Numer 22 490 81 66

warianty zapisu 22 490 81 66 · 224908166 · 22-490-81-66 · 22 4 908 166 · 22-4-908-166 · (0 22) 490 81 66 · (0-22) 490-81-66 · (22) 490 81 66

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (77)

TELEMARKETING. do mnie dzwonili na zlecenie firmy curllux z Szwajcarii (podobno). po zadaniu im pytania przez jaką firmę jest zatrudniony dzwoniący do mnie telemarketer nastąpiło rozłączenie rozmowy. brak możliwości uzyskania informacji o firmie przetwarzającej moje dane kontaktowe a tym bardziej zgłoszenia o bezprawnym ich używaniu. jeśli ktoś ma pomysł jak pozyskać dane tej firmy to napiszcie w komentarzach, w końcu w/w proceder to działania na które są odpowiedne paragrafy.
zakłócają spokój od rana
Ostrzeżenie! Bardzo groźna firma telemarketingowa Courlux ze Szwajcarii. Jak się przyczepią to nie odpuszczą - mnie nękają od grudnia. Wciągają nieświadowmych ludzi w jakieś umowy - nie podawaj danych! A potem sprzedają cię firmie windykacyjnej. Nie odbierać! Blokować!
na bolerko dla mamy
Wciskają szwajcarskie dziadostwo w zawyżonych cenach. Uwaga na ukryte koszty zawarte w umowie, najlepiej nie wdawać się w dyskusje i od razu zażądać usunięcia swojego numeru z ich bazy.
Ich oszukańczy proceder polega na tym, że przesyłkę z podarunkiem wysyłają zwykłym listem, który idzie kilka tygodni lub nie dociera wcale. Natomiast wezwanie do zapłaty wysyłają gdy tylko minie termin oczekiwanego wpływu za list pobraniowy. Odsetki rosną i błyskawicznie z kwoty 17 zł robi się dług na kilkadziesiąt złotych.
Firma oferuje 2 pary rajstop grubości 20DEN (ponoć nowa marka wchodzi na polski rynek). Pani jest uprzejma, zapewnia, że nie ma żadnych zobowiązań. Jedyny koszt to opłata za wysyłkę (jeśli dobrze zapamiętałam to 17 złotych). Uprzejmie podziekowałam za ofertę i się rozłączyłam.
nękający
nekanie
Courlux nękają mnie od wczoraj. Jakaś firma "kup pan tele srele za darmo".
Nachalna akwizycja. Wydzwaniają cały dzień mimo sprzeciwu. Firma Courlux.
Firma Courlux. Nekanie ! Zaatakowali mnie z 7 numerów tel. !!!
dzeonią z ofertą . szukają frajerów
Marketingowe świnie i oszuści
Nawet nie odbierałem i od razu zablokowałem tylko ciekawe skąd takie coś ma mój numer
Pani z firmy Courlux, tym razem oferują kosmetyki.
dzwoni przez kilka dni o tej samej godzinie - nie odbieram
oferta bezpłatnych rajstop - płacisz za przesyłkę
Kulturalna i miła Pani z firmy Courlux zaproponowała, że wyśle mi 2 pary rajstop grubości 20 DEN w zamian za opłatę za przesyłkę. Zapewniała, że nie wiąże się to z żadnymi zobowiązaniami. Zapytana jaki jest sens tej akcji - odpowiedziała, że jest to promocja nowej marki na polskim rynku. Odpowiedziałam, że nie jestem zwolennikiem takiego marketingu i się rozłączyłam.
Wydzwania codziennie w godzinacj 11-14
Ktoś się rozłączył w momencie, gdy odebrałam telefon. Dziwne.
Telemarketer, coś chciał wcisnąć, nic nie słuchać...
Telemarketing- Curlux sprawdźcie w necie jak oszukują
Nie odebralam!
Cisza, jakieś trzaski i się rozłącza... irytujące. Ustawię blokadę na ten numer.
Dranie
Głuchy telefon
U mnie to samo cisza masakra co to jest
Mam tą samą sytuację.
Spam cisza w sluchawce
Dguujjffyh
telefon muzyka jeśli odbiorę cisza
Nazywanie hienami ludzi pracujących tam i dzwoniących z tego numeru jest oczywiście przesadą... praca jak każda inna, każdy musi jakoś zarobić. Oni nie mają pozwolenia na rozłączenie się z potencjalnym klientem, więc musicie rozłączyć się sami. Albo jeszcze lepiej na początku rozmowy powiedzieć, że nie wyrażacie zgody na rejestrowanie rozmowy (wszystkie są rejestrowane), wtedy będziecie mieli już od nich spokój. A dla pewności dodać jeszcze do blokowanych, jeśli taka możliwość istnieje...
natrętni !!!
masakra wydzwaniają i cisza.
Witam/
 Numer do mnie oddzwonił i tym razem czyli dziś 14-03-2016r sprzedawali skarpetki. Strata czasu. nawet jak się nic nie płaci.
Witam/ Numer do mnie oddzwonił i tym razem czyli dziś 14-03-2016r sprzedawali skarpetki. Strata czasu. nawet jak się nic nie płaci.
Witam/ Numer do mnie oddzwonił i tym razem czyli dziś 14-03-2016r sprzedawali skarpetki. Strata czasu. nawet jak się nic nie płaci.
Dzwoni krótko - nie zdążę odebrać. Było tak kilkakrotnie
dzwonią i jak odbieram to gluchy,co za cymbał dzwoni.Dzięki za prowadzenie tej stronki bo teraz wiem o co chodzi.Pozdrawiam wszystkich tutaj obecnych :)
Spam - ponoć rozdają za darmo superdobre skarpetki "za jedyne 10 zł".
Numer wydzwania prawie codziennie, nigdy nie zdążyłam odebrać ale dzisiaj sie udało. Po drugiej stronie głucha cisza. Bez sensu.
"Dzwoni i się rozłącza", pewnie szukają starszych ludzi a ja mam 30 lat więc mój głos się nie klasyfikuje i dlatego się rozłączają. Dodałem do Automatycznie odrzucanych - czarna lista - PS ludzie którzy tam pracują to muszą być prawdziwe hieny, choć to może obraźliwe dla tych zwierząt. Pozdrawiam wszystkich ktrym chce się pisać opinie.
Ktoś do mnie dzwoni kilka razy spod nr. 224908166 i za każdym razem jest to głuchy telefon.
Co chwile dzowni...
Dzwonia drugi dzien pod rzad
Dzwonia drugi dzien pod rzad
Callcenter Courluxa. Oferują maszynki do golenia marki Estelle. Na ich stronie widać, że firma jest zarejestrowana w Szwajcarii. Lepiej uważać.
Dzwonią z wielu numerór, różniących się ostatnimi 3 cyframi. Jak odbieram to jest glucho albo gra muzrczka. Czy moźliwe że ktoś mnie kasuje za sam odbiór połączenia?
Do mnie dzwonia z 5nr i nigdy nikt sie nie odezwal a trwa to 2tyg
telefon dzwoni coraz częściej, czyli nęka mnie niestety :(
Courlux i pseudo darmowe maszynki do golenia. Więcej o tym jest w necie.
Jak odbieram to nikt się nie odzywa.Dzwonią przez cały dzień.
... albo "Przepraszam"... albo nawija jak nakręcona, a ja wtedy jej wciskam pochówek prima sort lub miejsce w chłodni... Bardzo szybko kończą :)
Kochani, bo to się robi tak: odbieram: Kostnica miejska, słucham? albo: Zakład pogrzebowy Katafalk, słucham? Albo cisza... "Przepraszam"..., albo nawija jak nakręcona, a ja wtedy jej wciskam pochówek prima sort lub miejsce w chłodni... Baaaardzo szybko kończą :)
Kochani, bo to się robi tak: odbieram: Kostnica miejska, słucham? albo: Zakład pogrzebowy Katafalk, słucham? Albo cisza... "Przepraszam"..., albo nawija jak nakręcona, a ja wtedy jej wciskam pochówek prima sort lub miejsce w chłodni... Baaaardzo szybko kończą :)
po odebraniu połączenia, rozłącza się.
Dzwoni i nie odzywa się. Nie odbierać!
Masakra wydzwaniają od miesiąca codziennie. Nawet w niedzielę!!!! Na policję ich!!!
Denerwujący głuche połączenie
neka rozlancza sie ......
neka rozlancza sie ......
Zgadza się, dzwonią z ofertą wysłania super szwajcarskich maszynek do golenia, niby tylko za koszty poczty polskiej :)
Trefne firmy z ofertami pracy opiekunek za granicą..uważajcie!!!!!!!!!!!!
Dzwoni i cisza, szlag mnie trafia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dzwoni i się nie odzywa
Do mnie dzwoni i sie nie odzywa, tzn zero dzięków po odebraniu. To nie pierwszy raz.
maszynki do golenia - numer telefonu niby wygenerowany został komputerowo :/
Miałem ostatnio 2 połączenia z nr 224908166 i 224908188. Na szczęście nic nie słyszałem ale teraz już wiem, że olewać!
maszynki do golenia dla kobiet - za darmo ahah
do mnie wydzwaniali 10 października.. nr 22 490 81 66
a
Wiskają maszynki. Nie mozna spławić baby, trzeba sie rozłączyć, bo nie rozumie słowa "dziękuję, nie jestem zainteresowana". Do mnie dzwonili 3 razy! Spod numerów: 224908102, 224908166, 224908113...
Wiskają maszynki. Nie mozna spławić baby, trzeba sie rozłączyć, bo nie rozumie słowa "dziękuję, nie jestem zainteresowana". Do mnie dzwonili 3 razy! Z numerów: 224908102, 224908166, 224908113...
callcenter,pomimo wykreślenia z bazy i tak dzwonią
wciskaja darmowa maszynke do golenia tylko za koszty przesyłki. na nic sie nie zgadzajcie.
callcenter ..

Dodaj komentarz do numeru 22 490 81 66

* wymagane pola

Ostatnia aktualizacja bazy:
(sieć komórkowa) 2021-05-08
(sieć stacjonarna) 2021-05-08
(premium) 2021-05-09

Ślij listy:
© 2015-2021 szukajnumeru.pl

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat