Numer 22 276 80 00

warianty zapisu 22 276 80 00 · 222768000 · 22-276-80-00 · 22 2 768 000 · 22-2-768-000 · (0 22) 276 80 00 · (0-22) 276-80-00 · (22) 276 80 00

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (128)

Ceny renowacji wanien w Mohylewie
dzwonił dziś ale nikt się nie odzywa. próbowałem oddzwonić ale bezskutecznie.
Dziękuję blokuje
Kurwy - jebane ciągle wydzwaniają
proponuje miwspółpracę z fsb -- ambasada FR
Cisza w słuchawce
Dzwoni i się nie odzywa
nie odbierałam bo zaświecił mi się jako spam na czerwono(włączona usługa w samsungu identyfikacji nr)
Innogy - ankieta satysfakcji
dzwoni kilka razy dziennie
Do mnie dzwonili z ankieta w związku z promocja produktu vype na którym byłam Zwykle call center
Dzwoni, dzwoni i nikt się nie odzywa. To może być oszust, ostatnio słyszałem o takich, którzy czekają aż ktoś powie "tak", by móc robić przekręty bankowe. Zaznaczam jako nękający, ale zastanowiłbym się nad "niebezpieczny".
w ciągu godziny 3 głuche telefony. Odebrałam, bo sądziłam, że to ktoś z kablówki UPC dzwoni. Numery miejskie w Warszawie w tej sieci zaczynają się właśnie na 22 2....
cisza w sluchawce
Głuchy
głuchy tel, zawracają tyłek, odbierasz i cisza, nawet nie ma kogo opieprzyć
To codzienne dzwonienie kilka razy...odbierasz głucho. Ja zablokowałam!
blokować cw.lów
Ile można tak dzwonić
MASAKRA NAMOLNY SYF
Dzwonią kilka razy dziennie od dwóch tygodni.. odrzucanie rozmów nic nie da.
Do mnie dzisiaj babka z mbanku z tego dzwonila oczywiście odmowilam wszystko i zazyczylam sobie blokade polaczen od nich
Natrętny, dzwoniący po kilka razy dziennie w dni robocze
Dzwonił trzy razy. Dwa razy nie słyszałem, trzeci raz nie zdążyłem odebrać. Jak widać nic nie straciłem. Zablokowałem w telefonie ten numer.
Mam zablokowany ten numer. Mimo to od kilku miesięcy co 2 dni próbują się dodzwonić. Masakra.
Cisza w słuchawce.
RWE - ankieta. Posadzili kobietę. Dali jej prace. Musi biedna odczytywać głupie pytania.
nie odpowiadam
Jest to telefon od RWE Stoen. Proszą o opinie o osobie która wcześniej nas obsługiwała.
Znowu cos chcą sprzedać pewnie
dzwoniaa kurwy codziennie, zablokowalem
witam mam ten sam problem dzis dzwonil 3 razy wrzucilem go do blokowanych
Dzwonią po 10 rano i się nie odzywają powinni takich co nękają karać trzeba to zgłosić na Policję żeby z tym skończyć...
wydzwaniają wydzwaniają, człowiek w końcu ma okazję odebrać i tyle, głuchy telefon, więcej nawet nie pomyśle żeby odebrać
To jakiś call-center, który dzwoni na zlecenie innych firm (NAWET W NOCY). Po wykresie aktywności wnioskuje, że męczą wiele osób z tego numeru!
Dziś do mnie dzwonili. Najpierw ich nie słychać więc trzeba poczekac chwile az konsultant odbierze telefon. Później Pan się przestawił, że dzwoni w imieniu BANKU PKO (znał moje imie i nazwisko) oraz oświadczył, że ma dla mnie super wiadomosć - musi tylko przeprowadzić weryfikację. Odpowiedziałem mu, że żadnej weryfikacji nie będziemy przeprowadzać i nie jestem zainteresowany ich kredytem. Co ciekawe PKO przekazuje w takim razie dane swoich klientów firmom zewnętrznym.
Dziś do mnie dzwonili. Najpierw ich nie słychać więc trzeba poczekac chwile az konsultant odbierze telefon. Później Pan się przestawił, że dzwoni w imieniu BANKU PKO (znał moje imie i nazwisko) oraz oświadczył, że ma dla mnie super wiadomosć - musi tylko przeprowadzić weryfikację. Odpowiedziałem mu, że żadnej weryfikacji nie będziemy przeprowadzać i nie jestem zainteresowany ich kredytem.
 Co ciekawe PKO przekazuje w takim razie dane swoich klientów firmom zewnętrznym.
Jest wiele opinii na temat tego numeru. Podobno jest to firma typu call-center. Mi chcieli wcisnąć "wspaniałą wiadomością od banku" i oczywiście od razu recytowali kilka prawnych formułek o nagrywaniu rozmowy. Niestety ale jak już raz trafi do takiego syfu, to trudno się ich pozbyć.
Jeśli jakakolwiek firma w taki sposób działa, że wydzwania do osób bez ich zgody może zapłacić wysoką karę. Ja tak miałam, że w ciągu dwóch lat zapisywałam daty i godziny połączeń, cały brulion tak mi poradzono w UOKiK.
 Było nękanie chorego leżącego męża o różnych porach dnia i nocy. Klęłam na UOKiK, okazało się działają długo, ale skutecznie, dowalili tym połączonym rodzinnie różnym spółkom taką karę, że ma ciszę. A teraz znowu się zaczyna. Widać kolejny nękacz wlazł na rynek. Notuję połączenia i zgłoszę, radzę to też robić. To takie zaczepianie ludzi bo im szkoda forsy na reklamy w TV, radio, czy w gazetach.
Jeśli jakakolwiek firma w taki sposób działa, że wydzwania do osób bez ich zgody może zapłacić wysoką karę. Ja tak miałam, że w ciągu dwóch lat zapisywałam daty i godziny połączeń, cały brulion tak mi poradzono w UOKiK. Było nękanie chorego leżącego męża o różnych porach dnia i nocy. Klęłam na UOKiK, okazało się działają długo, ale skutecznie, dowalili tym połączonym rodzinnie różnym spółkom taką karę, że ma ciszę. A teraz znowu się zaczyna. Widać kolejny nękacz wlazł na rynek. Notuję połączenia i zgłoszę, radzę to też robić. To takie zaczepianie ludzi bo im szkoda forsy na reklamy w TV, radio, czy w gazetach.
Po odebraniu cisza w słuchawce przez ponad 2 minuty
Dwukrotne próby połączenia na przestrzeni tygodnia lecz nie odebrałem. Sądząc po komentarzach innych dobrze zrobiłem, że to olałem.
Zablokowałem gnidę.
euronet
Call Center - przedstawia się jako konkretna firma (w moim wypadku dealer samochodowy w którym kiedyś kupowałam auto), zbiera bardzo szczegółowe dane o kliencie pod pretekstem uzupełnienia bazy danych. Rozłączyłam się, ponieważ pytania wykraczały daleko poza obszar zainteresowań salonu...
Dzwoni o różnych porach - w słuchawce cisza. Cisza też po oddzwonieniu. Generalnie wkurzające.
Poza dzwonieniem w nocy, konsultantka była miła. Dzwoniono w związku z ankietą LS na Woodstocku
Poza dzwonieniem w nocy, konsultantka była miła. 
 Dzwoniono w związku z ankietą LS na Woodstocku
wydzwania a wydzwania jak komornik
Nękające dzwonienie -rano, w południe ,wieczorem.
Dzwoni 15 razy dziennie od 2 tygodni pomimo ze nie odbieram!!masakra
Dzwoni co godzine przez cały dzien od paru dni....
Call center. Dzwonia w roznych sprawach. Raz RWE, raz bank, etc.
siedem nieodebranych w jeden dzień
Najpierw telefony nieodebrane (w czasie urolopu), potem głuche. Jak oddzwaniam (z ukrytego) odrzuca połączenie.
 
 Sprawdzają kiedy ktoś jest w domu?
Najpierw telefony nieodebrane (w czasie urolopu), potem głuche. Jak oddzwaniam (z ukrytego) odrzuca połączenie. Sprawdzają kiedy ktoś jest w domu?
Najpierw telefony nieodebrane (w czasie urolopu), potem głuche. Jak oddzwaniam (z ukrytego) odrzuca połączenie. Sprawdzają kiedy ktoś jest w domu?
dzwonił dwa razy tego samego dnia, o 10:00 i 14:47. Nie odebrałem, a fakt, że się nie nagrał oznacza, że to nic istotnego, albo tel. niebiezpieczny ! Policja powinna tam wkroczyć !!
.
wciskają jakieś badziewie
To sygma bank.Chcą aktywować kartę kredytową.
Wydawnictwo Readers Digest. odbierzesz raz to zamęczą Cię telefonami non-stop całą dobę nawet w nocy z automatu po kilkanaście razy.
po odbiorze cisza w słuchawce,
sukin.. dzwoni nawet w sobotę wcześnie rano. Jak to zablokować?
Upierdliwi i chamscy ankieterzy z RWE Stoen,dzwonią po kilka razy dziennie,najlepiej od razu zablokować.
Upierdliwi i chamscy ankieterzy z RWE Stoen,dzwonią po kilka razy dziennie,najlepiej od razu zablokować.
po odbiorze cisz w słuchawce,
Liberty Direct
Kto dzwonił?
Alior Bank
RWE
Dział płatności firmy Eden.
czyj to numer?
Wydawnictwo Readers Digest
głuchy telefon
nękający
dzwoniłwczoraj i dziś ok 15, po oddzwonieniu wczoraj był dziwny sygnał i się rozłączał, dałam spokój, ale poczułam się w niebezpieczeństwie, bo nie zostawiono wiadomości i nr jest mi nieznany, opresja, nękanie takie mam wnioski, dlatego szukałam w internecie...
Dzwonią w celu zbadania opinii o RWE próbując wmówić, że ktoś z firmy kontaktował się w ciągu ostatniego tygodnia z Biurem Obsługi RWE co jest kompletną bzdurą! Dzwoniąca Pani ewidentnie kręciła i chciała pokierować rozmowę tak, aby udzielić informacji. Pocztątkowo nie odbierałam, jednak numer jest natarczywy
Przynajmniej raz w tygodniu ten nr dzwoni do mnie.Jest zawsze głuchy.Teraz gdy widzę go na wyświetlaczu, nie odbieram.Dlaczego w tym państwie nikt się tym nie zainteresuje?
Numer jest bramką wydzwaniającą dlatego nie można się na niego dodzwonić. Działa na zlecenie różnych firm jako call center! Nie odbierać najlepiej zablokować i
RWE, dawniej Stoen
Wie ktos kto sie pod nim kryje?
bez odpowiedzi. sprawdzają czy nr jest aktywny?
To badanie satysfakcji klienta warszawskiej firmy RWE. Od wczoraj chyba z 5 razy dzwonili, ale miałam wyciszony telefon - w końcu odebrałam. Ponieważ nie jestem ich klientem, rozmowa była krótka ;)
Dzwoni i się nie odzywa wielokrotnie :/
222768000
Kłamcy i oszuści. Odebrałem, pani powiedziała że dzwoni z firmy RWE i przeprowadza ankietę. Znała moje imię i nazwisko. Zorientowałem się że coś jest nie tak. Zadzwoniłem do RWE to powiedzili że to nie od nich.
Kłamcy i oszuści. Odebrałem, pani powiedziała że dzwoni z firmy RWE i przeprowadza ankietę. Znała moje imię i nazwisko. Zorientowałem się że coś jest nie tak. Zadzwoniłem do RWE to powiedzili że to nie od nich.
Kłamcy i oszuści.
 
 Odebrałem, pani powiedziała że dzwoni z firmy RWE i przeprowadza ankietę. Znała moje imię i nazwisko. Zorientowałem się że coś jest nie tak.
 
 Zadzwoniłem do RWE to powiedzili że to nie od nich.
Co pewien czas otrzymuję kilka sygnsłów telefonicznych i zanim zdąrze odebrać rozłącza się. Telefony otrzymuję o róznych porach dnia, najczęściej w godzinach popołudniowych.
dziwne,jak sie odbierze to jest cisza...
Wyglada na to ze jest to call center ktore ma zlecenia od inncyh firm. Dziala to na zasadzie systemu komputerowego, ktory wybiera polaczenie (srednio do jednego kolsuntanta zapewne po kilka numerow) i ten kto pierwszy odbierze ten rozmawia, a reszta zostaje automatycznie rozlaczona. Najlepiej zaczac dopytywac skad maja numer do Ciebie jesli to jest jakas niznan fimra.
po odebraniu telefonu w słuchawce cisza
jak sie odbierze to tylko muzyka leci
namolny numer z redis wciskają reniferka 50 cm wysokości
dam wam rade, jak odbierzecie to pogadajcie z tą osobą i powiedzcie ze nie jesteście zainteresowani to na jakis czas dadzą wam spokój. albo poproście o nr do biura obsługi i tam wam podadzą i jak sie dodzwonicie do biura to powiedzcie ze chcecie zeby was wykasowano z bazy danych.
Dzisiaj do mnie dzwoniono z tego nr. nie odebrałam tylko odrzuciłam od razu rozmowę. mam nadzieję, że już więcej nie będą dzwonili. nie odbieram z nieznanych nr, tym bardziej rozpoczynających się kierunkowym z warszawy!
alior bank 17.11.2012
To jest DZIAL PLATNOSCI firmy EDEN
Do mnie z tego numeru zadzwoniła pani, w imieniu Alior Banku, i proponowała ubezpieczenie na życie.
zadzwoniła dzisiaj do mnie kobieta i powiedziała ze jest z alior banku - a nastepnie zapytała sie czy ostatnio ktos kontaktowal z alior banku np.jakis bankier celem przedstawienia oferty-na jakis produkt
Mnie też nękają telefonami ale już wiem kto dzwoni z nr. 222768000. Konsultant z IDEA Banku. Mają produkt dla wybranej grupy klientów. Wyjątkowa okazja. Chcą was umówić na rozmowę z doradcą homebroker. Dotyczy wyjątkowo atrakcyjnego rachunku z lokatą na 7% czy coś około tego lub jak zwykle chcą nam wcisnąć jakiś fundusz. Dzwonią już kilka tygodni. Jak mogę zablokować ten cholerny numer? Mam telefon w orange.
Dzwoni do mnie 5-10 razy dziennie i za każdym razem gdy odbieram rozłącza mnie, oddzwanianie nic nie daje bo odbijam się. Dzisiaj udało się odebrała kobita " Haloi ja halo ona halo i ja halo ...... piiii rozłączyło. Kto to nawala bo powyższe komentarze Liberty czy inna franca...
do mnie tez dzwonia od tygodnia pozniej jest hallo hallo i cisza...
Wiem co to jest za nr. Wydawnictwo Readers Digest
meczy mnie ten numer już 3 miesiąc dzwoni o każdej pozę rano w nocy po raszka 222768000
Do mnie również od kilku dni wydzwaniał... Dzis udało mi się z nim połaczyć. Prawdopodobnie centrala wybiera kilka dwa lub trzy numery jednocześnie, przekierowując konsultanta do pierwszego nr który odbierze, taka oszczędność czasu. Wiadomo że średnio co 2-3 połączenie dochodzi do skutku.
 
 Numer jest bramką wydzwaniającą dlatego nie można się na niego połączyć, wszystkie rozmowy wychodzące z firmy idą tym numerem, taniej w dodatku poszczególne osoby z firmy zachowują prywatność, nie rozdają swojego numeru.
 
 Właścicielem tego numeru jest Liberty Direct, dzwonią w sprawie zaproponowania przedłużenia polisy ubezpieczeniowej, w moim przypadku rozchodziło się o ubezpieczenia komunikacyjne.
 
 Pozdrawiam
 
 Jarek
Do mnie również od kilku dni wydzwaniał... Dzis udało mi się z nim połaczyć. Prawdopodobnie centrala wybiera kilka dwa lub trzy numery jednocześnie, przekierowując konsultanta do pierwszego nr który odbierze, taka oszczędność czasu. Wiadomo że średnio co 2-3 połączenie dochodzi do skutku. Numer jest bramką wydzwaniającą dlatego nie można się na niego połączyć, wszystkie rozmowy wychodzące z firmy idą tym numerem, taniej w dodatku poszczególne osoby z firmy zachowują prywatność, nie rozdają swojego numeru. Właścicielem tego numeru jest Liberty Direct, dzwonią w sprawie zaproponowania przedłużenia polisy ubezpieczeniowej, w moim przypadku rozchodziło się o ubezpieczenia komunikacyjne. Pozdrawiam Jarek
Do mnie również od kilku dni wydzwaniał... Dzis udało mi się z nim połaczyć. Prawdopodobnie centrala wybiera kilka dwa lub trzy numery jednocześnie, przekierowując konsultanta do pierwszego nr który odbierze, taka oszczędność czasu. Wiadomo że średnio co 2-3 połączenie dochodzi do skutku. Numer jest bramką wydzwaniającą dlatego nie można się na niego połączyć, wszystkie rozmowy wychodzące z firmy idą tym numerem, taniej w dodatku poszczególne osoby z firmy zachowują prywatność, nie rozdają swojego numeru. Właścicielem tego numeru jest Liberty Direct, dzwonią w sprawie zaproponowania przedłużenia polisy ubezpieczeniowej, w moim przypadku rozchodziło się o ubezpieczenia komunikacyjne. Pozdrawiam Jarek
meczy mnie ten numer 222768000 o każdej pozę naj gorzej w nocy gdy muszę wstać o 4 a jakiś palant czy palantka dzwoni o 3 rano to jest po raszka mecze sie z tym numerem cały miesiąc znacie może sposób ze by to zakończyć
Jarekssssszgłaszane Liberty Direct z numerem 222768000 jako terror telefoniczny Zarejestrowane dnia 2012-06-21 15:40:11 Do mnie również od kilku dni wydzwaniał... Dzis udało mi się z nim połaczyć. Prawdopodobnie centrala wybiera kilka dwa lub trzy numery jednocześnie, przekierowując konsultanta do pierwszego nr który odbierze, taka oszczędność czasu. Wiadomo że średnio co 2-3 połączenie dochodzi do skutku. Numer jest bramką wydzwaniającą dlatego nie można się na niego połączyć, wszystkie rozmowy wychodzące z firmy idą tym numerem, taniej w dodatku poszczególne osoby z firmy zachowują prywatność, nie rozdają swojego numeru. Właścicielem tego numeru jest Liberty Direct, dzwonią w sprawie zaproponowania przedłużenia polisy ubezpieczeniowej, w moim przypadku rozchodziło się o ubezpieczenia komunikacyjne. Pozdrawiam Jarek
w ciągu dwóch dni trzykrotnie odnotowane połączenie z tego numeru , po oddzwonieniu brak sygnału , głucg=hy telefon
wczoraj do mnie dzwonił ktoś z tego nuemru ale nie zdążyłam odebrać, więć oddzwoniłam. Nikt mi nie zgłosił się po czym sygnał miałam przerywany. dziś ponownie miałam tel z tego samego numeru, na początku leci muzyczka, potem odezwał się głos kobiecy wymieniający imię Magda "halo Magda nie słyszę" i rozłączył się.
Dałem to listy blokowanych :)
Dzwoni i nikt sie nie zglasza,po oddzwonieniu sytuacja identyczna.
dzięki tez mnie ciagle nekaja i wciskaja jakies ksiazki za 100 lub lepiej
Dzieki, niech spada
Do mnie dzwonił z tego numeru facet z Reader's Digest, wciskał mi jakąś książkę. Rozłączyłem sie a teraz wydzwania do mnie kilkanaście razy dziennie.
mam to samo chetnie bym sie dowiedzial co jest grane
.............
Do mnie też z RWE dzwonili - domyślam się, że przejęłam numer telefonu od kogoś z ich klientów. Wygląda na to, że właścicielem numeru 222768000 jest zewnętrzna firma świadcząca usługi z zakresu badania opinii publicznej, telemarketingu itp. Zwłaszcza, że w opiniach nt tego numeru pojawiają się różne nazwy znanych firm, ale do żadnej z nich numer nie należy.
To jest nr wydawnictwa Readers Digest, dzwonią z różnymi propozycjami wydawnictwa
U mnie to samo!!!!!!!!
Readers Digest najprawdopodobniej do niech nalezy ten nr bo do mnie tez wydzwania
ja miałam dziś podobnie. numer zadzwonił, odebrałam, kobieta powiedziała halo, ja powiedziałam halo. wcale się nie odezwała więcej, więc powiedziałam jeszcze dwa razy halo i odłożyłam słuchawkę
ja mam to samo :( spania nie maja ze ludzi budza w nocy??
Słuchajcie, mam to samo, oni już oszaleli z tym dzwonieniem.
Potwierdzam - dzwoni i nikt sie nie zgłasza - po oddzwonieniu - nie ma sygnału

Dodaj komentarz do numeru 22 276 80 00

* wymagane pola

Ostatnia aktualizacja bazy:
(sieć komórkowa) 2022-01-22
(sieć stacjonarna) 2022-01-22
(premium) 2022-01-22

Ślij listy:
Polub nasz fanpage: https://facebook.com/szukajnumeru
© 2015-2022 szukajnumeru.pl

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat