Numer 22 247 82 29

warianty zapisu 22 247 82 29 · 222478229 · 22-247-82-29 · 22 2 478 229 · 22-2-478-229 · (0 22) 247 82 29 · (0-22) 247-82-29 · (22) 247 82 29

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (155)

Oszuści, ostrzegam
UWAGA OSZUŚCI!
Oszuści organizują badania dla osób po 40 roku życia. Pani nie rozumie odmowy. Domyślam się, że to ta banda, której badania są nic nie warte, podobnie jak horrendalnie drogi sprzęt (lampy, urządzenia do masażu itp) który po spotkaniu wciskają na raty. Omijać takich z daleka!! Numer do zablokowania.
uwaga trzy dwójki z przodu to oszuści blokada
uwaga trzy dwójki z przodu to oszuści blokada
Szukają łosi, chętnych na "badania medyczne". Oszuści i naciągacze.
Upierdliwy telemarketing, wmuszają zaproszenia na badania, jak się domyślam w trakcie spotkań wciskają jakiś gówniany pseudomedyczny sprzęt za jego dwukrotną wartość.
Namawiają na udział w badaniach. Nieznośni i namolni telemarketerzy, potrafią dosłownie bombardować ilością połączeń, w tym też głuchych. Najlepiej zablokować ten numer, bo skoro się wpadło na ich listę, to tak łatwo nie odpuszczą.
Zadzwonili do mojej firmy raz z durną propozycją badań, opieprzyłem babsko za destabilizowane mojej pracy. W tym dniu był już spokój. Na wszelki wypadek dodałem numer do blokowanych. Na drugi dzień od godz. 08:02 do 13:05 próbowali dzwonić 27 razy.
Młody żenski głos nakłania do udziału w bezpłatnych badaniach trzustki serca itp. Po odmowie zaczyna sie nękanie po kilka tel. dziennie. T mobile podał adres Luboń Zabikowska 46/B
dzwoni a potem glucha cisza. to jacys naciagacze na czarna liste ich
Zgłaszam sprawę do policji.
po odebraniu jakieś dziwne dźwięki w słuchawce, ogólnie głuchy telefon
Wydzwaniaja po kilkanaście razy dziennie. Gdy raz odebrałam przez 5 sekund cisza w słuchawce i się dziady wyłączyli. Mimo że zajmowałem numer dalej próbujä dzwonić.
po odebraniu głuchy telefon, trafili na czarną listę i mam spokój
Codziennie gluche telefony.
Przez 3dni 7polaczen,na szczęście w telefonie zainstalowałam Spam bloker, ale poziom ilości połączeń przeraża. Jakies produkty medyczne próbowali wcisnąć. Zastanawiam sie gdzie zglosic ta firme. Na razie w Orange zgłoszę może ich zablokują i zastanawiam sie jaki urząd poinformowac, bo po komentarzach wydają sie bardzo nachalni.
dzwoni kilka razy dziennie nawet o godz.1.00 przy podniesieniu jest cisza.
Upierdliwa pani z firmy Natura, zapewne garnki z Filipiaka. Rozłączyłem się i zablokowałem, w przeciągu godziny zadzwonili jeszcze pięć razy
oferta bezpłatnych badan medycznych po 40 na ul. Kijowskiej w Warszawie
To kurwy złodzieje i oszuści. Używają bardzo, bardzo starej, ale systematycznie sprzedawanej/ przekazywanej bazy danych w której niestety jest mój telefon. W ciągu roku dostaję z trzy, cztery propozycje gówno prezentacji od jakiejś kurwy bez sumienia w słuchawce. Powoli zastanawiam się czy nie zgłosić sprawy na policję.
oferta bezpłatnych badan medycznych po 40 na ul. Kijowskiej w Warszawie
Głuchy kolks razy w miesiącu
To kurwy złodzieje i oszuści. Używają bardzo, bardzo starej, ale systematycznie sprzedawanej/ przekazywanej bazy danych w której niestety jest mój telefon. W ciągu roku dostaję z trzy, cztery propozycje gówno prezentacji od jakiejś kurwy bez sumienia w słuchawce. Powoli zastanawiam się czy nie zgłosić sprawy na policję.
Głuchy kolks razy w miesiącu
Jest to raczej podejrzany nr. Nęka mnie od kilku dni.. Gdy oddzwaniam w pierwszej kolejnosci pojawia sie komunikat "Prosze czekac". Oznaczac to moze ze naciagają na polaczeniach przychodzących. Gdy nagrali sie na pocztę, w tle slychac szum jakiejs infolinii... biura..
 
 Ocieniam jako niebezpieczny, ktory sluzy do wyłudzania pieniedzy
Jest to raczej podejrzany nr. Nęka mnie od kilku dni.. Gdy oddzwaniam w pierwszej kolejnosci pojawia sie komunikat "Prosze czekac". Oznaczac to moze ze naciagają na polaczeniach przychodzących. Gdy nagrali sie na pocztę, w tle slychac szum jakiejs infolinii... biura.. Ocieniam jako niebezpieczny, ktory sluzy do wyłudzania pieniedzy
Jest to raczej podejrzany nr. Nęka mnie od kilku dni.. Gdy oddzwaniam w pierwszej kolejnosci pojawia sie komunikat "Prosze czekac". Oznaczac to moze ze naciagają na polaczeniach przychodzących. Gdy nagrali sie na pocztę, w tle slychac szum jakiejs infolinii... biura.. Ocieniam jako niebezpieczny, ktory sluzy do wyłudzania pieniedzy
Głuche telefony 2 razy dziennie
cisza w słuchawce
Głuche telefony po kilka razy dziennie.
wydzwania z ofertą badań albo głucha cisza kilka razy dość tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Badanie medyczne
na prośbę o wycofanie numeru z bazy miałam kilka głuchych telefonów w ciągu dnia.
Dwa razy w ciągu dnia- głuchy telefon.
Nie wiem czy to pani z infolinii, czy automat, ale gadała do mojej automatycznej sekretarki :) Nagrał się fragment tego monologu, coś o chorobach, czy badaniach. Dodam, że dzwonią na telefon stacjonarny do mojej firmy, chyba się martwią o stan zdrowia moich pracowników :)Ostatnie połączenie było o 20.13
głuchy telefon - długo dzwoni i nie ważne kiedy się odbierze - z drugiej strony cisza
5 połączeń w ciągu dwóch dni. Znani oszuści, najwyraźniej grasują bezkarnie.
Naciągacze dzwonią kilka razy na dzień
Głuchy telefon kilka razy dziennie.
Naciągacze dzwonią kilka razy na dzień
Naciągacze i oszuści, numery prawdopodobnie kupione z baz przychodni. Do pieca!
Upierdliwe ku**fony, telefon 3-razy dziennie i to głuchy.
Odebrałem , bo dzwonili dwa razy, i....cisza, rozłączyli się. Pewnie oszuści, zbrodniarze.Zablokowany, nie odbierać!
Dzwoni po kilka razy dziennie, głuchy telefon.
Po odebraniu, włącza się automat
Powiedziałam że zgłaszam ten nr na policję o uporczywe nękanie.Po 2 godz. ponownie dzwoniła upierdliwa baba,Gdy podniosłam był sygnał rozłączenia.
Powiedziałam że zgłaszam ten nr na policję o uporczywe nękanie.Po 2 godz.
 ponownie dzwoniła upierdliwa baba,Gdy podniosłam był sygnał rozłączenia.
Chamskie babskie, które na moje pytanie skąd ma nr telefonu , zaczęło się na mnie wydzierać. Wspomniała coś o badaniu płuc dla osób powyżej. 50 r.ż. Ostatecznie z Panią się rozłączyłam. Więcej nie odbiorę.
Chamskie babskie, które na moje pytanie skąd ma nr telefonu , zaczęło się na mnie wydzierać. Wspomniała coś o badaniu płuc dla osób powyżej. 50 r.ż. Ostatecznie z Panią się rozłączyłam. 
 Więcej nie odbiorę.
gluchy tel
Głuche telefony
Dzwonili dzisiaj, najpierw za pierwszym razem jak odebrałem to cisza i rozłączenie, a za drugim razem nie przedstawili się (tylko "firma medyczna"), i pytali "czy jestem starszy niż 50 lat". Jak od razu zapytałem skąd mają numer telefonu do mnie to nastąpiła cisza w słuchawce i rozłączenie połączenia. Czyli wyjątkowo agresywny SPAM.
gluchy
Chamski telemarketing. Bazy danych z nielegalnego źródła, bez zgód na przetwarzanie. Próba dowiedzenia się skąd mają dane - kończy się rozłączeniem. SPAM TELEFONICZNY.
firma 'twoje zdrowie', nieznana nagroda
pani przedstawiła się że dzwoni z firmy "Twoje zdrowie" z Krakowa ale już nic więcej nie chaiała powiedzieć. Firmy też nie znalazłem. Nie wiem skąd wie gdzie kiedyś mieszkałem, można się jakoś wypisać z tej bazy spamu?
+48223478229 - Nie odebrałem, bo nie odbieram numerów, których nie rozpoznaje moja książka telefoniczna i to wszystkim doradzam. Zawsze takie numery sprawdzam w internecie, gdyż polskie społeczeństwo, żarliwie praktykujące katolicyzm, to zwykła złodziejska banda. Nie chcę kłopotów.
Medic Solution. Pani kłamie że jestem ich klientem i brew prawu odmawia usunięcia mojego numeru z bazy danych.
Pani nie umie wyjaśnić skąd ma nr telefonu ani z jakiej jest formy, ale chce naszych danych osobowych. Jak odmówisz po chamsku rozłącza się
Kobieta z "Ogólnopolskiego Centrum medycznego" zaprasza osoby po 50. roku życia na bezpłatne badania spirometryczne. W odpowiedzi, że nie mieszka tutaj osoba w takim wieku bezczelnie się rozłącza...
Telefony po kilkanaście razy dziennie, a po odebraniu cisza.
Wyjątkowo nachalne i upierdliwe ...UJE! Potrafią wydzwaniać z Warszawy do mnie w Poznaniu po KILKANAŚCIE razy dziennie! Nie sposób tego G...a zablokować na stacjonarnym!Za pierwszym razem grzecznie poprosiłem, żeby mi dali spokój bo nie interesuje mnie telemarketing. A ci nadal swoje! Jak widzę ten numer to mam odruch wymiotny! Pieprzone cymbały!
Ogólnopolskie centrum medyczne zapraszają na badania
Dzisiaj dzwoniła jakaś babka. Mówiła że jest z jakiegoś "Ogólnopolskiego Centrum medycznego". Oczywiście nie była w stanie wykasować mojego numeru z bazy danych bo jej niby mój operator wybiera.
zaproszenie na 6 obiadów , tylko kup aparat do masażu ,BLOKADA I NA CZARNĄ LISTĘ
Głuchy telefon który po jakimś czasie się rozłącza. Coraz częściej i bardzo to jest wykurzające!
100-letni gość z jakiejś firmy Twoje Zdrowie lub coś w tym stylu, bredzi o ufundowanej rzekomo dla mnie nagrodzie. Nie miałem siły wysłuchać do końca.
Dzwonią 20 razy dziennie! Nękają automatem, głuchym telefonem i zaproszeniami.
Od dłuższego czasu nka nas telefonicznie numer 222478229 to dziwne ponieważ nikt się nie zgłasza
wczoraj dzwonił z jakąś głupawą wiadomością o wygranej, jak się rozłączyłam to dziś dzwoni i jest cisz w słuchawce, nie odbierać ....
Pani proponowała badania medyczne "świetnym aparatem".
naciąganie kosztów, nie oddzwaniać
Dodaję numer do blokowanych. Może z czasem wszystkie ich numery zablokuję :) ....
Mnie zapytali czy pochodzę z Gorzowa wlkp, po zaprzeczeniu się rozłącza. ktoś wie co to za firma? sam chętnie bym złożył zawiadomienie o nękanie, bo dzwonią z kilku numerów do kilku razy w tyg
dzwonił kilka razy, po oddzwonieniu muzyczka, nikt nie odbiera, zablokowałam
Pomimo tego że jest na mojej czarnej liście, na podglądzie ilości połączeń - uwaga: 15!!! Przez jeden dzień
DO MNIE TEŻ DZWONIŁ, ODEBRAŁAM I CISZA. PO CHWILI SIĘ ROZŁĄCZYŁ.
Babka mówi, że dzwoni, bo ich firma BIOLIFE ma urodziny. Wczoraj dzwoniła 2 razy, ale odrzuciłam połączenie. Jak jej powiedziałam, że dziś wyjątkowo odebrałam, bo ogólnie nie odbieram od nich i poprosiłam o skasowanie numeru, to się rozłączyła. Nawet pewno nie usłyszała prośby o skasowanie. Szlag mnie trafia, jak dzwonią ci naciągacze i zawsze zapraszają mnie do Siemianowic Śląskich albo do Legnicy na różne zakichane pokazy
Głuchy tel
niebezpieczni oszuści złodzieje
Nie wiem kto do mnie dzwonił z tego numeru. Proszę o pomoc.
Czy te bezmózgowce mogą się od ludzi odp.....lić. To jest psycho terror
Jakiś oszołom dzwoni kilkanaście razy dziennie i się nie odzywa..... Po oddzwonieniu zgłasza się papuga i po odsłuchaniu 10 min muzyczki szczeka że wszyscy konsultanci są zajęci........ Nosz wyrwał mać!!!!!!!!
Nie oddzwaniajcie na ten numer, bo zabulicie za rachunek telefoniczny !!!
222478229 to TELE-MARKETING. Gdy odbierałem telefon zawsze była cisza. Pomyślałem, że może to tele marketing ale skierowany do emerytów, bo łatwo ich naciągnąć. Zrobiłem taki trick: naśladowałem głos starszej osoby a Pani w słuchawce nagle ożyła i zaczęła mnie zapraszać na spotknie dotyczące poscieli z "leczniczej wełny".
Też do mnie kilka razy dzwonił. Raz odebrałem i jakaś babka powiedziała, że to pomyłka. Męczące to.
głuche telefony kilka razy na dobę
głuchy telefon...
sku........le zgłaszam odpowiednim władzom za nękanie
Pani się przedstawiła jako przedstawicielka Alab Laboratoria Wrocław i coś zaczęła o kampanii społecznej „Wylecz się z raka”. Powiedziałem, że nie mam czasu i rozłączyłem się.
nie odbierać głuchy telefon
radzę wszystkim zrobić to co ja - jeśli dzwonią na komórkę to zainstalować sobie bezpłatną aplikację, która blokuje niechciane numery. do mnie dzwonią mniej więcej 5 razy w miesiącu różni telemarketerzy :( teraz przynajmniej od razu zrywane są połączenia i mam spokój
Dzwoni codziennie po kilka razy. W niedzielę także. Po odebraniu - cisza.
Głuche tel. kilka razy na dobę, kilka dni podrząd.
naciąganie na jakieś usługi niby-medyczne. Zawracanie głowy.
nie znam, nie odbieram 
 prywatny tel wiec to ja decyduje z kim chce rozmawiać a z kim nie :)
nie znam, nie odbieram prywatny tel wiec to ja decyduje z kim chce rozmawiać a z kim nie :)
nie znam, nie odbieram prywatny tel wiec to ja decyduje z kim chce rozmawiać a z kim nie :)
po odebraniu jest kompletna cisza
Głuche telefony kilka razy dziennie.
Czy ktoś był już naciągnięty na swój koszt pod tym numerem? Proszę o szybką odpowiedź. oczywiście nikt nie odpowiedział po drugiej stronie.
Czy ktoś był już naciągnięty na swój koszt pod tym numerem?
 Proszę o szybką odpowiedź.
 oczywiście nikt nie odpowiedział po drugiej stronie.
Czy ktoś był już naciągnięty na swój koszt pod tym numerem? Proszę o szybką odpowiedź. oczywiście nikt nie odpowiedział po drugiej stronie.
Głuche telefony. Nękanie Nagrywa się na pocztę, a tam głucho. Dzwoni co 2 dzień kilka razy lub codziennie. Na zmianę z 22 2094157. Na raz od tyg dzwonią oba na zmianę. Ten drugi tez nękanie.
Głuche telefony. Nękanie Nagrywa się na pocztę, a tam głucho. Dzwoni co 2 dzień kilka razy lub codziennie. Na zmianę z 22 2094157. Na raz od tyg dzwonią oba na zmianę. Ten drugi tez nękanie.
Dzwonil kilka razy i cisza, potem przy rozlaczeniu dziwny odglos.
Znana śpiewka - zaproszenie, po odbiór prezentu do hotelu X w Y (skądś znali moje poprzednie miasto gdzie mieszkałem). Pani przedstawiła się jako Anna Chorąży, ale nie powiedziała nazwy firmy a zawsze o to pytam aby wiedzieć do kogo wysłać pismo o usunięcie moich danych osobowych w trybie natychmiastowym. Po moim pytaniu od razu się rozłączyła. Chamstwo do potęgi, jeśli ktoś wie co to za firma niech da jakieś info...
Wydzwanianie po 10 razy dziennie. Najczęściej głuche telefony lub debilne propozycje.
dzwonil. nie odebralam. wyskoczylo mi powiadomienie, ze mam nowa wiadomosc w poczcie glosowej od tego numeru - odsluchalam poczte - cisza w sluchawce. chyba lepiej nie odbierac!!!!
dzwonil. nie odebralam. wyskoczylo mi powiadomienie, ze mam nowa wiadomosc w poczcie glosowej od tego numeru - odsluchalam poczte - cisza w sluchawce. chyba lepiej nie odbierac!!!!
Reklama usług medycznych
 W ciągu 3 dni zadzwonili 29 razy
 W większości głuche telefony.
 Kidy wreszcie odezwała się kobitka, nie wytrzymałem i naubliżałem babie :-(
Reklama usług medycznych W ciągu 3 dni zadzwonili 29 razy W większości głuche telefony. Kidy wreszcie odezwała się kobitka, nie wytrzymałem i naubliżałem babie :-(
Dzwoni i sie rozlacza...222478229
automat sprawdzający czy po "drugiej stronie jest człowiek" - potem jest telefon z ofertą
Cisza w słuchawce.
Głuchy, w tle słychać inne gadki. Dodać di ignorowanych
Znów dzwoniła. Biolife - nie zdążyła zaproponować oferty i się rozłączyłem. Do ignorowanych !
CISZa w słuchawce
zapraszaja na pokazy. najczesciej tez gluchy telefon
dzwoni po kilka razy dziennie, nawet w niedzielę, po odebraniu - cisza w słuchawce!!
66 połączeń w ciągu jednego dnia. To się nadaje do prokuratury.
połączenia od nich nie odebrałem bo nie miałem telefonu przy sobie. jednak oddzwoniłem do nich z myślą że to ważny dla mnie telefon. kilka minut słuchałem przyjemnej muzyczki w ramach czekania na połączenie, jednak się nie doczekałem
Głuchy telefon, nie warto odbierać.
Z przyzwyczajenia nie odbieram, gdy nie znam numeru... wysłałam sms "kto to"... bez odpowiedzi
Dwa, trzy sygnały i się rozłącza
Głuchy telefon
Gdybym był paranoikiem to byłbym pewien, że to ZŁODZIEJ, OKRADAJĄCY MIESZKANIA, I TRZEBA TEN NUMER 222478229 ZGŁOSIĆ DO Prokuratora i organów ścigania. To jakiś KRYMINALISTA
głuchy telefon
Jak wyszło, że Pani dodzwoniła się do firmy przeprosiła i odłożyła słuchawkę.
dzwoni i rozłącza się
Dodaje - tez do mnie dzwoni od kilku dni co godzine
Dzwoni kilka razy dziennie. Po odebraniu rozlacza sie.
Akwizytor
Głuchy telefon od kilku dni kilka razy dziennie nawet w niedzielę
Telefon nękający, po odebraniu nikt nie odbiera. Jak walczyć z takimi stalkerami?
Kolejny śmieć który robi sobie jaja...
głuche telefony - kilka razy dziennie, próba oddzwonienia - informacja automatyczna, że połączenie nie może zostać zrealizowane
ktos caly czas dzwoni xd
Jakaś kobieta dzwoni i zaprasza na pokaz oraz odbiór prezentu dla osób od 40 do 70 lat. Jak powiedziałem, że wyjeżdżam i nie jestem zainteresowany to w połowie mojej wypowiedzi bezczelnie się rozłączyła.
Dzwoni kilka razy dziennie po podniesieniu słuchawki rozłącza się....Uwaga - czy to nie jest jakieś nowe naciąganie ?
dzwoni co jakiś czas na domowy i rozłącza się po 3 sekundach. Ddybym był paranoikiem to wyglądałoby mi to na próbę poznania zwyczajów domowników
natrętne głuche telefony po kilka razy dziennie. jaki może być ich cel?
Głuchy nękający telefon
Najpierw był głuchy telefon. Po godzinie następny i pani bardzo grzecznie zapraszała na spotkanie na którym dostanę golarkę lub inny prezent...Pewnie znowu jakieś garnki lub pościele. Nie odbierać, szkoda fatygi.
Po odebraniu telefonu przedstawiłem firmę i siebie, po tym kobiecy głos zapytał czy do firmy się dodzwoniła? Zapytałem, dokąd Pani dzwoni? Pani rozłączyła się "po angielsku".
Natrętne głuche telefony o każdej porze dnia z częstotliwością co godz. Gdy włącza się sekretarka rozłączają się. Dzisiaj na sekretarce mam 11 połączeń z tego numeru to wygląda na stalking!!!
dzisiaj takie połączenie odebrane od tego numeru:
 ja: tak, słucham
 kobiecy głos: czy dodzwoniłam się do Warszawy?
 ja: dzwoni Pani na komórkę, więc mogła się Pani dodzwonić do Norwegiii
 kobieta: dooobrze, nich mi Pan tu nie p.(rzuciła w czasie kropek)
dzisiaj takie połączenie odebrane od tego numeru: ja: tak, słucham kobiecy głos: czy dodzwoniłam się do Warszawy? ja: dzwoni Pani na komórkę, więc mogła się Pani dodzwonić do Norwegiii kobieta: dooobrze, nich mi Pan tu nie p.(rzuciła w czasie kropek)
dzisiaj takie połączenie odebrane od tego numeru: ja: tak, słucham kobiecy głos: czy dodzwoniłam się do Warszawy? ja: dzwoni Pani na komórkę, więc mogła się Pani dodzwonić do Norwegiii kobieta: dooobrze, nich mi Pan tu nie p.(rzuciła w czasie kropek)
Kobieta dzwoniąca przedstawiła się jako Neugebauer i zadała pytanie czy dodzwoniła się do Warszawy. Gdy zadano jej pytanie w jakiej sprawie dzwoni odpowiedziała, że nie odpowiada się pytaniem na pytanie i odłożyła słuchawkę.
Uporczywe głuche telefony kilka razy dziennie
Głuchy telefon, nie odbierać!!!
po podniesieniu słuchawki rozłącza się i tak kilka razy dziennie
U mnie też głuchy telefon.

Dodaj komentarz do numeru 22 247 82 29

* wymagane pola

Ostatnia aktualizacja bazy:
(sieć komórkowa) 2021-04-03
(sieć stacjonarna) 2021-04-03
(premium) 2021-04-04

Ślij listy:
© 2015-2021 szukajnumeru.pl

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat