Numer 55 621 08 91

warianty zapisu 55 621 08 91 · 556210891 · 55-621-08-91 · 55 6 210 891 · 55-6-210-891 · (0 55) 621 08 91 · (0-55) 621-08-91 · (55) 621 08 91

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (77)

telemarketing z pierwszym pytaniem do jakiego miasta się dodzwoniła Pani - do blokowania
Zaproszenie na pokaz związany z profilaktyką zdrowia, a najpierw pyta gdzie się dodzwoniła...
JAKAŚ LIPA, PANI MNIE ZAPRASZA NA 12 CZERWCA, NIE WIADOMO GDZIE I NA CO NA KONIEC PODAJE MOJE IMIĘ I SIĘ PYTA CZY SIĘ ZGADZA?(TEORETYCZNIE SIĘ ZGADZA)JAK ZADAŁAM PYTANIE SKĄD DZWONI, SKĄD MA MÓJ NUMER TO SIĘ ROZŁĄCZA!
Dzwonią z różnych numerów, ale ostatnio z tego i pytają czy dodzwonili się do Ostrowa Wlkp. Na moją prośbę, żeby podali skąd i poco dzwonią, bo chciałbym usunąć swój numer z ich bazy, rozłączają się w trakcie pytania.
Upierdliwie dzwoni.Nie odbierać.
imię nazwisko i od razu jaki model kamery HD ma dla mnie przygotować --- ŻADEN już mam dodaję do blokowanych DEBILE
Zaraz po połączeniu rozłącza się
Bez przerwy dzwonią ,raz do mnie, raz do męża. Dzisiaj odebrałam telefon.Na pytanie skąd mają nasze numery, kobieta przedstawiająca się jako Anna Nowak, odłożyła słuchawkę.
po odebraniu słyszę komunikat: proszę czekać na rozmowę. Pewnie jakiś telemarketing
po "dzień dobry" pani sie rozłącza. Rozumiem, że powinnam oddzwonić? Nic z tego - nr dodany do blokowanych
Dzwoni baba "jestem Anna Niewiadoma do jakiej miejscowosci sie dodzwoniłam?"
Spam! Nie odbierać.
Kobieta zapytała czy rozmawia z panią (tutaj prawidłowo podała mojej żony), po czym natychmiast rozłączyła się.
Zanim zablokowałam, w ciągu 6h zadzwonili 12 razy.
Banda spamerów telefonicznych i zawracaczy doopy
Zadzwoniła bezczelna baba (inaczej się tego nazwać nie da) pytając się do jakiej miejscowości się dodzwoniła. Gdy powiedziałam jej, że skoro dzwoni, to powinna wiedzieć do kogo, zapytała bardzo niegrzecznym tonem: "Coś jeszcze powinnam wiedzieć?!". Po tym pytaniu zapytałam w jakim celu do mnie dzwoni - odpowiedź tej pani powala - "To powinna pani wiedzieć, skoro odebrała pani telefon". Żenada i wyczuwalne oszustwo, ktoś bardzo chce wyłudzić dane. Nie odbierać, najlepiej zgłaszać na policję.
1,5 tyg. temu dzwonili i dzisiaj znów to samo. Kobieta przedstawiła się szybko i niewyraźnie, imię i nazwisko, powiedziała, że w hotelu Gryficzanka w Świnoujściu organizują pokaz. Gdy spytałam: "Jaka to firma, bo przecież nie dzwoni prywatnie" - rozłączyła się bez słowa. Znów mnie nękają zaproszeniami do Świnoujścia, ja mieszkam całkiem gdzie indziej. Jakaś sieć, czy co, bo mam telefony z całej Polski od tych naciągaczy, z zaproszeniami do Świnoujścia?
nikt nie odpowiada
natręctwo i chamsko! pytają o miasto- to nie wiedzą gdzie dzwonią?na pytanie ska mają numer rzucanie słuchawką
Dzwoni kilka razy dziennie, nie odpuszcza. Gdy wreszcie, dla świętego spokoju odebrałam, przedstawiła się szybko, jako Katarzyna Nowak! Jak w poprzednim wpisie, podała b. popularne nazwisko Nowak (fikcyjne?) i tylko imię zmieniła. Nie podała nazwy firmy! Spytała mnie, czy rozmawia z mieszkanką Świnoujścia, gdy powiedziałam, że nie, to się natychmiast niegrzecznie, bez słowa rozłączyła. Chyba mają jakieś stare dane, bo mnie ktoś w 2013 r. podał gdzieś do celów marketingowych, jako mieszkankę Świnoujścia (bzdura- nie mieszkam tam i nigdy nie mieszkałam!) Od tej pory jestem co miesiąc nękana telefonami na pokazy do Świnoujścia etc. Nie ma końca temu telefonicznemu nękaniu mnie, mimo, iż zawsze proszę, żeby wreszcie wykreślili mnie z tej bazy danych. Trwa to już 5 rok!
Pyta się do jakiej miejscowości się dodzwoniła. Przedstawia jako szybko chyba Agnieszka ..... Nie odpowiedziała na proste pytanie tylko rozłączyła sie. Najprawdopodobniej wyłudzacze danych lub inne ,,robactwo''
po odebraniu -Tak słucham - z drugiej strony w tle jakieś biuro? dzień dobry i się rozłączyła pani
Wyciąganie danych osobowych.
wyłudzanie danych.
Telemarketing... Zaproszenie na spotkanie z "prezentem". Baba pyta do jakiej miejscowości się dodzwoniła itd. Cel rozmowy to pewnie wyciągnięcie danych osobowych.
Po odebraniu po kilku sekundach rozłączyli się. W tle słychać było jednak szum z call center. Ląduje jako SPAM
Kutasy jakieś wydzwaniają i cisza
Chwila ciszy, a potem kobieta tonem znużonej pani z muzeum oferuje zakup garnków, pewnie to ci od Filipiaka.
dzwoni jakaś ch....... kilka razy w tygodniu i co mam z tym zrobić????????
Na wstępie pytają o miejscowość, próba wyłudzenia danych osobowych w celu wydzwaniania z ofertami. Chyba budują bazę potencjalnych słuchaczy swojego tele-spamu.
Nikt się zgłasza, w tle słychać przytłumione głosy, coś jakby call-center. Po kilku sekundach się rozłącza. Pierwsze odczucie - wydzwaniają, żeby sprawdzić, czy dany numer jest aktywny.
Nikt się zgłasza, w tle słychać przytłumione głosy, coś jakby call-center. Po kilku sekundach się rozłącza. Pierwsze odczucie - wydzwaniają, żeby sprawdzić, czy dany numer jest aktywny.
Nikt się zgłasza, w tle słychać przytłumione głosy, coś jakby call-center. Po kilku sekundach się rozłącza.
 
 Pierwsze odczucie - wydzwaniają, żeby sprawdzić, czy dany numer jest aktywny.
Głuchy telefon-słychać tylko hałas z jakiegoś pomieszczenia.
Dzwoni jakaś menda i się nie odzywa. Kilka razy w tygodniu. Czeka aż oddzwonię. Nie doczeka się.
spam, e-telko, Elbląg
Przedstawia się Anna Nowak i pyta do jakiej miejscowości się dodzwoniła.
głuchy telefon
Zadzwoniła, wymieniła moje nazwisko i powiedziała że mój numer został wylosowany do nagrody, jeżeli przyjadę z żoną dostanę kamerę cyfrową, zapytałem ile to kosztuje, rozmowa została urwana. Numer dodałem do blokowanych.
pyta czy zgłoszę się po odbiór nagrody. odpowiedziałem że nie i natychmiast się rozłączyła
bzdura
Kobieta przedstawia się jako Alicja Czernecka i pyta do jakiej miejscowości się dodzwoniła. Kiedy odpowiedziałam, że nie wiem jaki jest cel rozmowy i nie podam swoich danych osobowych rozłączyła się. Do mojego taty też dzwoniła i to samo.
Zadzwoniła kobieta z pytaniem gdzie sie dodzwoniła na co odpowiedziałam " to pani dzwoni i nie wie gdzie" na to baba beszczelnie chciała mnie nastraszyć mówiąc ze to ona zadaje pytania bo dzwoni z policji i może mnie ukarać po czym sie rozłączyła. Zablokowałam numer
głuchy telefon, jakaś infolinia, słychać hałasy, czyli zadzwonił komputer i żaden telemarketer nie odebrał od komputera.
Dzwonili z samego rana i wmawali że wygrałem "aparat" OSZUŚCI
Wczoraj /07 .02.2017 /2 razy dzwoniono z tego numeru - raz nikt się nie odezwał/ godz.08:18/ , drugi raz odezwała się kobieta i szybko się rozłączyła / godz.11:51/ !
nikt sie nie odzywa, a dzwoni z samego rana i wszystkich budzi
Po odebraniu nikt sie nie odzywa!! Po prostu jest glucho!!!
Odebrałem telefon po czym usłyszałem mężczyznę,który powiedział "Zadzwoń do mnie". Nie oddzwaniajcie.
Głuche telefony jak oddzwaniam gra muzyka i nikt nie odbiera. Oszuści jacyś
telemarketing, próba zaproszenia na spotkanie z obietnicą prezentu, patrz też 556210894, więc blokujcie cały zakres 5562108xx, gdzie xx to dwie ostatnie cyfry od 00 do 99
Głuche telefony
Kobieta zaprasza po odebranie nagrody kamery HD. Najpierw pyta gdzie się dodzwoniła i czy przybędę odebrać nagrodę. Po otrzymaniu negatywnej odpowiedzi usłyszałem w słuchawce "dobra" i się rozłączyła. Nie odbierać !
baba gdacze po angielsku i przerywa poł ączenie
Głuchy telefon, nie odzywa s765948
Próba zaproszenia na jakieś spotkanie z obietnicą prezentu. Dzwoniąca najpierw się spytała do jakiego miasta się dodzwoniła, a następnie pytała się o numer ulicy gdzie mieszkam. Podała przy tym nazwę ulicy przy której poprzednio mieszkałem, więc firma musi mieć dostęp do jakiejś starej bazy danych. Na pytanie skąd ma moje dane Pani rozłączyła się.
negatyw
pytają o to czy jesteś mieszkańcem Cieszyna....
Firma windykacyjna.
Firma windykacyjna,
głuchy telefon, lub rozlacza się zanim zdążysz odebrać
Potwierdzam dzwoni zboczeniec.........
Po odebraniu rozłączają się
Dzwoni jakaś pi*da i pyta o miejscowość.
głuchy telefon rozłącza się po kilku sekundach, pewnie jakiś zboczeniec ...
"Dzwonię z informacją, że dopiero 11..." i się rozłączyło. Podejrzewam, że czeka na oddzwonienie by dzwoniący poniósł koszta.
Wyswietla się numer z Elblaga. Pani zapytała się do jakiej miejscowości się dodzwonila. Po mojej odpowiedzi,że nie wie do kogo dzwoni- rozlaczyla się natychmiast. Bank...
ajkby komputerowy głos pytał o miejscowość
ktoś dzwonił i pytał się o miejscowość
Głuchy telefon, w tle jakaś muzyczka
Potwierdzam, głuchy telefon...
To znowu ta banda oszustow
Ten numer to oszusci kryminalisci.
Natarczywy telemarketing.
szukają mieszkańców = piersiowa
ani dzien dobry ani do widzenia. od razu leci z ofertą zdrowotnego badziewa. blokada
Natarczywi kryminalisci, wyludzacze impulsow.

Dodaj komentarz do numeru 55 621 08 91

* wymagane pola

Ostatnia aktualizacja bazy:
(sieć komórkowa) 2021-05-08
(sieć stacjonarna) 2021-05-08
(premium) 2021-05-09

Ślij listy:
© 2015-2021 szukajnumeru.pl

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat