Numer 22 102 14 70

warianty zapisu 22 102 14 70 · 221021470 · 22-102-14-70 · 22 1 021 470 · 22-1-021-470 · (0 22) 102 14 70 · (0-22) 102-14-70 · (22) 102 14 70

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (304)

taefOr yeożkpzc an yokwis nopcert
aN uąockzpt oh,cguł a eiópjnź ługaip ,aakdg że na oepnw rpzady im się ukpza zraina okja dal rlknoia i 0.03500 łz gomą mi an ent elc ćpczoyży an ukiatlm kc.ienorcp oPnćo lincroy zęscot z.jąoaytsrk
teNs ak.nB iencWakis kódtrywe itp
oP ndeuiarob onteflue zjązcołarą oi.d.sę uzra na nrzcaą ęitsl w eonlteeif
oP brdoianeu nuloeetf zrjołazcąą .ęo.ids zaur an raznąc ilęst w flteoneei
irytujace, nachalne oferty pozyczek.
32 polaczenia w ciagu 2 tygodni. Oddzwaniam , jest muzyczka jest imprezka :) , czekam, czekam , pierwsza minuta minela I cyk - przemily glos Pani proponuje pozyczke ratalna :) .Nie dziekuje , Wesolych Swiat :) jeszcze jeden telefon z tego numeru I Swieta dla kogos beda niemile
hglyuc neetflo
oP nbadurioe feuteonl ołcaąązrjz d.oisę. aurz an crnzaą sęitl w ielteonfe
iąayWdnwazj zn,icdeonie eawnt op alikk zray neiedniz i zjąaarwca uzdmoli .ięatrg /:
nkti ięs eni ,nawoazdy zcąran lęsti
Notorycznie kilka razy dzieńnie puszcza głuche sygnały przez ten numer. Schemat jest powielany przez firmy telemarketingowe.Sygnały są puszczane przez automat w celu sprawdzenia czy numer jest aktywny.Jeżeli osoba do której automat dzwoni odbierze telefon lub oddzwoni to numer jest "zweryfikowany", czyli teraz tele konsultant może zadzwonić i przedstawić ofertę zawracając wam głowę. Najlepiej zablokować ten numer w twojego operatora.
głuchy telefon
Próba wyłudzenia danych osobowych
zdnwoi 02 zray ,ndiezien rzobda októrk
cguhly otlenef
Oszuści podający się za Zaplo, a to nie jest numer tej firmy. Sprawdziłem kontaktując się z Zaplo. Odrzucać połączenia !
kyoziPżc zaop oenkabw hcąc ci,wsąnć i moim wncelhitooryk zońgłezs że ąamj ąusunć mój mernu ze jwsjoe yabz i ien ćawdinaz,yw ot ąnadyizwjaw.
inoDzw ókkrot a an cziopec owegsołj nci ine ynrwaga
oidwzn 20 ryaz enzidn,ei doarbz krotók
yżkzPoci oapz kewbona chcą wąć,iscn i mmoi yioetocrlwnkh gńłszoze że mjąa ąćuuns jóm nmreu ez oewjsj bzya i nie z,dćnawwiya to .ynaąawwzidj
żizckopy śeijak mta ;)
ijwyazdąWna ,zdciennoei wneat po klaki ayzr nenidzei i wąazjaarc zoiludm igęat.r :/
oP beoudnrai elonetuf zząoącrjła ę.s.doi ruza an ącaznr lstię w tilefnoee
hygułc eftlone
noyłŻas rsyvu.knsy aenaągiicN an iejśka .cyarur-czspoer-p-ipieżkhy
aN ąutozkcp ,cołhug a eźójipn pałiug dg,kaa że an npowe rzdpya mi ęis pakuz azrian jako dla nkialor i 0.35000 zł ąmog im an etn elc pcżyyzoć an iamlukt pcokcr.ien ooćnP yclionr sctoęz ząto.jkyasr
nyŻłaso sy.kvnryus ąiniagecNa an jeiśak pekiruyp.-opzaei-cżs-cyhrr
hcGłyu ltnee.of
łŻaysno ks.nvusryy eaiNniaągc na śejkia iccżk-pi.yzpyaseurp--rrhoe
ąWyidzjwnaa ,needzincoi wtnae po kailk zray nnedieiz i cąazwaajr ioudzml itrę.ag :/
iyczokżP pzoa wokeban hccą ićncsąw, i miom ihrylnocoktwe zzegsńoł eż jmaą nąuusć ómj rnuem ez sjoewj yzba i nie adćzwnyiw,a ot .ydawnizajwą
raacaZw ołwgę w ee,kwydne pułig .oscilrveo
uyhgcl eolfent
Dzwoni przez sekundę, nie wiem kto ale na pewno nie oddzwonię :P
intk ięs ine ndawoya,z rcnaąz tsęli
Piożkzcy ralaten
idnozw 20 yrza eniin,dze dbroza kkotró
Pożyczki poza bankowe chcą wcisnąć, i mimo wielokrotnych zgłoszeń że mają usunąć mój numer ze swojej bazy i nie wydzwaniać, to wydzwaniają.
osnŻały u.kvsnysry aąNcaegini na kjeśai rr--pzicekyrpż.scapi-heyuo
Na początku głucho, a później głupia gadka, że na pewno przyda mi się zakup ziarna jako dla rolnika i 350.000 zł mogą mi na ten cel pożyczyć na malutki procencik. Ponoć rolnicy często korzystają.
sNte .aknB cinkiasWe tkwreódy tip
Notorycznie puszcza głuche sygnały przez ten numer. Schemat jest znany i wielokrotnie powielany przez firmy telemarketingowe. Sygnały są puszczane przez automat w celu sprawdzenia czy numer jest aktywny. Jeżeli osoba do której automat dzwoni odbierze telefon lub oddzwoni to numer jest "zweryfikowany", czyli teraz telekonsultant może zadzwonić i przedstawić ofertę.
Zawraca głowę w weekendy, głupi scoorviel.

Dodaj komentarz do numeru 22 102 14 70

* wymagane pola

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat