Numer 22 496 86 00

warianty zapisu 22 496 86 00 · 224968600 · 22-496-86-00 · 22 4 968 600 · 22-4-968-600 · (0 22) 496 86 00 · (0-22) 496-86-00 · (22) 496 86 00

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (938)

Ankieta w sprawie sportu proste pytania o wykształcenie, zarobki, ile uprawiasz sport w tygodniu.
męski głos zapytał o moje nadwyżki finansowe, a gdy usłyszał zapytanie czy jest zdrowy na główce, odwdzięcza się puszczając sygnał kilka razy dziennie... wniosek wyciągnijcie sami, bo według mnie to ewidentne chamstwo i wyciąganie danych, które mogą być wykorzystane do bezprawnych działań... zgłosiłem ten numer na policję... zróbcie to samo...
CHAMSTWO DZWONIŁ O 3.30 to już kolejny raz
Potrafią dzwonić o późnych porach z jakimiś ankietami, nazwa firmy niewyraźnie podana. Dzwonili również z innego numeru o innej końcówce. Najlepiej nie odbierać.
Ankieta - badanie opinii publicznej.
Nie odebrałem a następnie zablokowałem. Już się nie dodzwoni.
Dzwonią po godzinie 21! Nekają, nie odbierać!!
Dzwoniła w niedziele!!!
Dzwonią nawet przed 22.00!
Dzisiaj zadzwonił do mnie mężczyzna z numeru tel. +48224968600 przedstawiając się,że jest z firmy KANTAR i coś wspomniał o ankiecie ,że zajmie to z 6 minut ,zapytał mnie czy się zgadzam.Poinformowałam ,że nie mam czasu na jakieś durne ankiety i się zaraz rozłączyłam a po chwili sprawdziłam co to za numer i go zablokowałam w swoim iPhonie.Mam nadzieję ,że więcej nie zadzwonią.
proponują oczyszczenie czterech liter mojego psa poprzez użycie języka ankietera
Natręt
Dzwoni po kilka razy dziennie
Tepic dziadów
jaki zjeb
Jak niżej. dzwonią o 12 w nocy! i o 5 rano! Dziennie 6 nieodebranych połączeń mam od nich Nosz qrte zgłoszę na policję nękanie.
I don't know who you wrote this for but you helped a broethr out.
Zablokowałem numer ale 16 prób w ciągu trzech dni nawet w nieprzyzwoitych godzinach - to terror.
ankieta
UPIERDLIWY ĆWOK
terror telefoniczny
Numer z Warszawy przeprowadza sondaż o nowym stadionie gks Katowice hahaah
Nie odbierać.
zaraz się wyłączył po odebraniu.
Oprócz niedziel dzwoni codziennie rożnych porach, ostatnio 21.20
Dzwonili do mojej mamy. Niby opinia publiczna, niby zgadamy Pani kilka pytań ale wszystkie nawiazywaly do firmy, kont w banku (!), zarobkow.. Kurcze, dobrze że mama dała na głośnik i że kazałam się rozlaczyc bo zaczęło to trochę podejrzanie brzmieć.. Dziwna sprawa
Przedstawiają się jako "kanter te en es". Po próbie zapisania firmy jako "counter tns" i inne możliwe warianty - brak takiej do znalezienia w internecie nawet nie ma w krs. Niby badają opinię publiczną, ale powinni się przedstawić prawdziwym imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy.
To jest jakiś instytut i chcą pytać o jakieś opinie. Na pytanie skąd mają mój numer telefonu, powiedziano mi, że komputer mnie wylosował. Faktycznie są w stanie nawet zadzwonić o 20:50.
Dzwonił w marcu i dziś 2 razy.Zablokowany!
Proszę nie wysyłać na ten numer sms-ów, bo to kosztuje 1,23 zł
natrętni
Ankieter TNS Polska
Dzwoni rano i wieczorem
dzwonią przed 22 i cisza
Ankieter. Jak macie Smartfona z Androidem to się rozłączcie i przytrzymajcie numer na liście połączeń i od razu dodajcie do czarnej listy. Szkoda nerwów....
Zawracanie dupy ankietami. Odrzucać, blokować, szkoda czasu na rozmowy.
Uciążliwe telefony powinny być karane.Dzwonią kilka razy nawet dziennie
Pani pyta o rok urodzenia, zarobki, operatora komórkowego i miejsce zamieszkania. Radzę uważać!!!
dzwonią o dziwnych porach
Dzwoniła pani i coś mówiła rozłączyłem się Kurwa nie o tej porze takie telefony mam w dupie wasze ankiety!!!!!
Ankieter pytał o opinię usług bankowych
Mam generalną zasadę-nie odbieram telefonów których nr nie mam zapisanych w swojej komórce( a jak są zastrzeżone to tym bardziej). Jak ktoś chce kontakt to się nagra na skrzynkę. Proste i jak dotąd sprawdza się w 100%
Ta osoba dzwoniła do mnie o 20:58 na szczęście nie odebrałam telefonu potem postanowiłam poczytać opinie na temat tego numeru i cieszę się,że nie odebrałam.
Dzwoni ciągle po kilka razy dziennie
Upierdliwi, dzwonią pomimo proszenia aby tego nie robili, i to w późnych godzinach wieczornych.
Zawracanie ankietami. Odrzucać, blokować, szkoda czasu na rozmowy.
TO NACIĄGACZE
nazywam się lejek, mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim
Banda !! Dzwonia i nie odzywaja się. Więcej już nie zadzwonia... Blokada!!!!
Nie odbierac upierdliwe łajzy
o9d.pl to nie chodzi skąd do nas dzwonią tylko kto i w jakim celu! A to twoje namierzanie to dla idiotów, więc poszukaj sobie głupszych od siebie debilu!
Sugeruję zapytać czy mają zgodę na używanie systemów automatycznego wywołania - zgodnie z art. 172 Pt wymagana jest zgoda abonenta do którego się dzwoni, również jeśli to nr firmowy. Zgoda musi być w tym konkretnym celu, nie może być "dorozumiana", czyli sama zgoda na przetwarzanie danych nie wystarcza. Jeśli nadal będą nieugięci postraszyć zgłoszeniem do UKE, dostaną milionową karę to się opamiętają.
9 telefonów w ciągu 48 godzin, po odebraniu cisza.
hmmm ciekwe tylko dlaczego wydzwaniaja na nr internetowy i skad go maja?:P napewno sie dodzwonia na modem :P:P:P
wielokrotnie próbuje dzwonić mimo odrzucania połączenia...
Dzwonią natrętnie i zawracają głowę.
wlasnie zadzwonili SOBOTA 12.56 nie zdazylam odebrac moze to i lepiej jak sie tego dziadostwa pozbyc jelsi nie mam blokady nr w tel?
Odebrałem i sie ktos rozłączył.
Dzwonią od rana do wieczora w różnych porach, ankieta i wyłudzanie danych pod przykrywką"anonimowej ankiety", odradzam odbierać. Zablokowałem i dziennie powiadomienie mam że próbują się dodzwonić.
Nękają telefonami późnym wieczorem.
Nieustanne dzwonienie o różnych porach.
Po 2-tygodniowej przerwie zaczynają ponownie dzwonić. Nie odbierajcie telefonów.
Dzwonili o 15, ankieta, jakieś dziwne pytania. Już po pierwszym pytaniu rozłączyłem.
dzwonią po 21 z jakąś ankietą, twierdzą że numer został wylosowany.... spławiać i zablokować
dzwoni kobieta i chce zapytac o satysfakcie ze współpracy z poczta.... a
To jest jakiś instytut i chcą pytać o jakieś opinie. Na pytanie skąd mają mój numer telefonu, powiedziano mi, że komputer mnie wylosował. Faktycznie są w stanie nawet zadzwonić o 20:50.
ankiety przez telefon
Niby badanie opinii, ale z ciekawości przeszedłem i powiem szczerze że zestaw pytań był bardzo dziwny i ultraszczegółówy - od preferencji partyjnych przez wysokość dochodów, aż po konto bankowe (o które było najwięcej pytań). Polecam nie odbierać i zablokować, bo nie jest to typowy zestaw pytań badania opinii.
Dzwonili o 21 35. Nie odebrałem. Zablokowłem numer.
Złodzieje impulsów - nie odbierać. Dzwonią po 21.00, zgłosić na policję.
TNS / badanie nt wyborów Sejm 2015
Zadzwoniłi po 21:00. To powinno być karalne.
Nie polecam
Strasznie namolni.
nikt się nie odezwał, więc trudno powiedzieć...
NAMOLNY - nalezy sciagnac aplikacje blokujaca tego typu telefony i bedzie z glowy. Nie wiem skad nagle zaczeli dzwonic skoro nigdzie nie podaje swojego numeru, nawet 3 x dziennie dzwonią. Nigdy nie odebralam, bo pierw sprawdzilam ten numer
Dzwonili dwukrotnie w czasie oglądania debaty przed wyborami parlamentarnymi.Wyjątkowo chamowaci, aby dzwonić o takiej porze i w takim momencie !
Raz odebrałem.Szumy,szumy i jeszcze raz szumy!!! wyłączyłem tel natychmiast myśląc że to ci od zakładania podsłuchów.Nie polecam -10/10 :)
NA SZCZAW NACIĄGACZE, BLOKADA!!!!!
Około 17-18 zadzwonił, odebrałam i pytał o jakieś dziwne pytania. Data urodzenia, jakie wojewodztwo, wieś czy miasto jaka gmina. Po tym pytaniu się rozlaczylam. Gadał jakiś stary dziad po głosie. Potem znowu zadzwonił, a takich to tępić trzeba. Nie odbierałam ale jak zadzwoni to mu o jego szmaciurze wierszyk powiem
Dzwonią cały czas, co jest logicznie niereformowalne.
Łobuz dzwoni i nęka po kilka razy na dobę
Zuzia Zadzwoniła do mnie w sobotę ok. 11 w długi weekend sierpniowy!!! Zdziwiona że mam inne zajęcia w taki wolny dzień niż odbierać telefony Po prostu jej szefowie to idioci kazać do ludzi dzwonić w takie dni !!!
To badania opinii publicznej. Pytają o banki, itp.
Niemiła ankieterka.
To bydło wydzwania na prywatną linię , gdzie cofnięte zostały wszelkie zgody marketingowe, zaraz potem na linię firmową, a wszystkie połączenia po godzinie 19.
Po odebraniu cisza.
Ankieter, pyta o szczegółowe dane gdzie i kiedy założyłem konto, gdzie i na jakiej dzielnicy, wiek, nr buta, ile razy w tygodniu żona mi daje itp. Blokować dziadow i gonić na szczaw lub do roboty uczciwej.
TNS Polska - badanie zadowolenia z serwisu samochodowego
dzwoni i cisza, nie odbierać
Knantar Polska. Ankieta na tematy banków i operatorów GSM.
DZWONIĄ CIĄGLE I SIĘ NIKT NIE ODZYWA, JA NIE ODDZWANIAM OCZYWIŚCIE, PRZESTAŁAM ODBIERAĆ -ODRZUCAM POŁĄCZENIE
godz.18.45 - zadzwonił w/w numer, nie zdążyłem odebrać, ale też nie oddzwoniłem. Myślę,że dobrze zrobiłem.Numer mi nieznany.
Dzwoni i denerwuje
Do mnie tez ten nr dzwonił, nie odebrałam
Dzwoni, odbieram, a tam nic
Dzwoniła jakaś kobieta
dzwonią nawet kilka razy dziennie, ostatnio niby z Nc+ na czarną listę
Ankieterzy
Napierdalają durś.

Dodaj komentarz do numeru 22 496 86 00

* wymagane pola

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat