Numer 602 900 000

typ sieć komórkowa
operator T-MOBILE POLSKA S.A.
marka T-Mobile
warianty zapisu 602 900 000 · 602-900-000 · 602900000 · 602 90 00 00 · 602-90-00-00

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (702)

dzwonia czesto i nie odbieram,ale to strasznie mnie meczy.bezczelnosc,,,,
wozinD i wzdnoi . kja nei z etgo meruun ot z ninoeg .. ajueywcDreb uidlez
Jacyś upośledzeni!!! Od 2 tygodni nie odbieram i nadal są UPIERDLIWI (chyba mają coś z garem). Średnio inteligentny powinien się domyślić, że nie chcę z tym kimś rozmawiać.
AAAaaaa Jak Kwaśniewski na ukrainie pijany był to już nikt nie pamięta
Mam dokładnie ten sam problem. Zaczyna mnie to strasznie drażnić, bo dzwonią w najmniej odpowiednim momencie np jak jestem na zajęciach. Czy da radę jakoś zablokować ten numer?
Współczuję pracownikom T-Mobile, że muszą dzwonić do niektórych, co się w Średniowieczu urodzili, czytając po poniższych komentarzach. Dzwonili dzisiaj z propozycją przedłużenia umowy.
To chyba jakiś kant, denerwują mnie codziennie telefonem a jak obiorę to numer się rozłącza i w ten sposób mnie naciągają na kasę bo akurat jestem za granicą
aemowZłalkob t tle.
Biuro obsługi t-mobile , obecnie sieć majaca najkorzystniejsze warunki ! za 29,99 możesz mieć wszystko nielimitowane , rozmowy , sms-y , mms-y i internet 500 Mb . Ale tylko wtedy jeśli usługę zamówisz przez internet !
rrtmaeeekelt
Tak w ramach ciekawostki - mam ten numer na czarnej liście i się dodzwonić nie mogą, ale jak kiedyś przeglądałem logi, wyszło że próbowali nawet 30 razy w ciągu jednego dnia. ;d
Biuro obsługi T-Mobile, dzwonią i nękają ludzi o różnych czasami abstrakcyjnych porach włacznie z weekendem.Może któś wystosuje pismo żeby przestali nękać ludzi!!!!
Naciągacze!
Zadzwonili sami a ja mam czekać na konsultanta.
od operatora T-mobile
t-mobile zaprasza do powrotu do sieci, pan bardzo uprzejmy
Dzwoniono z tego numeru +48602900000 kilka razy w ciągu kilku dni. Po odebraniu rozłączano się.
z tego T-mobile dzwonią po 10 razy dziennie zwariować można
jakaś facetka gadała o mozliwości zmniejszenia rachunków telefonu na kartę .......!!! po 20-30 sek rozłączyłem
Zadzwonił, oczekiwałem ważnego telefonu więc podniosłem [zwykle nie odbieram, jak nie wiem kto dzwoni] i usłyszałem skoczną muzyczkę. Nikt nie odpowiadał i po chwili się rozłączył. Zablokowałem.
naonlym blT-moei
iNe aoidćber do b,ucy ondwizą i ązonwdi ańcok nie ma
Naciagacze
blokować
Ciągle dzwoni
śoC cąhc icćąnsw
Numer który do was dzwoni to obsługa klienta z T-Mobile. Starają się wcisnąć nowe oferty użytkownikom.
oP zorbdieo az.csi
tbil-meo wzdoin w zikuąwz z inetąAk .niolącytpz
strasznie męczący ,dzwonią kilka razy dzienniebez
Ja niestety dałem się nabrać. Potrzebowałem internetu mobilnego więc pomyślałem, że wejdę w to. Telefonik dałem dziecku a tablet zostawiłem sobie. Dopiero faktura mnie rozwalił. Miało być 74 zł na 36 rat a zrobiło się 134 bo doszło 60 zł za sprzęt. W związku z tym, że nie upłynęło jeszcze 14 dni od ustawowej możliwości odstąpienia od umowy odesłałem tablet wraz z wnioskiem o rezygnację z umowy. Niestety telefonik dałem dziecku więc mam nadzieję że porostu za niego zapłacę. Przestrzegam wszystkich żeby nie dali się tak zrobić jak ja. Dodam, że tablet, który mi dali to Lenovo Tab4 10. Rata jaką mi policzyli to 60 zł na 36 rat. Daje to 2160 zł. To porostu kpiny kiedy taki tablet w wolnej sprzedaży kosztuje ok. 800 zł. Oczywiście to wszystko w ramach wygrania konkursu. Porostu banda.
aJ wimodzdłneo na tne umern bo iondwz do nime rtanęt do .ko hdców iydtogn 1 a smecaz 2 yarz eizndine ęiydzm 080. a 001.2 - a, azsagzł ęsi uatomat ... wtiaym w eil-bmto, eujionmymrf że osretykzian z sueisrw ceznymoaotutga tesj nzpaetełb troaef dla eceiib ezywrib 1 .d.it.
Dostałam sms o treści.l, MediaMarkt- Październik zwycięscy 1Jan 2 Ja 3 Bozena Gratulacje odbiez nagrodę. Z nr telefonu +48508093576
Kto dz Pani w imieniu T-mobile głosząca monolog marketingowy nie pozwoliła sobie przerwać ,ani zadać pytania ,a potem na nie odpowiedzieć. to po diabła dzwoni!
namolny T-mobile
Dzwonią od świtu do nocy - póki się nie odbierze. Po odebraniu od razu zaczynają przedstawiać ofertę, trudno wejść im w słowo. Blokować!
gluchy telefon
nie wiem kto to dzwonił (dzisiaj już 3 razy) - nie mogłem nawet oddzwonić
dzwonili do mnie 3 dni temu, dzisiaj juz 3 razy z nowu. nie odbieram
to jest BOK Ery. Pewnie jakaś oferta albo nie zapłacony rachunek :)
Mi powiedzieli że T-mobile że coś wygrałam, dalej nie słuchałam,spławiłam ale wciąż dzwonią.
602900000 osiołki z T-Mobile
Biuro obsługi T Mobile. Wygrałam ( chociaż nie brałam udziału w żadnym konkursie) laptopa. Super, hiper - gościu w szczegółach opisywał mi jak wygląda warta 1200 zł "nagroda"- abonament TYLKO 99 zł. Dziękuję, ale rezygnuję z okazji. Rozłączyłam się sama...
To nic nie da. Ja nawsadzałem ch** i też nic nie pomogło, a jak już to na chwilę.
iozwdn etabnnzsuie alkik yraz dzienien..
Do mnie też najpierw dzwonił nr prywatny a później ten. Nie odbieram bo te zera wydają się podejżane.
Dzwoni automat, a po odebraniu połączenia rozłącza sie
Wydzwaniają z tego numeru bez opamiętania,dziadowska firma ta T-mobile.
Po jaki choooooooj dzwoni (o różnych porach dnia) naciąga ludzi na posrane promocje itd.
 Blokować to dziadostwo różnymi sposobami, jak nie pomaga zgłaszać na policję o nękanie !!!
T-mobile !!!! dzwonią pare razy dziennie.
Widze, ze sporo ludzi ma z nimi problem. Do mnei tez dzwonia skur... od jakiegos czasu. Trzeba bedzie zminic siec lub wziac "pocieszyciela" i przejsc sie do nich.
Ale 3x dziennie to przesada: automat gada proszę czekać na połączenie .jestem za granicą i zwykle tu tak mam ,nie zamierzam płacić za rozmowę z automatem :)
to jest T Mobile ale przy odebraniu telefonu jest cisza.. no i rozłącza się po 20 sekundach
Telemarketing od T-Mobile. Upierdliwi zwłaszcza jak się ma u nich mix.
t omeibl
Nie odbierajcie nieznanych Wam numerów!!! Należałoby zrobić z tym chamstwem wreszcie porządek.
Nemur etsj yna!ęjąkc
Niby wygrałem tablet internet bez limitu na 69 , nim kobieta skończyła rozlaczylem się
Masakra!! Jak można dzwonić 13razy jeśli odrzucam ich połączenia ???
To jakaś firma która dzwoni w imieniu t mobile i wciska tablet telefon za 1 zł i umowę na 36 miesięcy.Upierdliwa pani która nie rozumie że ofertą nie jestem zainteresowana.
Specjalna oferta mix na karte w tmobile
Spam. Nie odbierać.
Nie wiem do kogo nalezy ten nr i nie odbieram. Sa namolni.Juz drugi dzien dzwonia po 2 razy.Skad maja mój nr ???????????
Niby T-Mobile, dzwonią pół roku przed końcem umowy i chcą jakieś warunki zaoferować, często na siłę wciskają. Nie polecam, lepiej wybrać się lokalnie do operatora, tam przynajmniej wiadomo co i jak.
Dzwoni po kilka razy dziennie z ofertami t-mobile...
dzwonią i dzwonią
biNy obMTie,l- odnizwą łóp okru redpz kńmceo uyomw i hącc śajiek wnaukir oaewćzro,fa ęctzso an ęłsi cwi.ąsjak eiN ploa,emc peliej wbryać ęsi lkeonial od prtae,orao mat nyijrejpamzn omodwia oc i .jka
krpoyon
+48602900000 Dzwoni codziennie od kilku tygodni
oe.y.yjyP..y.
UPIERDLIWCY Z Tmobile. Wredni i nachalni. Najlepiej "na dzień dobry" wrzucic im sporą wiąchę mięsa i rzucić słuchawką.
jakaś loteria Tmobile, wredne babsko, oddzwania, żeby się odegrać, że się odłożyło słuchawkę
NIe odbierajcie tego numeru. Tylko stracony czas i pieniądze
T-Mobile cieszy się że że mam u nich telefon i chce w ramach wdzięczności podarować mi droższy abonament i nowy drogi telefon.
też się zastanawiam kto to jest do mnie dzwonia już tezeci dzień i nawet o 22 wieczorem. nie odbieram
To Heyah/ T-Mobile!!! Wczoraj dzwonili na mój numer 3 razy z tą samą ofertą, za pierwszym razem grzecznie podziękowałem i powiedziałem że, nie życzę sobie od nich żadnych telefonów i ofert, szczególnie że ślą sms i mms z tą samą ofertą. 2 godz. później ktoś inny z tego numeru dzwonił z tą samą ofertą, tym razem już nie byłem grzeczny. Pomimo tego że się wyżyłem plując w słuchawkę, usłyszałem "ale czy to oznacza że Pan nie chce ..."?!#@???, odpowiedziałem NIE i nie życzę sobie więcej takich telefonów. UWAGA!!! 5 min. później dzwonią kolejny raz, rozmowa była krótka "NIE, nie chcę żadnej oferty, NIE życzę sobie więcej telefonów z żadnymi ofertami." Podobnie było u syna i u córki, z tym że dzwonili jak dzieci były w szkole, pierwsze telefony odbierały same, kolejnych bały się odbierać więc ja je odbierałem. Po 9 telefonach od Heyah w ciągi 1 dnia, mam już ich serdecznie dość. Dziś kolejny dzień godz. 9 z minutami dzwoni +48602900000, nie odebrałem. 2 godz. później dzwoni nr zastrzeżony, odebrałem i zgadnijcie kto? HEYAH!!! Miesiąc temu też tak wydzwaniali, akurat jak telefony były w roamingu. Niestety, dla zarządu T-Mobile, agresywny marketing nie popłaca, ma przeciwne działanie przenoszę wszystkie telefony (7 numerów: swój, żony, dzieci i rodziców) do innej sieci. Gratuluję T-Mobile akcji promocyjnej!
Nachalny spam Tmobile. Telemarketer IDIOTA powtarza wciąż to samo jak nakręcony. Numer wylądował na czarnel liście.
ąaykcjęN
Biuro obsługi klienta. Wystarczy na iboa wyłączyć zgodę na informacje handlowe. Wystarczy pomyśleć a nie wyzywać.
697002664 do mnie tez dzwoni kto to??
Dzwonił do mnie codziennie.
T-Mobile. W moim przypadku pan obwieszczający, iż wygrałem tablet za 1zl a dodatkowo zupełnie za darmo smartphone. A to wszystko w abonamencie TYLKO 79,99. Gdy usłyszał, że nie jestem zainteresowany to był lekko 'zdziwiony', mówiąc jak to skoro powiedziałem nawet jaki bym WOLAŁ kolor telefonu po czym dosadnie wytłumaczyłem panu, iż na żadnym etapie rozmowy nie padło pytanie 'czy w takim razie mogę to wszystko do pana wysłać' lecz od razu proszę podać adres i już wręcz jest pod domem kurier. W końcu zrozumiał. Nie odbierać albo odebrać i na wstępie powiedzieć że nie jesteście zainteresowani
Negatywne:-(
Uporczywe dzwonienie.
Do mnie dzwonili przez miesiąc. Miałem 258 nieodebranych połączeń :-) potem dzwonili na numer mojej siostry pytając czemu nie odbieram. Chore!
Wciąż do mnie wydzwaniają,po kilkanaście razy dziennie o różnych porach.Zgłoszę stalking jak się nie odczepią!
To nie T-Mobile tylko oszuści. Wciskają umowę i "wygrany telefon" za udział w ankiecie. Ale, ja w żadnej ankiecie udziału nie brałam.
nłzoiwD, łhiacc oirmzawać z caełmiweślic toflnuee na f,cjmironae że temjse umyirnpwano kżiktuiynwoem łycozrzął ię.s
Nie wiem. Chyba jacyś świadkowie jechowy. Cholernie głupi i namolni. Lepiej zablokować.
a ja mam telefon w ORANGE, ale odkąd jestem w Niemczech dzwnoi do mnei ten numer, i tez w trakcie pracy, nie mogę odebrać, skąd mają móuj numer??
T-mobile biuro
do mnie dzwonią już od początku grudnia ub. roku,w sumie 30 razy,ich numer mam zablokowany ale mnie to denerwuje.W najbliższym czasie zgłaszam sprawę na Policję jako stalking.
Biuro Obsługi Abonenta T-Mobile
mam w Erze tez nie odbieram, z reguły to jakas oferta itp. nie cierpie tego!!!!
T-mobile. Mówią że wygrało się w konkursie w którym nie brało się nawet udziału po czym okazuje się że nagroda w tym przypadku laptop i modem "gratis" jest w abonamencie za 75zl miesięcznie na 36 miesięcy. Fajna nagroda za którą sobie trzeba płacić to ja sobie sama lepszy prezent zrobię jeśli będę mieć na to ochotę
T-mobile z oferta której nie mozna odrzucic bo przeciez jeszcze nie powiedzieli co to za oferta. Informacja ze jest się uzytkownikiem innej sieci i na zmiane nie ma się ochoty nie powstrzymuje przed próbą sprzedaży. Czerwony guziczek i do widzenia.
super komentarz
Prawidloey.

Dodaj komentarz do numeru 602 900 000

* wymagane pola

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat