Numer 22 430 95 01

warianty zapisu 22 430 95 01 · 224309501 · 22-430-95-01 · 22 4 309 501 · 22-4-309-501 · (0 22) 430 95 01 · (0-22) 430-95-01 · (22) 430 95 01

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (144)

Telemarketing jakiejś szwajcarskiej firmy z siedzibą w Warszawie. Wpierw chcą wysłać regulamin, po jego akceptacji wysyłają podobno za darmo maszynkę do golenia (do testowania). Czyli stajesz się królikiem doświadczalnym.
do mnie cały czas wydzwania!
Cały czas wydzwania.
Głuchy telefon,ale pracując na słuchawce wiem że połączenia lubią spadać. Jeśli to telemarketing, to zalecam stanowczo mówić że nie chcecie rozmawiać. Wdawanie się w dyskusje tylko daje pole do popisu.
do mnie przed chwilą dzownił ten numer i jak tylko przedstawiłem się, że jestem pracownikiem prokuratury to nagle uslyszalem - dziekuje do uslyszenia :D
Telemarketing, nielegalny spam, spokojnie można nie odbierać.
Dzwonili dziś. Próbują zdobyć dane adresowe, żeby wysłać "regulamin" czy chcę darmową golarkę. Według mnie, jak ktoś zaczyna rozmowę od słów "Czy rozmawiam z użytkownikiem tego numeru" to już wiadomo co będzie dalej... Przestrzegam.
Dzisiaj zadzwonił ten numer,dosyć nachalny pan próbował w imieniu szwajcarskiej firmy namówić na bezpłatne testowanie golarki,chciał wyciągnąć dane osobowe by niby przesłać umowę.Grzecznie podziękowałem bo jeszcze stać mnie na nożyki do golenia,ale pan był bardzo zawiedziony:-)
I znów to samo. Tym razem o 9:53. Na powrót zacząłem wyłączać telefon na noc żeby mi głowy nie zawracali. Cholerna banda małpiszonów których trzeba odpowiednio pogonić a nie dawać im egzystować.
Dinwoz i rcłazązo ięs.
Dzwoni i rozłącza się.
tutaj macie stronę na której możecie sprawdzić skąd do was dzwonią telefonzlokalizuj.pl/4563
Za te maszynki pozniej przychodzi komornik
kabr jja yezb sie dceowaz, ozalzrac wmoroez po 1ks1e
Do mnie dzwonili dziś około godziny 9:33 i też kobita gadała coś odnośnie firmy ze szwajcarii ale powiedziała nazwę tak niewyraźnie że ja jako człowiek zaspały nie mogłem zrozumieć. Zapytała tylko o to czy chciałbym dowiedzieć się czegoś o czymś jednak ja osobiście miałem to tak bardzo gdzieś że się rozłączyłem. A miałem spokój przez ostatni tydzień i znów te łajzy dzwonią. Czasami mam takie wrażenie że dopóki ludzie nie przestaną patrzeć się na tych wszystkich gryzipiórków z urzędów i sami odprawią tym naciągaczom solidną karę za każde występki.
brak jaj zeby sie odezwac, rozlacza rozmowe po 11sek
Dzis mialem dwa polaczenia z tego nr. Za kazdym razem nikt sie nie odzywal i nastepowalo po 2 sek. rozlaczenie. Nie oddzwanialem.
dzwonia pół dnia a jak odbierasz to cisza
Dzis mialem dwa polaczenia z tego nr. Za kazdym razem nikt sie nie odzywal i nastepowalo po 2 sek. rozlaczenie.
 Nie oddzwanialem.
Wydzwaniają do mnie od wczoraj, zainstalowałam sobie black list i dodałam bo mam dość ich wydzwaniania!!
Dziś dzwonił ktoś z tego numeru do mnie, nie odebrałem bo byłem zajęty, wie ktoś coś więcej na temat tego numeru?
dzwoni i rozlacza sie
ndizwo i zczaralo sei
Dzwonił przed chwila. Oferuje maszynkę lub depilator za darmo jakiejś szwajcarskiej firmy. Nauczony ze w życiu nic nie ma za darmo grzecznie podziękował em i zakończyliśmy rozmowę.
Upierdliwy
weUypriidl
Zadzwonił i się nie odzywał:-O
dzwoni i nikt sie nie oddzywa
Teraz i do mnie dzwonił- bez odzewu.
Do mnie równiez zadzwoniono. Odebrałam, nikt sie nie odezwał. rozłaczyłam rozmowe. sprawdziłam, ze tak rozmowa nie poszła na mój koszt. Czy ktoś wie czy takie praktyki sa legalne? I skąd mają numery telefonów. Nie przypominam sobie, zebym jakiejkolwiek firmie udostępniła!!!!!
podczas proby oddzwonienia komunikat - siec zajeta
podczas proby oddzwonienia komunikat - siec zajeta
podczas proby oddzwonienia komunikat - siec zajeta
zadzwonili, rozłączyli,jeśli to ma być reklama jakiegoś produktu to już na starcie dziękuję... NIE ODDZWANIAM i nie polecam tego robić...
potwierdzam, chcą wcisnąć jakieś maszynki
Potwierdzam, jakaś szwajcarska firma z Warszawy, naciągacze.
Potwierdzam, reklamiarz.
Potwierdzam - to dość nachalna próba wciśnięcia jakichś golarek. Mam nadzieję, że bez pobierania dodatkowych kosztów za połączenie - mam telefon na kartę i nie miałem komunikatu o koszcie (odebranego) połączenia.
!p!Nciyeienzebz!
Niebezpieczny!!!
głuchy telefon
Prowadza kampanie reklamową maszynek do golenia szwajcarskiej firmy. Wyslą ci regulamin, po kilku dniach zadzwonia z pytaniem czy chcesz otrzymac od nich maszynkę do testowania za darmo, ponoć. Lepiej olać sprawę.
pan spytał czy rozmawia z właścicielem numeru, wybąkał angielsko brzmiącą nazwę firmy, chciał mi coś zaoferować - tu się rozłączyłem.
też do Mnie dzwonili 2x
Do mnie też "puszcza głuche". Z tego co tutaj przeczytałem to kolejna rekalma więc dodałem do listy blokowanych.
Do mnie też "puszcza głuche".
 Z tego co tutaj przeczytałem to kolejna rekalma więc dodałem do listy blokowanych.
gratisowe maszynki do golenia, a dalej wiadomo :/
Głuchy telefon, nie da się na niego oddzwonić. 5 telefonów przez godzinę.
Gycłuh feeol,tn eni ad ęsi an engio .oodćwidzn 5 fnlóeewot zpzer i.dęzngo
Do mnie też dzwonił ten numer nie odebrałem sprawdzam w necie i co się dowiaduje jakaś ściema na naciąganie. NIE ODBIERAJCIE !!!
Głuchy telefon
Dzisiaj ktoś zdzwonił z tego numeru na mój drugi tel. którego nie zdarzyłem odebrać, próbując oddzwonić na ten numer z innego telefonu (sieć zajęta), a po wpisaniu w wyszukiwarce tego numeru trafiłem na tą stronę... jakaś ściema.
Dziś przed chwilą, ok. 14 dzwoniła Pani z z zapytaniem "czy rozmawia z właścicielem telefonu". Od razu się rozłączyła. Kolega mówił, że w taki sposób go naciągnęli na grube kwoty. Ja oczywiście nie oddzwaniam, a jak tylko będę mógł zobaczyć billing to sprawdzę czy odebranie tego telefonu już tez mnie na koszty nie naraziło. PRZESTRZEGAM! NIE ODBIERAĆ!
Potwierdzam - po odebraniu natychmiast się rozłącza. To samo robi z numeru 515-05-80-02. Możliwe że ktoś inny ale w tym samym okresie ostatniego miesiąca.
Jakiś krętacz.. Po próbie oddzwonienia, od razu zajęty..
Dziś przed chwilą, ok. 14 dzwoniła Pani z z zapytaniem "czy rozmawia z właścicielem telefonu". Od razu się rozłączyła. Kolega mówił, że w taki sposób go naciągnęli na grube kwoty. Ja oczywiście nie oddzwaniam, a jak tylko będę mógł zobaczyć billing to sprawdzę czy odebranie tego telefonu już tez mnie na koszty nie naraziło. PRZESTRZEGAM! NIE ODBIERAĆ!
aJiśk k.ęzcatr. Po prióeb ,awoeniiddnzo od uazr z.ęa.tyj
Dziś przed chwilą, ok. 14 dzwoniła Pani z z zapytaniem "czy rozmawia z właścicielem telefonu". Od razu się rozłączyła.
 Kolega mówił, że w taki sposób go naciągnęli na grube kwoty. Ja oczywiście nie oddzwaniam, a jak tylko będę mógł zobaczyć billing to sprawdzę czy odebranie tego telefonu już tez mnie na koszty nie naraziło.
 PRZESTRZEGAM! NIE ODBIERAĆ!
hmmm, dzięki za info, dodaję do blokowanych
Telemarketing. W marcu 2015 r. jakiś szajs od Szwajcarów
do mnie też dzwonili. dzis i wczoraj. nikt się nie odezwał. dodaję numer do zablokowanych
Dzwoni i sie rozłacza
ghcueł tlenoyfe eocjrpązataw ęsi
głuche telefony powtarzające się
nie polecam
upierd
idurpe
zruakW
nękacze, próbują wcisnąć maszynkę do golenia ale czuję że coś więcej już nie darmowego
dzwoni i się rozłącza
Wkurza
Telefon kilka razy do mnie dzwonił ale szybko się rozłączył. Oddzwaniałem nikt nie odebrał połączenia lub nastąpiło szybkie rozłączenie. Żadnych kosztów. Sprawdziłem bilingi. Nieprawda jest że narażają na koszty przy oddzwanianiu to numer stacjonarny w Warszawie. Numer pochodzi z puli "normalnych" numerów a nie tych "kosztowych".
Po przeczytaniu komentarzy nie odbieram tego telefonu a dziś dzwonili już kilka razy zaraz podejrzewałam ,że coś nie tak jakiś dziwny numer
Do mnie zadzwonił ten numer o 14:27 i nie odebrałem, bo nie odbieram nieznanych numerów.
Do mnie też dzwoniono z tego numeru. Po odebraniu ktoś sie rozłącza.
dzisiaj dostałem głuchy tel. z tego numeru dzięki tej stronie już wiem co robić
Dzwonili dzisiaj 2 razy (16.03.2015) cisza w słuchawce. Dzięki za informacje w komentarzach już wiem, że zwyczajnie należy olać.
Telemarketing
Do mnie dzwonią codziennie, ale nie odbieram po komentarzach przeczytanych w internecie.
Dzwoni i dzwoni.Nie wiem kto.
gnoje wydzwaniają i na koszty narażają...
MASAKRA
O 9:44 również dzwonil. Nie odbierałem.
czy wiecie co ta za firma bo chyba wtopilem i na cos sie zgodzilem wczoraj. jak moge zrezygnowac by nic mi nie wysylali. prosze o pomoc ewentualnie adres i nazwe tej firmy bo mam problem.
dziś ten numer dzwonil. Nie odbieram nieznanych wiec nie moge powiedzieć kto i co chcial ...
Potwierdzam opinie przedmowcow. Do mnie dzwonila dzisiaj kobietka i szybko sie rozlaczyla. Numer wyglada na warszawski, a sprawa kwalifikuje sie do podjecia przez organy scigania!
Nie oddzwaniac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Do mnie też dzisiaj dzwonili, a jak oddzwaniałam to odrzucali połączenie. Dodałam nr telefonu do blokowanych na telefonie i mam święty spokój.
szwajcarska firma nagania
Dziwne połączenia o różnych porach,bez wyjaśnień kto mówi i czego chce.Uwazam takie podejrzane numery za potencjalnie niebezpieczne.
Wydzwaniają i się rozłączają. Dodałam do blokowanych.
potwierdzam dziwne telefony. od dziś nie odbieram!!!
dzwonili 2 razy wciskali super tandetę nie odbierać OLAĆ
ktoś przed chwilą dzwonił z tego numeru i się rozłączy, a jakąś h wcześniej dzwonił do mojej siostry ze ma jakąś przesyłkę żeby podała adres swoje dane nr karty itp. Nie odbierajcie
Miałem dziś nieodebrane połączenie z tego numeru. Widzę że to jakiś podejrzany typ. Ciekawe jaka menda mu sprzedała numery do ludzi.
2 dni z rzędu dzwoni ktos z tego nr i sie nie odzywa
dzwoni jakiś facet i proponuje maszynki do golenia za free :)
własnie tez przed chwilą odebrałam taki nr i sie od razu ktos rozłączył
Do nnie dzwoniła Pani z tego numeru i proponowała sprzedaż jakiś maszynek do golenia.
Wydzwaniają i sie rozłączają!Chcą żeby oddzwonić i naj..ać Ci kosztów.Przestrzegam!!!!!
Kobitka ze szwajcarskiej firmy z siedzibą we Warszawie :) olewać
Dzwonią i się rozłączają. NIE odbierać i pod żadnym pozorem nie oddzwaniać!!!
gluchy
Dzisiaj też dzwonił ten numer do mnie. Myślałem, że z Playa, ale widzę, że lepiej ich całkowicie olać. Dzięki za pomoc!
ta sama sytuacja i u mnie z tym, że do mnie dzwonił już 3 razy w ciągu dnia
dzwonił po odebraniu rozłączył się
Do mnie też dzwonił przed chwilą ten nr i jak odebrałam rozłączył się.
do mnie tez ktos dzwonil z tego nr i wogóle sie nie odezwał, po chwili rozłączył się
do mnie tez dzisiaj dzwonil ale nie odebralam
jak odebrałam to straszny szum, powiedziałam 'halo' a po drugiej stronie pan do jakiejś pani 'strasznie głośno'...
dzisiaj do mnie takowy numer zadzwonil ale nie odebralam, lepiej nie odbierac od podejrzanych nr, czasami naliczaja koszta [oczywiscie z twojej kieszeni]
Do mnie tez dzwoniła, ale się rozłączyła jak zarządzałem przedstawienia siebie.
do uazr sie wzunz.łąz.cył.oor nacicaeagz .akaj.u..at piejajnle rgwioocnaz ten enrmu abol klawzoocba
Dzwonili dzisiaj 05.03.2015. Facet pyta się czy rozmawia z osoba pełnoletnią. Dalej już nie słuchałem i sie rozłączyłem.
Do mnie dziś 2 razy dzwonili z tego numeru. Za pierwszym razem miałam wyciszony tel., za drugim dzwonił bardzo długo, ale nie odebrałam. Dzięki za Wasze komentarze, teraz wiem, że dobrze zrobiłam.
od razu sie rozłączył...znowu naciagacze atakuja.... najlepiej zignorowac ten numer albo zablokowac
do mnie też dzwonili-jak sie nie odzywałem to kobieta powiedziała "halo" i wyłączyła się
Dzwoniła jakaś Pani, która bardzo szybko mówiła. Wymieniała jakieś firmy angielsko języczne i ze trzy razy się zapytała czy wyrażam zgodę. Tylko nie powiedziała na co ta zgoda. Powiedziałem nie i się rozłączyłem.
Ktoś zadzwonił z tego numeru po czym szybo się rozłączył. Proponuję nie zawracać sobie nimi głowy i nie odbierać.
Jakiś pan dzwonił do mnie z tego numeru, niestety, mówił na tyle szybko i niewyraźnie, że zdołałem jedynie zrozumieć, że "firma z siedzibą w Warszawie", musiałem poprosić o późniejszy telefon, gdyż byłem w pracy. Gdy zadzwoni następny raz, to dodam więcej informacji, planuję również nagrywać wszystkie rozmowy przychodzące z nieznanych numerów.
qwerty
naciąganie kasy
iigenaąnca syak
Ktoś do mnie dzwonił z numeru +48224309501 nie mogłam w tym czasie odebrać,więd dopiero później zobaczyłam na wyświetlaczu połączenie nieodebrane.Na stronach internetowych przeczytałam,że ten numer może być własnością szwajcarskiej firmy znajdującej się w Warszawie,która dzwoni na koszt odbiorcy,a w dodatku namawia do kupna bardzo drogich maszynek do golenia,za które musisz słono później zapłacić.Apeluje,,aby nikt nie oddzwaniał pod ten nr,ani nie odbierał połączeń z tego numeru.
Nie odbieraj. Głuchy telefon.
wtqrey
Nie odbierać ! Wciskają kit z jakiejś szwarcarskiej firmy z który musicie zapłacić niemałe pieniądze!!1
ljpeie wu.żćaa
lepiej uważać.
co ięs zedije iejlś sęi pdo geoin odoid?nwz
Głuchy sygnał.
u mnie to samo od tygodnia, ja odbieram a po sekundzie rozmuwca sie rozłancza
Raz głuchy telefon, a potem okazało się, że to jakaś kobieta ze szwajcarskiej firmy. Najlepiej nie odbierać albo od razu ucinać rozmowę.
co się dzieje jeśli się pod niego oddzwoni?
Nie wiem co to za numer. Nie znam tego numeru-i po prostu nie odebrałem.
do mnie też dzwonił ten numer, ale nie zdążyłam odebrać
Jakis naganiacz z szwajcarskiej firmy.
Najlepiej od razu zablokować. Rozłącza sie.
zonwdi i isę aąłzrzoc
kJias znicnagaa z cszwjaesraijk yrf.mi
b!!zepy!neNziice
Jakis naganiacz z szwajcarskiej firmy. Rozlaczyc sie natychmiast albo nie odbierac wogole!
Nie wiadomo - dwa dzwonki i sie rozłączył.
aljNpejie do zrua ćkow.lazbao łzRzcoąa e.si

Dodaj komentarz do numeru 22 430 95 01

* wymagane pola

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat