Numer 12 395 60 15

warianty zapisu 12 395 60 15 · 123956015 · 12-395-60-15 · 12 3 956 015 · 12-3-956-015 · (0 12) 395 60 15 · (0-12) 395-60-15 · (12) 395 60 15

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (963)

Proponuję dręczące telefony a byście zgłaszali na swój najbliższy posterunek Policji. Na prawdę skuteczna metoda. W email opiszcie sytuację w jaki sposób jesteście dręczeni. I czujecie się poszkodowani. Z jakiego numeru i na jaki było połączenie. Bez waszej zgody nie ma prawa was nikt niepokoić. Podajcie w skardze na policję link do tej strony i udowodnijcie że dręczenie jest na masową skalę. Życzę wam tylko telefonów które sami sobie życzycie.
wydzwaniają ciągle
"Relax Lux" to fałszywa nazwa którą podają konsultanci. Taka firma nie istnieje w żadnym z rejestrów KRS, CEIDG, REGON. Gdyby ktoś był zainteresowany to ustalone na Policji prawdziwe dane firmy odpowiedzialnej za telefony: CSV Group sp. z o.o. ul Karola Libelta 1a/2 (adres niestety wirtualny) KRS 0000481484. Dane pewne, bo założyłem sprawę na Policji. Ja nie odpuszczę - Ten spamer odpowie za nękanie, łamanie ustawy prawa telekomunikacyjnego (używanie urządzeń automatycznie wywołujących dla celów marketingu), ustawy o świadczeniu usług droga telefoniczną (kierowanie ofert marketingowych pomimo braku zgody) oraz nielegalne przetwarzanie danych (wiedza do jakiej miejscowości dzwonią na komórkę wiec bazę mają i kłamią ze komputer wybiera losowo w ciemno a do tego odmawiają podania kto jest administratorem danych odsyłając na płatną infolinię 0-700).
głuchy tel.
Chora patologia
już bodaj trzeci dzień dostaje sygnał od tego numeru. Nawet nie próbuję oddzwaniać ocb patrząc na komentarze
W...jący głuchy telefon. Ile można?
Wydawania kilka razy dziennie
Zablokować
Dzwonił dzisiaj kilka razy. Nie odbierałem. Zablokowałem.
zadzwonili do mnie po zakupie w media expert online :(
Bezczelne bydło!!!!!!
Najpierw cisza, a potem się rozłączają
Dzwonią non stop
Nie odbierać ! to jakaś przygłupia dziewczyna z telemarketingu
Od rana telesfon stacjonarny cały czas mi dzwoni, po odebraniu ciesza.
nie odbierać naciągacze
Podobno firma "relax" albo relaks....wygralam szczesliwie kamerke do auta...2 tyg temu wygralam zwykla kamere itp itd. oczywiscie trzeba pojsc na prezentacje urzadzen do masazu. no i podac adres na jaki przysla zaproszenie. zablokowalam, bo tel z rana zle na mnie dzialaja.
Kilka razy dziennie telefon, nie odbieram dodałem do blokowanych
Ten numer non stop wydzwania do mnie od dnia wczorajszego tj. 05.03.2017r.
Telemarketing. Firma Comfort Clean?
Naciągacze, przy próbie uzyskania info skąd mają nr tel. rozłączają się
dzwoni i nikt się nie odzywa
od razu po odebraniu rozłącza się...
Wydzwania co chwilę
Czy można ich zgłosić z tytułu RODO?
Albo głuchy telefon albo naciągacze na wygrany odkurzacz. Oczywiście wiedzą z jakim miastem powiązany był mój numer. Proszę uważać.
nie odzywa się nikt. ..
dzwoni po kika azy dziennie i nikt sie nie odzywa
Dzwoni trzy sygnały kilka razy w ciągu dnia.
ściema wciskają odkurzacz
Powinny być kary za takie nękanie ludzi! !!
Gluchy tel.
Dzwoni kilka razy dziennie, po jednym sygnale
Dzisiaj wygrała. Oczywiście wygrałem odkurzacz ale jak chciałem dać adres do wysyłki :)) to pierwszy raz usłyszałem - spierdalaj :)
Dzis od rana nęka mnie ten numer co was , juz cztery razy dzwoni i nikt sie nie odzywa , czy to jest jakies zagrożenie dla mnie jak odbieram ? Pytam poniewaz prowadzę firmę i duzo klijentow dzwoni do mnie rowniez z Krakowa....
Dzwoni dziś od rana już kilka razy i ani razu nie porozmawiałem, bo bardzo krótko. Jak oddzwaniam to jakaś dziwna blokada. Zablokowałem:)
Mała gówniara drze się do słuchawki ze swoją grupą orangutanów. Ostatnio dostałam od tej patologi sms o treści ''Lubie bananki od Anki'' wie kto płodzi takie piździska.
zaproszenie na pokaz środków czystości, z prezentami
Dzisiaj nr tel 123956015 dzwonił z 30 razy.
Po odebraniu nikt się nie odzywa i rozłączają się
spam. głuchy telefon.
radzę zablokować
ktos z tego numeru dzwoni kilkanascie razy dziennie jest to nękanie zglaszam na policje
Do mnie od 3 dni o bardzo różnych porach, w tym wieczorem, bardzo uparci, szczęśliwie nie odbieram. To na pewno nie osoba prywatna (poczekałaby aż oddzwonię), ani godna zaufania instytucja (dzwoniłaby w porach urzędowania). Co ciekawe, podobne komentarze o nagabywaczach ma np. ten sam numer z końcówką 018 (!), czyli drańswo używa kilka kolejnych numerów.
Dzwonią ciagle mimo że odrzucam połączenia. Numer trafia do blokowanych
Nękający głuchy telefon
Wydzwania ktoś
dzwonił kilkukrotnie,po odebranie pani zaproponowała darmowy odkurzacz,na moją odp. że w Polsce niema nic za darmo potwierdziła darmowy odkurzacz,podała adres spotkań
Złodzieje - naciągacze, najpierw informują, że wygrałem odkurzacz, więc podaję im adres gdzie maja mi go wysłać, ale wtedy zaczynają kręcić, więc ja z uporem maniaka powtarzam, że podam adres i chcę żaby wysłali mi mój odkurzacz, po 10 minutach kobiecie puściły nerwy, wyzwała mnie od debila ;-))))
mówili o darmowym odkużaczu i MOÓWILI TEŻ ŻE JA Z CAŁEGO MOJEGO MIASTA GO WYGRAŁEM ALE MUSZĘ GO ODEBRAĆ Z NIE PAMIĘTAM Z KĄD PEWNIE JAKIŚ HANAGAR OPUSZCZONY W KRAKOWIE
Dzwoni bez konca zablokowalam wczoraj dzisiaj dzwonil 6 razy
Dzwonił juz 3 razy w ciągu jednego dnia, nikt się nie odzywa - NEKANIE!!
Dzisiaj do mnie dzwoniono z tego numeru. Oczywiście jak u większości z was - wygrałam odkurzacz. Odbiór nagrody miał być w miejscu, które już nie istnieje, jest inny właściciel i lokal ma inną nazwę. Kiedy zapytałam kobiety po drugiej stronie, skąd ma mój numer, skoro nie brałam udziału w żadnym losowaniu, ta osoba nagle się rozłączyła. Także tego. Nie odbierać, albo ich opierdzielić, zablokować. Masakra...
od rana 12 połączeń, jak się odbiera-to cisza
dzwoni i rozłącza
Odebrałam i nic nie mówiłam trzy sekundy i się rozłączył
Miałam z 50 głuchych z tego numeru.
Dzwoni i się rozłącza. Dodałem do blokowanych.
Ja też dzisiaj miałam "ZASZCZYT" dzwonienia natrętnego i głuchego telefonu z tego NUMERU. WŁAŚNIE ZABLOKOWAŁAM.
Wygrałem jakaś głupotę do odbioru daleko odemnie
Nachalna baba nie wiadomo skąd bierze numery i dzwoni do ludzi wciskając swoje produkty
TLF,nękający dzwoni co 2h po odebraniu rozłącza się
Proponuję dręczące telefony a byście zgłaszali na swój najbliższy posterunek Policji. Na prawdę skuteczna metoda. W email opiszcie sytuację w jaki sposób jesteście dręczeni. I czujecie się poszkodowani. Z jakiego numeru i na jaki było połączenie. Bez waszej zgody nie ma prawa was nikt niepokoić. Podajcie w skardze na policję link do tej strony i udowodnijcie że dręczenie jest na masową skalę. Życzę wam tylko telefonów które sami sobie życzycie.
Nęka codziennie.wielokrotnie w ciągu dnia .Napewno jutro znowu bę dzie nękać.Nie odbieram .Dzwoni na komórkę. Przyciszam telefony bo nie chcę się denerwować.Mam telefon z identyfikacją numeru (stacjonarny)
Wielokrotne nękanie, przy odebraniu połączenia natychmiast się rozłącza
Zaczeło się
Blokować
Wygrałem kamerke samochodowa , wydzwaniaja od kilku dni. Ciekawe skad zdobyli numer telefonu skoro mam numer telefonu zastrzeżony
Po cholere dzwonią skoro po odebraniu się rozłączają. Zreszta dziwna sprawa bo najpierw dzwonili na komórkę a potem na stacjonarny skąd mają numery?
PEDAŁY PIERDOLONE W DUPE
Zdzwonią i głucho, zablokowałem
Upierdliwy
"Lux med" - bardzo uciążliwy spam telemarketingowy, najlepiej od razu żądać usunięcia numeru z ich bazy.
nr telefonu 123956015 to jakieś nabieranie ludzi albo naciąganie na koszty. Dzisiaj dzwonili 2x na stacjonarny i 2x na komórkowy. Telefony głuche a jak oddzwaniam to mi mówi że nie mogę zrealizować połączenia. Proponuję nie odbierać lub zablokować ten numer. Naciągacze!!!!
dzwoni i cisza
Dobija się cały czas
Durne babsko... Komputer wylosował pana spośród mieszkańców Łodzi ... i tutaj babie przerwałem, bo do Łodzi to ja mam ponad 300 km i nigdy jeszcze tam nie byłem i nie zamierzam tam jeździć po odbiór jakiejś nagrody...
Wydzwania do 5 osób w mojej rodzinie w tym samym czasie, po chwili się rozłącza i w ciągu kilku minut dzwoni po raz kolejny, to jest nękanie.
Dzwoni wciąż.nikt NIE odpowiada i oddzwonić się nie da.
Dzwoni po 7 razy dziennie
Dzwoni na dwa numery odbieram cisza co za ciule
ciagle dzwoni pajac
Dzwoni i dzwoni,kilkanaście razy w ciągu dnia. Bardzo krótko i przestaje.
bardzo nękają i dzwonią cały dzień kilkanaśćie razy na nr. komórkowy i Stacjonarny ,a skąd oni mają moje numery pewnie z Nc+ ,muszę to zgłosić na Policje
wygrana kamerka samochodowa. Baza danych dostosowana do miejsca lokalizacji. Operator komórkowy udostępnił bazę. Przy żądaniu usunięcia danych podają jako bezpłatny numer inforlini do usunięcia danych 703 303 303 - połączenie płatne.
dzwonią po kilka razy!!! Nękanie !!!!
Dzwoni po 5 razy dziennie
SCAM. Proóba oszustwa aby zadzwonić na ich "infolinię" która jest numerem premium o podwyższonej opłacie. Będą kłamali, że nasz numer został wylosowany oraz, że cos wygraliśmy. Jeśli będziemy chcieli odebrać nagrodę bądź usunąć nasze dane to wtedy będą chcieli nam wcisnąć ich podstawiony numer na który rzekomo mamy zadzwonić.
Mam już tego dość!!! idę z tym do Prokuratury.
Zablokować.
dzwonił już dzisiaj 3 razy, nikt nie odpowiada
dzwoni kilka razy dziennie. Nikt nie odpowiada.
Koszmar. Dzwonią co kilka godzin od kilku dni. Powinna zająć się nimi policja. Posiadają dane bezprawnie dlatego nie chcą się przyznać nikomu skąd je mają. Rzekome losowanie numerów, czy jakaś fikcyjna wewnętrzna baza danych to ściema dla naiwnych.
ZAORAC TAKIE INSTYTUCJE
ulatwilo by mi , gdybym wiedziała z jakiej miejscowości ktoś dzwoniłl
telemarketer, Comfort Clean z informacja o wygnaniu odkurzacza, zaproszenie na spotkanie
pojeby
Wrzód na dupie. Nęka telefonami
dzwoni cichy telefon dzisiaj 6 razy

Dodaj komentarz do numeru 12 395 60 15

* wymagane pola

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat