Numer 32 604 31 44

warianty zapisu 32 604 31 44 · 326043144 · 32-604-31-44 · 32 6 043 144 · 32-6-043-144 · (0 32) 604 31 44 · (0-32) 604-31-44 · (32) 604 31 44

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (116)

Płacić trzeba w terminie to nikt dzwonić nie będzie. 
 Stare dobre czasy tej windykacji jeszcze na grabiszyńskiej. Pozdrawiam ZW, dobrze się wspomina te akcje za zamkniętymi drzwiami ;D
Getin gang
Windykacja.Pytają o sąsiadów, aby przekazać im wiadomość.Bezczelność.Wstrętna manipulacja.
Dzwonią, nie wiadomo skąd mają numer i pytają o znajomą z dzieciństwa...że jej pilnie poszukują!! draństwo i oszustwo, nie odbierać!!i nie udzielać żadnych informacji!śmierć konfidentom!!
abc20180410
Dzwonią do firmy i chcą z kimś rozmawiać kogo nie znam , nie chcą się przedstawić
mafia
TERROR TELEFONICZNY, DAJCIE DO AUTOMATYCZNEGO ODRZUCANIA. WYDZWANIAJĄ CIĄGLE!
NĘKANIE! CODZIENNIE WYDZWANIAJĄ W RÓŻNYCH GODZINACH, OD PORANNYCH PO WIECZÓR! NIE ODBIERAĆ, DAĆ DO ODRZUCANYCH!
Ja dostałam nr tel w spadku(kupując starter u operatora) po kimś zapewne, kto brał pożyczkę w getin. Wydzwaniają co chwilę próbowałam tłumaczyć że to nie o mnie chodzi ja tylko ten nr dostałam. Ale nic z tego.Pozostaje mi znów zmienić numer :/
jesli windykator wydzwania i. pyta o sasiada bo ten ma dlug, to jest to niedozwolone
Uważaj, pewnie sprzedali dług innym firmom, co nie raz już się zdarzało. Zgłoś sprawę na Policji, bo znam osobiście człowieka, któremu zajęli pieniądze z konta z zaległości z umowy, której sprzedawca długi usługi nie świadczył, a umowa nigdy nie była podpisana. Emeryt się nie obronił, ale dostali papier dla komornika nawet bez okazania umowy choć sąd prosił.
Uważaj, pewnie sprzedali dług innym firmom, co nie raz już się zdarzało.
 Zgłoś sprawę na Policji, bo znam osobiście człowieka, któremu zajęli pieniądze z konta z zaległości z umowy, której sprzedawca długi usługi nie świadczył, a umowa nigdy nie była podpisana. Emeryt się nie obronił, ale dostali papier dla komornika nawet bez okazania umowy choć sąd prosił.
Dział windykacji. Bardzo nieprofesjonalne działanie - szukają dłużnika po sąsiadach.
Terror telefoniczny. Potrafili dzwonic kilka razy codziennie. Teraz co okolo 2 dni. Pod zadnym pozorem nie odbierac, dodac do automatycznego odrzucania, tak jak ja.
Getin Bank. Kierunek Katowice ale połączyło mnie z Wrocławiem. Mam zaległość na koncie osobistym sto parę złotych. Najlepsze że nie mam tam konta.Już wyjaśniałm dwukrotnie i potwierdzono że nastąpiła pomyłka.
Dzwonią któryś raz kolei, choć podałem, że mają będny numer. Mimo, że się nie ujawniają wprost - rozmowa jak typowy windykator.
Nie przedstawia się, od razu wypytuje o sąsiada, chce zostawić numer, żeby sąsiad oddzwonił... Parodia jakaś.
Dzwonili i pytali o sąsiadkę, wygląda na to ,że to windykacja.
Szukają kontaktu z sąsiadującymi firmami. Na pytanie skąd dzwoni, Pani powiedziała, że to sprawa prywatna. Kolejne połączenie i kolejna próba kontaktu z sąsiadem. Tym razem Pan powiedział, że po prostu szuka kontaktu.
Windykacja getinbank
32 604 31 44 32 604 91 44 32 604 90 00 32 604 30 00 wydzwaniajet ze niby maja sasiadka ma dlug u nich no i ja tłumaczu im, szto kaki dlug, kak ana już w Kazachstan ujechala i ja chotiela dat im nomier jej w Kazachstanu, to skazali, ze u mienia dlug najdu i za ja splace. Kak ja mam placic, jak ja w Kanadu ujezdzaju zawtra?
32 604 31 44 
 32 604 91 44 
 32 604 90 00 
 32 604 30 00 
 wydzwaniajet ze niby maja sasiadka ma dlug u nich no i ja tłumaczu im, szto kaki dlug, kak ana już w Kazachstan ujechala i ja chotiela dat im nomier jej w Kazachstanu, to skazali, ze u mienia dlug najdu i za ja splace. Kak ja mam placic, jak ja w Kanadu ujezdzaju zawtra?
32 604 31 44 32 604 91 44 32 604 90 00 32 604 30 00 wydzwaniajet ze niby maja sasiadka ma dlug u nich no i ja tłumaczu im, szto kaki dlug, kak ana już w Kazachstan ujechala i ja chotiela dat im nomier jej w Kazachstanu, to skazali, ze u mienia dlug najdu i za ja splace. Kak ja mam placic, jak ja w Kanadu ujezdzaju zawtra?
32 604 31 44 32 604 91 44 32 604 90 00 32 604 30 00 wydzwaniajet ze niby maja sasiadka ma dlug u nich no i ja tłumaczu im, szto kaki dlug, kak ana już w Kazachstan ujechala i ja chotiela dat im nomier jej w Kazachstanu, to skazali, ze u mienia dlug najdu i za ja splace. Kak ja mam placic, jak ja w Kanadu ujezdzaju zawtra?
ciągle wydzwaniają
PODPISAŁEŚ COŚ Z GETIN? BEDĄ DZWONIĆ OD 7 RANO!!!
Getin bank dzień dobry tu parabiznes po ubecku
Dzwonili dzisiaj o 7.04 bo 7 dni po terminie, a że co mieisąc im płacę 22-23 bo tak mam wypłatę, to nie, trzeba przez 3 dni naparzać telefonami... na szczęście już tylko 26 lat i mam z nimi spokój...
GETIN BANK dzwonią do każdego, sąsiadów, do pracy, nawet przy 3 dniach spóźnienia w spłacie raty
Getin bank człowiek mówi ze ma teraz problemy i prosi o zmniejszenie raty a z drugiej strony słuchawki słyszy ze jest oszustem i naciagaczem esy pisza że chcą pomóc a jak się dzwoni to obrażają
getin bank bardzo nieprzyjemni
Dziady z Getin wgrajcie aplikację anti uciążliwośc i będzie odrzucać połączenia od numerów z poza kontaktów i jest spokój z dziadami.
pojeby z getin
Upierdliwe po kilka razy dziennie skurwiesyny!!!!!!!!!!!!
Geting bank Dokładnie, dzwonią po sąsiadach...
Geting bank
 Dokładnie, dzwonią po sąsiadach...
Geting bank Dokładnie, dzwonią po sąsiadach...
Bezczelni z Geting banku Zadzwonili do sąsiada żeby oddzwonić w ważnej sprawie
Bardzo nieuprzejma windykacja z Getin Banku. Na moje hasło, że nie mogę rozmawiać bo prowadzę samochód odpowiedzieli, żebym nie ważyła się odłożyć słuchawki. No to odłożyłam :)
GB masakra!
Ludzie pod tym telefonem są jak psy goncze, odrazu atak jak oddzwaniasz... Chyba jakiś psychiatra ich wybierał
Kolejna nachalna reklama banku, nie wiem co mnie podkusiło, że odebrałam ten numer.
windykacja Getin banku, patrz też 326043139, 326043182, więc blokujcie cały zakres 3260431xx, gdzie xx to dwie ostatnie cyfry od 00 do 99.
terror
upierdliwi ustalam że dokonam wpłaty za trzy dni bo czekam na środki a ona ze mam czas do jutra szok po co te telefony i naciągane monity
Terror
Dziś rano mnie obudziła z Getin Banku. Jak można dzwonić tak wcześnie rano.
Dziś rano mnie obudziła z Getin Banku. Jak można dzwonić tak wcześnie rano.
Getin bank - windykacja kredytu. Ich metody ściągania długu są wysoce innowacyjne... inwigilacja, szpiegostwo, social ingeenering... wydzwaniają nawet po sąsiadach...
Wydzwania po kilka razy dziennie
Dzisiaj do mnie taki sam telefon. Czy znam x bo szykuje sie dla mnie nieprzyjemna sprawa no ale skoro nie znam to mnie nie będą wtajemniczać.
Od kilku miesięcy wydzwaniają do mnie bo w ich bazie danych mój numer widnieje jako numer mojego kolegi , który mieszka obok mnie na tej samej ulicy. Podejrzewam że numer znalezli w internecie bo prowadziłem działalność gospodarczą i jakiś debil zapisał w systemie ten numer bo jest najbliżej adresu zamieszkania kolegi , który ma/miał u nich kredyt . Żenada ! Jeszcze raz zadzwonią i uśmiechnę się do GIODO oraz policji bo konta / kredytu u nich nie mam i nigdy nie miałem a jak chcą się widzieć z moim kolegą to adres znają.
Getin bank
getin bank. rozmawialem na temat opoznienia splaty, ale pani powiedziala. ze i tak bedzie dzwonila kilkakrotnie codziennie.
getin bank. rozmawialem na temat opoznienia splaty, ale pani powiedziala. ze i tak bedzie dzwonila kilkakrotnie codziennie.
Witam, jest możliwość nauczenia się płynnej i swobodnej mowy w języku portugalski. Oto Idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora. Oferuje prywatnie lekcje nauki jezyka portugalski w Katowice http://etranslator.com.pl/temat-gdy-korepetycje-sie-rozrastaja?pid=8365#pid8365. Miłej nauki.
bezczelne mendy wyszkolone przez tzw.menedżerów z getinGANGU - na drzewo z nimi
bezczelni windykatorzy z getin-GANGU - nie odbierać!!!
Adam Połżyński tak sie przedstawiła ta osoba- bezczelny prostak...
wredny chamek! jestem człowiekien na poziomie i i takiego prostaka dawno nie słyszałem ... słowo burak jest na miejscu!
Głupek z Getinu (to,że Getin wiem z tej stronki) każe powiadomić moją sąsiadkę, żeby oddzwoniła. Myślę, że chcą wstydem wymusić jakieś spłaty. Powiedziałem kretynowi, że sobie nie życzę takich telefonów. Po dwóch dniach dzwoni znowu. Ręce opadają.
Koleś nie daje spokoju, próbuje uzyskać informacje o nr telefonów do rodziny, dzwoni już od 7 rano do nawet 21:30 wpisałem na czarną listę w telefonie ale często zmieniają numery
Getin Bank Windykacja Telefoniczna
Dział windykacji Getin Banku.
windykacja getin bank - wyjątkowo chamska i upierdliwa
Upierdliwy GETIN. Najgorsza zmora. Po paru dniach spóźnienia niekończące się telefony.
geting bnk widykacja
Ktos zadzwonil z tego nr 326043144 i pytal o nazwisko czy, aby czasem nie zamieszkuje w sasiedztwie. Osoba ta poinformowala, ze ma wazna sprawe do osoby, ktora poszukuje
Windykacja Getin - wyjątkowo upierdliwa
mam firme w mieszkaniu. znalezli moj numer w jakims portalu dla firm i dzwonia abym poszedl do innego mieszkania upominac sie o zaleglosci. jeszcze raz i zglaszam do giodo.
najgorszy bank jaki znam, o niedopłatę 2 zł wysyłają pismo za 25 zł, NIGDY NIE BIERZCIE KREDYTU W GETIN BANKU !!!!!
Firma windykacyjna wydzwaniająca do zakładu pracy szukająca pracownika.
Dzwonili o 7 rano. Nie odebralem, jezeli to z Getin Banku to bez sensu bo nawet nie mam u nich konta.
Getin Bank
"Ludzie" z jakiegoś banku, nękają sąsiadów. Może jakiś pozew zbiorowy??
Niesamowita bezczelność rozmówczyni, traktująca człowieka jako potencjalnego złodzieja i proponująca pożyczanie pieniędzy celem spłaty tygodniowego zadłużenia na koncie ratalnym. GRATULUJĘ PRACODAWCY , któremu wystawia opinię.
straszna agresja,ublizanie,chamstwo,ponizanie,tak dziala wlasnie getinbank.masakra.mam nadzieje ze uda mi sie od nich uciec jak najszybciej.
do mnie też dzwonią chcąc z kimś rozmawiać, jak pytam skąd dzwonią to mówią, że z banku, ale jakiego to już nie powiedzieli. Na wszystkie sposoby chcą kontaktu z tą panią, ale ja się lubię z nimi droczyć. Zwykle mówię, że odpowiem na pytanie, jeśli dokładnie powie skąd dzwoni i po co. Na tym jednak kończy się rozmowa. Kiedyś dzwonili co tydzień, ale teraz już codziennie.
Dzwonią o każdej porze dnia. Ostatnio miałam pierwszy telefon o 6:45 a ostatni 22:01. Horror!!!! Wcześniej miałam konto w Allianz Bank i nic się nie działo, od momentu wciągnięcia Allianz przez Getin Bank, jest totalna porażka. Idziesz do banku załatwiasz sprawę, a i tak dzwonią i tak... uciekać i nie korzystać z ich usług.
O 7 rano to jakieś chore nie mam u nich kredytu a konta niestety zlikwiduję ,to zaczyna być chore żyjemy w wolnym kraju osaczeni przez podsłuchy kontrole to bardziej chore niż za komuny
Kobieta z getin banku. Bardzo, ale to bardz niemiła i chamska. Żąda podania danych osobowych - odradzam, przecież nie możemy zweryfikować kto tak naprawdę dzwoni. Jestem starszym, kulturalnym człowiekiem, traktuję ludzi tak, jak sam chciałbym być traktowany - a ta Pani to bardzo chamska ( nietety musze użyć tego słowa ) młoda osoba która mysli że pozjadała wszystkie rozumy... Bardzo nieprzyjemna to była rozmowa. Jestem stałym klientem Getin banku ale po rozowie z ta Panią zamykam wszystkie konta i lokaty w tym banku. Żeby tak mnie traktować bo rata jest przeterminowana o 2 dni to przesada. Pozdrawiam getinbank - były klient. Tak się mówi - zadowolony klient nie powie nikomu a niezadowolony powie wielu osobom.
Bezczele z Getinu. Nie podawać danych na start, bo to ich technika wrabiania ludzi w odpowiedzialność!
... z banku getin strasznie niekulturalna pani
Dzwonią do mnie kłamiąc, że mój numer telefonu jest zarejestrowany na osobę, której szukają. Mimo, iż tłumaczę, że nie mam żadnego kontaktu z taką osobą i że dodzwonili się na prywatny numer, dzwonią nadal raz w tygodniu i w dodatku nie chcą powiedzieć jaka firmę reprezentują. Pan przedstawił się jako osoba prywatna-Rafał Blaźniak.
Ja jestem nękany przez z nich mimo, że nigdy nie miałem nawet konta w getin banku. Jestem zupełnie postronną osobą a wydzwania się do mnie. Sprawa skończy się w sądzie. Zachęcam do korzystania z nowych możliwości jakie daje kodeks karny - art 190a - nękanie.
obudził mnie dzis o 7 rano telefon, jakis gosc mowi ze jest z getin banku i czy rozmawia z (moje imie i nazwisko). Jak potwierdziłam mowi ze ma dla mnie wiadomosc, ale mam podac numer REGON mojej firmy. Od razu cos mi nie gralo bo z banku przewaznie mowia milutkim glosem, a ten koles warczal, jak KGB na przesluchaniu, ze mam mu podawac Regon! Jak zapytalam z jakiej paki to powiedzial ze nie bedzie dyskutowal ze mna tylko ma dla mnie wiadomosc z getin banku i mam mu podac regon. Splawiłam kolesia bo coprawda mam konto, ale zadnych zadluzen!!! Dawno go nie uzywalam i chyba czas je zamknac!
Kolejny osobnik który warczy do ludzi!
Kolejny osobnik który warczy do ludzi!
Kolejny osobnik który warczy do ludzi!
Do mnie dzwonili kilkakrotnie. Wyjątkowo niemiła i bezczelna kobieta pytała czy mieszkam w Dusznikach, tylko nie wie czy w pomorskim czy w łódzkim. Na pytanie czy dzwoni z firmy odpowiedziała, że nie. Jak próbowałem się dowiedzieć czegoś więcej bezczelnie się rozłączyła. Zadzwoniłem na ten nr, aby dowiedzieć się skąd dzwonili i skąd mają mój nr i w ogóle o co chodzi. dodzwoniłem się do getin banku i na moje pytanie dlaczego w poprzednim telefonie mnie okłamano, mówiąc,że nie dzwonią z firmy, kobieta zaczęła bezczelnie się wymądrzać i kazała mi podać definicję firmy, gdyż jej zdaniem bank to nie firma. z taką bezczelnością, chamstwem nie spotkałem się dawno. na prośbę o rozmowę z kierownictwem dostałem odpowiedź, że kierownictwo nie rozmawia z klientami. gdy oświadczyłem, że nie jestem ich klientem usłyszałem, że reklamacje tylko listownie, a adres to mam sobie sam znaleźć. kobieta, z którą rozmawiałem przedstawiła się jako ..., ale nie wiem czy mówiła prawdę. nie mam pojęcia, gdzie w tym wszystkim PAŃSTWO PRAWA I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH, że taka panienka może sobie robić i mówić co chce i jest bezkarna.
tak to windykacja Getin Bank - sa bezczelni i upierdliwi !!! Absolutnie nie odbierac ! Szkoda czasu na gadanie z nimi lepiej ogórka kwaszonego zjeść !
Dziś dzwonili z tego numeru do mojego Męża. Dzwonili w sprawie sąsiadki, z którą nota bene nie utrzymujemy kontaktów. Na pytanie skąd mają nr Męża, odpowiedział gość , że od owej sąsiadki, na co Mąż rzekł, że to niemożliwe, ponieważ ona nie zna tego numeru, na co gość powiedział, że sam go zdobył na podstawie adresu zamieszkania. Wtedy Mąż zapowiedział Mu, że tego tak nie zostawi, ponieważ nie mają prawa w taki sposób zdobywać informacji na temat ludzi oraz wykorzystywać baz danych do zdobycia adresów, numerów telefonów itd. Gdy spróbował oddzwonić na ten numer włączała się "sekretarka" Getin Banku. Żenada.
Bardzo niemiła i wredna kobieta z windykacji Getin Banku - tylko działa na niekorzyść wizerunku tej instytucji
Najprawdopodobniej Getin Bank windykacja. Bardzo niekulturalna pani z żądaniem podania danych osobowych w celu weryfikacji mojej osoby. Po tym jak usłyszała, że przed podaniem interesujących ją informacji włączę nagrywanie rozmowy natychmiast się rozłączyła.
bezczelna panienka w prywatnej sprawie.jeżeli to Getin to skąd mają takich pracowników i nr.tel.
Kto handluje nemerami, mało całymi danymi osobowym? Napowstawało tych agencji "bankowych" i nękają nas tymi telefonami.
koleś warczący przez telefon że mam poinformować jakąś kobietę aby oddzwoniła do nich ?!, chyba ich popier..ło, może jeszcze za nich mam ją zwindykować ? hahahah......ciekawe ile płacą za tę robotę. Moim zdaniem naruszają ustawę o danych osobowych po drugie kłania się art 190a stalking, ciekawe kiedy ktoś dobierze się do ich tyłka, prawnie oczywiście
STALKING, terror telefoniczny. Pozyskują nr telefonu do SĄSIADA klienta/dłużnika? i agresywnie telefonując próbują uzyskać kontakt z klientem/dłużnikiem? Regularnie "puszczają" -> Brak możliwości rozmowy z osobą odpowiedzialną za w/w proceder.
STALKING, terror telefoniczny. Pozyskują nr telefonu do SĄSIADA klienta/dłużnika? i agresywnie telefonując próbują uzyskać kontakt z klientem/dłużnikiem? Regularnie "puszczają" -> Brak możliwości rozmowy z osobą odpowiedzialną za w/w proceder.
Do mojego męza ten numer 326043144 puszczał 2 razy głuche w przeciągu 3 dni. Z tego co wyczytalam to Getin. Nie mamy zaciągniętych żadnych pożyczek ani nic w tym stylu, więc skąd te głuche? :/ Czy ktoś miał podobną sytuację?
Do mnie dzwonili onr telefonu do kolegi z którym się przyjaźnię.. Skąd mieli mój nr i skąd wiedzieli ,że się znamy? Ja mu nigdy żadnej pożyczki nie poręczałem a on też twierdzi,że nic nikomu nie zalega. Jak jeszcze raz zadzwonią,to podam do prokuratury o nękanie i tyle...
Koleś dzwoni i warczy. Żadne tłumaczenie nie pomaga bo nie da dojść do głosu. Gratulacje dla Getin-a
Odebrałem telefon i słyszę że ktoś odłożył słuchawkę - czyżby ktoś się wystraszył mojego głosu ?:) hehehe liczą tylko że jakaś starowinka odbierze itp. :)
windykacja - bardzo upierdliwi
windykacja - bardzo upierdliwa
windykacja
Dzwoni, pyta o ojca, a jak pytam skąd dzwoni, to mówi, że z Wrocławia, że ma bardzo pilną sprawę. Jak pytam o nazwę firmy to jest SZCSPSZZCĆWŚ i tak w kółko. Zgłoszę na Policję i koniec
Rozłącza się natychmiast po komunikacie z sekretarki, że rozmowa jest nagrywana
Windykacja Getin Bank
to jest Getin Bank Windykacja Telefoniczna
totalna arogancja pracowników Noble Banku !!!!!!!
327335120
Getin Noble Bank S.A. Infolinia 32 604 3001 - prawdopodobnie numery zaczynające się od 32604xxxx należą do nich.
Nie, nikt się nie wystraszył. Po prostu będą Cię teraz nękać telefonami o najmniej przyjemnych porach dnia.
Uważaj, pewnie sprzedali dług innym firmom, co nie raz już się zdarzało. Zgłoś sprawę na Policji, bo znam osobiście człowieka, któremu zajęli pieniądze z konta z zaległości z umowy, której sprzedawca długi usługi nie świadczył, a umowa nigdy nie była podpisana. Emeryt się nie obronił, ale dostali papier dla komornika nawet bez okazania umowy choć sąd prosił.

Dodaj komentarz do numeru 32 604 31 44

* wymagane pola

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat