Numer 22 490 81 66

warianty zapisu 22 490 81 66 · 224908166 · 22-490-81-66 · 22 4 908 166 · 22-4-908-166 · (0 22) 490 81 66 · (0-22) 490-81-66 · (22) 490 81 66

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (105)

Dzwoni krótko - nie zdążę odebrać. Było tak kilkakrotnie
Co chwile dzowni...
Mam tą samą sytuację.
po odebraniu połączenia, rozłącza się.
maszynki do golenia dla kobiet - za darmo ahah
Ostrzeżenie! Bardzo groźna firma telemarketingowa Courlux ze Szwajcarii. Jak się przyczepią to nie odpuszczą - mnie nękają od grudnia. Wciągają nieświadowmych ludzi w jakieś umowy - nie podawaj danych! A potem sprzedają cię firmie windykacyjnej. Nie odbierać! Blokować!
Wydawania meda codziennie!
Wydzwania codziennie w godzinacj 11-14
Witam/
 Numer do mnie oddzwonił i tym razem czyli dziś 14-03-2016r sprzedawali skarpetki. Strata czasu. nawet jak się nic nie płaci.
... albo "Przepraszam"... albo nawija jak nakręcona, a ja wtedy jej wciskam pochówek prima sort lub miejsce w chłodni... Bardzo szybko kończą :)
dzwoni z roznych numerów, oszuści
neka rozlancza sie ......
Kochani, bo to się robi tak: odbieram: Kostnica miejska, słucham? albo: Zakład pogrzebowy Katafalk, słucham? Albo cisza... "Przepraszam"..., albo nawija jak nakręcona, a ja wtedy jej wciskam pochówek prima sort lub miejsce w chłodni... Baaaardzo szybko kończą :)
Nękanie głuchymi telefonami. Uporczywe!!!
obcy
wciskaja darmowa maszynke do golenia tylko za koszty przesyłki. na nic sie nie zgadzajcie.
Ktoś się rozłączył w momencie, gdy odebrałam telefon. Dziwne.
**** annoying number
Głuchy telefon
Masakra wydzwaniają od miesiąca codziennie. Nawet w niedzielę!!!! Na policję ich!!!
Do mnie dzwonia z 5nr i nigdy nikt sie nie odezwal a trwa to 2tyg
na bolerko dla mamy
Nawet nie odbierałem i od razu zablokowałem tylko ciekawe skąd takie coś ma mój numer
Wciaz wydzwaniajacy numer i to w,regularnych odstepach. Przy próbie odebrania - rozlacza sie!
Do mnie dzwoni i sie nie odzywa, tzn zero dzięków po odebraniu. To nie pierwszy raz.
Dzwonia drugi dzien pod rzad
Spam - ponoć rozdają za darmo superdobre skarpetki "za jedyne 10 zł".
Cisza, jakieś trzaski i się rozłącza... irytujące. Ustawię blokadę na ten numer.
Telemarketing. I wciskają bzdury, że dzwonią na losowo wybrane numery.
Telemarketer, coś chciał wcisnąć, nic nie słuchać...
Denerwujący głuche połączenie
numer bez przerwy dzwoni - naciagacze
Dzwoni i nie odzywa się. Nie odbierać!
Wciskają szwajcarskie dziadostwo w zawyżonych cenach. Uwaga na ukryte koszty zawarte w umowie, najlepiej nie wdawać się w dyskusje i od razu zażądać usunięcia swojego numeru z ich bazy.
Ktoś do mnie dzwoni kilka razy spod nr. 224908166 i za każdym razem jest to głuchy telefon.
callcenter,pomimo wykreślenia z bazy i tak dzwonią
Spam cisza w sluchawce
dzeonią z ofertą . szukają frajerów
Dzwoni i cisza, szlag mnie trafia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oferta bezpłatnych rajstop - płacisz za przesyłkę
telefon dzwoni coraz częściej, czyli nęka mnie niestety :(
upierd telefoniczny
Jeden lub dwa sygnaly, po co dzwonia?
maszynki do golenia - numer telefonu niby wygenerowany został komputerowo :/
Courlux i pseudo darmowe maszynki do golenia. Więcej o tym jest w necie.
nekanie
dzwoni i nikt się nie odzywa
dzwoni przez kilka dni o tej samej godzinie - nie odbieram
Firma Courlux. Nekanie ! Zaatakowali mnie z 7 numerów tel. !!!
Witam/ Numer do mnie oddzwonił i tym razem czyli dziś 14-03-2016r sprzedawali skarpetki. Strata czasu. nawet jak się nic nie płaci.
U mnie to samo cisza masakra co to jest
Ich oszukańczy proceder polega na tym, że przesyłkę z podarunkiem wysyłają zwykłym listem, który idzie kilka tygodni lub nie dociera wcale. Natomiast wezwanie do zapłaty wysyłają gdy tylko minie termin oczekiwanego wpływu za list pobraniowy. Odsetki rosną i błyskawicznie z kwoty 17 zł robi się dług na kilkadziesiąt złotych.
Zgadza się, dzwonią z ofertą wysłania super szwajcarskich maszynek do golenia, niby tylko za koszty poczty polskiej :)
a
Jeśli widzicie jakiś numer, którego nie znacie, to nie odbierajcie. Sprawdźcie najpierw w necie, czy to nie przypadkiem naciągający na bzdury oszuści marketingowi. Mnie już nękają takie numery od kilku tygodni. Nie odbieram.
nękający
Trefne firmy z ofertami pracy opiekunek za granicą..uważajcie!!!!!!!!!!!!
Dguujjffyh
Wciąż wydzwaniający numer. Przy próbie odebrania - rozłącza się!
dzwoni i się nie odzywa
Pani z firmy Courlux, tym razem oferują kosmetyki.
Jeszcze raz zadzwonicie pod mój nr telefonu zgłoszę na policję że jestem nękana przez was.
masakra wydzwaniają i cisza.
Reklamy bambusowego czegos
Dzwonią z wielu numerór, różniących się ostatnimi 3 cyframi. Jak odbieram to jest glucho albo gra muzrczka. Czy moźliwe że ktoś mnie kasuje za sam odbiór połączenia?
Courlux nękają mnie od wczoraj. Jakaś firma "kup pan tele srele za darmo".
Telemarketing- Curlux sprawdźcie w necie jak oszukują
neka rozlancza sie ......
"Dzwoni i się rozłącza", pewnie szukają starszych ludzi a ja mam 30 lat więc mój głos się nie klasyfikuje i dlatego się rozłączają. Dodałem do Automatycznie odrzucanych - czarna lista - PS ludzie którzy tam pracują to muszą być prawdziwe hieny, choć to może obraźliwe dla tych zwierząt. Pozdrawiam wszystkich ktrym chce się pisać opinie.
Odebrałem mówiąc: "Dobry wieczór dodzwoniłeś się do kostnicy miejskiej. Jeżeli chcesz rozmawiać z patologiem wciśmij tonowo 1; jeżeli chcesz rozmawiać z dyżurnym grabarzem wciśnij 2; jeżeli potrzebujesz konsultanta wciśnij 0. Babę zamurowało i baaardzo dobrze bo wydzwania kilka razy dziennie.
dzwoni od 3 tyg non stop, nie odbieram
Numer wydzwania prawie codziennie, nigdy nie zdążyłam odebrać ale dzisiaj sie udało. Po drugiej stronie głucha cisza. Bez sensu.
Świństwo i oszustwo marketingowe
Nie odebralam!
ciągle dzwoni nie mogę odebrać
Jakaś kobieta pytająca się o opinie czy tam ofertę firmy Kurblox czy coś, zostawianie wiadomości na poczcie
"Dzwoni i się rozłącza", pewnie szukają starszych ludzi a ja mam 30 lat więc mój głos się nie klasyfikuje i dlatego się rozłączają. Dodałem do Automatycznie odrzucanych - czarna lista - PS ludzie którzy tam pracują to muszą być prawdziwe hieny, choć to może obraźliwe dla tych zwierząt.Pozdrawiam wszystkich ktrym chce się pisać opinie.
zakłócają spokój od rana
telefon muzyka jeśli odbiorę cisza
do mnie wydzwaniali 10 października.. nr 22 490 81 66
Kochani, bo to się robi tak: odbieram: Kostnica miejska, słucham? albo: Zakład pogrzebowy Katafalk, słucham? Albo cisza... "Przepraszam"..., albo nawija jak nakręcona, a ja wtedy jej wciskam pochówek prima sort lub miejsce w chłodni... Baaaardzo szybko kończą :)
Miałem ostatnio 2 połączenia z nr 224908166 i 224908188. Na szczęście nic nie słyszałem ale teraz już wiem, że olewać!
dzwonią i jak odbieram to gluchy,co za cymbał dzwoni.Dzięki za prowadzenie tej stronki bo teraz wiem o co chodzi.Pozdrawiam wszystkich tutaj obecnych :)
Marketingowe świnie i oszuści
Bardzo chamska telemarketera.
Uporczywie dzwoni od rana do nocy
Nazywanie hienami ludzi pracujących tam i dzwoniących z tego numeru jest oczywiście przesadą... praca jak każda inna, każdy musi jakoś zarobić. Oni nie mają pozwolenia na rozłączenie się z potencjalnym klientem, więc musicie rozłączyć się sami. Albo jeszcze lepiej na początku rozmowy powiedzieć, że nie wyrażacie zgody na rejestrowanie rozmowy (wszystkie są rejestrowane), wtedy będziecie mieli już od nich spokój. A dla pewności dodać jeszcze do blokowanych, jeśli taka możliwość istnieje...
Dranie
Nazywanie hienami ludzi pracujących tam i dzwoniących z tego numeru jest oczywiście przesadą... praca jak każda inna, każdy musi jakoś zarobić. Oni nie mają pozwolenia na rozłączenie się z potencjalnym klientem, więc musicie rozłączyć się sami. Albo jeszcze lepiej na początku rozmowy powiedzieć, że nie wyrażacie zgody na rejestrowanie rozmowy (wszystkie są rejestrowane), wtedy będziecie mieli już od nich spokój.A dla pewności dodać jeszcze do blokowanych, jeśli taka możliwość istnieje...
TELEMARKETING. do mnie dzwonili na zlecenie firmy curllux z Szwajcarii (podobno). po zadaniu im pytania przez jaką firmę jest zatrudniony dzwoniący do mnie telemarketer nastąpiło rozłączenie rozmowy. brak możliwości uzyskania informacji o firmie przetwarzającej moje dane kontaktowe a tym bardziej zgłoszenia o bezprawnym ich używaniu. jeśli ktoś ma pomysł jak pozyskać dane tej firmy to napiszcie w komentarzach, w końcu w/w proceder to działania na które są odpowiedne paragrafy.
Telemarketing. Zażądałem skasowania mojego numeru, otrzymałem odpowiedź "do widzenia".
callcenter ..
Firma oferuje 2 pary rajstop grubości 20DEN (ponoć nowa marka wchodzi na polski rynek). Pani jest uprzejma, zapewnia, że nie ma żadnych zobowiązań. Jedyny koszt to opłata za wysyłkę (jeśli dobrze zapamiętałam to 17 złotych). Uprzejmie podziekowałam za ofertę i się rozłączyłam.
denerwujące
Dzwonia drugi dzien pod rzad
Witam/ Numer do mnie oddzwonił i tym razem czyli dziś 14-03-2016r sprzedawali skarpetki. Strata czasu. nawet jak się nic nie płaci.
Jak odbieram to nikt się nie odzywa.Dzwonią przez cały dzień.
natrętni !!!
Wiskają maszynki. Nie mozna spławić baby, trzeba sie rozłączyć, bo nie rozumie słowa "dziękuję, nie jestem zainteresowana". Do mnie dzwonili 3 razy! Spod numerów: 224908102, 224908166, 224908113...
Nachalna akwizycja. Wydzwaniają cały dzień mimo sprzeciwu. Firma Courlux.

Dodaj komentarz do numeru 22 490 81 66

* wymagane pola

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat