Numer 41 312 13 02

warianty zapisu 41 312 13 02 · 413121302 · 41-312-13-02 · 41 3 121 302 · 41-3-121-302 · (0 41) 312 13 02 · (0-41) 312-13-02 · (41) 312 13 02

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (203)

Dręczący numer i się nie odzywa jakby celowo kontrolował mnie czy i kto jest w domu ?
Nie zdążyłam odebrać
Do mojego męża tez dzwonia z tego numeru 413123865 pare razy dziennie po odebraniu cisza.
Osoby chcące zgłosić STALKING prosze o kontakt [email protected] */]]>
Osoby chcące zgłosić STALKING prosze o kontakt [email protected]
sprzedawcy, telemarketery
Telemarketing Telepromo Lublin lub Kielce
Telemarketing TelePromo Lubin lub Kielce
automat,
zlodzieje i oszusci
Uwaga! Spam!!!
Nie odbierałem.Dzwoni po kilka razy, najlepiej dodać do blokowanych.
Kolejny automat łączący z firmami naciągającymi na różne usługi.
hujowizna
głuche sygnały
"dzwonię z firmy veneda (?) mam dla pani upominki" - na pytanie skąd ma mój nr tel, od razu się rozłączyła
dzwonią w imieniu http://www.veneda.com.pl/ , zapraszają na pokaz kulinarny i oczywiście zakup garnków.
NIE ODBIERAĆ! NIE DAWAĆ SIĘ NACIĄGAĆ OSZUSTOM!!!!
DZWONI KILKA RAZY DZIENNIE, A PO ODEBRANIU CISZA
GARY!!!! TERRORYŚCI !!!!
Do mnie tez dzis dzwonił odebrałam ale juz wiecej tego nie zrobię :) dziekuje za wasze wpisy
Dzwonią po kilkanaście razy. prośby aby nie dzwonili pod ten numer są zbywane. Jak mówię, że prosiłam o usunięcie tego numeru to się rozłącza. Zablokowałam.
Dzwonił do mnie kilka razy. Gdy odebrałam oznajmił mi, że wygrałam torebkę z ekoskóry kiedy podziękowałam zaczął gadać o zdrowej żywności.
Po odebraniu cisza.
jak u reszty, dzwoni nie odzywa się, nie odbiera.
2 sygnały jeden po drugim . Nie odbierać , nie odzwaniać !
Telemarketerzy z Kielc
Zadzwonił telefon i mówię hallo, hallo i nikt sie nie odzywa, więc odkładam słuchawke.
Dzwonili dziś do mnie trzy razy za trzecim odebrałem. Przedstawili się jako VITAcośtam (kiedyś nękali mnie telefonami ws. garnków). Powiedziałem, że nie życzę sobie przetwarzania przez nich moich danych osobowych i się rozłączyłem.
Dzwonili dziś do mnie trzy razy za trzecim odebrałem.
 Przedstawili się jako VITAcośtam (kiedyś nękali mnie telefonami ws. garnków). Powiedziałem, że nie życzę sobie przetwarzania przez nich moich danych osobowych i się rozłączyłem.
Odbieram i rozłącza. Z tego co widzę znowu jacyś upierdliwi jak nie od karnków to koców. Jak walczyć z tymi oszustami?
W ciągu jednego dnia kilka głuchych telefonów. W końcu odezwała się kobieta i powiadziała, że mój numer został wylosowany z ogólnopolskiej bazy numerów i mam do odebrania nagrody. Przerwałem i odpowiedziałem, że nie wyraziłem zgody aby firma Veneda używała mojego numeru. Próba uzyskania dokładnych informacji o nazwie i siedzibie zakończyła się przerwaniem połączenia.
Spam!!!!
Odbieram i nikt się nie gł ucho, oddzwaniam to połączenie jest anulowane. Potem 3 razy dzwonili ale już nie odbierałem.
Moja mam podpisała parę dni temu umowę abonamentową i mój numer podała jako kontaktowy w razie "W" - więc dołączyłam do zacnego grona osób nękanych przez różne firmy... Mam szczęście, że zawsze jak dzwonią to siedzę przy kompie i zdążę sprawdzić. A potem już tylko blokuję numer.
W czasię między godziną 12.20 a 12.25 - 6 połączeń. Bardzo namolni, nie odbieram, bo od jakiegoś czasu wydzwaniają do mnie zapraszając na pokazy, albo narzucając się z kredytem. Do zablokowanych.
W ciągu godziny spod tego nr telefonu dzwoniono do mnie 7 razy - pojeby straszne. W związku z tym, że mój nr jest zastrzeżony zgłosiłem sprawę na Policji. Jeżeli to nie odniesie skutku nietrudno będzie namierzyć właściciela i skierować sprawę do sądu, teraz mamy takie prawa.
do mnie tez dzwonil. nie odbierac!
A do mnie dzwonili że przęsła zaproszenie na pokaz i dopiero jak zjawię się na miejscu otrzymam torebkę bądź garnitur
jakaś laska ze wschodnim akcentem twierdzi, że wygrałem darmowy garnitur. 4 telefony w ciągu 5 minut. rozłączyłem się i zablokowałem numer.
jak próbuję wypowiedzieć formułkę że nie życzę sobie więcej telefonów to się rozłączają zanim skończę :( :(
i znów mnie molestowali tym razem o 8:52. A że akurat byłem w łóżku po nocce w pracy ciężko mi było odebrać telefon który jednak odebrałem, w słuchawce usłyszałem halo i na moje halo powtórzone dwa razy dołożyli słuchawkę. Wczoraj również jacyś dzwonili być może z tego samego numeru i postraszenie ich sądem nie dało nic jak widać bo zaczynają znowu wydzwaniać i przerywać ludziom sen tylko dlatego że mają taką ochotę naciągnąć mnie na kolejny zestaw garów albo inne badziewia po zawyżonych cenach. Wszystkich tych naciągaczy powinno się wykopać na Plutona i tam niech sobie dzwonią i spraszają na te ich spędy. Naprawdę to się robi już namolne z ich strony a prokurator generalny jak nie robił tak nie robi nic.
Dziś do mnie dzwonili pomimo że mam numer zastrzeżony podejrzewam że orange sprzedaje dane abonentów zgłaszam na policję , po odebraniu prze zemnie telefonu jakiś męski głos powiedział halo i rozłączył się w tle słyszałam gwar szum dzwonili z nr tel: 4131213002
Też miałam telefon z tego numeru również poinformowano mnie o wygranej.. bzdury. Rozmawiałam z młodą osoba kobietą. Mówiła o loterii...od razu wydało mi się to podejrzane zakończyłam szybko rozmowę.
spam, nie odbierajcie.
Do mnie również dzwonili tylko, ze chyba zmienili numer. do mnie dzwonili z 41 3121349. nie odbierać !!!
Wymuszanie spotkania, gdy poprosiłem o informacje z kąd mają mój nr osoba się rozłączyła.
Dzień dobry, u mnie zaczęło się w ostatnią sobotę(chociaż miałem od nich spokój około 10 dni), w sobotę 1 raz na tel.stacjonarny, w niedzielę 8-9 razy na tel.stacjonarny, w poniedziałek naprzemiennie dzwonienie na tel.stacjonarny, za kilka minut na tel.komórkowy(ale tam ich zablokowałem), pozostał jeszcze nr.stacjonarny.
masakra wysyła smsy dziwnej tresci podtekst erotyczny
u mnie dokładnie tak samo wyglądała sytuacja, probowali mnie namówić na jakieś spotkania
Tel.z Kielc po kilka razy dziennie
z tego numeru dzwonią do mnie kilka razy dziennie, o różnych porach dnia i po odebraniu nikt się nie odzywa. Powinno tą firmę zablokować za span telofoniczny
Dodałam do blokowanych i luzik????
Wydzwaniają do mnie od kilku dni nie podejmuje rozmowy. Na 100% to jacyś naciągacze.
Waśnie postanowiłam to sprawdzić, co to za jedni... Mi przedstawili się jako firma Vitalmix. Dzwonią na telefon komórkowy. Wczoraj trzy razy. Kiedy ostatnim razem kategorycznie zażądałam usunięcia numeru z bazy, pan mi się zaśmiał w słuchawkę i powiedział, że mój numer jest w "takiej jakby ogólnodostępnej bazie" i i tak nic na to nie poradzę. Czy na prawdę nie da się z nimi walczyć? Może UOKIK albo coś pomoże? Owszem, mogę zablokować ten numer, ale dlaczego ja mam sobie blokować połączenia, kiedy to spamerów powinno się zablokować? A swoją drogą to smutne, bo nie mam wątpliwości, że to jakiś uczciwy inaczej kontrahent na allegro albo w jakimś sklepie internetowym handluje danymi i tak mój numer wyciekł.
Waśnie postanowiłam to sprawdzić, co to za jedni... Mi przedstawili się jako firma Vitalmix. Dzwonią na telefon komórkowy. Wczoraj trzy razy. Kiedy ostatnim razem kategorycznie zażądałam usunięcia numeru z bazy, pan mi się zaśmiał w słuchawkę i powiedział, że mój numer jest w "takiej jakby ogólnodostępnej bazie" i i tak nic na to nie poradzę. 
 Czy na prawdę nie da się z nimi walczyć? Może UOKIK albo coś pomoże? Owszem, mogę zablokować ten numer, ale dlaczego ja mam sobie blokować połączenia, kiedy to spamerów powinno się zablokować?
 A swoją drogą to smutne, bo nie mam wątpliwości, że to jakiś uczciwy inaczej kontrahent na allegro albo w jakimś sklepie internetowym handluje danymi i tak mój numer wyciekł.
Waśnie postanowiłam to sprawdzić, co to za jedni... Mi przedstawili się jako firma Vitalmix. Dzwonią na telefon komórkowy. Wczoraj trzy razy. Kiedy ostatnim razem kategorycznie zażądałam usunięcia numeru z bazy, pan mi się zaśmiał w słuchawkę i powiedział, że mój numer jest w "takiej jakby ogólnodostępnej bazie" i i tak nic na to nie poradzę. Czy na prawdę nie da się z nimi walczyć? Może UOKIK albo coś pomoże? Owszem, mogę zablokować ten numer, ale dlaczego ja mam sobie blokować połączenia, kiedy to spamerów powinno się zablokować? A swoją drogą to smutne, bo nie mam wątpliwości, że to jakiś uczciwy inaczej kontrahent na allegro albo w jakimś sklepie internetowym handluje danymi i tak mój numer wyciekł.
dzwoni - cisza - sprawdza czy telefon jest odebrany - potem setki reklam -
Nękający i natrętny prawdopodobnie naciągacze od reklam
Do mnie też dzwonią, co chwilę, dałam głuchy sygnał temu numerowi i spokój.
Dzwonił dwa razy, nie odbierałem i dzięki przedmówcom wiem że dobrze zrobiłem :)
no i znów mnie molestowali tym razem tym że wygrałem torebkę albo garnitur oczywiście warunkiem było mieć 30 lat na co ja odpowiedziałem "mam 23, jestem bezrobotny i mieszkam na marsie" Powinno poskutkować bo słówko "bezrobotny" działa na nich jak odstraszacz
Dzwoni wielokrotnie i natychmiast się rozłącza. Już za radą innych dodałam do blokowanych. Dzięki.
Zablokujcie numer przychodzący, powinno pomóc :)
Rozłącza się po odebraniu
Ja zapisuję takie numery do pamięci i przypisuję im niemy dzwonek. Potem tylko widzę, że natręt1 dzwonił ze trzydzieści razy. Mam takich numerów ze dwadzieścia.
unikać
do mnie dzwonili jakoś tak w sobotę. A jako że wysiadałem z autobusu to nie mogłem odebrać, jednak po odebraniu nikt się tam nie odzywał dobre dwie minuty po czym się rozłączył. Odruchowo oddzwoniłem myśląc że to zupełnie normalna osoba ale był tylko sygnał zajętości więc dlatego szybko się rozłączyłem. No i jak tu widzę to znów kosmici którym najwyraźniej nudzi. Niby prokurator generalny miał wziąć za łeb takich kosmitów ale jak widać skończyło się na obietnicach bez pokrycia.
Fakt słychać moment rozłączenia ale nikt się nie odzywa.
do mnie też wydzwania, a gdy odbieram nic... wnerwia mnie to!!!
oszuści i naciągacze, nie odbierajcie tego telefonu nigdy w życiu
też zaczęli wydzwaniać od 14.00 do teraz czyli 15.00 już 6 połączeń. nie odebrałem. sprawdziłem tutaj co to za numer i wszystko jasne. numer zablokuje a ta stronka jest dobra
Dwa głuche połączenia, numer już zblokowałem
Numer telefonu jest "wykręcany" przez automat (specjalny program" który po odebraniu przez kogoś z nas łączy do pierwszego wolnego operatora. Jeśli wszyscy konsultanci sa zajeci to najzwyczajniej automat nie ma do kogo połączyć i ...rozłacza was lub słyszycie sygnał zajetości. Tak więc to nie jest człowiek, który nam uprzykrza życie a program ... aczkolwiek KTOŚ en program wymyślił czyli CZŁOWIEK i koło się zamyka. Pozdrawiam wszystkich wkurzonych jak i ja :-)
Dziś dwukrotnie ktoś do mnie dzwonił z tego numeru - i za każdym razem milczenie. Nikt się nie zgłasza. Całe szczęście, ze trafiłam na Waszą stronę i przeczytałam wpisy. Już nie odbiorę. Ostrzegam innych, nie dajcie się nabrać na tych naciągaczy.
Na moje numery firmowe dzisiaj od rana dzwonili już z 10 razy. Za każdym razem głucho, pewnie telemarketer nie wytrzymuje zapowiedzi w centralce. STALKING
Fabryka Zdrowia, informacja o wygranej, jednak nie wiem jakiej. W pół zdania przerwałem wypowiedź powołując się na prawo telekomunikacyjne i konkretny artykuł. W odpowiedzi tylko "czyli nie chce pan?" i koniec rozmowy.
Co do kwestii "głuchych telefonów" wyjaśnię bardzo krótko. Numer telefonu jest "wykręcany" przez automat (specjalny program" który po odebraniu przez kogoś z nas łączy do pierwszego wolnego operatora. Jeśli wszyscy konsultanci sa zajeci to najzwyczajniej automat nie ma do kogo połączyć i ...rozłacza was lub słyszycie sygnał zajetości. Tak więc to nie jest człowiek, który nam uprzykrza życie a program ... aczkolwiek KTOŚ en program wymyślił czyli CZŁOWIEK i koło się zamyka. Pozdrawiam wszystkich wkurzonych jak i ja :-)
naciagacze
Na moje numery firmowe dzisiaj od rana dzwonili już z 10 razy. Za każdym razem głucho, pewnie telemarketer nie wytrzymuje zapowiedzi w centralce.
 STALKING
Jak będzie rozmawiać proście o supervisora (czyt: superwajzora)czyli tzw brygadzistę tych wszystkich biednych żuczków. którzy poprostu wykonują swoja prace jako konsultant telefoniczny jeden z wieeelu firm telemarketingowych, to działa jak lekarstwo. Supervisor nie podejdzie do telefonu bo się boi a Wy najzwyczajniej powiedzcie formułkę, ze nie zyczycie sobie przetwarzania danych osobowych przez ich firmę. Powinno pomóc ...ale na krótko bo inna firma te dane sobie "wypożyczy" :-)
OKROPNE! Naciągają na jakąś loterię, pytają o kod pocztowy i oferują jakiegoś kuraka w złocistym sosie... Zablokowałam numer i mam nadzieję, że się odczepią...
w czasie godziny były 2 telefony o omawianym numerze w porę odebrane ale bez oddzwięku z drugiej strony.
zapraszają po odbiór nagrody - koców polarowych , telefonów , garnitury i innych gadżetów do Torunia . Naciągacze bo w żadnej loterii nie brałem udziału.
Firma oferujaca super nagrody na spotkaniach gdzie sprzedaja cuda wianki i garnki.
nie odbierajcie naciagacze
PAskudy! Dzwonią co kilkanaście minut, nikt się nie odzywa, dziecko mi budzą!!
śmieszna firma, informuje o wygranej polara i czegos jeszcze... nęci pieczonym kurczakiem. Pani niezbyt miła poinformowała mnie, że numer ma z bazy, na pytanie jakiej bazy, powiedziała, e może jakiś mój znajomy podał, hehe. Oszuści.
po ostatnich wiadomościach z nieznanymi numerami nie odebrałam.
Mnie poinformowal ze wygralem Polar. Czy mozna za to sie sadzic o nekanie?
Tylko broń Bóg NIE ODDZWANIAJCIE !!!
Firma Veneda ... Już 3 raz w ciągu 2 dni odbieram . Za każdym razem kto inny dzwoni i informuje mnie o wygranej polara i czapki :) Spławiam ich profesjonalnie po kilku minutach :) Niezłe gnicie
Do mnie też dzwonili haha. Z firmy Fabryka Zdrowia(sprawdzam w internecie i nie ma tam konkursu żadnego, owszem brałem kiedyś udział ale raczej nie u nich), podają adres i datę spotkania, nawet godzinę, zapraszają i pytają o adres na jaki mają wysłać zaproszenie ( skoro wygrałem w konkursie to powinni mieć moje dane? to po co im jeszcze raz) - ostrożnie nie podałem i powiedziałem, żeby oddzwonili za godzinę a ja sprawdzę czy mam wolny termin, żeby nie potrzebnie nie wysyłali. Pani się zgodziła i zakończyliśmy rozmowę. Chwilę później dzwonią znowu z tego numeru. Tym razem inna pani ale nawijka ta sama :D lol nie wiedzą co robią w tej firmie haha. Powiedziałem, że przed chwilą już do mnie dzwoniła pani, rozłączyła się nie dając mi dokończyć zdania. Ewidentnie wygląda mi to na wyłudzanie adresów ludzi oraz masowy spam. Czekam na następny telefon i powiem że rozmowa nagrywana :) zobaczymy jak zareagują. Powodzenia z naciągaczami.
Do mnie też dzwonili haha. Z firmy Fabryka Zdrowia(sprawdzam w internecie i nie ma tam konkursu żadnego, owszem brałem kiedyś udział ale raczej nie u nich), podają adres i datę spotkania, nawet godzinę, zapraszają i pytają o adres na jaki mają wysłać zaproszenie ( skoro wygrałem w konkursie to powinni mieć moje dane? to po co im jeszcze raz) - ostrożnie nie podałem i powiedziałem, żeby oddzwonili za godzinę a ja sprawdzę czy mam wolny termin, żeby nie potrzebnie nie wysyłali. Pani się zgodziła i zakończyliśmy rozmowę. Chwilę później dzwonią znowu z tego numeru. Tym razem inna pani ale nawijka ta sama :D lol nie wiedzą co robią w tej firmie haha. Powiedziałem, że przed chwilą już do mnie dzwoniła pani, rozłączyła się nie dając mi dokończyć zdania. Ewidentnie wygląda mi to na wyłudzanie adresów ludzi oraz masowy spam. Czekam na następny telefon i powiem że rozmowa nagrywana :) zobaczymy jak zareagują. Powodzenia z naciągaczami.
413121302 wydzwania od rana dziennie kilka razy do mnie do corki jak sobie zastrzec by nie dzwonil prosze o dorade i pomoc nie znam numeru tego
Krótkie częste sygnały na mój służbowy numer z województwa, którego nie obsługuję bo mam firmę usługową lokalną. Zalecam NIE ODBIERAĆ, podejrzany na 100%.
Do mnie też dzwonili haha. Z firmy Fabryka Zdrowia(sprawdzam w
 internecie i nie ma tam konkursu żadnego, owszem brałem kiedyś
 udział ale raczej nie u nich), podają adres i datę spotkania, nawet
 godzinę, zapraszają i pytają o adres na jaki mają wysłać
 zaproszenie ( skoro wygrałem w konkursie to powinni mieć moje dane?
 to po co im jeszcze raz) - ostrożnie nie podałem i powiedziałem,
 żeby oddzwonili za godzinę a ja sprawdzę czy mam wolny termin,
 żeby nie potrzebnie nie wysyłali. Pani się zgodziła i
 zakończyliśmy rozmowę. Chwilę później dzwonią znowu z tego
 numeru. Tym razem inna pani ale nawijka ta sama :D lol nie wiedzą co
 robią w tej firmie haha. Powiedziałem, że przed chwilą już do
 mnie dzwoniła pani, rozłączyła się nie dając mi dokończyć
 zdania. Ewidentnie wygląda mi to na wyłudzanie adresów ludzi oraz
 masowy spam. Czekam na następny telefon i powiem że rozmowa
 nagrywana :) zobaczymy jak zareagują. Powodzenia z naciągaczami.
Cały dzień wydzwaniają na wszystkie numery które mamy w Orange
NIE ODBIERAJ!!!
barany naciagacze
Naciągacze, nie odbierać, nie oddzwaniać.
Należy po pierwszej próbie połączenia zapisać na czarnej liście w telefonie. Naciągacze...
kota mozna dostac.
Porażka , potwierdzają obecność dzień przed spotkaniem, więc poszedłem bo już byłem na takim kiedyś zjadłem obiad i podeszła Pani z info . ze to nie jest dla nas oferta, tym razem dostałem środek do prania bo frekwencja była zbyt duża i nie wszedłem do środka, oni polują na osoby starsze które kupią garnki za duże pieniądze. jak mam czas to czasem się wybiorę na promocję ale mam pecha bo nigdy nic nie kupię hi.hi bo to taka promocja
Dzwonili do mnie żeby mi powiedzieć, ze wygrałem garnitur haha.
 Na pytanie skąd mają numer Pani powiedziała, że wylosowali..
Do mnie pajac dzwonił 3 razy o 5 rano. Nie odbierajcie bo kase wpierdoli a niczego sie nie dowiesz
Dzwonili do mnie żeby mi powiedzieć, ze wygrałem garnitur haha. Na pytanie skąd mają numer Pani powiedziała, że wylosowali..
Cholera mama podała swoje dane kontaktowe i powiedzieli jej, że wyślą zaproszenie. Mam nadzieję, że to nie jest odpłatne ;/
Dzwonili..2 -3 sygnały i sie wyłaczyli..już miałem oddzwonić ale oświeciła mi się żarówka i sprawdziłem tutaj..fakt - nie ma chyba na nich bata...
Pani zaprasza na pokaz związany ze zdrową żywnością, nie rozumie słowa NIE , łaskawie zakończyła rozmowę gdy powiedziałem, że chętnie wezmę zaproszenie jeśli będzie ono na seks grupowy a nie na zdrową żywność :)
obleśni naciągacze!
Numer dzwoni i sie rozłącza masakr jakaś
Głuchy telefon. Wydzwania co kilka minut na wszystkie moje numery telefoniczne. Odebranie, to duży błąd, bo wtedy za chwilę dzwoni ponownie.
Ktoś wybrał się po odbiór owych fantów? Co się dzieje na miejscu?
 
 Mi podali Wrocław 17:00, 08.III.2015, Hotel Quality... tylko chyba ulice pomylili. ;)
Ktoś wybrał się po odbiór owych fantów? Co się dzieje na miejscu? Mi podali Wrocław 17:00, 08.III.2015, Hotel Quality... tylko chyba ulice pomylili. ;)
Połączenia nie odebrałam i po przeczytaniu tu postów już nie odbiorę.
Połączenia nie odebrałam i po przeczytaniu tu postów już nie odbiorę.
Ktoś wybrał się po odbiór owych fantów? Co się dzieje na miejscu? Mi podali Wrocław 17:00, 08.III.2015, Hotel Quality... tylko chyba ulice pomylili. ;)
Połączenia nie odebrałam i po przeczytaniu tu postów już nie odbiorę.
wpieniające głuche telefony. już zablokowany numer
Ciekawe skąd wzieli numery mam trzy telefony w orange i na wszystkie trzy dzwonił ten numer?
Obstawiam automat, który "maca" czy numer jest aktywny, jeśli tak, to leci dalej i łączy z "konsultantem". Właśnie miałem przyjemność pogadać z dziewczyną, kótra wmawia mi, że numer jest generowany losowo i ona nie ma pojecia skąd wie w jakim mieście mam odebrać nagrode, a raczej system jej tak pokazał .. ale moich danych tam nie ma.. nie nie... skąd by znowu. Jutro dzwonie na infolinie (PŁATNĄ 2 pln za mintue), bo pech chciał, że trafili na numer służbowy, już drugi dzisiaj... z ok 1200 jakimi zarządzam w całej firmie..
Dzisiaj od rana dzwoni pomimo, ze mam zastrzeżony numer i nikt się nie odzywa. Uważajcie na oszustów
Handlarze danymi , ze na nich nie ma lekarstwa
Dzisiaj od rana dzwoni pomimo, ze mam zastrzeżony numer i nikt się nie odzywa.
 Uważajcie na oszustów
Dzisiaj do mnie dzwonili do pracy na stacjonarny i tel. kom służbowy jako wylosowany i opowiadał raz facet raz babka co to ja wygrałem i polar i garniak ale trzeba było podjechać do hotelu na Radzikowskiego w Krakowie. tak że uważajcie na naciągaczy.
To samo co u innych. Cos wygralem, prosze sie zglosic w hotelu po odbior. Przy prosbie o powtorzenie nazwiska i firmy rozlacza sie
Dzisiaj do mnie dzwonili do pracy na stacjonarny i tel. kom służbowy jako wylosowany i opowiadał raz facet raz babka co to ja wygrałem i polar i garniak ale trzeba było podjechać do hotelu na Radzikowskiego w Krakowie.
 tak że uważajcie na naciągaczy.
dzisiaj miałem nie odebrane połączenie z tego numeru ale z tego co piszecie to dobrze że nie miałem telefonu przy sobie - jakiś syf totalny
Kim jesteś?
Do ich bazy trafiasz jeśli wypełniasz formularz zgłoszeniowy w popularnych stronach oferujących prace ... po prostu portale sprzedają nasze dane osobowe
spam!
Fabryka Zdrowia, wygrałem pytali o imie i nazwisko, rozłączyłem się i tyle
Kilka tel w ciągu dnia. Nie da się oddzwonić na ten nr. Dobrze że ta strona istnieje i już wiem aby nie odbierać.
fabryka zdrowia,numer podobno wygenerowany - luka w prawie, najlepiej zablokować
Dzwoniła 23.2 - ta sama śpiewka co wyżej. Kto zna adres tej firmy aby zgłosić tych naciągaczy do UOKiK-u
Dzwoni i cisza.. nikt się nie odzywa.
SPAM. moj numer zostal niby wylosowany.
HANDLARZE DANYMI
Dzwoni odbieram nikt sie nie odzywa
Z dwa tygodnie temu kolega mi opowiadał, że jego ojciec wygrał garnitur po który ma przyjechać do jakiegoś hotelu. Myślała, że brał w czymś udział i wygrał, jednak dziś zadzwolnili do mnie z tego samego nr, że również wygrałam. Logiczne, że już mi coś nie pasowało wiec wolałam to sprawdzić. Miałam rację, oszustwo jak nic. Szkoda, że starsi ludzie dają się nabrać.
po odebraniu wyłącza się
No to widzę, że nie jestem sam. Odbieram połączenie z tego numeru, nikt się nie odzywa i po 5 sekundach się rozłącza. Porażka.
Dzwoni od paru godzin i nawet nie da się odebrać. Tak szybko się rozłącza.
tak jak w innych komentarzach dzwonia cisza .przez takie telefony same problemy!!!!
Nie odebrałem bo nie dobiegłem do telefonu ale widząc Wasze wpisy na 100% już nie odbiorę
Dziś 3 ray do mnie dzwonił- ale nikt się nie odzywał...
Dzwoniła kobieta, powiedziała, że wygrałem zamszowy garnitur i tablet w konkursie Vitay, oraz, że po odbiór nagród zaprasza mnie do hotelu na ul. Okopowej 65 Warszawa. Nie brałem udziału w żadnym konkursie, nie mam nawet karty Vitay, stąd zapytałem skąd ma mój numer. Powiedziała, że od moich znajomych, którzy też wygrali. PODZIĘKOWAŁEM.
Do mnie tez dzwoniono dzisiaj 2 razy ale na moje szczęście nie odebrałam.
Numer dzwonił do mnie cztery razy! Kiedy probowalam oddzwonic rozłączało mnie. Nie będe próbowala łączyć się z "nimi" skoro mówicie, że to jacyś naciągacze
3 razy dzwonił mi telefon i nawet usłyszałem raz"dzień dobry" a w tle chyba call center. Draństwo!
blokować i odkładać słuchawkę
Pani poinformowała mnie, że wygrałem polar damski i garnitur. Mój numer został wylosowany w loterii wśród mieszkańców Warszawy... Tyle, że ja w stolicy nigdy nie byłem.
wydzwaniaja i proponuja glupoty
Dzisiejszego pięknego dnia dzwoniono do mnie z tego numeru z informacją że wygrałem rower . z tytułu że nie biore udziału w konkursach odrazu się rozłączyłem.
od wczoraj rana miałam 7 głuchych połączeń, za pierwszym razem oddzwoniłam - brak możliwości połączenia się. Zgłoszę sprawę na policję.
od wczoraj rana miałam 7 głuchych połączeń, za pierwszym razem oddzwoniłam - brak możliwości połączenia się.
 Zgłoszę sprawę na policję.
zapraszają po odbiór nagrody specjalnej - koców polarowych albo garnitury do płocka; na pytanie - skąd mają mój numer, odpowiadają, że z losowania
chcieli mi wcisnąć jakieś bonusy w zamian za udział w jakimś tandetnym pokazie. uważajcie na ten numer, najlepiej blokować odrazu
Dzisiaj tez otrzymałam taki telefon. za pierwszym razem nikt się nie odezwał. Sprawdziłam u was i drugi raz nie odebrałam . Dzięki za wpisy.
Spamerzy z "fabryki zdrowia" - naganiają na spotkania typu "kup garnek za 8tys"
DOdajcie nr do blokowanych i nie będzie połaczen.
...jakiś automat...!!!
 ...syf,rozłączyłem się!!!
 ...ale jak trafię na CZŁOWIEKA To...!!!((((((
dzwonią co kilka godzin nawet nie odbieram połączenia
Taa... Dokładnie ten sam przekręt co numer 343906499 (chyba za dużo osób ten numer po blokowało i była pora by zmienić). FABRYKA ZDROWIA oferują polar, i garnitur bla bla bla... Jeste tako szcześciaro, że mnie wylosowano oh
mam już chyba z dziesięć sygnałów Numer chyba z Radomia???
Miła Pani próbowała mnie zaprosić na jakieś pogaduchy o gotowaniu i mówiła że wygrałem wspaniały polar i czapkę co to się w praniu nie kurczy a po odbiór nagrody zaprasza do hotelu w mojej miejscowości. Ale na szczęście powiedziała że zaproszenie jest dla osób powyżej 30 roku życia a ja mam 29 :) więc niestety odpadłem :)
sprzedaż garnków, nielegalnie pozyskany numer - przy czym dobrze stargetowany, bo znają miasto
Śmierdzi wyłudzaniem danych. Na pytanie skąd ma mój nr babka mówi że system sam generuje. Szukają frajerów, odradzam odbieranie. U mnie na czarnej liście...
Próbowali naciągnąć na pokaz gotowania i prezent .Pogoniłem do diabła ;)
do mnie też wydzwaniają co kilkanaście minut i też cisza w telefonie albo nawet nie zdążę odebrać, jeśli uda wam się porozmawiać z tą przemiła osobą powiedzcie jej że jest to nękanie i nie ma prawa tego robić, odczepi się raz na zawsze
Powiedziałem że zgłaszam na Policję nękanie telefoniczne i ..rozłaczył się
...jakiś automat...!!! ...syf,rozłączyłem się!!! ...ale jak trafię na CZŁOWIEKA To...!!!((((((
No też dzwonili do mnie. Mają inne numery też nie długa czarna lista będzie pękata
2015.02.16 dzisiaj otrzymałam dwa polączenia ale osoba dzwoniąca się nie odezwała
Również wygrałem fenomenalny koc, który nie kurczy się w praniu :P Na pytania skąd zna moje dane usłyszałem, że od operatora. Osoba dzwoniąca się nie przedstawiła. W momencie gdy zacząłem drążyć temat rozmowa została "przerwana"
Pani przedstawiła się jako reprezentantka firmy Vitalnik i zaprosiła mnie po odbiór nagrody czy innego badziewia do hotelu w mojej miejscowości. Na moje pytanie, skąd wie gdzie mieszkam, odparła, że przecież nie wie (?!). Na żądanie usunięcia moich danych z bazy odpowiedziała, że niestety nie ma takiej możliwości. Na moją wzmiankę o Ustawie o Ochronie Danych Osobowych odparła coś bezczelnie. Odmówiła też podania danych identyfikacyjnych firmy. Naciągacze i złodzieje.
dzwoni i sie rozlacza. co to ma znowu byc
Naganiacze na bieliznę którą podobno wygrałem ;)
Dzwoni co kilka minut. Za każdym razem cisza w telefonie i zaraz się rozłącza.
tez mam nieodebrane ale już wiem żeby nie oddzwaniać :) dzięki za pomoc :)
Cisza w telefonie, rozłącza się po chwili. 3 telefony w ciągu kilkunastu minut, po następnym wrzucę do połączeń filtrowanych.
jakiś idiota, po odebraniu wyłącza się
Numer po odebraniu wypytuje o twoje wszystkie dane(nawet o imie i nazwisko).Gdy oddzwaniam,nie odbiera...dodatkowo odbiera pieniadze z konta na telefonie
Jakiś natrętny automat. Po oddzwonieniu, odrzuca połączenie
Kierunkowy z regionu świetokrzyskiego,kieleckie,dzwoni,rozłącza się,a po oddzwonieniu numer jest not avaible.W necie piszą ,że naciągacze od żywności.
Wydzawania jakas rozchichotana dupa i naciaga ludzi na darmowe zarcie i darmowe garnitury. Ciagnie podstepem na kilometr.... Nachalna :(
To samo co numer 343906499
Man co dziennie telefo a jam odbieram to jest cisza
Wyłącza się po odebraniu, po wybraniu numeru nie odpowiada
Nagabywacze. Odbierz i rozłącz i tak w kółko. Niech oni się irytują
wygrałem w konkursie, o którym nie mam pojęcia. spam
po odebraniu cisza - rozłączenie po kilku sekundach
u mnie dzwonili po kilka razy na wszystkie numery ( komórkowe i stacjonarny) w domu. Wysłałem sms-a z zapytaniem: "...z jakich źródeł pozyskano wiedzę nt. moich zastrzeżonych numerów? Otrzymana informacja zostanie wykorzystana przy składaniu stosownego powiadomienia do właściwych organów."
Baaaaaaaaaaaaaardzo nachalni naciągacze od "zdrowej żywności".....
Dzwonią do mojej mamy co 30 minut. Jak odbiera to nikt się nie odzywa, jak oddzwania to "numer jest nieczynny"
Zaraz mnie chyba rozpier*** ;/ mam ten sam problem co Ana ...
nachalni naciągacze od "zdrowej żywności"... dzwonią kilka razy na wszystkie numery w domu.... ( u mnie 4 n-ry).
kolejna firma typy Eko Vital (garnki pościele, pokazy)
Odbierasz nikt sie nie odzywa i nr sie wyłącza
pomyłka miało być 9 :)
Skoro przekręt to czemu dajesz 1 ?
Ja także miałem kilka głuchych połączeń od tego ch........ pewno nabija na nas kasę.Nie odbierajcie tego numeru,a tym bardziej nie oddzwaniajacie na niego!!

Dodaj komentarz do numeru 41 312 13 02

* wymagane pola

Ostatnia aktualizacja bazy:
(sieć komórkowa) 2021-01-21
(sieć stacjonarna) 2021-01-21
(premium) 2021-01-22

Ślij listy:
© 2015-2021 szukajnumeru.pl

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat