić się czy dopłacę resztę, no bo wcześniej miała klika dni opóźnienia :)) DEBILE
właśnie dzwonili , zalegam 3 dni , totalne debile , jeżeli nie zgodzimy się na nagrywanie rozmowy to nie mogą z Tobą rozmawiać , proste ;-)
Fajna strona. Co jakiś czas do mnie dzwoni ktoś z tego numeru. Jak próbuję oddzwonić to się okazuje że "nie ma takiego numeru" . Jesli to faktycznie byłe AIG to likwiduję u nich lokatę jak sie tylko skończy jej termin.
Ja miałam mieć kredyt zamknięty w 2010 i dostałam z banku zaświadczenie ze nie mam zobowiązań a teraz nowy bank wyciągają kasę i twierdzi ze zaświadczenie pomyłkowo zostało wydane. Paranoja człowiek płaci za czyjeś błędy!!!
Oj dzisiaj dzwoniono :) 717312100 ale rata była do piatku ale wysłana dopiero wczoraj. A może martwią się czy wszystko ok?? Pozdrawiam wszystkich. ŚWIETNA STRONA.
do mnie dzwonili dziś tez, odebrałam to cisza, głuche telefony!!!!masakra, oddzwaniam, a tam mówią, że numer jest nieosoągalny
do mnie tez dzwoniono z tego numeru ale ja niemam nic w aig.Wlasciwie to oni mi poscili tylko krotki sygnal wiec nie mozna tego nazwac dzwonieniem
nie ma już aig teraz to santander bank
raz jakas kobieta zadzwonila i miala pretensje ze nie mam dlugopisa masakra co to za bank zwykli lichwairze. Nie polecam tego banku i to straszne co oni robia
Szkoda mi słów na ten bank. AIG. Nigdy nie skorzystam z ich usług. Są beszczelni i aroganccy.
Do mnie dzwonił właśnie ten numer na telefon firmowy! Szczyt wszystkiego. Zalegam 4 dni z ratą! Zawsze im płacę z lekkim,kilkudniowym spóźnieniem. Dzwonią wieczorami, w weekendy, ale do pracy zadzwonić zdarzyło im się po raz pierwszy. Nigdy już nie skorzystam z usług tego banku!!!Chamstwo.
do mnie tez ten nr dzwonil. chcialam oddzwonic to przepraszam ale nie ma takiego numeru. problem w tym, ze ja nic w tym banku nie mam wiec nie wiem co chca ode mnie.
Do mnie też wydzwania taki numer a jak nie odbiorę i próbuję oddzwonić, to słyszę " przepraszamy, nie ma takiego numeru" Dobre co? Dodam tylko, że nie mam nic w AIG....i całe szczęście, że ten numer będę miała jeszcze tylko dwa miesiące;) mogą dzwonić aż się im znudzi....
podpisuje się pod wszystkimi wpisami....czyli totalna kicha!!! splacam raty zawsze co miesiac dnia 10 czyli na wypłate:) Fakt że datę płatności mam do 3, ale spłacam...dzwonią dzwonia i to na moj koszt!! mało tego poprosilam ostatnio konsultanta aby przesuna mi termin zeby byl do 10. oczywiscie ponoc to zrobił....i juz myslalam ze to bedzie koniec z comiesiecznymi telefonami, a okazało sie w nastepnym miesiacu ze znowu otrzymalam ten sam telefon i informacje ze zmiana terminu splaty nie ejst mozliwa!!!!! Masakra Bank...brak konpetencji pracownikow...wogole szkoda gadac...nigdy wiecej z tym bankiem kredytow
dokładnie, AIG bank
to sposób by ukarac za nieterminowe splaty,koszt rozmow+koszt ponaglenia... Lichwiarze...
dzięki za wrzucenie numeru
Bank po prostu kichaaaaaaa!!!! Co miesiąc płacę ratę z 11 dniowym opóxnieniem, a oni non stop wydzwaniają! Jakby człowiek nic nie płacił. LUDZIE! NIGDY WIĘCEJ KREDYTÓW W TYM BANKU, NAWET JAK BĘDZIECIE POD ŚCIANĄ!!!
nachalny babsztyl z AIG Bank
Zazwyczaj windykacja z banku (posrednik)
Nie odbiera i twierdzi że nie ma takiego numeru.
Dzieki za info - juz wiem ze nie warto odbierac ;) Swoja droga super stronka. Bede uwaznie sledzil jak sie rozwijacie. Pzdr
Super sprawa ta strona. Dzwonią w piątki, świątki, niedziele, długie weekendy, przed 7.00 rano, po 21-szej....... a do tego z zastrzeżonego, który odbierając przełącza na płatną rozmowę na koszt odbiorcy. Szczyt chamstwa i bezczelności. Wiem coś na ten temat bo przy opóźnieniu w płatności raty chcą znieść jajko i nie dają żyć. Pozdrawiam serdecznie i.......zdecydowanie nie polecam banku.
Dzieki OLA za podpowiedż. Zwykle dzwonia z zastrzezonego:P poza tym ta strona to świetny pomysł. PozdRAWIAM WSZYSTKICH:)
BANK AIG

Dodaj komentarz do numeru 71 731 21 00

* wymagane pola

Ostatnia aktualizacja bazy:
(sieć komórkowa) 2021-05-08
(sieć stacjonarna) 2021-05-08
(premium) 2021-05-09

Ślij listy:
© 2015-2021 szukajnumeru.pl

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat