Numer 61 627 00 14

warianty zapisu 61 627 00 14 · 616270014 · 61-627-00-14 · 61 6 270 014 · 61-6-270-014 · (0 61) 627 00 14 · (0-61) 627-00-14 · (61) 627 00 14

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (81)

61 823 19 79
złodziej cudzych pieniędzy
Najpierw był głuchy telefon, a równo po 1,5 godz. kolejny już z podejrzaną ofertą. Jakaś debilka dzwoniła w imieniu jakiegoś oszukańczego instytutu - zapraszała na "bezpłatne badania". Babsko było pyskate i chamskie. Kretynka bez mózgu nawet nie wiedziała z kim chce rozmawiać. A na koniec jebła słuchawka, nawet nie przeprosiła, że mi przeszkadza.
Telemarketerzy zapraszający na pokazy art. zdrowotnych w hotelach w całej Polsce.
Telemarketerzy zapraszający na pokazy art. zdrowotnych w hotelach w całej Polsce.
Dzwoni facet przedstawia się nazwiskiem którego nie znam to ja przedstawiam si czerwony kapturek o co chodzi a on mówi że z chamami nie rozmawia i odkłada słuchawkę
BAIAADN CMDZENYE, ENOYOZRTCIN ĄIZWNOD A DEIKY OISRP ĘSI O APNECOŁEIZ Z EEŻRMNEADM COAAZJZRĄŁ ISĘ, INE ĄCHC YASWOKWĆA MEUNUR EZ WEJSOJ BYAZ
BADANIA MEDYCZNE, NOTORYCZNIE DZWONIĄ A KIEDY PROSI SIĘ O POŁACZENIE Z MENADŻEREM ROZŁACZAJĄ SIĘ, NIE CHCĄ WYKASOWAĆ NUMERU ZE SWOJEJ BAZY
Strasznie natrętny.
ceyjaank
nekajacy
Jesli sie nie myle to nekanie telefoniczne jest w Polsce karalne. Prosze zglaszac za kazdym razem sprawe do prokuratury. Prokurator musi / powinien dzialac.
Wandziyaw do kkiul klzaabiłda,woon net uemnr i mam pkojós :)
Wydzwania od kilku dni,zablokowała ten numer i mam spokój :)
OdDzwonilam, rozlacza sie od razu. Nekacz
aOwD,mlzodin rzzacloa esi do ur.za ackeNz
POZNAŃSCY TELEFONICZNI ZŁODZIEJE PSEUDO FIREMKI ZDOWIA MATYSA83' CZY TEN RZĄD ZROBI Z TYM PORZĄDEK. MATYS TY CIAPATY CH.....................
oaziwnZdł fteone.l edmłae,rbO eal ntki ięs nei zwo.ałyd Po hilciw onozńcozka ełeiąpczno.
Zadzwonił telefon. Odebrałem, ale nikt się nie odzywał. Po chwili zakończono połączenie.
nkącyaęj
ieąaNgcac.z dakSoz s.ucaz
Naciągacze. Szkoda czasu.
Zaproszenia na jakieś spotkania, dzwonią kilka razy w tygodniu.
jakieś badania medyczne
eikajś ibnadaa neeydmcz
Dwa razy już odebrałam ten telefon i jak usłyszałam o co chodzi, odłożyłam słuchawkę. Od trzech dni ciągle do mnie dzwoni, nawet kilka razy dziennie. Jak jutro będzie to samo, to odbiore i ochrzanię tego kto dzwoni bo już zaczyna mnie to denerwować!
Dwmorea .bidanaa kąNcęaej meciśie.
Darmowe badania. Nękające śmiecie.
Naciągacze. Dzwonią na komórkę albo na numer stacjonarny. Są tak upierdliwi, że próbują do skutku, mimo, że nie odbieram.
podejrzany, po odebraniu - sygnał, że zaraz włączy się ankieter. Nie czekałem, rozłączyłem się. Działa:)
Faktycznie upierdliwy,nie odbierać
Firma VELEDA. Oferują i zapraszają na leczniczy masaż. W ofercie maja również garnki. UWAGA! Na prezentacjach prowadzący wyprasza/wyrzuca!! za drzwi osoby, które próbują komentować. Nie polecam!
oD ednzuizna dwzoin
Do znudzenia dzwoni
namawiają na badania lekarskie
naciągane. .. zaproszenie z "instytutu" n a badanie... tzn na wyciskanie sprzętu za gruby hajs
Numer nękający! Poprosiłam o przedstawienie się - Dante Medica, ul. Wałbrzyska 11/253 Warszawa- oczywiście fikcja - tam mieści się Eurotransport. Zapraszają na badania medyczne, a tam proponują kupić niezbędne do życia urządzenie za górę pieniędzy!Powinno się takich ścigać z Urzędu - to nie jest działalność gospodarcza, a nękanie!
Telefon należy do Dante Medica - poprosiłam o adres, Pani podała ulicę Wałbrzyską 11/253 w Warszawie, a tam mieści się Eurotransport. To oszustwo i naciągactwo na badania medyczne, nastawione na kupno drogiego urządzenia (dobrze, że nie garnków:). Nie odbierać! Szkoda czasu. Powinno się ścigać prawnie!
Nękający i oferujący badania profilaktyczne
iaJekś aniabda ifmra uaqA dmceia
Jakieś badania firma Aqua medica
kjcyNąęa i jrącyfoue baaiadn ytnfecoiklaprz
złodzieje
Proponowano mi jakieś badanie rezonansem, ale w hotelu i to wydało mi się podejrzane.
algiec wonidz
ciagle dzwoni
Nie wiem kto do mnie dzwonił z tego numeru. Proszę o pomoc.
Nie wiem, ale natręt klika miesięcy już wydzwania.
ągcłiy akat :(
ciągły atak :(
Wyjątkowy brak kultury.
dziadostwo, naciągactwo oferta masującego badziewia za 2000 zł i garnków za 8000 zł
Dzwonili przed godzina 9 w sobotę! Oczywiście nie odebrałam.
dziadostwo, naciągactwo oferta masującego badziewia za 2000 zł i garnków za 8000 zł
głuche
cehułg
egCąil maywrgyw cśo w cayzhuccłGp
Ciągle wygrywam coś w Głupczycach
Philipiak, czyli garnkowy spam. Lepiej nie odbierać, bo jeszcze coś kupicie ;)
Komiwojażerka wszelakiej maści. Ktoś zleca im zadanie zbioru klientów i wtedy wydzwaniają pod dany cel.
Gin.kar
Garnki.
61270014 dzwonił 2016 03 29 na komórkę i stacjonarny. Przedstawili się rzekomo za fundację i chcą przesłać dane do przekazania 1 procenta. Prokurator do tego?
irytuje
wciąż wydzwania
nękający, nie odbieram
oferta masaży na spotkaniu i sprzedaży masującego badziewia za 2000 zł i garnków za 8000 zł skusiłem się, byłem na spotkaniu i była super zabawa, w życiu się tak nie uśmiałem ;-)
Nowy zakres ich numerów 6162701 + końcówka, np. 17, więc blokujcie alfanumerycznie cały zakres 6162701xx, gdzie xx to dwie ostatnie cyfry od 00 do 99.
Oferta masaży ;-) Najpierw sprawdzają, czy nr aktywny (cisza po odebraniu), a następnie 2-3 razy dziennie wydzwaniają - powiązane z 612798975, patrz też 616270021, 616270028, 616270043. Blokujcie alfanumerycznie cały zakres 6162700xx, gdzie xx to dwie ostatnie cyfry od 00 do 99.
Mam identyfikację numerów. Nie odbieram telefonów, których nie znam, przy czym telefony nękające zgłaszam na Policję.
Proszę o pomoc
Nękają już któryś dzień. Po kilku głuchych, zacząłem odrzucać. Dziś odebrałem, mówię "Słucham", a w odpowiedzi cyt. "Halo SPIERDALAJ" i się rozłączyła. Sugeruję gnojów zgłaszać na policję za stręczycielstwo. Początek numeru 61 627 00 xx - końcówki: 14,42,72
Nękają już któryś dzień. Po kilku głuchych, zacząłem odrzucać. Dziś odebrałem, mówię "Słucham", a w odpowiedzi cyt. "Halo SPIERDALAJ" i się rozłączyła. Sugeruję gnojów zgłaszać na policję za stręczycielstwo.
ękąaNj żju rśkóty iń.dze oP kilku y,ucgłchh zamełczą c.rozaduć izśD bdaoeer,mł mięwó "mu,cah"Sł a w oepwdizdoi yct. "lHoa EAI"PJLASRD i ęis cłzyąo.zarł eguruęjS wogónj zsłaćzga na pcoljęi za ęerysot.iltszcwc
Początek numeru 61 627 00 xx - końcówki: 14,42,72 - to jest stręczycielstwo
Nękają już któryś dzień. Po kilku głuchych przestałęm zacząłem odrzucać. Dziś odebrałem, mówię "słucham", a w odpowiedzi: cyt. "Halo SPIERDALAJ" i się rozłączyła. Sugeruję gnojów zgłaszać na policję za stręczycielstwo.
Nękają już któryś dzień. Po kilku głuchych przestałęm zacząłem odrzucać. Dziś odebrałem, mówię "słucham", a w odpowiedzi: cyt. "Halo SPIERDALAJ" i się rozłączyła. Sugeruję gnojów zgłaszać na policję za stręczycielstwo.
kąjęaN ujż órykśt ńe.zdi oP ilukk gccł,huyh łząemazc z.uoarcćd śDzi a,oebmłdre ęimów "ca,"uSłhm a w pdeiodiwzo cty. a"lHo "PSIEDAALJR i ięs łrzał.czoyą jgęuSuer wgnjoó gsćzłzaa an pęoljci az yętwc.ctioleszrs oząctePk unuemr 61 267 00 xx - wokińkó:c ,21724,4
Gold Life, Golden Life ? Jakoś tak. Na spotkanie z materacami super , że ho ho ...
Nie odebrałem.
nekajacy istosujacy obrazliwe slownictwo np gowno mnie to obchodzi ja pracuje.Zdarze.nie przy odmowie udzialu w zaproszeniu na prezrntacje.

Dodaj komentarz do numeru 61 627 00 14

* wymagane pola

Ostatnia aktualizacja bazy:
(sieć komórkowa) 2021-05-08
(sieć stacjonarna) 2021-05-08
(premium) 2021-05-09

Ślij listy:
© 2015-2021 szukajnumeru.pl

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat