Numer 12 277 60 19

warianty zapisu 12 277 60 19 · 122776019 · 12-277-60-19 · 12 2 776 019 · 12-2-776-019 · (0 12) 277 60 19 · (0-12) 277-60-19 · (12) 277 60 19

Pokaż jak wybrać ten numer dzwoniąc z innego kraju » « Ukryj

Komentarze (766)

Może ktoś sobie żartuje (jakieś dzieci)
głuchyb telefon
skechers damen flex appeal 2.0 basket lacoste courir kapcie profilaktyczne danielki stiefel ricosta toddler occasion shoes igico decollete aticketrelief [url=http://www.aticketrelief.com/]aticketrelief[/url]
Dzwoni Pani z informacją że wygrałem kamerke. Poinformowałem o moim sprzeciwie na przetwarzanie moich danych, Pani stwierdziła że ma ten numer wylosowany. Podałem że jednak miała numer komórkowy, oraz informację że dodzwoniła się do osoby zamieszkającej w Łodzi. To jest przetwarzanie danych. Pani pouczyła że musze sie dokształcić bo mało wiem. Poprosiłem o nazwisko. Pani odpyskowała że ja też sie nie przedstawiłem. Powiedziałem że przecież Ona dzwoni, ale podałem swoje dane. Pani zrobiła zrzut!!!
Wciskają odkurzacz, podpierd...i dane osobowe, bo organizują spotkanie blisko mojego miejsca zamieszkania, po zaptyaniu o kontakt do administratora danych [email protected] odsyłają na infolinię 703303303 która jest numerem premium. Zgłaszam incydent do UODO.
do mnie dzwonili z nr 122972179
228737656
Teraz zmienili nr na 616492895. Użyli jednego słowa, które mnie zastanowiło - że wylosowałam nagrodę gwarantowaną, czyli dostanę ją, jak coś u nich kupię albo podpisze tzw.odbiór nagrody, a potem każą mi spłacać odkurzacz lub inne badziewie za np.2000zł, które w sklepie kosztuje 200zł. I naciskali, aby na spotkanie przynieść dowód osobisty. Po co im mój dowód? Skoro mam nagrodę, którą wylosowano na mój nr telefonu, to mi ją dają i nie sprawdzają innych danych. Moja znajoma tak nabyła pościel w nagrodzie gwarantowanej, podpisując jej odbiór i nie czytając tego, co podpisała, za.... 2000zł i spłaca ją do dzisiaj.
Dzisiaj też dzwonili że wygrałam odkurzacz podałam dane boję się teraz konsekwencji
146467409 oszuści od odkurzacza. Jak zapytałem o źródło z którego otrzymali mój numer i prośbę o dostęp do moich danych osobowych odesłali na nr 703 303 303
najpierw dzwonią i... nic /natrętne głuche telefony/ a potem odkurzaczowa zajawka
Wydzwaniając zakłócają spokój. Zero szacunku do innych.
O ch*j wam chodzi dzwonią ok nie chcesz nie gadaj zapraszaja to ich praca idziesz to wiadome ze nie ma nic za darmo żeby dostać odkurzacz musisz być 2 h na spotkaniu nie trzeba nic kupić a i tak bo dostajesz dodatku możesz się dużo dowiedzieć przez 2h a ze starsi ludzie są w większości bo są normalni nie robią kichy jak pojdzie gospodarstwo to gadają przeszkadzają ja polecam
uporczywe dzwonienie
Niby wygrałam odkurzacz i muszę podać swój adres. Wysłałam ogłoszenie na olx i się zaczęło.
Uwaga ten nr nie przyjmuje tel zastrzeżonych może 616492891 prawdopodobnie wiem czyj to nr proszę zrobić pozew zbiorowy zgłosić na policję próba korzyści majątkowych oszust speawdzalem w internecie czyja to firma noi nie ma coś takiego chodzi o to żeby dzwonić na ten nr później ta osoba ma korzyści z tego proszę nie odbierać tego nr
Uwaga na te numery 6164928 .i 505897158 i na numer 505193823 to jest oszusztka z jeziorek koło golancz podają różne profile na faceboku
głuchy telefon wydzwania
Naganiacz z super odkurzaczem, który wygrałem za pośrednictwem szczęścia i komputera losującego.
Dzwonili dziś, na moje pytanie skąd mają mój nr telefonu miła pani rzuciła krótko "z dupy" i się rozłączyła. :)
Dzwonili dziś, na moje pytanie skąd mają mój nr telefonu miła pani rzuciła krótko "z dupy" i się rozłączyła. :)
coś niby wygrałem numer niby wylosowany z bazy numerów poznania (nigdy żadnej zgody nie udzielałem) a telefony zaczęły się po dodaniu ogłoszenia na otomoto i olx
Właśnie dostałam telefon, że wygrałam odkurzacz i mam podać adres
Centrum Relaksu. Dzwonila Dominika Poniewierska. Oszustwo!
Nękający.
To Jacek Skrzypczak "Wool Expert". Tak wyczytałam w internecie.
Ten oszusta nazywa się Jacek Skrzypczak "Wool Expert". Cwaniak, kuty na 4 łapy!
Wydzwaniają, podobno wygrałam odkurzacz. Pani słodziutkim głosem przekonywała mnie, ze warto pójść, bo odkurzacz bardzo fajny z 3 ssawkami, energooszczędny, jest malutki. Dzwoniła nawet przed spotkaniem i znów zachwalała jaki to wspaniały odkurzacz dostanę. Dostałam zaproszenie i też kupon promocyjny na nim zdjęcie odkurzacza. Uczestniczyłam w całym spotkaniu 27 listopada, chciałam taki odkurzacz, bo jak siedzę przy komputerze podjadam i mam "naświnione" i taki malutki przydałby się. Na spotkaniu (na początku) dali talony na odkurzacz (drugi kupon, na którym było nazwisko moje), w czasie spotkania odebrali. Jak się rozpoczynało spotkanie ktoś zapytał o odkurzacz, pan poinformował jaki wspaniały i że dostaniemy na koniec. Po prezentacji różnych przedmiotów naciągano nas na kupno różnych rzeczy. Widziałam, że jakaś starsza pani dała się namówić, nie wiem jak inni. Nie kupiłam nic. Na spotkaniu większość to starsi ludzie. Bardzo byłam rozczarowana, ze nie dostałam odkurzacza, nikt się nie upominał, bo każdemu z nas było głupio. Ludzie wyszli rozczarowani, ja czułam się fatalnie, po porostu oszukano nas. Uważam, ze tak się nie robi, to jest bałamucenie i wielkie oszustwo, bezkarne oszustwo.
niewiem podejżany lepiej zablokować nieodbierać
Głuchy telefon. 3 razy w ciągu 10 minut.
Bardzo męczący, denerwujący i upierdliwy sposób marketingu!
Zablokowalem pajaców i teraz mogą sobie dzwonic chujem o rynnę a ja mam święty spokój
Jacek Skrzypczak "Wool Expert" tak się ten oszust nazywa.
Facet nazywa się Jacek Skrzypczak "Wool Expert" - oszusta.
Dzwonią kurwy, puszczając 4 sygnały i się wyłączają.
Zablokowalem pajaców i teraz mogą sobie dzwonic chujem o rynnę a ja mam święty spokój
Oszust i naciągacz to Jacek Skrzypczak "Wool Expert". Nie dajcie się oszukać.
niewiem podejżany lepiej zablokować nieodbierać
Z tym odkurzaczem to ściema, byłam i nie dostałam. OSZUSTOM chodzi tylko aby od nich coś kupić za kilka tysięcy. Nie jest to przeciek numerów z Orange, tylko Orange udostępniło nasze numery i to w taki sposób, ze wybrali osoby, które blisko mieszkają punktu w którym odbyła się prezentacja. ORANGE przestań handlować naszymi numerami!!! Ludzie nie dajcie się nabrać, nie chodźcie na te spotkania, strata czasu a g·wno dostaniecie!
A ja tam byłam, na spotkaniu, niby wygrałam odkurzacz, okazało się, ze to oni chcieli mnie naciągnąć na kasę. Oszuści, nie dajcie się wyrolować tak jak ja!
Oszuści, uważajcie na nich, mnie oszukali!
Głuche telefony
Niby wygrałam odkurzacz, więc poszłam, ale nic nie dostałam. To OSZUŚCI. Nie dajcie się nabrać tak jak ja.
Dałam się nabrać, poszłam na spotkanie, obiecywali nagrodę a nic nie dostałam. To oszuści, im chodzi o to aby innych naciągnąć na pieniądze.
nie odbierac, kij im w poslada
To firma, która nie wiem na czym zarabia, może na odebranych połączeniach? Po co dzwonią? Uważajmy, może lepiej odrzucić to połączenie!
Dzis dzwonil trzy razy raz krótko drugi odebrałem i rozlaczyl się trzeci krotko
Reklamy
puszczają mi sygnały, warm-maz
kilka razy w ciągu jednego dnia, jak odebrałem to był głuchy telefon, dodaje do blokowanych
To firma, która nie wiem na czym zarabia, może na odebranych połączeniach? Po co dzwonią? Uważajmy, może lepiej odrzucić to połączenie!
masakra dzwonia ciagle. jak odbiore to zadnej gnidy nie slychac
dzwonili do mnie.... wyciek z orange - 2 dni temu po odmowach "supermegaextra"promocji orange, ten numer zaczął wydzwaniać..... przypadek? jaką ścieżkę prawną najlepiej dobrać?
Dziś aż 4 razy...
W dniu dzisiejszym kilkakrotne dzwoniono do mnie z tego numeru, raz odebrałem i nikt się nie odezwał. Sprawdziłem numer w wyszukiwarce numerów i okazało się, że nękają ludzi już od marca. Mój numer jest również w sieci Orange. Widać są jakieś przecieki w tej firmie.
dzwoni najpierw cisza potem proszę czekać na połączenie z konsultantem
To samo co u poprzedników. Próba wyłudzenia danych osobowych.
Zablokować nękający głuchy telefon z tego numeru. Inne rozwiązanie: Zgłosić na Policję fakt nękania głuchymi telefonami. Policja powinna przyjąć zawiadomienie i w tej sprawie wystosować wniosek do sądu o ukaranie. Art. 107. k.w. Kto w celu dokuczenia innej osobie złośliwie wprowadza ją w błąd lub w inny sposób złośliwie niepokoi,podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.
Telesprzedaż - Centrum Relaksu, na prośbę o usunięcie danych rozmówca stwierdza, że nie ma możliwości i rozłącza się.
Tak się dziwnie składa, że mam 2 numery w orange i aktywną usługę "gdzie jest dziecko". Na oba te numery w tym samym czasie jest generowane automatyczne połączenie telefoniczne. Niestety operator usługi GJD nie umożliwia rezygnacji z połączeń marketingowych pomimo wyrażenia osobnej zgody na nie. Nie ma takiego zapisu nawet w polityce prywatności. GIODO do dzieła!
nie odbierac,dzwoni kilka razy dziennie i milczy
głuchy telefon, nikt się nie odzywa dzisiaj już 5 razy na stacjonarnyu - nie odbieram
głuchy telefon, nikt się nie odzywa dzisiaj już 5 razy na stacjonarnyu - nie odbieram
Dzwonią na służbową komórkę i mówią, że brałem udział w konkursie i zapraszają po odbiór nagrody do miasta oddalonego o 600 km...
nr 12 277 60 19 zadzwonił kilka razy widząc komentarze zablokowałem go
Podobno mój numer brał udział w losowaniu i wygrałem odkurzacz. Żeby nagroda została przyznana wystarczy jedynie przyjść na prezentację super hiper użytecznego czegoś w lokalnej restauracji. Rozłączyłem się po dwóch minutach paplania. Dziwię się tylko właścicielowi restauracji, bo ma dość dobrą renomę, a wynajmowanie jej na kolejne prezentacje naciągaczy zaczyna psuć mu opinię.
głuchy telefon
męczący i upierdliwy. Dzwonił cztery razy w piątek i trzy razy w poniedziałek . Zablokowany.
Wyłudzigrosze - faryzejskie plemię oszustów. Piekło ich pochłonie.
Dzwonił już 2 dni po 3 razy dziennie.Zablokowałem numer
Wygrałem odkurzacz. Dziwne że jeszcze ktoś się na to nabiera
nikt się nie odzywa
Klasyczni naciągacze - nabieranie na wygraną "odkurzacza" pod pozorem wysłania zaproszenia na spotkanie w hotelu w bliskiej okolicy.... prawdopodobne wykradzenie bazy danych z Orange ! - jak się da BLOKOWAĆ !
Nikt się nie odzywa. Ale ktoś z Krakowa.
Przed chwilą do mnie dzwonili z nr 48122776019, ale miałam zajęty telefon. Dodałam do blokowanych numerów, w samsungu S5611 jest taka opcja.Telefon nie dzwoni, ale pokazuje mi połączenie.Niechciane SMS-y od różnych wróżbitów itp po dodaniu do blokowanych telefon wrzuca do spamu.Mam spokój:)
Typowy złodziejski stałking.
Podają się za firmę Relaks and Spa z Krakowa. Odmawiają podania adresu. Uwaga Oszuści
Reklama. Na pytanie skąd mają mój numer, Pani konsultantka odłożyła słuchawkę.
Dzwoni firma "Relax i Spa" wylosowali mój numer i niby wygrałem odkurzacz, zapraszają na prezentację do jednego z hoteli w mieście, po zapytaniu skąd mają numer, usłyszałem że z urzędu miejskiego, gdy zacząłem drążyć gdzie jest siedziba firmy, Pani się rozłączyła
Powiedzieli że wygrałem odkurzacz piorący i chcieli żebym adres podał gdzie mają zaproszenie przysłać. Na to ja żeby mi Pani podała adres gdzie mogę to zaproszenie i nagrodę odebrać. Nie podała, ja podziękowałem i na do widzenia usłyszałem z drugiej strony "k...a co za "
dzwonili 3 razy, raz udało mi się odebrać i nikt się nie odezwał - już zablokowany
Dzwonili. Odebrałem. Wygrałem odkurzacz. Chcieli tylko bym podał adres, imię i nazwisko, aby mogli mi wysłać zaproszenie do hotelu czy coś, po odbiór nagrody itp. Gdy powiedziałem, że nie chcę podawać nazwiska bez słowa rozłączyli się.
Firma Relaks. Chcieli mi wcisnąć kit, że wygrałem odkurzacz.
Powiedzieli że wygrałem odkurzacz piorący i chcieli żebym adres podał gdzie mają zaproszenie przysłać. Na to ja żeby mi Pani podała adres gdzie mogę to zaproszenie i nagrodę odebrać. Nie podała, ja podziękowałem i na do widzenia usłyszałem z drugiej strony "k...a co za debil"
Tojakiś natręt do mnie dzwonił w lipcu i wczoraj z 5 razy i dzisiaj do 10 już 5 razy dzwonili nie wiadomo w jakim celu.
Co to za firma!? Pracują tam jacyś gówniarze! Dzwonią, rozłączają się i znowu dzwonią. I tak kilka razy.
Nr prepide (system automatycznie dzwoni to ty za niego płacisz gdy odbierasz i leca impulsy.(122776019)
Dzwonia po kilka razy i albo sie rozlaczaja, albo wciskaja ze sie cos wygralo.
Wygrałam odkurzacz i do tego energooszczedny. Och jak sie ciesze? Jak zapytałam w pokazie jakiego badziewnego sprzetu bede brała udział Pani sie rozłączyła. Szkoda mi tego super odkurzacza;)
Nęka mnie ten nr telf
Nr prepide (system automatycznie dzwoni to ty za niego płacisz gdy odbierasz i leca impulsy.(122776019)
co za bydło!
Zablokować.
Naciągacze i dupozawracacze. Do blokowanych !!!
dzwonią i odkładają, nr zablokowany i św. spokój
dzwonia non stop
dzwonia nawet w swieta
Firma Relaks , wygrałeś odkurzacz ..... tragedia!!!!!!!!!1
Telefon 8 listopada, że wygrałam odkurzacz. Pokaz masażerów w hotelu Puławska Residence 18 listopada. Wcześniej pocztą ma byc pzresłane zaproszenie-dane niezbędne do przesłania. Odkurzacz ma czekac na nazwisko. Ano zobaczymy...
Dranie
Po 6 telefonów w ciągu dnia...przy ostatnim odebrałam i opieprzylam Panią, która próbuje człowieka naciągnąć pod pretekstem darmowych prezentów..mam nadzieję, że zadzwoniła ostatni raz.
Do mnie też dzwonili 12 277 60 19 cisza w słuchawce. Sobie jaja robią...
Dzisiaj dwonili juz 3 razy, nikt sie nie odzywa.
Narazić zadzwonili 3 razy przez 5 min. ZOBACZYMY jak będzie dalej.W książce telefonicznej zapisałem go jako niebezpieczny i nie odbieram, a jak muszę ,to odrzucam.
pięć głuchych telefonów w okresie pół godziny - wypełnia znamiona nękania!
Znowu zadzwonił w Pn rano
niby sprzedają, a to kolejna firma próbująca naciągać :) Byłem dla sprawdzenia no i okazało się, że odkurzacze jednak się skończyły, który niby wygrałem ale mogę kupić coś hiper ekstra pro innego w promocyjnej cenie tylko 1199 zł tylko dla mnie tylko w tym dniu :D, a sprzęt wart według google 100 zł:)
Więkrzość osób ani nie było na tych pokazach lub odkładaja słuchawke na wstępie po czym płaczą iż to oni się rozłączają. Jestem zdumiony że aż tyle osób nie wie nawet o co chodzi a się wypowiada.
Chyba napisano już wszystko :) Do zablokowanych....
Dzwonił dziś 12 razy,krótki sygnał i cisza,jaki mają cel w nękaniu ludzi?
Dzwonili do mnie, z wiadomością że wybrali do mnie numer losowo i mają dla mnie upominek. Na za pytanie "na prawdę", odpowiedziano mi "na prawdę" i się rozłączyła kobieta. Naciągacze. Nie warto odbierać.
Naciągacze
Dzwonią co chwilę. Zablokowałem
Mam telefon na kartę w Orange.Dziś dzwonili do mnie trzy razy.Raz głuchy telefon,drugi raz nie odebrałem,za trzecim razem rzuciłem tekst:Prokuratura Rejonowa Łódź Bałuty.Pizd-koniec rozmowy.Raczej już nie zadzwonią.Tylko skąd mają numer?Podejrzewam operatora o sprzedaż numerów.
Dzwonią co chwilę. Zablokowałem
dzonia w niedzele co godzine
Bredzą, ze wygrałam odkurzacz próbują wyłudzić dane
Dzwonia chyba tylko na numery z Orange, w jednym dniu zadzwonili do wszystkich z naszej firmy. Pozwolilam sie panu wygadac, ucieszylam z odkurzacza, i kazalam go sobie wyslac poczta - oczywiscie odmowil. Na pytanie, skad ma numer, odpowiedzial, ze z bazy danych Urzedu ds Telefonii Cyfrowej, hihi :) Podpowiadala mu jakas kobieta, wiec poprosilam, zeby ja poprosil do telefonu, ale oczywiscie tez odmowil. Jak juz udzielil mi wszystkich niezbednych informacji i nagadal sie, uradowany, ze zgadzam sie na wszystko w ciemno, zapytalam, czy na spotkaniu bedzie odczytywany apel smolenski, zaklopotany odparl ze nie. Na to ja, ze wobec tego chromole ich odkurzacz. Konsternacja pana - bezcenna. Wiecej nie zadzwonili ;)
dzwonią przez cały dzień , kiedy odbieram, cisza....
Cały czas spamują. Zablokować to cholerstwo!
dzwonią przez cały dzień , kiedy odbieram, cisza.... IDIOCI
Dzwonią i rozłączają się. Połączenie odwrotne nie możliwe. Czy prawo nie chroni obywatela przed takimi praktykami?
głuchy telef. pewnie bede musiał zapłacić co za upierdliwość pewnie automat dzwoni .
Naciągnęli mnie na 10 minut czekania, cisza w słuchawce.
Końska spierdolina, po odrzuceniu połączenia atakuje do oporu. Odkurzacze, czy inne syfy. Blokować!
Próba wyłudzenia danych osobowych oraz sprzedaży kiczu pod pretekstem darmowych prezentów. Uważać i nic nie podawać.
zgłaszajcie do UKE tych nękających oszustów: https://www.uke.gov.pl/kontakt/
zwykły śmieć
Nekaja
Co za buce... Dzwonią i ma stacjonarny i na komórkę!
guchy telefon
Podobno wylosowałem odkurzacz, pomimo tego że nie brałem udziału w konkursach. Ściema i naciganie.
mój numer został losowo wygenerowany w konkursie w mojej okolicy :D jak zapytałem panią jak tego dokonali to się rozlączyła. wyglądało to na jakiś wyciek z bazy orange.
dziw*a
Dzwonia co chwile mimo ze odrzucam polazenie. Sciagam program do blokowania polaczen,chyba tylko tak dam sobie z nimi rade. Śląsk
Ogłaszają, że odbiorca został wylosowany do nagrody - super odkurzacz. Więcej nie zdązyli powiedzieć, bo ja zacząłem zadawać pytania. Przedstawili się jako firma "Relax $ Spa"., ale na pytanie o adres siedziby firmy szybko się rozłączyli.
Oszuści naciągają na pokazy garnków. BLOKOWAĆ numer w swoim telefonie!
Oszuści naciągają na pokazy garnków. BLOKOWAĆ numer w swoim telefonie!
co to ma być.
Dzisiaj tez dzwonil do mnie ten nr. Pierwszy raz . Byl dziwny poczatek i nieodebralam
dotarli do lubuskiego.
Dzisiaj trzy razy dzwoniono do mnie z tego numeru. Korzystam z karty sim z pakietem interenetowym w tablecie i nie korzystam z funkcji telefonu,chociaż mam oczywiście taką możliwość. Mój numer jest zarejestrowany w Orange, gdzie posiadam także abonament na telefon. Wcześniejsze wpisy nawiązują do Orange, nie bez kozery chyba.
omijać z daleka
naciągacze
zastanawiam się czy tych cwaniaczków naciągających ludzi poprzez te telefoniki niechciane nie zgłosić na Policję i UKE aby przestali się bawić ludzkim kosztem i wzięli się do uczciwej pracy Ja też mam już ich dość po kilka razy w ciągu dnia dzwonią i nękają
Nabieracze i tyle. Zablokować nr i po sprawie. Nie oddzwaniać.
Oszust,naciagacz,nie odbierać
nie odbierac.
Głuchy telefon :/
zablokować - upierdliwy numer, raz odebrałam z rozpędu - głuchy telefon
3-krotnie dzisiaj, telefon z Krakowa. Brak odpowiedzi. Ale za trzecim razem było słychać CallCenter. Najlepiej nie odbierać, rozłączać się od razu. Jak mawiają do trzech razy sztuka, więc po 3 razach szansę na jakąkolwiek rozmowę z nimi wygasła.
3-krotnie dzisiaj, telefon z Krakowa. Brak odpowiedzi. Ale za trzecim razem było słychać CallCenter. Najlepiej nie odbierać, rozłączać się od razu. Jak mawiają do trzech razy sztuka, więc po 3 razach szansę na jakąkolwiek rozmowę z nimi wygasła.
Nękający
Dzwonią i się rozłączają. Zadzwoniłem tam, żeby kogoś opiedrolić, ale przez 5 minut nikt nie odebrał. Ciekawe, czy mi jakichś opłat nie naliczą. Już dodani do automatycznie odrzucanych
Firma Relax and spa - zapraszają na spotkanie - nagroda odkurzacz :-) Fest
Dzwonią a jak się odbierze to się rozłączają. Cztery razy w ciągu 15 minut , bardzo wkurzające . Wrzuciłam do blokady.
co chwile dzwonia i coś wciskają
już pan wygrał - tylko ja o nic nie grałem
dzwonią nawet w niedzielę
cisza w sluchawce
Dziwię się, dlaczego policja nie bierze się za takie nr co nękają, to jest chore.
Dupki
Stalkerzy, dzwonią co kilkanaście minut
Wygrałem odkurzacz - odbiór w starym miejscu mojego zamieszkania - mają jakąś starą bazę.
...w czasie 30 minut dokonali pięć dzwonień, zablokowałem NACIĄGACZY!!!
Od dwóch miesięcy do mnie dzwonią ( Wielkopolska ).Najgorsze jest to, że jak nie odbiorę mój telefon automatycznie do nich oddzwania czego nie robi w innych takich przypadkach. Na szczęście nie mam tych połączeń na rachunkach. Dzisiaj dotarli do mojej komórki - koszmar !!! Dzwonią też w soboty i niedziele, rano i wieczorem.....
Dzwonili kilka razy, nawet o godzinie 21!!! Nie odbierałam i nie zamierzam
zarejestrowałem się na stronie operatora mojego telefonu i zablokowałem wszystkie przychodzące płatne połączenia i SMS - y . już kilkadziesiąt miałem takich [ niedozwolonych połączeń ] 122 , 123 , 222 itp.
Głuchy telefon
namolny
Naciągacze. Zawiadamiają o wygranym odkurzaczu, tylko że potrzebne są im moje dane adresowe aby wysłać potwierdzenie wygranej. No i zaproszenie na prezentację z możliwością bardzo atrakcyjnych bonusów przy zakupie sprzętu do masażu. Nie wchodzić w dyskusję, chyba że na własne ryzyko.
robią wszystko, żeby ktoś oddzwonił. Puszczają sygnał a jak oni dzwonią, to szybko się rozłączają. Ciekawe czy nie leci za to z naszego rachunku jakaś duża kasa. czy ktoś to sprawdził?
Dzwonią od 8 rano do 21. Nie odbierać!
nękają co chwilę
Uwaga!!! Dzwonią i zapraszają po odbiór nagrody tu odkurzacz.. Jest to firma "Simple life", inaczej tzw. naciągacze - sprzęt warty 20 zł potrafią sprzedać okazyjnie za 120 zł. Twierdzą, że komputer wylosował nr tel. Muszę przyznać, że mają bardzo zaawansowaną technologię skoro wiedzieli, że mój numer (komórkowy) przebywa aktualnie w Krakowie.
Dzwonili do mnie, że wygrałem odkurzacz ... Naciąganie jak nic.
do mnie zadzwoniła przed chwilą pani i wmawiała mi, że ma moją zgodę na dzwonienie pod ten numer bo gdzieś go podałem ze zgodą. Niestety ten telefon jest w małej sieci lokalnej, trzymam go bo płacę tylko 10 zł. i nigdzie tego numeru nie podaję. A mój sposób na takie telefony ? przedstawiam się jako prokurator dyżurny. Skutkuje
oszuści
Przed chwilą do mnie zadzwonili i odłożyli słuchawkę. Oddzwoniłem i po kilku minutach, jak nikt nie odbierał pomyślałem że coś nie tak. Czy nie ma silnych na takie złodziejstwo w biały dzień? Jutro idę z tym na policję, może ich nie objęła dobra zmiana.
Nie odbieram numeruw od nieznajomcy z innych wojewudztw
znowu dzwonił, uparty gnojek, może mu się znudzi, jest na czarnej liście
zablokowany i już
Uważam, że to oszustwo! Dobrze, że nie odebrałem!!!
masakra
Tez dzwoniono do mnie z tego numeru i wmawiano mi ze wygrałam odkurzacz który jeszcze nie jest na rynku i ja moge go dostac przed wszystkimi po tym tekscie od razu sie rozłączyłam
Jestem za granicą , dzwonią do mnie co godzinę , po odebraniu jednego połączenia w słuchawce cisza, a w moim rejestrze połączeń wychodzących mam ślad że to niby ja do nich dzwoniłam , szuje , złodzieje , oszuści jacyś.
Do mojego mężą też dzwoniono.Poał swoje dane. Wrrrrrrrrr
Właśnie dzwonili barany i złodzieje . Nie odbierać blokować i spokój .
Niestety ja bylem tak mądry, że podałem im imię i nazwisko oraz adres. Co mam teraz zrobić?
Dzwonią kilka razy a kiedy odbieram to głucha cisza!!!
Dzwonią kilka razy a kiedy odbieram to głucha cisza!!!
Dzwonili do mnie juz dzisiaj chyba 4 razy. 2 razy odebralam i byla tylko glucha cisza w sluchawce i zaraz sie ktos rozlaczal, nie zamierzam juz wiecej odbierac. Telefon tez mam w orange.
Niewiem kto to dzwonil.
tępaki,cielęce głowy,baranie łby,psi h...e,po co dzwonicie ,zjeby jedne,już jest blokada,i na czarną listę
Zwykli naganiacze na spotkania kulinarne .
numer nieznany dzwonił 3x więc nie odbieram telefonów od swirów!
Zwykli naganiacze na spotkania kulinarne . Dziś znów wygrałem odkurzacz .
Dzwonią do mnie od rana. Irytujące telefony w odstępach co godzinę. Dodałam do blokowanych. Polecam innym uczynić to samo :) Pozdrawiam
napisalem im smska co o nich mysle i blocked chuj im w dupe
Rozłącza się po odebraniu. Dzwoni kilkanaście razy.
Do mnie też dzwiania z tego numeru już 3 razy dzwonili i nie odbieram
Bardzo nękający numer dzisiaj wydzwaniał do mnie już 5 razy ale postanowiłam nie odbierać
RELAX & SPA. Dzwonili dziś (21 września 2016 roku) na wszystkie numery komórkowe w mojej rodzinie oraz na stacjonarny. Wygraliśmy 7 odkurzaczy. Może hurtownię otworzę? :D
Po odebraniu cisza. Nęka co kilkanaście minut.
Niebezpieczny numer powinni ich zdjąć z sieci.
odkurzacz
zlodziene
Ja po prostu wygłosiłem formułkę w połowie sie rozłączyli. " Komenda Policji rozmowa jest rejestrowana elektroniczne ....i się rozłączyli i nastał spokój .
dzwonią natarczywie, wciskają badziewie a jak chcę żeby usunęli mój numer z bazy, to ściemniają że niemogą
"art. 172 prawa telekomunikacyjnego 1. Zakazane jest używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, chyba że abonent lub użytkownik końcowy uprzednio wyraził na to zgodę." Łamią prawo- nie mogą losować numerów!, nie podają z jakiej firmy dzwonią (nr tel. 122776019 info z netu: SEASON Telecom Sp. z o.o. KRS:0000602335) Zgłaszać do UKE, na stronie internetowej jest formularz.
Stalkerzy, dzwonią co kilkanaście minut, po odebraniu telefonu informują o wygranej w konkursie w którym nie brało się udziału. Korzystają z kradzionych lub kupionych baz danych.
W ciągu dwóch dni dzwoniono do mnie pięć razy. Po odebraniu nikt się nie odzywa i połączenie zostaje rozłączone po 3 sekundach. Numer krakowski więc oddzwoniłem, usłyszałem "proszę czekać na połączenie z konsultantem" i posłuchałem melodyjek przez 50 sekund. Zablokowałem numer w telefonie. Nie chce mi się szukać co to za firma, ale to typowi stalkerzy.
4-5 razy dziennie często od 8 rano !!!
Dzownią i się rozłączają, unikać blokowac!
Znowu zaciąganie zmienili numer .ciekawe że się jeszcze nikt za nich Nie wziął i nie. Zrobił z nimi porządku
Dzwonią, ale dzięki Wam nie odbieram. Uwielbiam komentarz o czyszczeniu odbytów psów i kotów - rozbawił mnie na cały dzionek. Dzięki !!!
Dzwonią, ale dzięki Wam nie odbieram. 
 Uwielbiam komentarz o czyszczeniu odbytów psów i kotów - rozbawił mnie na cały dzionek. Dzięki !!!
Dzwonią, ale dzięki Wam nie odbieram. Uwielbiam komentarz o czyszczeniu odbytów psów i kotów - rozbawił mnie na cały dzionek. Dzięki !!!
Dzwonią z informacją o wygranej sprzętu domowego i pytają o adres, na który mają wysłać zaproszenie po odbiór. Nigdy nie wyrażałem zgody na kontakt firmy SEASON Telecom Sp. z o.o.(pytanie skąd mają mój numer telefonu komórkowego), nie mam zamiaru podawać im swoich danych adresowych. Nie wdawajcie się w dyskusję, pytajcie o nazwę firmy, odmawiajcie im kontaktu i informujcie że będziecie zgłaszać nękanie do GIODO i rzecznika praw konsumenta.
Dzisiaj zadzwoniła do mnie z tego numeru wredna babka. Nie poinformowała o tym, czy rozmowa jest nagrywana tylko od razu do konkretów, że wygrałem odkurzacz. W momencie gdy spytałem skąd Pani ma mój numer połączenie zostało zerwane :D
Dotarli do Świętokrzyskiego. Dzwonili do mnie z informacją ze zostałam wylosowana w konkursie i wygrałam odkurzacz a jezeli chce wygrać cos jeszcze to żebym przyjechała do osp Iwaniska podali datę i godz. ale nie zapamietalam. Po wszystkim pani się rozlaczyla. Teraz wydzwania juz drugi raz na nr. Mojego męża i się rozłącza.
blokowac odrazu takie numery.
czego wy tak narzekacie ja jestem zadowolona nigdy żadnych problemów z ta firma nie było
Jeśli chodzi o firme Relaks & Spa nieraz byłam u nich na spotkaniu oczywiście podłam dane prze z telefon do zaproszenia nic nigdy mi nie przyszło nic nie musiałam podpisywać dostawałam nagrody w tym także odkurzacz i żadnych problemów nie było polecam chodzić na te spotkania .Jeśli dzwonią to my nie ponosimy za to kosztów u mnie tak była
Jeśli chodzi o firme Relaks & Spa nieraz byłam u nich na spotkaniu oczywiście podłam dane prze z telefon do zaproszenia nic nigdy mi nie przyszło nic nie musiałam podpisywać dostawałam nagrody w tym także odkurzacz i żadnych problemów nie było polecam chodzić na te spotkania .Jeśli dzwonią to my nie ponosimy za to kosztów u mnie tak była
Mój numer został wylosowany do wygrania odkurzacza.
Dzwonili. Po odebraniu głucha cisza. Tel. stacjonarny, dawna TP.
dzwonią do mnie o roznych godzinach, gdy odbieram: głucha cisza.
Dotarli do łódzkiego
Nie oddzwaniać, najlepiej nie odbierać i tak się rozłącza po "słucham"
dzwoni i szybko się rozłacza. prawdopodobnie to oszustwo
zapraszaja po odbiór wygranego odkurzacza. dzwonia na rozne numery z ksiazki adresowej. handel mydlem i powidlem. sprZedaja garnki na raty. czesto z zawyZona ceną. skad biora numery?
Wczoraj nękano mnie 11 razy. Najpierw stacjonarny - 3 dzwonki, i natychmiast komórka.Nie odbierałam. Moje oba telefony są w Orange. Numer stacjonarny jest zastrzeżony. Ciekawe, skąd mają tak dokładną identyfikację zarówno komórkowego,jak i stacjonarnego Mam zamiar zgłosić sprawę na Policję, jak również wystąpić do Orange o dane dotyczące abonenta 122776019. Myślę, że samo blokowanie numeru nie załatwia sprawy wyłudzania danych osobowych.
dzwonią kilka razy, cisza w słuchawce i zerwane połączenie.
Numer 122776019 dzwoni do mnie codziennie po kilka razy ( dzisiaj 4 ) Wie ktoś jak zablokować numer ? :(
Natrętny marketing. Podobno to sklepy internetowe sprzedają nasz dane. Podejrzane są: Morele.net i Neonet.pl
Do mnie dzwonią od 3-ch dni z czterech numerów :122913700.,122995540,122999300,12349500,pytają uporczywie o osobę ,z którą nie mam nic wspólnego,podają ,że są z Firmy Orange,obrzydliwie natrętni...Jestem zaszokowana,skąd mają mój numer telefonu komórkowego...Sądzę,iż należałoby zainteresować sprawą organy ścigania i skończyć zabawę
nękający woj Śląskie
Natarczywy bardzo
To co oni wyrabiaja w glowie sie nie miesci .zwykli bajeranci i sciemniacze
Jakaś przemiła pani poinformowała, że mój numer został wylosowany i wygrałem odkurzacz. Pierwsze moje słowo - nie jestem zainteresowany to zaczęła na mnie krzyczeć żebym ją chociaż wysłuchał! Powiedziałem że ten telefon jest firmowy i dodzwoniła się do banku, to w tej sekundzie się rozłączyła...
Numer z czarnej listy dzwonił dwa razy, po pierwszym razie - wydawał mi się nie znany i podejrzany. postanowiłem sprawdzić właśnie tu "kto-dzwonil.pl". Drugi raz dzwonił, ale nie było mnie w domu. Czekam na trzeci raz i odegram np. dzielnicowego. To z nich trzeba robić idiotów. Fajne komentarze. Pozdrawiam
odbieram cisza
Złodzieje wciskają kity o wylosowaniu nagrody w postaci odkurzacza. Na miejscu pewnie okaże się że trzeba kupić kocyk za 5tys. CZARNA LISTA!!!
nr 12 277 60 19 zadzwonił *2, odebrałam, cisza w słuchawce, rozłączenie. Może chcą aby oddzwonić i narazić się na poważne koszty...
wyświetla się nr z Krakowa. Telemarketerzy handlujący wszystkim, oszuści.
dzowni i dzwoni i dzwoni i dzwoni....
dzwonili do mnie dziewiec razy w przeciagu czterech godz. masakra. najlepiej zablokowac taki numer.
głuchy
Dzisiaj do mnie dzwoniła pańcia z numeru 34 390 64 99, firma Relaks & Spa, oczywiście odkurzacz i prezentacja urządzeń do masażu w pobliskim hotelu. Dokładnie ją wypytałąm o godność (Dominika Tarwańska - nie mam już wątpliwości, że to bzdura), skąd ma mój numer i czy jest powiązany z moimi danymi osobowymi. Powiedziałą, że system komputerowy generuje im po prostu numery i oni pod nie dzwonią. Zapytałam skąd taki zbieg okoliczności, że AKURAT hotel jest przy moim miejscu zmiaeszkania, powiedziała, że to losowe. Niestety chwilę wcześniej podałam jej mój adres w celu przesłania zaproszenia (pech chciał, że akurat moja mama chce kupić odkurzacz i impulsywnie chlapnęłam adres...). Czy mam się spodziewać jakichś umów/rachunków?? Czy powinnam to gdzieś zgłosić? Chętnie połączę siły, jeśli będą z tego jakieś konsekwencje...
Dzisiaj do mnie dzwoniła pańcia z numeru 34 390 64 99, firma Relaks & Spa, oczywiście odkurzacz i prezentacja urządzeń do masażu w pobliskim hotelu. Dokładnie ją wypytałąm o godność (Dominika Tarwańska - nie mam już wątpliwości, że to bzdura), skąd ma mój numer i czy jest powiązany z moimi danymi osobowymi. Powiedziałą, że system komputerowy generuje im po prostu numery i oni pod nie dzwonią. Zapytałam skąd taki zbieg okoliczności, że AKURAT hotel jest przy moim miejscu zmiaeszkania, powiedziała, że to losowe. Niestety chwilę wcześniej podałam jej mój adres w celu przesłania zaproszenia (pech chciał, że akurat moja mama chce kupić odkurzacz i impulsywnie chlapnęłam adres...). Czy mam się spodziewać jakichś umów/rachunków?? Czy powinnam to gdzieś zgłosić? Chętnie połączę siły, jeśli będą z tego jakieś konsekwencje...
Rozłącza się.
Koszmar!!!nękają!! jakis młody babsztyl ktòry nie ma innego zajęcia wydzwania po ludziach!!!trzeba to gdzies zgłosić zeby zablokować ten numer!!!
Ciekawa teoria ze sklepami internetowymi. Zamawiałem towar w piątek z Chorzowa, a dziś kilka razy było dzwonione z tego nr. Odebrałem. Głos miłej Pani mówi "dzień dobry" i na tym się zakończyła rozmowa. Przestali dzwonić.
głuchacz
Dzwonił już cztery razy
Dwa numery na jednym koncie w nju (bez zgód na marketing) i na oba zaczęto dzwonić w tym samym dniu po kilka razy. Przypadek? Z tego co tu widzę, to nie jestem jedyny.
Od wczoraj kilkanaście razy dzwoniono z tego numeru.Nikt po drugiej stronie się nie odzywa i rozłącza się po paru sek.
Dzwoni kilka razy dziennie Upierdliwy ktoś posługujący się rozpowszechnianiem numerów
Relax&Spa zaproszenie na pokaz urządzeń do masażu.
Pani namawia na Relax Spa.
Połączenie które po odebraniu jest zrywane.
Mam telefon stacjonarny w Netii -niby zastrzeżony. Też dzwonią teraz opanowali Dolny Śląsk.
firma nielegalnie przetwarza dane osobowe
chcę się dowiedzieć kto wydzwania
122776019 jak się blokuje takie numery? Już mam kilka na indeksie.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin
Dzwoni i dzwoni. Do Krakowa mam daleko
wyłudzanie danych, nabieranie na wygraną nagrodę, wyłudzanie sprytnie poprzez podanie danych do wysłania zaproszenia po odbiór
do mnie dzwonili, ale krótki sygnał. Oddzwoniłam I dopiero potem przeczytałam komentarze tutaj. Dzięuję bardzo :) jużich blokuje :)
122776019 dzwoni a nie rozmawia wielokrotnie
Naciągacze relax & spa - .wygrałeś odkurzacz.
Typowy numer nękający. Nic z tym nie można zrobić. Prokuratura nie interesuje się takimi sprawami. Po prostu my użytkownicy możemy się bronić tworząc bazy takich numerów, powiadamiając się o tym nawzajem i blokując te numery w oprogramowaniu komórki.
do mnie tez dzis wydzwaniaja dwa razy odebralam i cisza i rozlaczyl sie nr.ale wyciszylam tel.i nadal trzy razy dzwonii.....
Wygląda na wyłudzanie danych i oszustwo
ciekawe do jakiego zadupia Afryki moźna oddzwonić po tym głuchym telefonie??
niemy jełop lub naciągacz na oddwanianie na płatny nr. czarna lista
oczywidty negatyw
nie odbierać,naciągacze,szukają frajerów
dzwonili do mnie chyba z 6 razy, odebrałam raz i była cisza...zablokowałam ten numer i mam spokój :)
Pani Karolina dzwoniła z firmy Relax and Spa. Ponoć wygrałam odkurzacz
ZABLOKUJ TEN NUMER, BO NIE DA CI SPOKOJU.
NIE ODBIERAĆ !!! JAKIŚ WARIAT BAWI SIĘ NUMERAMI.
dzwonią kilka razy dziennie
Nękający. Ktoś zawzięty... Dzwoni kilka razy dziennie. Pierwszy raz bez namysłu odebrałam. Usłyszałam muzyczkę. Rozłączyłam się. Nadal dzwoni.
Dzwoniła dziś do mnie z tego numeru dziewczyna i mówiła że wygrałem odkurzacz. Nakrzyczałem na nią, bo zdenerwowało mnie to że chciała ode mnie dostać dane teleadresowe, mówiła że mój numer został wylosowany a jednocześnie znała miejscowość z której pochodzę. Trochę już skumulowała się we mnie irytacja z powodu tego typu telefonów które co jakiś czas odbieram... No i niestety, dostało się tej biednej dziewczynie która chciała sobie zarobić, zamiast szefostwu firmy...
Dodałem do czarnej listy.Dzwonili po kilka razy dziennie i się rozłączali aby oddzwonić.
totalne DNO!!!! naciagacze
numer niby losują, ale mają kod pocztowy, ale może od operatora - pani sama nie wiedziała. poproszona o nip firmy w imieniu, której dzwoni, uparcie twierdzi, że nie jest upoważniona. nie umiała tez wyjaśnić czemu jest upoważniona do dzwonienia, zapraszanie i wciskania kitu o odkurzaczach a do podania danych firmy już nie.
Dzwonili dziś 6 razy. Na moje szczęście zorientowałam się po fakcie. Dotarli na śląskiego.
Dzwonili dziś do mnie 6 razy! Przesada
Dzwoniono dziś do mnie z tego numeru dwa razy. Nie odbierałem.
reklama spa
Witam,
 dzisiaj miałam już 7 połączeń z tego numeru, pierwsze dwa razy odebrałam, ale nikt się nie odezwał, potem już nie odbierałam, ale po kilku sekundach sygnał ustaje, telefon mam z Orange
Witam, dzisiaj miałam już 7 połączeń z tego numeru, pierwsze dwa razy odebrałam, ale nikt się nie odezwał, potem już nie odbierałam, ale po kilku sekundach sygnał ustaje, telefon mam z Orange
Witam, dzisiaj miałam już 7 połączeń z tego numeru, pierwsze dwa razy odebrałam, ale nikt się nie odezwał, potem już nie odbierałam, ale po kilku sekundach sygnał ustaje, telefon mam z Orange
wydzwania p kilkanascie razy dziennie to jest nie do zniesienia
Nie wiem skad maja moj nr tel komorkowego i bardzo chetnie bym sie dowiedziala .Rozlaczylam sie natychmiast po uslyszeniu ze to relax spa bo czego jak czego ale ani spa ani relaksu nie potzrebuje
Dzwonili kilkanascie razy do starszej osoby straszac windykacja..gdzie ochrona danych osobowych
Wygrałach łodkurzacz ? Łooo pieruna ! Kedy mi go wyslecie bo mom beton w izbie do łodkurzenia, eno byda go musioła do kabla na dziko włunczyć bo u mie ucieli! Pani ucieli mi kabel, złodzieje pieruńskie ! Kaj mom odebrać ! Kedy mi go wyślecie, JOŁ CHCAM MÓJ ŁODKURZACZ ! ( 30 sekund po tym jak przeczytałam komentarze akurat zadzwonili, kędzierzyn -oźle
Zgadza się! Dzwonili do mnie i do ojca, te numery mogli mieć TYLKO z Netii. Zapewne korzystają z danych ukradzionych z Netii. Owszem pozwoliłem Netii na kontakty marketingowe, ale z tego co piszecie ci oszuści nie mają nic wspólnego z Netią.
dzwoniki dziś, dotarli więc do mazowieckiego...tak jak u innych-dzwoni krótko, nie znam-nie odebrałam; dzięki wszystkim za ostrzeżenie
dzwonia natretnie kilka razy dziennie
Nękają teraz opolskie. Dzwonią co 5 minut np
Mój sposób jest prosty - ale o nim za moment. === Przed kilkoma laty do mojego miasteczka, w dzień targowy, przyjeżdżało kilka panienek i jeden faciu i zaczepiali ludzi na ulicy żeby wciskać jakieś kity. Zaczepili i mnie, a kiedy zbyłem, pani za mną wołała "pan w czerwonej czapce, mówię do pana". Wku.wiła mnie do białości. W mojej mieścinie będzie za mną na ulicy wołać. Zadzwoniłem na gliny ale, jak zwykle, zaczęli się wykręcać. Po tygodniu poszedłem na rynek i - jak zwykle - byli. Dopadły mnie dwie damy i jedna coś trajkota. posłuchałem chwilkę i mówię do niej. - Czego pani ode mnie chce, dlaczego mnie pani zaczepia, mamy tu miejscowe ku.wy, przyjezdnych nam nie potrzeba. Zamurowane i zszokowane zostawiłem na chodniku i poszedłem swoją drogą. Nie pokazali się więcej. Owszem, wiem jakie to było podłe z mojej strony. Ale nękanie i zaczepianie też jest podłe. === Ja odbieram i jak już wiem co to za telefon to puszczam wiązanki, za każdym razem mocniejsze. Kilka razy już wyczerpałem zasób wulgaryzmów i musiałem się potarzać. Ale w końcu pomaga. Niektóre małpy cieszą się jak je komplementuję, rozłączają, a za kilka minut znowu dzwonią. Ja nigdy pierwszy nie kończę rozmowy. Jak nie pomagają epitety to przechodzę do komplementowania rodziny. To natychmiast skutkuje. Na wszelki wypadek nie zapominam o formułce "po co do mnie wydzwania?, dlaczego mnie nęka?"
Na razie odebrałem raz. w tle rozmowy spora hala z pewnie dziesiątkami konsultantów. Przerwałem w połowie monolog pani i spytałem czy się odpi.rdoli czy mam przejść do epitetów? Rozłączyła się. Zobaczymy czy będą nadal dzwonić.
U mnie to samo. Powyższy numer dzwonił do każdej osoby z mojej rodziny mniej więcej o tej samej porze. Klika razy dziennie. Raz brat odebrał i oczywiście okazało się że wygrał odkurzacz. Nie odbierajcie!!!
Nie odbieraj numerow ktore nie masz w bazie. Tego nie masz.
numer dzwoni co chwilę i się rozłancza
Dzwonią po kilka razy dziennie.gdy odbieram cisza.po7vH3g
dzwonią jak opętani
dzwonią i nikt się nie zgłasza
proponują darmowe czyszczenie odbytów kotów i psów oraz ich wybielanie
dramat... naciagacze
Stalking
Telemarketing = wciskanie kitu... w dupe
zwykłe nękanie, polecam dodać numer na czarną listę. Dziś dzwonili do mnie kilka razy, 3 razy odebrałem i zawsze głucho.
zbierają dane osobowe - o to tutaj chodzi, skompletują ile się da i sprzedadzą dalej.
Odbieram i cisza.
Mam abonament orange, dzwonili juz kilka razy w ciagu kilku minut
Ciekawe skąd mają nr , bo dzwonił ten sam na 5 numerów jakie mam z czego tylko 2 używam
Dzwonią co chwilę na telefon Orange !!!!
popierdoleni ludzie nekaja to powinno byc karalne. jak odbieracie to nie podawajcie swoich danych bo po to dzwonia. oszuści i naciągacze
dzwoni cały czas. jacyś naciagacze. odebrałem i cisza za którymś razem. blokować.
Dziś do mnie dzwoniono, firma "Relax and Spa" wygrałem odkurzacz. Pani powiedziała mi, że mój nr. tel. został wygenerowany automatycznie. Pani miała info z jakiego miasta jestem - powiedziała, że w celu wykreślenia bazy danych należy kontaktować się pod nr tel 703 303 303. ODRADZAM dzwonić pod ten nr tel. - mam zablokowane telefony premium i nie mogłem się dodzwonić.
Dzwonil wielokrotnie ale krótko jak oddzwanialam to słyszałam zaraz zgłosi się konsultant ale oczywiście ani raz się nie zgłosił. Wysylalam niedawno moje cv wiec widocznie jakiś pośrednik sprzedaje bazę danych bo mam od kilku lat ten numer i jeszcze mi się nie zdarzyło nękanie
może właśnie udostępniliście numer w jakimś sklepie internetowym i na dodatek z Krakowa... w tym tygodniu kupiłem w sklepie z Krakowa a wcześniej nie miałem takich telefonów. to nie Orange, to nie operator.
Ciągle dzwonią ale krótko, że nie zdążę odebrać a jak już odbiorę to się rozłączają. Po oddzwonieniu jest komunikat, że łączy z konsultantem ale nie łączy. Sprawdziłam swój rachunek szczegółowy, na szczęście koszt połączenia pokazuje mi, że zero zł ale myślę, że należy uważać na tego typu numery, nie oddzwaniać i w miarę możliwości blokować połączenia przychodzące. Szkoda tylko, że psują opinie telemarketerom i innym tego typu konsultantom, bo niedługo nikt nie będzie chciał z nimi rozmawiać ani pracować w telemarketingu :-( smutne
Baba twierdząc że wygrałam odkurzacz :) Oczywiście ściema i nie wiem co ma na celu.
Dzwoniła pani że niby wygrałem odkurzacz. Numeru nikt nie zna ale użyłem go do zakupy na allegro w dwóch sklepach: PRO-TECH protech-sklep.pl M-import sp.z o.o. mimport.pl Ktoś kupował też w którymś z tych sklepów?
Trałowanie, może coś się złapie. Firma wyłudzającą dane teleadresowe od naiwnych. Ale gdzieś zdobyli namiary, bo padła konkretna nazwa miasta i ulicy. Przekazałem sprawę do Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
dzwonili kilka razy na służbowy, nie mogłam odebrać, za chwilę miałam połączenie na prywatny, jak odebrałam było głucho... po przeczytaniu innych komentarzy widzę, że nie tylko ja, koniecznie blokować !
Ponad 11tys. odsłon? To co robi UKE !!I prokuratura?
Nekajace głuche telefony
Telemarketing
nękający kraków
dzwoniono jednoczesnie na 2 telefony kom w rodzinie, O ile pamiętam: pani Emilia S., firma relaks spa. Skąd mają numery telefonu i skąd wiedzą ze te 2 numery są w tym samym miejscu?
dzwonił do mnie jakieś 3 razy jak na razie, ale nie odbierałam, spodziewam się, że telefonów będzie więcej.
Jestem na wakacjach we Włoszech. Wczoraj dzwonili dwa razy i dzisiaj dwa. Dzięki za informacje na tej stronie. Nie będę odbierał.
Namolni, że aż wkurwiający... Po prostu dodałem do czarnej listy numerów blokowanych. Radzę każdemu od razu tak robić, wtedy problem z głowy.
nr 12 2776019 do mnie też dzwonią od kilku dni po kilka razy dziennie...2 sygnały i wyłączają się
Dzwonił już dziś kilkakrotnie, odbieram a tam cisza. Oddzwoniłam i zgłasza się automat " proszę czekać za chwilę odezwie się konsultantka " . Po przeczytaniu wpisów internautów postanowiłam zablokować ten nr.
Naciąganie - odrzucać połączenia, bo dzwoniący i tak po 2 dzwonkach rozłącza się!
Dzwonił ten numer 6 razy , cisza w słuchawce-polecam ustawić sobie w telefonie w połączeniach jako numer który będzie odrzucany !
Dzwoni telefon ale nikt się nie odzywa. Numer mam w Play na karte. W tym samym czasie ktoś dzwonił na telefon stacjonarny i ta sama historia. Stacjonarny jest w dawnym TP
122776019 - dzisiaj wydzwaniają do Bytomia. Rozmawiałem aż do sakramentalnego pytania:"Czy mogę wysłać bezpłatne zaproszenie?" na co jak zawsze odpowiedziałem- jeśli ma Pani adres, to bardzo proszę. Wyłączyła się bez słowa.
Wydzwaniają od rana a jak się odbierze to cisza albo rozłączenie
strasznie meczace
dzwonią i się nikt nieodzywa
błagam co zrobić gdy podałam swoje dane może ktoś wie co oni wyśla ?
Tylko dzisiajmiałam 10 połączeń których nie odebrałam.Nie wiem skąd mają numer ,bo jestem w play i na kartę.
dzwoni kilka razy dziennie, denerwujący
122776019 ... dzwoni po kilka razy krótko i się wyłącza. Natręt !
Miałam trzy połączenia
8 racy dzwonili do mnie w przeciagu godziny. Nie odbieram bo nie znam!!
Dzwoni, dzwoni , po odebraniu nikt się nie odzywa.
mam dwa nr-y z nju, zastrzeżone jeśli chodzi o reklamy. Dokładnie w tym samym czasie dzwonią oba, więc to orange jednak sprzedaje swoich klientów. Na 100% to nie losowanie numeru, raczej klienta orange.
To raczej nie wyciek z Orange. Do mojego ojca wydzwaniają ale nie jest w Orange
dzwonią też z nr 58 731 97 99 dzwonią gdy odbieram cisza, za kolejnym razem odezwała się kobieta...oczywiście wygrałam odkurzacz
Dzwoni od trzech dni kilka razy dziennie. Nie odbieram. Nagrał ktoś mi się na sekretarzem "zaznaczyć sekretarka".
Podszywają się pod różne - istniejące faktycznie - firmy. To jakaś ekipa oszustów. Blokować.
Do mnie też dzwonił wczoraj i dziś. Chyba trzeba zainteresować Prokuraturę. To typowe nękanie i...
upierdliwy,nekający,zgłaszam do prokuratury o nękanie mojego męża.
głuche telefony, prawdopodobniej naciągacze lub oszuści zablokowałem ten numer u siebie i u mojej babci, tak na wszelki wypadek
Kolejny spam.
dzwoniła pani jak podała z natura relaksu spod nr 12 277 60 19. Jak się spytałem skąd dzwoni to odpowiedziałą, ze z Białegostoku a numer kierunkowy jest z krakowa. Oczywiście zostałem wylosowany, że wygrałem odkurzacz piorący. Jak poprosiłęm o adres firmy to powiadziała mi, ze nie może udzielić takiej informacji. Jedna wielka ściema.elo
Do mnie też dzwonili.. póki co raz.. nie zdążyłam odebrać - 3 sygnały.. za to zdążyłam potem sprawdzić w necie o co "come on". Piszecie, że schodzi Wam kasa po odebraniu (w przypadku telefonów na kartę - jak rozumiem).. ktoś jeszcze pisał, że na pytanie skąd mają numer powiedzieli, że z Urzędu Komunikacji.. no więc.. faktycznie jest coś takiego jak Urząd Komunikacji Elektronicznej - www.uke.gov.pl. Jednocześnie na stronie UKE jest baza numerów premium - czyli o podwyższonej opłacie za połączenie. Sprawdzając tą bazę (zakładka Telekomunikacja -> numeracja -> numery usług premium) nie ma w niej zarejestrowanego 122776019 - co oznaczałoby, że robią to nielegalnie.. Ja nie poniosłam żadnych opłat ale jeśli ktoś się nadział ma podstawy by bezpośrednio zainterweniować dzwoniąc bezpośrednio do UKE - na stronie są numery na infolinię konsumencką. Jeśli numer nie jest zgłoszony jako premium słono zapłaci za oszustwo.. Polecam zainteresować się tematem bo nękających telefonów od "firm" wyłudzających dane i opłaty za połączenia jest coraz więcej - blokowanie numerów nic nie da.. to trzeba tępić jak chwasty..
Do mnie też dzwonili.. póki co raz.. nie zdążyłam odebrać - 3 sygnały.. za to zdążyłam potem sprawdzić w necie o co "come on". Piszecie, że schodzi Wam kasa po odebraniu (w przypadku telefonów na kartę - jak rozumiem).. ktoś jeszcze pisał, że na pytanie skąd mają numer powiedzieli, że z Urzędu Komunikacji.. no więc.. faktycznie jest coś takiego jak Urząd Komunikacji Elektronicznej - www.uke.gov.pl. Jednocześnie na stronie UKE jest baza numerów premium - czyli o podwyższonej opłacie za połączenie. Sprawdzając tą bazę (zakładka Telekomunikacja -> numeracja -> numery usług premium) nie ma w niej zarejestrowanego 122776019 - co oznaczałoby, że robią to nielegalnie.. Ja nie poniosłam żadnych opłat ale jeśli ktoś się nadział ma podstawy by bezpośrednio zainterweniować dzwoniąc bezpośrednio do UKE - na stronie są numery na infolinię konsumencką. Jeśli numer nie jest zgłoszony jako premium słono zapłaci za oszustwo.. Polecam zainteresować się tematem bo nękających telefonów od "firm" wyłudzających dane i opłaty za połączenia jest coraz więcej - blokowanie numerów nic nie da.. to trzeba tępić jak chwasty..
dzwoni i nikt sie nie odzywa
Dzwonili do mnie z tego numeru 7 razy jednego dnia. za 7 razem odebrałem. Przedstawił się jakiś koleś i powiedział, że wygrałem odkurzacz i ze mam go odebrać w danym miejscu. Na pytanie skąd mam mój numer odpowiedział, że został wylosowany. Na pytanie w jaki sposób go pozyskali do losowania coś tam stękał i zapytał czy mam ukończone 30 lat, kiedy powiedziałem, że nie, przeprosił i rozłączył się.
Po odebraniu telefonu rozłącza się.
Dzwonili 2 razy za drugim razem odebrałam i oczywiście nikt się nie odzywal. Ciekawe czy ma to związek z niedawnym wyciekiem danych osobowych z Netii.
Po odebraniu cisza w słuchawce.
122776019- patrzyłam na innych stronach i piszą że lepiej nie odbierać. Mi już dzisiaj dzwonił 4 razy...
wczoraj wydzwaniali kilka razy a dziś z innego numeru 587319799 - wygrałeś odkurzacz ! gratuluję ale u mnie w biurze jest kurwa gumoleon a nie dywan ta da !
ciąle wydzwaniają, bardzo natrętny nr
w ciagu godziny chyba z 6x dzwonil, ale co do czego to cisza... masakra
dziady dzwonią kilka razy dziennie
Nie odbierać, odkurzacze są w sklepie a szczęścia można popróbować w totolotku.
Syf, o odkurzaczu na Orange.. nie odbierać
Głuchy telefon, kierunkowy z Krakowa. Dzwonili do mnie na służbowy numer, ofc w sieci ORANGE.
Dzwonili do mnie dzisiaj 5 razy pod rzad z tego co mi telefon wyswietlil! Dobrze ze byl wylaczony. :")
Firma Natura Relaksu - tak się przedstawiła pani telemarketerka. Umawiają na spotkanie i kuszą wygranym odkurzaczen, usiłują wyciągnąć dane adresowe.
Firma Natura Relaksu - tak się przedstawiła pani telemarketerka. Umawiają na spotkanie i kuszą wygranym odkurzaczen, usiłują wyciągnąć dane adresowe.
Znowu jakieś dziubdziusie marketingowe chcą robić ludzi w ciula.
122776019 - Codziennie po kilka razy dzwoni.
Ooo widzę, że mają ciekawą taktykę, do mnie ktoś z tego numeru dzwonił wczoraj kilka razy, jak ze 2 razy odebrałam to ofc cisza ;d Dzisiaj dzwonili również, byłam zaspana więc również odebrałam - sukces, w końcu postanowili się odezwać, tak, wygrałam odkurzać, że mój numer zostaw wylosowany z mojego miasta bla,bla ... na szczęście kobieta szybko dała sobie siana po zapytaniu o wiek, bo powinnam być w przedziale wiekowym 30+ - ? A, że jestem po 20, to cóż ;d Oczywiście mam numer w orange ... ale na kartę ;s
do mnie tez dzisiaj już dwa razy dzwonił, gdy odbieram cisza, pewnie oszuści, już więcej nie odbiorę połączenia z tego numeru, na szczęście nie oddzwoniłam
Nie można odebrać bo dzwonki są zbyt krótkie. Właśnie odebrałam. Po moim zapytaniu o dostęp do moich danych kobita przerwała połączenie. Nie odbierac!!!! Firma Chachmęt !!!!!
to ciągle dzwoniący nr .12 2776019
naciągacze - informują o wygranej odkurzacza
122776019
a ja głupi oddzwaniałem bo myślałem że z luxmedu dzwonili... naszczęście nie pożarło mi nic.
do mnie też dzwoniło kilka razy a ja gupi oddzwaniałem co robić po móżcie
jedna z firm która oferuje cuda za ogromne pieniądze a to badziew.
Uwaga to nękający naciągacze
Naciągacze, mówili że wygrałem odkurzacz.
z tego numeru dzwoniono do mnie... 18 razy pod rząd. paranoja.
W ciągu jakieś godziny dzwoniono do mnie z tego numeru 5 razy i myślę, że to nie koniec. Nie odbieram numerów podejrzanych których nie mam w kontaktach. Radzę to samo żeby nie wplatac się w żaden ich proceder. Również jestem w Orange i jest to dość irytujące. Strzałki są krótkie jakby prowokowaly żeby dodzwonić.
Oszuści i złodzieje nie odbieraj
ZŁODZIEJE I SZUBRAWCY
Do mnie rowniez dzwoniono. Dziekuje za informacje. Juz blokuje lobuzow
Dziś dzwonił 2x, po odebraniu cisza
Firma informującą o wygranej odkurzacza żenada!!2897
Jakiś bardzo dziwny zbieg okoliczności kwalifikujący się do rozpoznania przez GIODO. Mam stary nieużywany numer pre-paid w Orange o ktrórym praktycznie nikt nie wiedział i nikt się do niego nie dobijał przynajmniej od roku. Z racji idiotycznej ustawy antyterrorystycznej postanowiłem go zarejestrować. Efekt - od dnia następnego właśnie na ten numer przychodzą codziennie o tej samej porze albo głuche telefony albo tak krótkie połączenia że nie da się odebrać. Przypadek?
kto to jest
Firma Natura Relax lub inna - Nękają ludzi! Szok, że nie można nic zrobić z tego typu stalkingiem.
Po odebraniu dzwoniący się nie odzywa. Dzwoni aż przestanie się odbierać.
nikt nie odzywa się
dzis 24 czerwca 2016 mam 14 połączeń z tego numeru, nie odbieram
do mnie dzwonił p. Dariusz. oczywiście natura relax, oczywiście odkurzacz, oczywiście dodatkowe losowanie masażera i Bóg wie czego jeszcze. dzięki temu, że wcześniej nie odebrałem, bo nie mogłem, miałem chwilę żeby znaleźć tę witrynę na internecie, przeczytać wcześniejsze wpisy i ROZŁĄCZYĆ SIĘ w momencie, gdy p. Dariusz się rozkręcał z obiecankami. Jak jeszcze będzie dzwonił, to spytam, czy po takim dniu pełnym naciągania niewinnych ludzi, czuje się dobrze patrząc wieczorem prosto w lustro.
Natura relax, odkurzacz, cuda na kiju, dwa połączenia w ciągu 3 minut. odebrałem za drugim razem, ale wczesniej miałem okazję zajrzeć na nety i poznałęm wcześnejsze historie. Ktoś wspomniał o wspólnym mianowniku. Orange abonament. woj. łódzkie.
to samo, ze 20 tel i po odebraniu dowiedziałam się ze wygrałam odkurzacz... a w jakiej sieci jesteście, ja w ORANGE, a na innej w sprawie tego nr ktoś napisał, ze tez ma swoje tel w ORANGE i ze to od nich nasze dane wyciekly... ciekawe prawda??
W ciągu 2 dni dzwonili do mnie babci i Dziadka po 5 razy i mówią że wygrało się odkurzacz nowej generacji mówię z tego co mówił dziadek bo ja i babcia mamy Aplikacje Truecaller swoją drogą polecam , która blokuje takie połączenia. Czasem puszczają głuche czasem mówią że wygrało Się odkurzacz, dodam że każdy z nas 3 ma numer z Orange na abonament więc z stamtąd mogli kupić bĄdź wykrasc nasze dane. Zalecam zablokować.
Ten telefon zadzwonił naraz do mnie i do żony w tym samym, oczywiście nikt nie odpwiadał.
Nękanie!!! Dzwonią i zawracają d...ę. NIE ODBIERAĆ I BLOKOWAĆ TEN NR!
Nikt się nie zgłasza po odebraniu, sam się rozłącza. Dzwoni wielokrotnie
Nękanie!!! Dzwonią i zawracają d...ę
Natura relaksu próbują wyciągnąć dane adresowe
od dwóch dni dzwonią, kilka razy dziennie. Do kolei z pracy też chociaż jesteśmy u innych operatórów
Dzwonią średnio raz na godzinę i gdy się odbiera nikt się nie zgłasza.
dziś wydzwania od rana - co 5-7 minut
To jacyś debile co się rozłączają po odebraniu telefonu.
u mnie to samo cisza, a potem jak odwania to każą czekać, dzwonili na stacjonarny i komórkę
Moje doswiadczenie z tym numerem jest znikome ponieważ stosuję zasadę nieodbierania podobnych telefonów od nieznanych, szczególnie natrętnych numerów. Sprawdzam je w internecie na podobnych forach i dzięki waszym doświadczeniom z tymi ,,wkurwiaczami'', blokuję te numerki w telefonie. I tak robię z każdym podobnym intruzem. Nawet do glowy nie przychodzi mi jakieś oddzwanianie do nich, bo to już jest przegięcie samo w sobie no bo w końcu to oni mają interes :-P
Co chwila dzwonią, a potem nikt się nie zgłasza.
Czy czasem nie korzystamy wszyscy z usługi lokalizacyjnej "gdzie jest dziecko"?
jakaś kobieta
Mam dzis od nich 4 połączenia. Nawet nie odbieram. Pomogły Wasze komentarze
Zadzwonili i od razu się rozłączyli - po przeczytaniu waszych wpisów dodałem od razu do blokowanych. Pytanie do ORANGE - skąd mają mój numer, skoro nie pozwoliłem na jego udostępnianie????
Ciągle dzwoni i wciska historyjki że wygrałeś nagrodę.
To, że pani nie może znaleźć innej pracy i wydzwania do ludzi, to trudno, ale kiedy grzecznie podziękowałam i powiedziałam, że nie jestem zainteresowana, kontynuowała swoją paplaninę; ponownie odmówiłam, tym razem ostrzej, ale babka dalej nawijała, więc się rozłączyłam. Nie odbierajcie i nie oddzwaniajcie! Firma Natura Relax, jak się pani przedstawiła, nie istnieje na żadnym wykazie firm!
Firma NATURA RELAKSU, wygrałem odkurzacz, zapraszają na prezentację do hotelu. Co ciekawe, kobieta powiedziała, że mieszkam w mieście X, a tymczasem ja tam tylko kupiłem kontrakt w Orange i nigdy nie mieszkałem - co oznacza, że musieli dostać od Orange lub sami sobie wziąć.
natarczywy
nie zbyt inteligentne naciągacze
Dziś zadzwonił dwukrotnie, za drugim odebrałem i ten sam temat... odkurzacz i inne pierdoły ... wiedzą w jakim mieście się przebywa!? wiedziałem że coś nie gra i trzema dobitnymi pytaniami rozwaliłem kobietę, zaczęła się plątać i rozłączyła... Pierwszy raz mam taką sytuacje i zależy mi na dyskrecji mojego numeru. Czy ktoś z Państwa dowiedział się coś więcej na temat wycieku swoich danych osobowych? Czy ta "firma" wydzwaniająca jest realnie niebezpieczna? Jestem porządnie wkur... taką sytuacją.
Odebrałam. Podobno wygrałam odkurzacz. Telefon mam w Orange, mieli też kod adresowy. Gdy kobieta powiedziała, że mam podać adres, stwierdziłam, że sprawdzę w Internecie ich firmę. OD RAZU SIĘ ROZŁĄCZYLA!!!
wydzwania bez przerwy i głucho
numer dzwoni naprzemiennie do mnie i do męża na telefony ORANGE. Po odebraniu głucha cisza. Mój telefon jest służbowy - kto udostępnił moje dane??? Chyba zgłosze to na Policję.
Jakaś "firma", która szczęśliwie "wylosowała" mój numer i twierdzi, że wygrałem odkurzacz. Na moje zdanie, że ja udziału w żadnym konkursie nie brałem i skąd mają mój numer paniusia zaczęła się motać i odsyłać na infolinię nr 703 303 303, ale już drugi raz nie chciała podać swojej godności i się rozłączyła na wspomnienie, że podrążę skąd mają nr i jeśli niezbyt legalnie to spotkamy się w sądzie i sprawa u GIODO.
Mam to samo
U mnie to samo odbieram i cisza.
Non stop i cisza
Dzwonili kilka razy jednocześnie na mój nr i syna. Nie odbierać!!
Ja mam telefon w plusie i też właśnie dzwonili - nie odebrałam
Dzwonią wielokrotnie - miałam 20 połączeń w jednym dniu. Jakieś spotkania sprzedażowe.
Często dzwoni ktoś z tego numeru
telefon , po odebraniu cisza i rozlaczenie
mówią o wylosowaniu numeru, proponują cuda na kiju, jak wyczują że nie skorzystasz bez słowa rozłączają się. oszuści i chamy. czyżby wyciek z orange ???
Dzwonią do mnie i mojej mamy, łącznie już kilkanaście razy
mówią o wylosowaniu numeru, proponują cuda na kiju, jak wyczują że nie skorzystasz bez słowa rozłączają się. oszuści i chamy. czyżby wyciek danych z orange ???
często rejestr pokazuje mi ze dzwonili kilka razy pod rzad - wtedy tu na witrynie wszystko jasne
ooo do mnie przed chwilką, ale nie odebrałam
Do mnie dziś też dzwonili... chyba z 8 razy. za pierwszym razem odebrałam i głucha cisza... później odrzucałam. też jestem w orange... ciekawe, czy udostępnili nasze dane
Do mnie wczoraj dzwonili 10 razy, ignoruję.
wielokrotnie dzwoni
zaproszenia na durne pokazy
jw. dzwoni i milczy, jedno dzwonienie odrzuciłem i na razie przestało dzwonić
2016 06 03 od 8.30 3 połączenia. Cisza i rozłączenie się. Zablokowałem dziada.
dzwoni co 2 minuty i cisza :/
Zablokować i z głowy!!
Numer nękający . Przezornie nie odbieram połączeń.
Wygrałem ponoć odkurzacz 3-funkcyjny - wylosowany został ponoć mój nr tel. mob. Teraz potrzebny jest już ... TYLKO ... mój adres oraz imię i nazwisko by przysłać mi bezpłatne zaproszenie na prezentację urządzeń masujących firmy 'Natura relaksu', jak zostałem poinformowany i będę miał dodatkową możliwość wylosowania jednego z trzech urządzeń (jak np. blender). Nr telefonu zapisałem na czarnej liście i przydzieliłem dzwonek 'kwa-kwa-kwa' - kaczka, np. dziennikarska. Lista jest już całkiem spora... Moja lista urządzeń 3-funkcyjnych rozpoczyna się od LEICA 60 Limited (ustawiam TYLKO: ISO, CZAS, PRZYSŁONĘ; NIE MA TYLNEGO WYŚWIETLACZA; koncentruję się TYLKO na fotografowaniu)
Dzwonili dziś dobijali się a z 15 razy. Nie odbierałem, bałem się kosztów... W końcu odebrałem i podobnie jak kolega przedstawiłem się jako funkcjonariusz Komendy Policji Łódź Bałuty, telemarketerka powiedziała że to pomyłka i odpuściła
Dzisiaj dzwonili 10 razy do mnie. Dzwonili co trzy minuty po około trzy sygnały rano około od 8-samej. Nie odbierałem. Bardzo uciążliwe jak ktoś chce jeszcze trochę pospac. Uwaga na naciągaczy
Uwaga oszuści. Nie odbieraj tego telefonu
Nawet nie wiedzą do kogo i gdzie dzwonią ... Wciskają jakieś zaproszenia i "nagrody" z kosmosu...
Dzwoni i milczy
Ciekawe kto udostępnia dane. Jestem w Orange, czy oni udostępniają bazę danych, możliwe.
Dzwonil Pan i mowil cos o odkurzaczu i masażerze,ze niby wygralam w jakims konkursie smsowym, jak odmowilam i podziekowalam, to zyczyl milego dnia i sie wylaczyl bez męczenia ;]
DZWONIONO 2 RAZY - CISZA W SŁUCHAWCE
Naciągacze kosmetyki, garnki itp. Dno!
Dzwoni jak wsciekly.Mysle ze to operator powinien odpowiadac za takie nekanie no bo kto udostepnia tym oszustom numery klientow.Uklady na latwe dochody.
mloty...nie odbieramy
Po kupnie starteru orange, od razu dzwonił po 2 godz ..
Głuchy telefon ! Dzwonili kilka razy ale nie odbierałem.
jesli dzwonia jednoczesnie na domowy i komorke albo do domownika, podejrzewam telefonie o odstapienie danych. ja jestem w orange - abonament. a wy? znajdzmy wspolny mianownik
odebralam i glucha cisza. za 5 min kolejny telefon, ale odrzucilam polaczenie.
nekanie, nie odbieram
firma która udostępnia swoją sieć i połączenie telemarketerom nazywa nazywa się SEASON TELECOM Sp. z o.o. z Warszawy jak ktoś chce coś zmienić to skargi na tę firmę trzeba kierować do uke albo prokuratury
firma która udostępnia swoją sieć i połączenie telemarketerom nazywa się SEASON TELECOM Sp. z o.o. z Warszawy jak ktoś chce coś zmienić to skargi na tę firmę trzeba kierować do uke albo prokuratury
Do mnie dzwonil dziś 3 razy. Dwa razy odebralem była cisza i rozłączyl się.
Wczoraj dzwonili na tel stacjonarny( dawny Orange). 2x głucha cisza, tel odbierała mama, osoba po 80-tce. Oczywiście zdenerwowała się.
Po prostu odrzucam!
Dzwonili do mnie ze 3 razy. Za pierwszym razem nie odebrałam, bo nie słyszałam, później odebrałam (miałam nadzieję, że z pracy do mnie dzwonią powiedzieć czy mnie przyjęli czy nie), ale rozłączyli się po 5 sekundach jak powiedziałam "Słucham?". Jak trzeci raz zadzwonili to zapytali czy rozmawiają z osobą coś około 30 lat. Coś takiego, powiedziałam, że nie i się rozłączyli. Następnie mama powiedziała mi, że to pewno ci sami co do mojego brata dzwonili, mówiąc, że jakiś konkurs, że garnitur do wygrania i jakaś kolacja w restauracji, a on stwierdził, a co mi tam i dał się nabrać, bo nic od roku nie przyszło.... NAJLEPIEJ NIE ODBIERAĆ, A JAK JUŻ ODBIERZESZ TO ZAŻARTUJ SOBIE Z NICH (tak jak oni z ciebie) MÓWIĄC np. "Dzień dobry, dodzwonił się pan na radio taxi. W czym mogę służyć?", po tego typu odpowiedziach więcej z tego samego numeru nie dzwonią.
dzisiaj 24 maja już 2 razy dzwonili z 12 277 60 19 ale nie odbieram....
Dzwonił 4 razy. Głuche telefony
9 prob polaczenia w 12 minut
upierd telefoniczny.....
Dzwoni non stop, po odebraniu telefonu, nikt się nie odzywa i się rozłącza.
Za każdym razem po odebraniu cisza - dzwoni kilka razy dziennie
Odebrałam raz i cisza !!! Ale dzwonią dalej...
To dzwoni firma ,,x" i zaprasza na prezentację. Prezent=upominek oczywiście jak najbardziej do odbioru, ale .... i tu uwaga - PO PREZENTACJI . Taka prezentacja trwa do 2-3 godziny, więc wg uznania czy ktoś ma czas siedzieć i czekać. Co do prezentów=upominków - z reguły szału nie ma. Mi kiedyś popsuł się blender (bywa) akurat miałam zaproszenie na prezentację, w której upominkiem był właśnie blender. Poszłam, odsiedziałam 2,5 godz, otrzymałam upominek w tym przypadku blender - i o dziwo działa, w tej chwili przeszło pół roku.
Do mnie dzwonili dziś o koło sześciu razy.
Do mnie od paru dni tez wydzwania ten numer
Numer tel:122776019. Naciągacze chcą Ci wcisnąć odkurzacz, że niby wygrałeś, a potem spotkanie.
Polecam nie odbierać od tego numeru mi po dwukrotnym odebraniu połączenia (czekałam na telefon od operatora w sprawie przedłużenia umowy) pobrało z konta 40,00zł....
Dziś odebrałem kolejny z głuchych telefonów i jakiś niegrzeczny chłopina oznajmił mi, że mój telefon został wylosowany w konkursie (w żadnym konkursie nie brałem udziału) i wygrałem odkurzacz a jak przyjdę z żoną to dodatkowo mogę wylosować "małe AGD". Zapytałem skąd mają mój numer i z kim chcieli rozmawiać personalnie to powiedział, że nie wie i tym się nie zajmuje. Zapytał czy jestem z miejscowości (trafnie ją podając) i podał adres gdzie w dniu 29.05.2016 r. będę mógł odebrać wylosowaną nagrodę. Oczywiści wybieram się tego dnia pod wskazany adres i zażądam wydania nagrody:) Oj może być wesoło, bo mój znajomy z tej samej miejscowości wybiera się po to samo, bo też wygrał:) Pozdrawiam
Dzwonią ale nie odbieram juz miałam kilkanaście takich krótkich sygnałów.
Dwonią nachalnie przez co najmniej 12/24 czyli zaczynają o godz. 7,50 a koncza o 21,50. Okropne
W dniu dzisiejszym mam już 25 połączeń z tym numerem. Za każdym razem gdy odbieram cisza w słuchawce.
Dzwonił i pobrało mi z konta cały hajsig :(
kto tak wydzwania - nawet o 6 rano
Dzwoni upierdliwie
Odkurzacz wygrałem. Natura Relaksu. Człowiek nawet się przedstawił: Mateusz Wojciechowski. Losowo na komórkę i wiedział gdzie mieszkam. To się nazywa działanie zgodnie z ochroną danych osobowych. Wiecie może gdzie zgłaszać takie rzeczy? W końcu to GIODO od czegoś jest i płacimy na to podatki.
Czy oni są nienormalni?! Ten numer dzwoni do mnie namiętnie od chyba tygodnia, codziennie po kilka połączeń. Na początku odrzucałam, dzisiaj dwukrotnie (już wściekła) odebrałam i tak jak piszecie - cisza w słuchawce i przerwane połączenie. Po tym co tutaj znalazłam numer natychmiast dodałam do blokowanych. Ale ciśnienie mi podnieśli, jak tak można codziennie wydzwaniać - rano, wieczorem, nawet w weekend! Nazwać ich bandą idiotów i naciągaczy to za mało.. a przecież ludzie w tygodniu pracują, jak ktoś dzwoni po 10 razy o 8 rano to już jest naprawdę paranoja...
To samo, co u większości. Dzwonią dwa razy dziennie łącznie ze świętem ustawowo wolnym od pracy. Po odebraniu w słuchawce cisza. Gdy nie odbieram, dość szybko rezygnują.
zablokowałem
ps. nie chcieli podać danych teleadresowych firmy, wiec pozbawili mnie tez prawa do wglądu, edycji i usuwania swoich danych. sprawa idzie na policje.
http://www.sprawnik.pl/artykuly,10223,15423,co-mozna-zrobic-w-przypadku-bezprawnego-przetwarzania-danych-osobowych do mnie tez dzwonili na komórkę zarzekając się iż to losowy numer wiedząc iż mieszkam w Gdańsku
Nie odbierać, uczucia lub firma reklamowa
Dzwoni, po czym cisza.
dzwonią natrętnie, u mnie wyświetla się Kraków. Proponują odkurzacz, czajnik, masażer etc OSZUŚCI. Uwaga
Dziś dzwonków z tego numeru na dwa różne moje telefony. Po odebraniu cisza.
W łódzkim też grasują. Miałem dzisiaj dwa krótkie dzwonki z tego numeru. Dobrze że są takie strony gdzie można sprawdzić takie podejrzane numery.
ZADZWONIONO Z NUMERU12776019 ,ZAPROSZONA BYLAM NA 21 MAJA PO ODBIOR ODKURZACZA .PAN CHCIAL MI WYSLAC ZAPROSZENIE WYMIENIL LOKAL W MOIM MIESCIE /J.Z./PRZY ULICY KTORA ISTNIEJE .CIEKAWE ....LUDZIE NIE PODAWAJCIE ADRESU ...A MOZE TO CHODZI O IMPULSY ??? ZADZWONILAM Z KOMPUTERA .SLYSZE GLOS KOBIECY PROSZE CZEKAC ZA CHWILE ZGLOSI SIE KONSULTANT A POTEM JAKIES TRZASKI ..WYLACZYLAM SIE
10-05 2016
Oferty dziwne, nie odbierać
Dzwonili do mnie 2 razy, i po 5 sekundach się rozłączają. Za 3 razem odrzuciłem.
Do mnie dzisiaj dzwonili co chwile chyba z 15 razy nie odebrałam ani razu bo nie wiem z kim mam doczynienia.
Po dwukrotnym odebraniu nikt się nie odzywa,za trzem razem nie odebrałam.
Nękany
Dzwonili dziś na zmianę do mnie i mojego męża że niby braliśmy udział w jakimś konkursie dla mieszkańców - ciekawe, dzwonią z numeru krakowskiego a my mieszkamy w Katowicach! Jakaś niby firma Natura... Ściema i wkręt, nie radzę odbierać.
Nękający, dzwonią kilka razy dziennie. Naciągacze.
Najciekawsze jest to, że do mnie i do mojej siostry pewnego dnia dzwonił w tym samym czasie.
Oszuści i krętacze. Zgłaszam do prokuratury ryzykantów.
Do mnie też dzwonili dzisiaj 5 maja 2016 ze 3x i cisza po odebraniu i też myślę, że to naciągacze i na pewno nie oddzwaniam na nieznany mi numer, NIGDY! Jak kocha, to zadzwoni;-) Ale kto przez telefon podaje swoje dane??? imię, nazwisko, adres??? Ktoś pisze"DZIWNYM TRAFEM TEN NUMER DZWONIŁ NA WSZYSTKIE NUMERY ORANGE. NASUWA SIĘ PYTANIE SKĄD POSIADAJĄ TAKĄ BAZĘ NUMERÓW. CZYŻBY ORANGE HANDLOWAŁO NUMERAMI" - a ja nie mam tel. w Orange i nigdy nie miałam?
Przekazuje informacje jak katarynka, nie słuchając, co ja mówię.Na zdanie:nie interesuje mnie, nalega na dalszą rozmowę. Niewychowany młokos.
Dzwoni,potem cisza w słuchawce
nikt się nie odzywa, głuchy
Babka się przedstawiła że dzwoni z jakiejś firmy Woolstar i że wygrałem jakiś prezent. Najśmieszniejsze jest to że numer został wylosowany z numerów telefonów w moim mieście. Dzwoniła na numer komórkowy. Na pytanie skąd wie że dzwoniła do konkretnego miasta nie była w stanie odpowiedzieć.
Może dzwonią i słuchają kto odbierze: k/m, starszy/młodszy, a potem dzwonią z innego numeru z ofertą podpasowaną do osoby. Np. odbierze starsza pani, to później jej oferują drogie garnki.
Dzwonił co 15 minut. zablokowałam
należy dodać do blokowanych i tyle
nie odbierają. nękają. handlują danymi
dzwoni i cisza
do mnie zadzwonił i poinformował że przeprowadzają badania profilaktyczne w celu wykrycia raka,że takie badanie jest bardzo drogie a ja moge je mieć całkiem darmo, a co w tym było bardzo głupie to powiedział że odbędzie się w restauracji w mojej miejscowości i podał nazwę większej bzdury w życiu nie słyszałam i się rozłączyłam.
nęka głuchymi połączeniami
brak info
Dziś dzwonili 5 razy na oba numery. Nie odbierać.
Nic nie mówili każdy raz
mnie tez przesladuje ten nr chciałaaby aby wyjaśniono skad maja mój nr tel pozdrawiam
Upierdliwcy. Głuche telefony.
6 razy dzwonili i był głuchy telefon po czym rozłączenie. Za 7 jakaś pani się odezwała, po moim "kto mówi?" rozłączyła się.
Dzwonią barany a po moim zgłoszeniu rozłączają się.
debile wydzwaniają co chwile ale po przedstawieniu się jako policja na razie odpuścili
OFERUJA WYGRANIE ODKURZACZA JESLI SIE TYLKO PRZYJDZIE PO ODBIOR.
miałem już dzisiaj chyba z 5 połączeń z tego numeru. Raz odebrałem - i cisza. dzwonione jest faktycznie bardzo krótko. Właśnie dodałem do czarnej listy.
Kto jest ?
Dzwonili dwa razy, za drugim razem odebralam i cisza...
Dzwonili kilka razy jak odebrałem poinformowali mnie iż wygrałem jakieś badziewie i zapraszają mnie na prezentacje, pozwoliłem babce sie produkować przez 5 minut po czym powiedziałem ze nie jestem zainteresowany i zapytałem skąd ma mój numer po tym się rozłączyła.
prosiłam o wykreślenie z bazy - nic nie skutkuje
cały czas ktoś dzwoni z tego numeru,a gdy odbieram to jest cisza
dzwonił do mnie ten numer -odebralam i cisza... myślę że to jacyś naciągacze
Dzwoni i cisza... Podejrzane
Dzwonia pi 10 razy dziennie jesli oddzwaniam nikt nie odbiera
"Miasto Kobiet" obecnie tak się firma nazywa i proponują bezpłatne badania profilaktyczne dla osób w przedziale wiekowym 43 - 75 lat
Ktos dzwoni po kilka razy dziennie, a jak odbieram to cisza :/
Witam.Do mnie dzisiaj ten numer juz trzy razy dzwonil ale nie odbieram bo nie znam numeru.Niech sobie dzwoni ile chce az wkoncu sie znudzi.
Skandal ! Co na to Orange !!!!!
Wrzucić na czarna listę , nie odbierać
Oferta kupna jakiegoś odkurzacza. Zdecydowanie ignorować!
Do mnie też dzwonili
niebezpieczny
lMiałam od nich 2 połączenia,jedno odebrałam ,była cisza w słuchawce.Po kilku dniach znikły mi środki z konta doładowan ,dość znaczna kwota.Podejrzewam,że ma to związek z tym numerem.Ktoś wie jak to sprawdzić?
Dzisiaj dzwonili do mnie już z 6 raz w ciagu 30 minut. Gdy odebrałam to cisza w słuchawcę. Niektóre telefony mają opcję aby zablokować kogoś numer. Mój naszczęście ma. wam tez to radzę.
Kurcze, do mnie wydzwaniaja juz 3 dzien. I to nie jeden telefon czy dwa tylko cala masa. Dzis z rana w ciagu 10 min dzwonili 4 razy.!! Wczoraj odebralam kilka razy to od razy polaczenie sie rozlaczalo albo cisza w sluchawce...
Wydzwaniają do mnie od kilku dni. Raz jak odebrałam, to natychmiast urwało połączenie. Dzisiaj zaczęli dzwonić do mojej mamy, ale też nie odbiera. A tak w ogóle, to gdy dzwonią jest bardzo dziwny, krótki sygnał - jakby wcale nie chcieli się dodzwonić, tylko właśnie puścić "krótkiego". Najlepiej w ogóle tego nie odbierać i nie oddzwaniać. A jeszcze lepiej stosować zasadę - nie odbierać telefonów o nieznanym numerze!!! (z doświadczenia wiem, że to dość uciążliwe, jak się szuka pracy, ale cóż...)
Strasznie denerwujące.Dzwoni i cisza w telefonie.Czy jest na to jakiś sposób by zablokowac.
Dzwonią i zapraszają na bezpłatne badania(???) dla kobiet w wieku 43-70 lat.
dzwoni od rana do wieczora krótki sygnał że nie zdążę odebrać. Jak oddzwoniłam to cisza. Zadzwoniłam z innego numeru na kartę odezwał się automat PROSZĘ POCZEKAĆ NA KONSULTANTA. Chwilę poczekałam i rozłączyłam się. Na ten nr na kartę nikt nie oddzwonił.
Głuchy telefon - nie oddzwaniałem,aleto jacyśpewnie naciągacze. Uwaga!
Tydzień temu numer 122776019 dzwonił po 15-20 razy w ciągu dnia,jak odbiorę cisza. Drugi dzień to samo od 8 rano po 5 telefonów na godzinę. Odezwała się kobieta, że zaprasza mnie na darmowe badania medyczne ale muszę podać swoje danie i w jakim wieku jestem. Zapytałem skąd ma mój numer, odpowiada że z przychodni, zapytałem której dokładnie przychodni bo nie jestem z Krakowa a pani numer jest krakowski. Rozłączyła się.
Dziś i mnie zaczął nękać ten nr!!!! dzwoni i po odebraniu cisza, 6 razy już dzwonił w ciągu godziny.
upierdliwy numer dzwoni od kilku dni , natychmiast odbieram i ktoś się rozłącza, widocznie chcą by ktoś z ciekawości oddzwonił i może na tym zarabiają bo koszt jest wysoki ? co ciekawe dzwonią na moje 2 telefony i telefon męża w różnych porach,, 2 telefony są na kartę 1 na abonament i dzwonią na wszystkie skąd mają nasze numery jesteśmy w ORANGE .
Potwierdzam - połączenie, blabla o wygrywaniu odkurzacza i możliwości wygrania masażera. Na pytanie o to, skąd mają moje dane dostałam po chwili informację, że "z urzędu komunikacji w Warszawie". Jaasne. Powinno być miejsce, w którym da się zgłosić tego typu naciągaczy.
dzwonią, a jak odbierzesz to cisza
Dzwoni kilka razy dziennie
denerwuje ludzi głuchy telefon,,nie wiem na co liczą może chcą żeby oddzwonić,,,zaraz po 2 sygnałach odbieram i cisza
Głuchy telefon, krakowski, natychmiast zablokowany w telefonie.
Natarczywe mendy
głuchy telefon, być może to automat sprawdzający tzw. losowe numery, na które dzwonią potem telenaciągacze
Dzwoni wiele razy na dzień pomimo nieodbierania
Zadzwoniła Pani, która na wstępie zapytała czy to nr prywatny czy firmowy. Zapytałam do kogo dzwoni. Ona swoje, ja swoje. Na końcu wkurzona stwierdziła, że jestem bezczelna bo odbierając tel nie przedstawiłam się i zerwała połaczenie. Patrząc na doświadczenia innych powinnam spodziewać się kolejnych prób....
głuchy tel
dzwonią jak wściekli, co minutę, a jak odbieram to cisza. Też wyłączyłem telefon.
Cisza w słuchawce i rozłączenie
dzwonią i cisza
Głuchy telefon.
Do mnie też krakusy dzwoniły (...)
cisza
Właśnie zadzwonili pierwszy raz i cisza w słuchawce
Podniesienie słuchawki, natychmiastowe rozłączenie i pozostawienie wiadomości na ekranie "usługa wyłączona, wciśnij 0 aby potwierdzić, 1 aby anulować". Niestety stary telefon ( nie smartfon)nie mogą zablokować numeru.
Nękające, częste telefony z powyższego numeru. Co na to operatorzy i organy bezpieczeństwa?
nękający , puszcza 2 sygnały i się rozłancza
Dzwonią kilkanaście razy dziennie, po odebraniu nr cisza. Strasznie denerwuje.
NIby jakis konsultant.
Pan z firmy Natura Relaksu.Pytanie,skąd ma numer poskutkowało zakończeniem rozmowy przez rozmówcę.Dzwonili na telefon żony w sobotę,odebrałem mówiąc Komenda Policji Łódź Bałuty,pizd,odłożenie słuchawki,koniec rozmowy.
nękają.głuche telefony.
NKT SIE NIE ODZYWA
puszczają głuchego i oddzwoniłem :prose cekać prosę sekać zablokowałem chamów i tyle
nękający; cisza w słuchawce
W tym samym momencie zadzwonili do mnie i do męża z tego samego numeru 122776019.NIE ODBIERAĆ i NIE ODDZWANIAĆ !!NIE PODAWAĆ SWOICH DANYCH. POSTRASZYĆ POLICJĄ !!
Witam.Dzisiaj do mnie tez dzwonil to juz drugi raz zaczyna mnie to wkurzac co proponujecie
Odebrałam tylko dlatego, że z kierunkowego 12 dzwonią do mnie kadry. Po drugiej stronie słuchawki odezwał się arogancki, niegrzewczy bufon przedstawiający się jako Bartosz Kowalski z firmy Natura Relaksu wciskając mi ciemnotę, że mój numer brał udział i wygrał w losowaniu. Gdy zauważyłam, że nie rejestrowałam mojego numeru nigdzie, nakrzyczał na mnie, ze tak oczywiście brałam udział w losowaniu.
Oni chcą żebyś kupił jakiś odkurzacz. NIE ODBIERAĆ!!!
as
Nie oddwaniac
Dzwonią i rozłączają się. Puszczają nawet tylko jeden sygnał, przypuszczalnie z nadzieją że ktoś do nich oddzwoni, a wtedy kaska się sypie do kieszeni.
dzwonia nie obieram nękaja mnie
Obecnie Pani dzwoni z firmy Natura Relaksu
Nęka.
DZIWNYM TRAFEM TEN NUMER DZWONIŁ NA WSZYSTKIE NUMERY ORANGE. NASUWA SIĘ PYTANIE SKĄD POSIADAJĄ TAKĄ BAZĘ NUMERÓW. CZYŻBY ORANGE HANDLOWAŁO NUMERAMI, CZY NASTĄPIŁ WYCIEK, TYLKO OPERATOR NIE PRZYZNAJE SIĘ DO TEGO.
Wredny, bezczelny ktoś ... :-(
Miałem się już rozłączyć, ale Pani tak nalegała.Zamówiłem odkurzacz...sąsiadowi. A co...niech też czysto w domu ma.
I dzwonią do tych, którzy mają kartę za 5 zł z włączoną usługą konto ważne rok. naciągacze z Afryki. Dobrze mieć telefon na kartę. Ha, Ha...
Najlepsza i skuteczna metoda: widząc ten numer odbieramy zgłaszając się: Prokuratura Rejonowa w nasza-miejscowość, w jakiej sprawie Pani dzwoni? To powoduje, że pani grzecznie przeprasza i USUWA numer naszego telefonu z bazy danych :)
firma "krzak" czyli bush powiadacie? A to ciekawe? No, no...
do mnie tez dzownia te kurwy zara im zajebie lebe
OSZUŚCI I NACIĄGACZE SZCZEGÓLNIE UWAŻAĆ JEŻELI JEST MOŻLIWOŚĆ BLOKOWAĆ NUMER.
Do mnie też wydzwaniali ... zablokowałem i po kłopocie
nie oddzwaniac
UWAGA!!! Ponieważ ta fikcyjna "firma" ma ewidentnie niezłą bazę danych (dzwonili do mnie, ojca i na stacjonarny mówiąc, że wylosowali numer a do tego podając nazwę mojej miejscowości) w obawie o to jakie inne dane mogli jeszcze nielegalnie pozyskać (np. PESEL, nr dowodu, itp.), po konsultacji z GIODO chciałbym przedstawić co należy z nimi zrobić. Należy zwrócić się do operatora telefonicznego PISEMNIE o ujawnienie danych dzwoniącego. W przypadku odmowy należy zwrócić się pisemnie do GIODO aby oni się zwrócili do operatora podając jako powód odmowę wydania danych lub brak odpowiedzi w ciągu 30 dni. Mając dane dzwoniącego przekazujemy sprawę GIODO. Ja osobiście liczę nie tyle, że ukarzą dzwoniących, bo takie dzwonienie łatwo można zablokować, ale dowiem się jakie moje dane wyciekły i w którym miejscu. Jeśli ktoś chciałby połączyć siły, proszę pisać: [email protected]
Własnie już drugi raz dzwonił do mnie ten nr tel. Za pierwszym razem żaden z telemarketerów nic się nie odezwał i połączenie samo się rozłączyło. za drugim razem najpierw cisza, a potem pojawiła się pani. Na jej "dzień dobry: od razu powiedziałem że nie potrzebuje odkurzacza i własnie sprawdzam jej numer na tym portalu i się rozłączyła.
122776019 proponowali odkurzacz za darmo , ale żebym podał dane, imie adres , gdy odmówiłem rozłączyli sie
Numery mają np z OLX i innych ogłoszeń. Dodać numer do zablokowanych i spokój.
Dzwonił już 10 razy, odbieram i rozłącza się.
aaa
od wczoraj dzwonią co 15 min.raz odebrałem i cisza w słuchawce.
Dzwownia do mnie cały tydzień dzisiaj wkoncu ktoś się odezwał po drugiej stronie Pani nie potrafiła sprecyzować skąd ma mój numer a po usłyszeniu odemnie że rozmowa jest przezemnie nagrywana Pani obudzyła się i rozłączyła :D
W dniu 6.04.2016 dzwonił do mnie i na tel. mojej ciężko chorej cioci po 3 razy. Zgłaszam to nękające zachowanie dysponenta tel. nr 12 2776019 do Prokuratury Okręgowej w Krakowie wnioskując o ściganie dręczyciela!!!. Wszystkim proponuję ten sposób postępowania , aby utemperować dokucznika.
Do mnie dzwonili dzisiaj 2 razy, nie odebrałam, od razu numer wydał mi się podejrzany. Ciekawe ile jeszcze razy zadzwonią.
Dzwoni telefon 122776019 i nikt się nie odzywa , czekają żeby do nich oddzwonić.
122776019, nie odbierać, nie oddzwaniać, a jeśli już oddzwoniłeś na nic się nie zgadzać. Przyjdzie ci do domu jakiś szajs, który możesz zwrócić, ale nie ma na przesyłce adresu zwrotnego, następna przesyłka to wezwanie do zapłaty...
u nas są w domu trzy telefony i w tej samej sekundzie ten numer dzwoni na wszystkie. Natychmiast rozłączam.To podlega pod stalking
Dzwonią jebane skurwiele 15 rdzy dziennie i się nie odzywają. W końcu jak się odezwa to chcą ci sprzedać super odkurzacz hipoalergiczne. Do odbioru na spotkaniu. Poprosiłem o 8 sztuk i nie chcieli my wysłać. Firma krzak. Ponoć obciążają za paczkę fajek.
Oszuści i naciągacze. Kłamią, że numer wygenerowany losowo - a jakimś cudem dzwonili na moje 2 numery w odstępie 15 sekund. Prokuratura powinna się zainteresować tą firmą.
U mnie na trzy telefony jefnocześnie dzwonia!!!
kilka razy w miesiącu dzwoni ale nie odbieram ze względu na dziwny ciąg liczb
Natura Relaksu - wyjątkowe upierdliwce zapraszające na prezentację jakiegoś szajsu.
Babka, że mam do odebrania odkurzacz wielofunkcyjny. Zapytałem skąd dzwoni a ona, że z Warszawy. Ja jej na to, że jej numer jest krakowski i żeby spieprzała! Co też uczyniła :-)
Do mnie wczoraj próbowali się dodzwonić 18 razy -masakra
do mnie dzwonią od rana kiedy odbieram cisza, gdy chciałem oddzwonić to sekretarka automatyczna kazała czekać, wkurza takie nękanie
jestem z Nowego Sacza dzwonili dzisiaj na komórkę i stacjonarny 30 razy
Wszystko fajnie, ale skąd wiedzą że jestem z Krakowa? Tym bardziej, że numeru nigdy nie podawałem.
Dzwonili dziś już 3 razy, za każdym razem nie odbierałam.. blokuję ich numer i będzie spokój ;)
oqrwieńcy
Raz nie odebrala dugi raz rozlonczylam a trzeci teraz zadzwonili do mn i nie wiem ci robic
Nie odebralam bo sie balam
122776019 na razie 11 razy dzisiaj, oszuści jacyś
Dzwonił kilka razy po odebraniu cisza i się rozłącza. Oddzwoniłam 2 razy i czekałam na połączenie z konsultantem ok 2 min, nikt nie odbiera. Dodałam do zablokowanych połączeń i po 2 nieudanych połączeniach z ich strony - cisza. Są w zablokowanych i się już nie dodzwonią. Spokój :)
Tylko ludzi wkur...wydzwaniaja w pracy człowieka denerwuje debile!!!
Najlepiej nie odbierać wcale, dzwonili do mnie ze 20 razy w ciągu 5 minut, musiałem aż telefon wyłączyć. Masakra.
https://czyj-to-numer.eu/122776019-t169944.html
3x do mnie dzwonili kilka sekund i sie wyłączali nie odbierać od złamasów!!
Pomocy, nie wiem co robić. Zadzwonił do mnie ten numer i odebrałem następnie jakiś facet powiedział że wygrałem w konkursie odkurzacz. Następnie podałem swoje dane i wszystko. Teraz nie wiem co dalej będzie. Mówili że wyślą mi jakieś zaproszenie i że mam się zgłosić 20 kwietnia na opolska 14a w Krakowie! Teraz się boję że wyślą mi jakiś rachunek za ten odkurzacz. Pomóżcie mi!
Właśnie do mnie dzwonili. Informują że numer został wylosowany z pośród mieszkańców krakowa i że wygrałam odkurzacz:) Szybko podziękowałam i się rozłączyłam.
do mnie też dziś dzwonili na nr służbowy, tak samo do innych znajomych z pracy. a mieszkam w Wielkopolsce. Gdy powiedziałem,że danych adresowych nie podam rozmowa rozłączona. NACIĄGACZE NA DANE ADRESOWE!!!
nekajacycaly dzien
Dzwonili do mnie i do żony wczoraj i dzisiaj. Nie odbieram.
Od rana juz 3 telefony. Nie odbieram.
Dzwonił osiem razy w ciągu 45 minut.
15 połączeń. Nienormalni ludzie tam pracują.
Do mnie też dzwonił ,ale nie mam czasu i panu podziekowałem nr do zablokowanych i spokój
Odebrałam i gdy zapytałam skąd mają mój numer to się Pan rozłączył.
dzwonią, po odebraniu rozłączają się
ile razy mogą dzwonić?
dzwinił wczoraj i dziś po 2 razy!!
Z braku rozumu zgodziłam się na przesłanie zaproszenia na spotkanie, na którym rzekomo ma być wręczona "nagroda", co zrobić gdy już coś przyślą
Kilka razy w ciągu dnia, nie odbierać! Swoją drogą jakaś nawałnica z telefonami reklamowymi ostatnio. Dziwne jest to, że dzwonią pod różne numery (stacjonarne i komórkowe) z tego samego adresu w tytm samym czasie. Więc albo ktoś sprzedał, ukradł bazę numerów tel. od operatorów albo służby sprawdzają z fałszywych numerów, pod głupim pretekstem czy jest ktoś w domu lub gdzie aktualnie znajduje się czyjaś komórka.
Wyłudzają dane osobowe pod pretekstem niby wygranej. Odrzucać lu dodać do spamu!
DZWONILI O D MNIE DZIŚ 2 I PO 3 SEK DO MOJEJ MAMY
Wyłudzają dane osobowe pod pretekstem niby wygranej. Odrzucać lub dodać do spamu!
odebrałem ale nikt się nie odzywał oddzwoniłem i sekretarka automatyczna kazała czekać na połączenie więc się rozłączyłem. Pewnie już kilkadziesiąt złoty jestem do tyłu na rachunku. Zasrańce jedne!!!!!!! Lepiej nie odbierać i nie oddzwaniać...
Dzwonią równocześnie pod kilka numerów nie odzywają się
Dzwonił do mnie numer 122776019. najpierw dzwoił do mojej mamy odebrałęm i cisza. następnie dzwonił do mojej babci i to samo. za 3 telefonem ktoś się przedstawił i powiedział ze dzwoni z firmy "Natura" i że ma jakiś upominek. Zdecydowanie odradzam odbieranie...
Dziś od 10 rano już 15 razy dzwonili.Nie odbieram, ale masakra co za spam...
zablokowac dziada i juz po klopocie nie bedzie zawracal gitary
nęka
Zadzwonili i niestety pod wpływem impulsu, wiarygodnej gadki zgodziłam się na przesłanie zaproszenia, po zastanowieniu się doszłam do wniosku, że to oszustwo obawiam się, że zamiast zwykłego zaproszenia przyślą coś znacznie gorszego :(
Otóż Pani obiecała mi odkurzacz po przyjściu na prezentację, powiedziała, kiedy i gdzie i, że przyśle mi zaproszenie. Moje odpowiedzi to "aha", więc danych nie podawałam. nie prosiła też o te dane ale ostrożność nie zaszkodzi. Ciekawe czy zaproszenie przyjdzie
dzwoni do mnie dziś ten nr od samego rana, nie odbieram, ale najlepsze jest to że najpierw dzwoni na mój nr, a poźniej na mojej mamy.. ciekawe ;)
Dzwonil ten numer dzisiaj około 13 na mój numer i w tym samym czasie do mojej siostry. oddzwoniłem i była nagrana poczta glosowa przez jakas babeczke i mowila ze zostać na linii i poczekać i grala jakas melodia . NIE ODBIERAC TEGO GOWNA !!!!!!!!!
Za krotki
Nie odbieram, do 10:50 dzwonil juz 5 razy. Na moje oko natretni naciagacze.
Odebrałem - nie odzywają się i rozłączają po kilku sek. Już 9 prób połączeń w ciągu 3 godzin. Nie odbierać - blokować nr!
Jakaś firma nawet nie dosłyszałam jaka, oferująca "bardzo miłą nagrodę" - zdecydowanie do zablokowania!
dzwonia od wczoraj co godzine, cisza,
rozłącza się zaraz po odbraniu
dzwoni co5 minut---i CISZA!
dzwoni dzisiaj już może 5ty raz, o co chodzi? nikt się nie odzywa, po 3 sekundach się rozłącza
Krakowska firma która zatrudnia pożal się Boże telemarketerów którzy nie są w stanie się nawet odezwać, sapią jak psy do słuchawki ... po czym następuje zakończenie połączenia. Potrafią tak wydzwaniać co godzinę i nękać człowieka. Warto odrzucać połączenie lub zablokować dzwoniącego
Do mnie tez dzwonili dwa razy dzisiaj, po podniesieniu sluchawki cisza i sie rozlaczali.
Bardzo denerwujący. Dzwoni kilka razy dziennie i po odebraniu cisza.
Wygrana. Nekaja po x razy dziennie.
Uparty dzwoniący do mnie 10 razy raz po razie. Nie odebrałem, bo szkoda czasu na bzdury.
Dzwonili kilka razy,nie odebrałam... upierdliwość to ich mocna strona widać
Uparty idiota dzwoniący do mnie 10 razy raz po razie. Nie odebrałem, bo szkoda czasu na bzdury.
Właśnie dzwonili i odkurzacz wygrałem :) oczywiście firma "natura relax" zaprasza na prezentacje i wyślą mi zaproszenie bo adresu nie znaja...naciągnąć chcą na zakupy sprzętu do masażu
odebrałam raz ale mi mówiło żeby czekać na połączenie z konsultantem więc się rozłączyłam
Do mnie też dzwonił już 12 razy w ciągu paru minut. Nie odbieram, ale strasznie to uciążliwe.
Do mnie tez dzwonili to proste maly program z AVG dodaje jako blokowany nr i tyle spokoj ...
Wydzwaniają po x razy dziennie i nie dopuszczają do słowa przed wyrecytowaniem regułki o wygranym odkurzaczu i braniu udziału w losowaniu czegoś tam. Wiedzą z jakiej miejscowości jesteśmy ponieważ padło zdanie "...jesteśmy debiutującą firmą w (nazwa mojego miasta)..." Na pytanie skąd mają moje numery i informacje o miejscowości laska coś tam kręciła, powtórzyłem pytanie i dodałem, że bankowo od operatorów. Naglę usłyszałem "Do widzenia" i koniec połączenia.
no dzwonią z wiadomością wygranej odkurzacza ;P najlepsze jest to ze sa z calej polski
Do mnie dziś wydzwania ten numer!!! Oszaleję po kilkanaście razy dziennie!!!!! Czy to można gdzieś zgłosić jako nękanie?
Do mnie tez dzwoni i to na dwa telefony.W obu zablokowalem numer jako polaczenie odrzucone i swiety spokoj.
Do mnie też dzwonił na stacjonarny i komórkowy. Tak samo cisza w słuchawce. Czy nie ma na takich sposobu ?, przecież jakaś sieć ma ten numer w swojej bazie numerów. A może ma układ z tym naciągaczem i też czerpie zyski z tego oszustwa ?
Ktos dzwoni i informuje o wygranej odkurzacza. Zaprasza po odbior nagrody. Kiedy spytałem, o co chodzi, bo w zadnej loterii udziału nie brałem, rozłączyła połaczenie. Naciagacze.
informują, że wygrałem odkurzacz. I gratulują. Hurra, ale na propozycję, żeby przesłali wygraną na adres domowy (pokryję koszty przesyłki) gość mówi, że trzeba po odbiór zgłosić się osobiście. W takim razie uprzejmie dziękuję,mam już odkurzacz i spadajcie na drzewo. Numer do spamu
Dzwonił 2 razy i cisza.
Ktoś do mnie dzwoni z tego numeru,każe czekać na zgłoszenie się konsultanta i włącza się muzyka trwa to dosyć długo ((około10minut) ale nikt się nie zgłasza,a ja się rozłączam,okazało się po sprawdzeniu że to czekanie naciągneło mnie na około 20 zł.
3x głuchy telefon.
Dzwonili wczoraj kilka razy,ale nie odebrałam.Jak oddzwoniłam ,to cisza po chwili słyszałam dźwięk rozłączania . Dziś znów dzwonili Pani powiedziała,że dzwoni z relax spa,dalej jej nie słuchałam
Wygrałam odkurzacz nie biorąc udziału w konkursie Naciągacze
Dzwonił do mnie 6 razy, dn 17-03-2016, odezwałem się w słuchawce cisza. Raz jeden oddzwoniłem i usłyszałem: "Proszę czekać, za chwilę konsultant ..." - wyłączyłem nie zwlekając. Mark.
poco dzwonił, najlepiej spr. i odwonić lub zablokować żeby drugi raz nie zadzwonił , a może później przyjdzie rachunek na kilka zl - złodzieje.
Proszę nie odbierać tego telefonu.Dziś moja mama otrzymała rachunek ,bo odbierała kilka razy.Nie jest on bardzo wysoki bo naciągacze są z okolic Krakowa.Ale nie wiem jak by było gdyby to byli naciągacze z zagranicy.
Powinnam napisać "co niżej" napisane. :-) Nie odbierać rozmów z tego numeru.
Prosze nie odbierac naciagacze
codziennie dzwonią z tego numeru po kilka razy, max 3-4 sygnały, nie odbieram, ale idzie się wkurzyć, trzeba pomyśleć o telefonie do operatora z prośbą o zablokowanie. Ciekawe skąd mają nasze numery?
dzwoni i rozłącz się
Z tego numeru dzwonia z oferta "WYGRANEJ" np odkurzacza lub portfela ......a później przysyłaja to co wygrałeś/aś z umową i rachunkami do zapłaty za zamówiony towar.UWAŻAĆ f-ma którą reklamuje pani pod imiemiem Marzena to NATUR -REALX z siedziba w Poznaniu o nr infolini 703302303.Oczywiście taka firma nie istnieje.A nr infolini jest do innej f-my.
Dzisiaj ten numer dzwonił do mnie 5 razy a gdy odbierałam to się rozłączał... ;-/ pewnie czekają aż ktoś oddzwoni by naciągnąć na kasę ;-/
Do mnie też dzwoniono dzisiaj z tego numeru ale nie zdążyłam odebrać.
Dzieki za kmentarze, dzięki Wam nie odebrałam.
wydzwaniają po kilka razy dziennie po podniesieniu słuchawki cisza
Dzwoni co chwile
Zadaje pytanie w języku niemieckim !
dzwonił juz 4 razy dziś, nikt się nie odzywa
Dzwoni i dzwoni, po odebraniu glucho
6 razy dzis dzwonili
Dzwonili 4 razy i nikt się nie odzywa
Czy ktoś zna dane adresowe właściciela tego numeru? Zastanawiam się, czy nie skontaktować się z prawnikiem ws. nękania. Na razie 5-6 telefonów w ciągu 2 godzin. Zobaczymy, co będzie dalej.
u mnie to samo. Raz odebrałem i cisza a jak dzwoni to max 3 sygnały. Moim zdnaiem to jakis numer któy nabija hajs jak się oddzwania albo odbiera wiec radziłym zablokowac.
Po odebraniu cisza, oddzwaniałam 7 minut "proszę czekać, za chwilę konsultant odbierze połączenie". Żarty jakieś, a ja czekam na poważny telefon z Krakowa :-(
Odebrałam za pierwszym razem - cisza, nikt nic nie mówił. Dzwonił jeszcze 3 razy w przeciągu 20 min, już nie odbierałam.
Czy ktoś zna dane adresowe właściciela tego numeru? Zastanawiam się, czy nie skontaktować się z prawnikiem ws. nękania. Na razie 5-6 telefonów w ciągu 2 godzin. Zobaczymy, co będzie dalej. Im więcej dzwonków, tym łatwiejsza robota dla prawnika.
Spam, cisza przez kilka sekund, potem się rozłącza.
baba dzwoni zaprasza na pokaz odkurzaczów wpie.....laj
Dzwonił do mnie cztery razy w ciągu godziny i nadal dzwoni... Zgłaszam to do prokuratury.
DZWONIA I DZWONIA.... OSZUSCI
Spam. Pokazy
Nie odbierać!!
Odebralem i cisza, i tak 3 razy. pozniej dzwonilo jeszcze kilka razy ale nie odbierałem...
Dzwonią w sprawie rzekomej wygranej i zapraszają na szemrany pokaz.
wnerwia
Spam!
Jakaś baba z "nagrodą" odkurzaczem. Podobno ze Skarżyska, szkoda, że tam nie mieszkam.
To samo, cisza i rozłączenie się po 3s
Nękający, dzwoni wcześniej rano, po 2 sekundach się rozłącza.
Do mnie z 3-5 raz dzisiaj, Pewnie moze coś z Afryki, ale mam kartę na 5 zł to mi mogą gówno zabrać. Nie odzwaniajcie lepiej, jeśli nie chcecie mieć rachunku na 2000 zł :P
dzwonia i dzwonia jest po 23 i dzwonia mendy jedne spac nie daja do piekarnika ich!!!
To naciągacze, nie oddzwaniajcie bo pewnie łapie automat i zdziwicie się przy rachunku tel.
wydzwaniają kilka razy dziennie po odebraniu cisza w telefonie potem znowu dzwonią. W końcu odzywa się miły kobiecy głos informujący nas że wygraliśmy odkurzacz wystarczy przyjść na prezentację (akurat u mnie herman w płocku) oczywiście wyślą zaproszenie ale do tego trzeba im podać prywatne dane personalne. czyli adres nazwisko itp. Miałem już kilkanaście podobnych telefonów, kilka razy podałem dane i nie dostałem żadnego zaproszenia także uważajcie komu podajecie swoje dane.
Zaproszenia na pokazy sprzętu, który można od razu kupić na raty tylko dowód :-). Sami pomyślcie co to...
13 nieodebranych połączeń - jedno za drugim. Próba oddzwaniania - automat: proszę czekać na konsultanta. U kogo ten konsultant?
Nikt się nie odzywa, po chwili się rozłącza.
Dzwonił już 3x pod rząd, po odebraniu cisza i rozłączenie.
Kilka tel w ciągu 15 min, ogólnie od 2 dni. Na początku dwa razy odebrałam ale cisza w tel. Wyświetla się opis Kraków.
wczoraj dzwonił odebrałam, cisza w słuchawce i się rozłączył. Dziś dzwonił 7 razy nie odebrałam
ciągle dzwoni
Po odebraniu cisza w słuchawce. Kto dzwonił?
Wygralas odkurzacz w losowaniu blablabla. Spam.
odebrałem ale nikt nic nie mówił- rozłączyłem się
Nie odbieram, ale wyjątkowo uciążliwy.
firma z karkowa, twój numer telefonu został wylosowany czy mam ukończone 30 lat?

Dodaj komentarz do numeru 12 277 60 19

* wymagane pola

Ostatnia aktualizacja bazy:
(sieć komórkowa) 2021-11-27
(sieć stacjonarna) 2021-11-27
(premium) 2021-11-27

Ślij listy:
Polub nasz fanpage: https://facebook.com/szukajnumeru
© 2015-2021 szukajnumeru.pl

Pierwszy raz na szukajnumeru.pl? :)
To proste! Będąc na stronie głównej zacznij wpisywać numer telefonu w szare prostokąty (możesz go także wkleić ze schowka). Kliknięcie przycisku Szukaj zapyta wybraną wyszukiwarkę (np. Google) o wszystkie strony, na których znajduje się dany numer, niezależnie od tego w jakiej formie jest zapisany.
W trakcie wpisywania, w dolnej części ekranu, otrzymasz informacje o prefiksie (sieć, operator, marka, strefa numeracyjna).
W górnej dolnej części ekranu otrzymasz również informację, czy numer wraz z komentarzami został znaleziony w naszej bazie oraz czy ewentualnie znajduje się w bazie numerów premium.
Rozumiem, zamknij ten komunikat