Numer 42 206 74 00

warianty zapisu 42 206 74 00 · 422067400 · 42-206-74-00 · 42 2 067 400 · 42-2-067-400 · (0 42) 206 74 00 · (0-42) 206-74-00 · (42) 206 74 00

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (123)

Dzwonili do mnie po wiele razy z trzech numerów +48422067400, +48422050981 , +48422050980 ,każdy zablokowałem bardzo natarczywi są. Nie zdziwię się jak będą mieli 4 numer. Polecam od razu zablokować wszystkie 3 numery.
Dzwonią z różnych numerów nie dają spokoju. Natrety
PKO BP, przy wiekszym przypływie gotówki na koncie oferują kredyty / ubezpieczenia
Dzwonią od kilku dni, a jak się odbierze nikt się nie odzywa. Chamstwo, to po co dzwonią buraki. A może to jedni z tych naciągaczy co odebrane połączenie płatne dla tego co odbierze. Lepiej nie odbierać .
nie odbierać
jakiś naciągacz podaje się za kogoś z pko
dzwonią natarczywie do osób starszych, głos męski lub żeński przedstawia się jako firma dimar. proponują kredyt niby zleca im tą usługę bank pko bp. na prośbę aby nie dzwoniono nie reagują. bank umywa ręce . zablokowałam ten nr telefonu w swoim aparacie. zobaczymy na ile to poskutkuje.
natręt który nęka tylko starsze osoby łatwe naciągnięcia na pożyczki
Nie dowiedziałam się,prawdopodobnie naciągacze. Dziś z tego nr-u dzwoniono do mnie 2 razy na 2 numery. Może są przecieki z sieci. Każdy nr mam w innej. Zagadka,po prostu nie odbieram. Pierwszy odebrałam ale było cicho i szybko rozłączyłam. Rzadko odbieram nieznane n-ry.
wydzwaniają o każdej porze dnia. Po odebraniu cisza, jak Oni tak to ja ich do odrzucanych numerow i tylko mam info o nieodebranych połaczeniach
to automat z banku pko bp (albo jakiejś firmy dla nich dzwoniącej). widać brakuje im pracowników bo po odebraniu zazwyczaj jest cisza (czyt. czekasz na połączenie z 'wolnym' operatorem). gdy w końcu ktoś się odezwie wystarczy poprosić by więcej nie dzwonili
Oprogramowanie szpiegujące. Nie zależy im na rozmowie z potencjalnym klientem, tylko na cyklu krótkich transmisji danych w celu instalacji oprogramowania.
Dzwonią niby z PKO, ale sie pytają o datę urodzenia a bank nie chce takich info
PKOBP
Nie odebrałem ale dzwonili.
dzwoni od kilku dni po odebraniu rozłącza wnerwia mnie
od dwoch miesiecy codziennie mnie neka gluchy !
Gnojki
Niby PKO, kredyty
Propozycja kredytowa PKO BP. Bardzo natrętni konsultanci ;)
Nie mówi z jakiego banku ani skąd ma numery moich telefonów. Tylko w kółko czy to Pani... Zupełnie jak w kabarecie DUDEK. Takie coś to nękanie. Ponoć to z PKO, a to już jest nadużywanie zaufania klientów. Skandal
Chamstwo w sieci, chamstwo osobiste osób parających się żałosnym zajęciem , uporczywe naprzykrzanie się jest karalne ale system prawa w Polsce nie istnieje, istnieje tylko PO , do czasu !
Głuche połączenia ....
dzwonią z kilku numerów także z 422067401, naciągacze. Chcą rozmawiać z właścicielem rachunku bankowego, ale jak mają wysłać wiadomość listownie to rzekomo nie mogą sprawdzić adresu do korespondencji. Czyli to jacyś oszuści złodzieje cwaniacy.
Prawdopodobnie dzwonią w imieniu PKO BP bo tylko w tym banku mój tata ma konto. Prawdopodobnie chcą zaoferować jakiś kredyt. Ze mną nie chcą wcale rozmawiać i pytają kiedy będzie dostępna osoba do której dzwonią. Więcej nic nie chcą powiedzieć. Robią przerwy tygodniowe i tak aż do skutku.
Prawdopodobnie dzwonią w imieniu PKO BP bo tylko w tym banku mój tata ma konto. Prawdopodobnie chcą zaoferować jakiś kredyt. Ze mną nie chcą wcale rozmawiać i pytają kiedy będzie dostępna osoba do której dzwonią. Więcej nic nie chcą powiedzieć. Robią przerwy tygodniowe i tak aż do skutku.
Dzwoniom a potem cisza w suchawce.
 Nie mają co robić.
Dzwoniom a potem cisza w suchawce. Nie mają co robić.
Spam
nr 422067400 dzwonia kiedy im sie podoba ....co za chamstwo spadac mi skad maja nr tel? nie odbieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pani z PKO BP kultura sto procent. porozmawiaLem i poprosiłem aby nie dzwonili i. spokój
Pko Bp oferta kredytowa strasznie natarczywi gadali o pzytywnej historii kredytowej. Koniecznie chcą wcisnąć kredyt słabymi argumentami. Bo ktoś albo kredyt potrzebuje albo nie na to żeby ktoś wział nie ma argumentów
Oferta kredytowa banku PKO
automat
szlag trafia, notoryczne nękanie. dzwonia nawet gdy jestem poza granicami kraju ; raz odebralam i zjechal mi kredyt z karty... teraz juz zablokowalam ten numer, zobaczymy czy poskutkuje
Spam komórkowy
Nawet sie nie przedstawia, po kilka razy dzwonia a jak sie odbiera to bardzo slabo slychac
łachy i nic więcej - nie odbierać
uprzejmie można zapytać czy pana/panią popier_doli_ło? jeśli zaczną się burzyć ponowić spokojnie pytanie a potem jeszcze raz. jeśli nie zrozumie zapytać czy po kolejnym zapytaniu zrozumiała - SKUTKUJE :)
Tak dzwonila kobieta poszyla sie pod pko bank jutro ide do banku glosic
Byłem w delegacji za granicą miałem wyłączony telefon. Po włączeniu 6 nieodebranych wiadomości z tego numeru. Wcześniej notorycznie puszczali krótkie sygnały. Po zablokowaniu numeru nastał spokój.
Bardzo upierdliwe krótkie sygnały telefonu po kilka razy dziennie , od ponad 2 tygodni.Sygnały są krótkie , raz zdążyłam odebrać gdy przebywałam w szpitalu - po drugiej stronie odezwała się doradczyni finansowa - nie prowadziłam dalszej rozmowy.
Jest to firma DIMAR podszywająca się pod PKO BP
Czy nie sposobu w tym żałosnym państwie, na tego typu naciągaczy bezczelnych? Zablokowałem ich numer, a oni pomimo tego non-stop się do mnie dobijają...
próbują wciskać kredyty, niby z PKOBP
Wydzwaniają po kilka razy dziennie. Tydzień już się męczę z tymi natarczywymi telefonami.
próbują wciskać kredyty, niby z PKOBP
Wydzwaniają po kilka razy dziennie.
 Tydzień już się męczę z tymi natarczywymi telefonami.
próbują wciskać kredyty, niby z PKOBP
Dzwonią do mnie i żony, codziennie od paru tygodni. Najczęściej mówia że z banku, ale nie chca powiedzeć z jakiego. Często głuche telefony nawet przed 21 jak dzieci śpią.
Nie wiem kto to, ale po odebraniu cisza
Głąby dzwonią po to, aby się nie odzywać
Wysyłajcie kretynom prośby o zaprzestanie na te maile: [email protected] [email protected]
jakiś papież dzwonił i do mnie z tego numeru, po odebraniu cisza a po kilku sekundach się rozłączają
Wysyłajcie kretynom prośby o zaprzestanie na te maile: [email protected] */]]>[email protected] */]]>
gnoje dzwonią 5 razy dziennie i nikt się nie odzywa
Wysyłajcie kretynom prośby o zaprzestanie na te maile: [email protected] [email protected]
Wysyłajcie kretynom prośby o zaprzestanie na te maile: [email protected] [email protected]mar.pl
Na infolinii PKO BP dowiedziałem się, że to firma działająca na ich zlecenie (firma DIMAR). Pogratulować PKO BP. Takie coś wieje kiepską marką. Skutecznie zniechęcili mnie do siebie.
PRZY KAŻDYM ODBIORZE, JEST CISZA W SŁUCHAWCE
Dzwonili już 6 razy o różnych porach.Za 1 razem baba mówi że dzwoni z banku i pyta o nazwisko-b.słabo ją słychać,więc się rozłączam. Następnie głuche telefony. ZABLOKOWAŁAM TEN NUMER !
Naciagaja na jakies uslugo bankowe.
wydzwaniaja na okraglo, nie wazny jest dla nich dzien czy pora. masakra jakas
masakra!
Bez przerwy nękają mnie ciągłe telefony z tego numeru, teraz już wiem, że lepiej nie odbierać :) Numer zablokowałam :)
Co za uparte gnojki. Dzwonią bez przerwy po kilka razy dziennie, jest to nagminne. Polecam zablokować ten numer jak dzwonią do kogoś na komórkę.
telefonuje i się rozłącza
Cisza w słuchawce.
Do mnie wydzwaniają , a raczej puszczają sygnały od 3 dni po 2 razy dziennie .
po odebraniu cisza po drugiej stronie !!!
Dzwonią co kilka dni z pytaniem: "czy rozmawiam z konkretną osobą", odpowiadam że nie nie i pytam w jakiej sprawie, mówią, że dzwonią z banku ale nie chcą powiedzieć jakiego. W tym samym tygodniu złozyłem wniosek o wydanie karty bankomatowej dla tej osoby. Prawdopodobnie bank przekazał mój nr telefonu jakimś naciągaczom kredytowym i mają z tego prowizję.
Dzwonią co kilka dni z pytaniem: "czy rozmawiam z konkretną osobą", odpowiadam że nie nie i pytam w jakiej sprawie, mówią, że dzwonią z banku ale nie chcą powiedzieć jakiego. 
 W tym samym tygodniu złozyłem wniosek o wydanie karty bankomatowej dla tej osoby. Prawdopodobnie bank przekazał mój nr telefonu jakimś naciągaczom kredytowym i mają z tego prowizję.
PKO BP z ofertą kredytową
z numeru dzwoni Bank PKO BP Dimer Polska z Lodzi - naciagacze , nie wiem dlaczego taki bank zostal bankiem roku , pierwszy po ilosci wybieranych polaczen tel. BZDURA
z numeru dzwoni Bank PKO BP Dimer Polska z Lodzi - naciagacze , nie wiem dlaczego taki bank zostal bankiem roku , pierwszy po ilosci wybieranych polaczen tel. BZDURA
Cisza po drugiej stronie
422067400 Dzwonią z Banku i pytają się po imieniu i nazwisku o właściciela telefonu(skądś mają takie dane). Odpowiedziałem negatywnie a na pytanie skąd dzwonią, odpowiedź "to tajemnica".
Dzwonią codziennie. Pod koniec października kilka razy dziennie. Raz odebrałem - dzwoni automat, cisza.
Pko BP-oferta kredytowa
Nienormalni wydzwaniają codziennie.
dzwoniono 6 razy krótkie sygnały nie do odebrania 19.09.2014 r dzwonią nawet w sobotę/dziś/
wciskają kredyty
Naciągacze z PKO BP .
dzwonił dwa razy ale cisza po drugiej stronie
Do mnie ryje dzwonią,często i to nie tylko z tego numeru. Szczęście że mam telefon z wyświetlaczem i możliwością ignorowania dziwnych nieznanych mi numerów.
wydzwaniają do mnie kilka razy dziennie. kto to jest?
Wydzwaniają kilka razy dziennie rano i wieczorem już od 2 tygodni. Jak odbieram to jest cisza w słuchawce.
Szlak mnie trafia,dzwonią co drugi dzień(na mój nr!)i wciąż proszą męża do telefonu!!!
 Co to jest?,kim oni są?
Szlak mnie trafia,dzwonią co drugi dzień(na mój nr!)i wciąż proszą męża do telefonu!!! Co to jest?,kim oni są?
Wciskają kredyty!
Nękający konsultant dzwoni po kilka razy dziennie o każdej porze
DIMAR POLSKA - kredyt
w imieniu PKO BP - DIMAR POLSKA wciskają kredyt
kto to
Dzwonią żekomo z PKO BP ale to naprawdę inna firma i wciskaja kredyty.
dzwonil do mnie juz chyba 10 razy
Numer 422067400 to PKO BP.
PKO BP. Próbują wcisnąć kredyt. Bardzo nachalni.
Pko bp nie wiem o co chodzi bo zawsze spuszczam ich na drzewo
Pko bp
PKO BP z propozycją pożyczki
kto dzwoni?
Kto dzwonił? Numer wydaje mi się niepewny. Na razie nie odbieram.
Kto dzwonił z numeru 223346180?
PKO, pewnie pożyczka
Kto dzwonił?
Kto dzwonił? czy ktos wie do kogo nalezy ten numer?
Kto dzwoni z numeru 422067400?
Bank PKO BP - oferta pożyczki.
to oszust
PKO - POŻYCZKA
PKO PEWNIE POŻYCZKA DZWONIA TEZ NR KONCÓWKA 401
o dzwonil?+48 223 346 180 +48 422 067400
zablokujcie te wszystkie nr i sms
Nie chcę takich telefonów zróbcie coś z tym jak będę coś od banku chciała to wiem gdzie iść
konsultant z PKO BP z propozycją pożyczki
Gonić to całe towarzystwo w cholerę, człowiek nie ma spokoju, bo handlują naszymi danymi.
Dzwonili ponownie, odebrałam i to faktycznie konsultant z PKO BP z propozycją pożyczki.
Konsultant PKO BP
422067400 - dzwoniłam na infolinię TP i tego numeru nie ma w bazie.
dlaczego dzwoni? natrętnie nie odbieram
dzwoni codziennie od tygodnia
dajcie ludziom spokój sami sobie wyrabiają prowizje

Dodaj komentarz do numeru 42 206 74 00

* wymagane pola

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat